A A A

Strona główna » Oferty » Oddział Zachód

duet centrum - oddział zachódDuet Centrum - oddział Zachód obejmuje swoim zasięgiem woj. dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie.

Biuro matrymonialne - Poznań

Ochrona prywatności i wizerunku, wiarygodność informacji, wykwalifikowany personel, profesjonalny dobór partnerski oraz skuteczność wynikająca z kształtowanego przez  lata stylu pracy – to najważniejsze cechy, jakie składają się na nasze biuro matrymonialne.  Poznań, Wrocław, Gorzów Wielkopolski czy Zielona Góra – te miasta należą do zachodniego oddziału Duet Centrum.

Poniżej przedstawiamy wybrane oferty naszych Klientów z Dolnego Śląska, Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej. Wszystkie oferty znajdujące się na naszej stronie internetowej, zamieszczone są tylko i wyłącznie na prośbę i za zgodą Klientów. Stanowią one niewielką część naszej bazy; pragniemy przybliżyć Państwu obraz osób, dla których mamy przyjemność już pracować, łamiąc jednocześnie stereotypy związane z postrzeganiem biur matrymonialnych w Polsce.  Dołącz do nas, a Twoje szanse na poznanie wartościowego partnera / partnerki wzrosną kilkukrotnie!

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


K31/52/W Iga, 32 lata

wykładowca akademicki. Jest rozwiedziona, ma kilkuletniego syna. Szczupła, wysoka brunetka o niebieskich oczach. Z reguły preferuję tradycyjne formy nawiązywania kontaktów, ale takie...

wykładowca akademicki. Jest rozwiedziona, ma kilkuletniego syna. Szczupła, wysoka brunetka o niebieskich oczach.

Z reguły preferuję tradycyjne formy nawiązywania kontaktów, ale takie znajomości „w ciemno” bardzo mnie intrygują, a nutka tajemnicy i niepewności – podnieca. Z wykształcenia jestem germanistą, pracuję na Uniwersytecie. Jestem kobietą elegancką, nie wyobrażam sobie życia bez obcasów i spódnic. Myślę, że jestem atrakcyjna, co jednak nie zmienia faktu, że bardzo ciężko jest mi poznać kogoś odpowiedniego. Lubię polskie kino, a wolny czas spędzam na sportowo lub z książką. Jestem cierpliwa, uczuciowa, może trochę naiwna, czasem niezdecydowana. Mam krótkie czarne włosy, brązowe oczy, jestem szczupła i wysoka.
Mój wymarzony partner? Zawsze, kiedy pojawia się w moich snach, nie widzę jego twarzy, ale pamiętam jego dotyk, zmysłowe pocałunki, zapach jego ciała, długie rozmowy i gorące noce. Nie wiem czy jest ślusarzem czy lekarzem, czy mieszka w mieście czy na wsi i jak ma na imię, ale poznam go wtedy, gdy poczuję, że chciałabym mieć go w swoim życiu już na zawsze.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K39/15/OZ Elzbieta, 39 lat, Pracownik naukowy

Mocna kawa po przebudzeniu, lekka kanapka, delikatny makijaż, garsonka, obcasy, teczka i... jestem gotowa do wyjścia. Tak zaczynam każdy dzień. Od 8 lat pracuję na uczelni i wpajam młodym...

Mocna kawa po przebudzeniu, lekka kanapka, delikatny makijaż, garsonka, obcasy, teczka i... jestem gotowa do wyjścia. Tak zaczynam każdy dzień. Od 8 lat pracuję na uczelni i wpajam młodym pokoleniom do głowy wiedzę z zakresu ekonomii i prawa.
Jaka jestem? Kobieca, ale nie kokietka. Wrażliwa, ale nie mimoza. Elokwentna, ale nie gadatliwa. Świadoma swoich zalet, ale nie zarozumiała. Świadoma swoich wad, ale nie zakompleksiona. Zrównoważona, ale nie przyziemna. Realistka, ale nie pesymistka. Ciekawa, ale nie ciekawska. Intrygująca, tajemnicza, niezależna, rozsądna.
Jeśli nie szukasz tylko przelotnej znajomości i przygodnego seksu, to być może właśnie na Ciebie czekam. Jeśli jesteś wykształcony, niezależny, kulturalny, dowcipny, uczciwy, to Twoje szanse rosną. Jeśli w dodatku jesteś wysokim eleganckim brunetem to.. Gdzie jesteś?

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K32/77/W Kinga, 28 lat, Hotelarz

Pracuje w hotelowej recepcji. Jest szatynką o niebieskich oczach i normalnej sylwetce. Jaka jestem ? Przypalę Ci obiad. Spóźnię się na umówione spotkanie. Powiem od razu, jeśli mnie...

Pracuje w hotelowej recepcji. Jest szatynką o niebieskich oczach i normalnej sylwetce.

Jaka jestem ? Przypalę Ci obiad. Spóźnię się na umówione spotkanie. Powiem od razu, jeśli mnie zranisz. Wyciągnę Cię na zakupy . Obrażę się, gdy nie pójdziesz ze mną do kina na jakiś romantyczny film. Zwariujesz od mojego ciągłego śpiewania w aucie. Nie będziesz mógł w domu oglądać horrorów. Bo ja potem nie mogę spać. Uduszę jak zjesz wszystkie słodycze i powiesz „kochanie, to dla twojego dobra”. Ale jak zapytasz, czy możesz, odpowiem: "Przecież to nasz wspólny dom" Zabiorę Twoją bluzę, i będę w niej chodzić. I nie omieszkam Cię poinformować, że pod spodem to ja mam w zasadzie nic….
Im więcej marzeń tym więcej rzeczy, których nie mamy.. ale puszczając wodze fantazji: chciałabym zakochać się w kimś dobrym, czułym, odpowiedzialnym… Tylko tyle czy aż tyle?
Szczęście trudno jest znaleźć, ale łatwo przeoczyć. Być może jesteś blisko, a ja cię nie widzę! Odezwij się, ryzykując – nic nie tracisz
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K37/62/wa Kasia, 36 lat

Lekarz Rozwiedziona, zgrabna blondynka o niebieskich oczach. Jeszcze kilka lat temu miałam wspaniały plan na życie. Na początek matura, studia, potem praca, specjalizacja,...

Lekarz Rozwiedziona, zgrabna blondynka o niebieskich oczach.

Jeszcze kilka lat temu miałam wspaniały plan na życie. Na początek matura, studia, potem praca, specjalizacja, stabilizacja finansowa, aż wreszcie – dom i rodzina. Pierwszą część planu udało mi się zrealizować. Skończyłam wymarzony kierunek studiów, udało mi się znaleźć pracę, spełniłam się zawodowo, a powoli również i finansowo.. tylko to małżeństwo… okazuje się, że nie można go sobie zaplanować jeszcze przed znalezieniem partnera. W pogoni za utraconą miłością znalazłam się tutaj. Może dzięki temu zmieni się coś w moim życiu?
Chciałabym, aby mój partner nadawał na tych samych falach co ja, aby patrzył na życie w tym samym kierunku i miał podobne oczekiwania. Szukam kogoś na dłużej, na stałe. A do pozostałej reszty można dojść wspólną i wytrwałą pracą. Wygląd nie ma większego znaczenia, choć mam słabość do panów o mocnej budowie ciała. Sama jestem nie wysoką blondynką o miłej aparycji.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K33/38/OZ Dorota, 35 lat

J estem subtelną, nieco nieśmiałą dziewczyną. Przed laty skończyłam geografię, choć pracuję w bardziej humanistycznej działce. Co lubię? Zapach i smak świeżo zaparzonej kawy, lody...

Jestem subtelną, nieco nieśmiałą dziewczyną. Przed laty skończyłam geografię, choć pracuję w bardziej humanistycznej działce. Co lubię? Zapach i smak świeżo zaparzonej kawy, lody śmietankowe z polewą truskawkową, latte kokosowe z bitą śmietaną, czereśnie i zielone jabłka. Najbardziej na świecie kocham fotografię i książki, szczególnie rosyjskie kryminałyMam chroniczny wstręt do koloru różowego i plastikowej biżuterii. Jestem pomysłowa i bardzo spostrzegawcza – nic nie umknie mojej uwadze. Mam 169 cm wzrostu i ciemne włosy, jestem szczupła.

Nie wiem, gdzie jest ktoś stworzony dla mnie, ale dokładnie wiem, jaki powinien być. To ktoś, kto stanie się motorem napędowym mojego życia. Będzie moją heroiną, będzie w stanie pobudzić wszystkie moje zmysły...
Odpowiedz na ofertę
więcej

1/2/OC Anna, 36 lat

Blondynka, 170 cm wzrostu, rozwiedziona, bez dzieci. Magister farmacji we własnej aptece. Oddana pracy, ale już teraz na spokojnie, firma działa dobrze i nie muszę bez przerwy wszystkiego...

Blondynka, 170 cm wzrostu, rozwiedziona, bez dzieci. Magister farmacji we własnej aptece. Oddana pracy, ale już teraz na spokojnie, firma działa dobrze i nie muszę bez przerwy wszystkiego nadzorować. Coraz częściej lubię wyjechać z miasta, połazić po lesie, pooddychać świeżym powietrzem. Najchętniej jeżdżę na Mazury, dużo bardziej lubię jeziora niż góry czy morze. Mam swoje ulubione miejsca, z dala od znanych kurortów i pensjonatów. Namiętnie zbieram grzyby i jagody, uwielbiam kajaki i inne wodne rozrywki, więc kraina jezior jest dla mnie miejscem idealnym. Byłoby fajnie, gdybyś lubił podobnie spędzać czas. Co jeszcze mogłabym napisać o sobie? Cenię szczerość, optymizm i patrzenie w przyszłość. Nie cierpię obłudy, cichych dni, zbyt głośnej muzyki i brukselki. Za to lody mogę jeść tonami i bez obawy, moja figura wcale na tym nie cierpi. Szukam zwykłego faceta, z którym będę mogła dalej iść przez życie – bez jakichś ekstremalnych przygód, ale też nie zamykając się przed światem. 

Odpowiedz na ofertę
więcej

129/1 Klaudia, 36 lat

Szczupła, średniego wzrostu, ciemne włosy. Terapeuta zajęciowy dla dzieci dotkniętych autyzmem. Samotna mama ośmioletniej Wiktorii. Nie jest mi łatwo, ale się nie poddaję. Staram...

Szczupła, średniego wzrostu, ciemne włosy. Terapeuta zajęciowy dla dzieci dotkniętych autyzmem.

Samotna mama ośmioletniej Wiktorii. Nie jest mi łatwo, ale się nie poddaję. Staram się godzić pracę z wychowaniem córeczki, spędzać z nią jak najwięcej czasu. Na szczęście pomagają mi rodzice, którzy świata nie widzą poza wnuczką. W ramach relaksu, kiedy mam wolną chwilę, z dużą przyjemnością zajmuję się rękodziełem – robię biżuterię, różne ozdoby, odświeżam stare przedmioty np. techniką decoupage. Trochę szyję, szczególnie dla mojej małej damy. Takie drobne robótki niesamowicie mnie odprężają. Jeśli do tego mam szansę posłuchać smooth jazzu i wypić lampkę wina – jest idealnie. Jestem spokojną osobą, nie przepadam za mocnymi wrażeniami. Wrażliwa, romantyczna, szukam czułości i silnego męskiego ramienia. Cechuje mnie wyrozumiałość i cierpliwość, zawsze staram się na bieżąco rozwiązywać problemy, nie chować głowy w piasek. Marzę o poznaniu odpowiedzialnego człowieka, o dobrym charakterze, lubiącego dzieci. Może mieć też własne. Stan konta, wygląd – nieistotne. Liczy się wnętrze.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K33/55/OPa Klaudia, 36 lat, Wokalistka

Gdybym miała opisać się w jednym zdaniu, powiedziałabym: energiczna brunetka z artystyczną duszą. Mam to szczęście w życiu, że praca jest moją pasją – na chleb zarabiam...

Gdybym miała opisać się w jednym zdaniu, powiedziałabym: energiczna brunetka z artystyczną duszą. Mam to szczęście w życiu, że praca jest moją pasją – na chleb zarabiam śpiewem, towarzysząc ludziom w najważniejszych chwilach życia.

 

<div .="" 0cm="" ale="" c="" ce="" chwile="" ciami.="" cie="" czy="" deszcz.="" div="" do="" domowego="" drobne="" e="" grywam="" i="" jestem="" kocham="" margin:="" na="" nie="" nymi="" o="" ogniska.="" pada="" rodzinna.="" spacery="" staram="" style="\" text-align:"="" tnie="" to="" tylko="" w="" wieci="" wielkie="" ycia="" z=""> Myślę, że nie brakuje mi naturalności, kobiecej wrażliwości, seksapilu. Chciałabym, abyś i Ty dostrzegł we mnie coś, co Cię urzeknie.. Chciałabym stworzyć poważny związek oparty na przyjaźni, miłości, zaufaniu, bliskości. Szukam dojrzałego mężczyzny, który – tak po prostu –polubi mojego syna i poważnie myśli o życiu.

 

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K41/2/OP Asia, 38 lat

173 cm wzrostu, blondynka o zielonych oczach.           W moim życiu zawsze dużo się działo. Lubię swoją pracę, ale nie jestem...

173 cm wzrostu, blondynka o zielonych oczach.

          W moim życiu zawsze dużo się działo. Lubię swoją pracę, ale nie jestem pracoholiczką, po prostu czerpię z niej satysfakcję. Poza pracą jestem osobą aktywną: narty w zimie, żagle i podróże w lecie. Uwielbiam poznawać nowe miejsca i ludzi. Można się do mnie przytulić, lubię zadbać o mężczyznę, ( chociaż nie umiem gotować). Jestem kobietą ciepłą i wrażliwą, wesołą z poczuciem humoru, którym potrafię się podzielić z innymi. Wspieram w trudnych chwilach, przyjaciele ZAWSZE mogą na mnie liczyć. Jestem otwartą na życie, wrażliwą, wielką romantyczką, która płacze na filmach. Lubię długie rozmowy o życiu przy winie. Chciałabym stworzyć z Tobą dom, w którym radość, zaufanie i ciepło będą codziennością , do którego oboje będziemy chcieli wracać. Nie mam własnych dzieci, ale potrafię z nimi nawiązywać przyjażnie.
          Szukam ciepła w związku, mężczyzny dojrzałego emocjonalnie, który potrafi zadbać o swoją rodzinę. Szarmanckiego, eleganckiego, niezależnego finansowo, z poczuciem humoru, lubiącego tańczyć, który potrafi się znaleźć w każdym towarzystwie, aktywnego fizycznie (podzielającego moje sportowe pasje) i ciekawego świata. Broń Boże pracoholika.

 

 


 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K32/2/N Kasia, 31 lat

168 cm, ciemna blondynka  Rozwiedziona, dzieci nie mam, choć bardzo bym chciała. Czuję, że już dorosłam do bycia mamą. Pracuję w administracji, szanuję swoją pracę i...

168 cm, ciemna blondynka

 Rozwiedziona, dzieci nie mam, choć bardzo bym chciała. Czuję, że już dorosłam do bycia mamą. Pracuję w administracji, szanuję swoją pracę i podchodzę do niej z dystansem. Praca nie jest całym moim życiem. Najbardziej oczywiście lubię weekendy. Wtedy staram się ruszać: kino, teatr, spotkania ze znajomymi, fitness, spacery. Lubię się rozwijać i co jakiś czas chodzę na jakieś szkolenia, kursy.
Normalna – to chyba mnie najbardziej opisuje. Chociaż to prawda są różne jej odmiany.
Staram się być otwarta, towarzyska, ale lubię mieć poczucie bezpieczeństwa. Jak jakaś podróż to raczej z biura podróży, wszystko dopracowane, obmyślone już wcześniej. Nie lubię niekontrolowanych przygód.
Odpowiedz na ofertę
więcej

K25/43/K Maja, 30 lat

Ambitna i wymagająca, ale też ciepła, kobieca, z poczuciem humoru. Czasem romantyczka, na co dzień realistka. Czasem całkiem niekobieca – gdy szybko jadę samochodem, gdy pędzę...

Ambitna i wymagająca, ale też ciepła, kobieca, z poczuciem humoru.

Czasem romantyczka, na co dzień realistka. Czasem całkiem niekobieca – gdy szybko jadę samochodem, gdy pędzę gdzieś w dżinsach i adidasach, gdy robię zakupy, gdy palę papierosa. Lubię książki i muzykę, kolacje przy winie, spacery i kino. Nie jest dla mnie tajemnicą co to jest Java, jak piecze się karkówkę i wbija gwoździa do ściany.
Chętnie poznam faceta z poczuciem humoru i z klasą. Kogoś, przy kim mogłabym poczuć się pełnowartościową kobietą. Moim zdaniem, prawdziwy mężczyzna to taki, który potrafi okazywać uczucia, ale jednocześnie nie pozwala wchodzić sobie na głowę. Głośne NIE mówię żonatym, pantoflarzom, narcyzom i panom poniżej 30 roku życia
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K26/34/OZ Alicja, 28 lat

Prowadzę zakład fryzjerski, choć z wykształcenia jestem ekonomistką. Jestem niską, drobną szatynką. Nie uprawiam żadnego sportu, ale z pewnością jestem mistrzynią świata w...

Prowadzę zakład fryzjerski, choć z wykształcenia jestem ekonomistką. Jestem niską, drobną szatynką. Nie uprawiam żadnego sportu, ale z pewnością jestem mistrzynią świata w malowaniu rzęs na czas. Lubię ciepło, dotyk, czułość.. Wakacje w tropikach, góry zimą, leniuchowanie w wannie i perfumy Armaniego. W życiu bardziej kieruję się rozsądkiem niż emocjami. Lubię inteligentnych ludzi, pod warunkiem, że nie są zarozumiali. Sądzę, że wzajemne zaufanie pozwala unikać kłamstw.
Idealny facet? Ideały są po to, by oprawiać je w ramki i wieszać w muzeum. Ja wolę kogoś z krwi i kości, kogoś, kto będzie przy mnie na dobre i na złe. Chciałabym budzić się w ramionach mężczyzny, który da mi poczucie bezpieczeństwa i będzie tylko mój. Szukam kogoś, z kim mogłabym spędzić resztę życia. Tylko tyle i aż tyle. Obcasy zdarłam już niejedne, nie mam siły już cię szukać.. Więc teraz twój ruch.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K33/53/OZ Monika, 37 lat, własna firma

Szczupła szatynka średniego wzrostu o piwnych oczach Zodiakalny Koziorożec. Pogodna, niezależna, racjonalnie patrząca na świat oraz przede wszystkim wyrozumiała. Sport i...

Szczupła szatynka średniego wzrostu o piwnych oczach Zodiakalny Koziorożec.

Pogodna, niezależna, racjonalnie patrząca na świat oraz przede wszystkim wyrozumiała. Sport i samochody - moje zainteresowania.
"eżeli szukasz kobiety zatopionej w tandetnym świecie przekolorowanych harleqinowskich romansów.. to nie ja. Życie jest życiem, a jego piękno polega na tym, że nie jest ani obrzydliwie różowe ani przeraźliwie słodkie.
Mój mężczyzna? Powinien być spontaniczny, szczery, zaradny i przede wszystkim wierny. Nie szukam przygody na jedną noc czy jeden sezon, ale partnera na całe życie. Jak każda kobieta marzę o stabilizacji.

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

122/1 Karolina, 29 lat

Szczupła brunetka o piwnych oczach, 165 cm wzrostu. Bezdzietna panna Jestem tutaj po to, by w życiu niczego nie przegapić. By dać się zauważyć, odnaleźć w tłumie, wyjść Tobie...

Szczupła brunetka o piwnych oczach, 165 cm wzrostu. Bezdzietna panna


Jestem tutaj po to, by w życiu niczego nie przegapić. By dać się zauważyć, odnaleźć w tłumie, wyjść Tobie naprzeciw i zachęcić do kontaktu. Bo przecież gdzieś jesteś...
Tak trudno o nowe kontakty, gdy każdy dzień podobny jest do poprzedniego. Gdy wciąż otaczamy się tymi samymi ludźmi, robimy wciąż te same rzeczy, chodzimy tymi samymi wydeptanymi ścieżkami. Dlatego tu jestem...
Prowadzę fajne życie na linii praca - dom. Czasem zbaczam z drogi i: uczę się włoskiego, pływam na basenie, w piątki grywam w siatkówkę, spotykam się z koleżankami. Marzę o własnej firmie, dalekich podróżach, domku z ogródkiem, owczarku przy budzie. I takim mężczyźnie u boku, który tych marzeń nie wyśmieje..

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN28/11/W Anna, 34 lata, Geodeta

Jest szczupłą szatynką. Ma półdługie włosy i zielone oczy. Jeśli lubisz ciekawe rozmowy, masz poczucie humoru i cenisz w kobiecie naturalność – dobrze trafiłeś. Mam na...

Jest szczupłą szatynką. Ma półdługie włosy i zielone oczy.


Jeśli lubisz ciekawe rozmowy, masz poczucie humoru i cenisz w kobiecie naturalność – dobrze trafiłeś. Mam na imię Ania, choć znajomi nazywają mnie „Mała”- chyba z przekory dla moich 175 cm wzrostu. Większość czasu pochłania mi praca i wychowywanie dwóch córek, to jednak nie brak mi kobiecości – chcę i lubię podobać się swojemu mężczyźnie. Nie przepadam za stereotypami, lubię żyć ciekawie. Zmiany są moim żywiołem, ale tylko w pracy; prywatnie lubię spokój mojego domu, trwałość uczuć, harmonię w związku. Basen, rower, kino, ciekawy film, dobra lektura, wyszywanie – to moje ulubione zajęcia. Potrafię bronić swoich racji, ale nie mam również problemu z tym, aby przyznać się do błędu. Szczerość wobec ludzi, lojalność wobec swoich poglądów, upór w dążeniu do celu, konsekwencja w działaniu – tymi wartościami kieruję się w życiu.
Chciałabym być dla Ciebie najważniejsza. I żebyś polubił moje córeczki. Chciałabym, abyśmy się przyjaźnili i mogli powiedzieć sobie o wszystkim. I musimy nauczyć się rozmawiać, bo milczenie jest gorsze niż najtrudniejsza rozmowa.


 

Odpowiedz na ofertę
więcej

3/1/N Monika, 33 lata, prawnik

169 cm wzrostu, blondynka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna. Jestem kobietą spokojną, szczerą, skromną. Ciepłą i wrażliwą, ale kiedy trzeba także stanowczą. Potrafię bronić...

169 cm wzrostu, blondynka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna.

Jestem kobietą spokojną, szczerą, skromną. Ciepłą i wrażliwą, ale kiedy trzeba także stanowczą. Potrafię bronić swojego zdania, określam sobie w życiu cele, do których dążę.  W wolnym czasie czytam książki, interesuję się polityką. Lubię podróże, zwiedzanie zamków, wycieczki nad jezioro. Pływam, żegluję (mam patent żeglarski), zbieram grzyby. Odnajdę się na eleganckim bankiecie, gdzie trzeba zachować klasę, ale i przy ognisku, gdzie pije się piwo i padają czasem niecenzuralne słowa. Lubię ludzi, jestem pozytywnie nastawiona do świata.
Jestem kobietą spełnioną, jeśli chodzi o życie zawodowe. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko Drugiej Połówki. Chciałabym stworzyć związek oparty na tradycyjnych wartościach – zaufaniu, wierności, bliskości, wzajemnym szacunku, poczuciu bezpieczeństwa. Najważniejsze jest partnerstwo. Poszukiwany mężczyzna to ktoś, kto jest dojrzały i poukładany, ale nie pozbawiony nutki spontaniczności i szaleństwa, gdy na szaleństwo można sobie pozwolić. Mężczyzna zadowolony ze swojego życia, mający na co dzień więcej powodów do uśmiechania się niż narzekania. Ktoś, kto ma w życiu coś jeszcze poza pracą; swoje zainteresowania, plany, ambicje, marzenia. Mężczyzna rodzinny, pragnący mieć w przyszłości  wspólny dom.

Odpowiedz na ofertę
więcej

1/103 Kasia, 34 lata, lekarz

Brunetka, niebieskie oczy. 158 cm, 49 kg. Nie byłam do tej pory w innym związku, teraz chciałabym ułożyć sobie na nowo życie z innym człowiekiem. Jestem nadal młoda, w pełni sił,...

Brunetka, niebieskie oczy. 158 cm, 49 kg.

Nie byłam do tej pory w innym związku, teraz chciałabym ułożyć sobie na nowo życie z innym człowiekiem. Jestem nadal młoda, w pełni sił, odzyskałam już radość, pogodę ducha, mam wielkie nadzieje na przyszłość. Jestem zabezpieczona materialnie, nie mam długów, kredytów, dysponuję mieszkaniem i autem. To dobre podstawy i bezpieczeństwo, które pozwala skupić się wyłącznie na relacji i dbaniu o związek, zamiast na problemach pt „Czy wystarczy do wypłaty”. Wiem, że takie problemy są bardzo wyniszczające. Odkrywam powoli nowe pasje, mam pragnienie podróżowania, marzą mi się jakieś ciepłe wyspy, może Afryka, na pewno egzotyczne miejsca. Lubię muzykę klasyczną i smooth jazz, z przyjemnością chodzę do kina. Nietypowo – nie przepadam za zakupami. W domu cenię spokój, poczucie azylu, choć lubię też zapraszać gości, wtedy chętnie gotuję, bo mam dla kogo. Chciałabym poznać życzliwego i serdecznego mężczyznę, planującego rodzinę. Najchętniej niepalącego, do 40 lat, z rozsądnym podejściem do małżeństwa, katolika.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K31/72/W Edyta, 30 lat

panna z dzieckiem, wyższe Na imię mi Edyta. Jestem szczupłą, naturalną blondynką średniego wzrostu. Od kilku lat pracuję w swoim zawodzie – czyli reklamie. Fotografia,...

panna z dzieckiem, wyższe

Na imię mi Edyta. Jestem szczupłą, naturalną blondynką średniego wzrostu.
Od kilku lat pracuję w swoim zawodzie – czyli reklamie. Fotografia, psychologia, muzyka – to dziedziny, dla których zatracam się w czasie. Nie znoszę chodzić po sklepach, nawet tych z sukienkami. Przepadam za morzem, lasem i całą dziewiczą przyrodą, jaka nas otacza. Czasami wyłaniam się z leśnego buszu i wychodzę ze znajomymi na piwko do knajpy, lubię też pokręcić nóżką w dyskotece. Każdy dzień zaczynam od kawy w swoim ulubionym kubku, szkoda tylko, że pijam ją w samotności.
Wymarzony facet? Wolny, wolny, wolny! Mężczyzna, który dojrzał do bycia z jedną kobietą.

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN34/16/W Małgorzata, 36 lat

  Jest wysoką, szczupłą panną o piwnych oczach i brązowych włosach.Normalna kobieta – romantyczna, wrażliwa, cierpliwa, naturalna. Na pierwszy rzut oka – nieśmiała...

 

Jest wysoką, szczupłą panną o piwnych oczach i brązowych włosach.Normalna kobieta – romantyczna, wrażliwa, cierpliwa, naturalna. Na pierwszy rzut oka – nieśmiała i zamknięta w sobie, ale gdy już się otworzę – serdeczna, przyjazna, życzliwa. Lubię żyć w harmonii ducha i spokoju, co nie oznacza życiowej stagnacji. Chętnie czytam książki sensacyjne, thrillery i kryminały. Jeśli muzyka, to przede wszystkim klasyczna. Jestem dobrym słuchaczem, lubię rozmawiać. Nie oceniam ludzi po pozorach; poznanie kogoś to proces wymagający czasu, cierpliwości, zaangażowania. Jestem domatorką, choć nie brak mi tendencji do weekendowego włóczenia się po klimatycznych knajpkach czy odwiedzania znajomych. Nabieram energii i dystansu do wszystkiego, co mnie otacza albo gdzieś wysoko albo gdzieś daleko stąd.

Czego tutaj szukam? Chciałabym być częściej szczęśliwa, śmiać się tak, jak jeszcze parę lat temu. Mieć przy swoim boku kogoś, komu za trzydzieści lat powiem: „wiesz, dobrze, że jesteś”.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K34/73/W Aneta, 36 lat, Tłumacz

Pracuje w tłumaczeniach i uczy angielskiego. Jestem stuprocentową kobietą – ze wszystkimi tego konsekwencjami. Raz zdecydowana, innym razem całkiem niepewna swoich decyzji. Raz...

Pracuje w tłumaczeniach i uczy angielskiego.


Jestem stuprocentową kobietą – ze wszystkimi tego konsekwencjami. Raz zdecydowana, innym razem całkiem niepewna swoich decyzji. Raz stanowcza, innym razem czekam, aż sprawy same się rozstrzygną. Zmieniam się wraz z mijającymi dniami, ale zawsze niezmiennie doceniam piękne chwile, miejsca i wyjątkowych ludzi. Od szkolnych lat mam tych samych przyjaciół. Lubię wodę, słońce, spacery, rower. Mam słabość do czekolady i późnego wstawania. Uchodzę za gadułę, zazwyczaj też nie mam problemów z wypowiadaniem się na piśmie, a jednak pisanie tutaj jest dla mnie trochę kłopotliwe. Poczekam więc na pytania pomocnicze..
Sama nie wiem, czy mam jakiś swój ideał. Dobrze czuję się w towarzystwie ludzi prostolinijnych, ciepłych, otwartych. Nie lubię sztuczności, pozerstwa, cwaniactwa. Czasem jednak moje fascynacje mężczyznami bywały dla mnie samej zaskoczeniem, więc staram się nie zamykać na żadne możliwości.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE