A A A

Strona główna » Oferty » Oddział Zachód

duet centrum - oddział zachódDuet Centrum - oddział Zachód obejmuje swoim zasięgiem woj. dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie.

Biuro matrymonialne - Poznań

Ochrona prywatności i wizerunku, wiarygodność informacji, wykwalifikowany personel, profesjonalny dobór partnerski oraz skuteczność wynikająca z kształtowanego przez  lata stylu pracy – to najważniejsze cechy, jakie składają się na nasze biuro matrymonialne.  Poznań, Wrocław, Gorzów Wielkopolski czy Zielona Góra – te miasta należą do zachodniego oddziału Duet Centrum.

Poniżej przedstawiamy wybrane oferty naszych Klientów z Dolnego Śląska, Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej. Wszystkie oferty znajdujące się na naszej stronie internetowej, zamieszczone są tylko i wyłącznie na prośbę i za zgodą Klientów. Stanowią one niewielką część naszej bazy; pragniemy przybliżyć Państwu obraz osób, dla których mamy przyjemność już pracować, łamiąc jednocześnie stereotypy związane z postrzeganiem biur matrymonialnych w Polsce.  Dołącz do nas, a Twoje szanse na poznanie wartościowego partnera / partnerki wzrosną kilkukrotnie!

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


K29/19/K Joanna, 32 lata

Atrakcyjna, zgrabna blondynka. Bardzo ambitna. Z wykształcenia jest prawnikiem, wykłada również na uczelni. Dużo w siebie inwestuje. Dba o swoje ciało – chodzi do kosmetyczki, na...

Atrakcyjna, zgrabna blondynka. Bardzo ambitna. Z wykształcenia jest prawnikiem, wykłada również na uczelni.
Dużo w siebie inwestuje. Dba o swoje ciało – chodzi do kosmetyczki, na solarium, do fryzjera, na aerobik i siłownię, śledzi trendy mody. Dba również o swojego ducha; ćwiczy jogę, uczy się języków – obecnie włoskiego i hiszpańskiego, myśli o rozpoczęciu drugiego kierunku studiów.
Jest młoda i lubi się rozwijać. Niedawno ktoś jej powiedział, że młodzi ludzie są tak zabiegani, że nie mają czasu na miłość. Bzdura. Czasem jest dokładnie na odwrót. Uczą się piątego języka, robią ósmą specjalizację, bo nie chcą wracać do pustego domu. Ona też nie chce. Czasem odnosi wrażenie, że mężczyźni się jej obawiają. Dlaczego? Bo jest ładna, niezależna, bo ma coś do powiedzenia. Nie jest jakimś narcyzem ani rozpieszczoną jedynaczką. Panowie, nie bójcie się takich kobiet. One też marzą o swojej rodzinie, swoim domu; kochają dzieci i lubią gotować.

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

PS32/18/K Małgosia, 39 lat

170 cm wzrostu, 54 kg wagi, długowłosa brunetka Typowa Waga – sprawiająca wrażenie niezależnej i zdecydowanej kobiety, ale rozczulająca się nad krzywdą ludzką i płacząca...

170 cm wzrostu, 54 kg wagi, długowłosa brunetka


Typowa Waga – sprawiająca wrażenie niezależnej i zdecydowanej kobiety, ale rozczulająca się nad krzywdą ludzką i płacząca na romantycznych filmach. Moim największym szczęściem, póki co, jest moja praca. Dzięki niej realizuję swoje zainteresowania – fotografia, nauka języków, podróże, kontakt z ludźmi. Na wycieczkę mogę zapomnieć wziąć ulubionego kosmetyku czy nawet biletu, ale aparatu fotograficznego nigdy. Mierzę siły na zamiary, ale nie realizuję zamiarów na siłę. Kocham dzieci i zwierzęta, jestem początkującą snowboardzistką. Choć lubię czynny wypoczynek, lubię też spędzać czas w swoich czterech kątach, byle tylko nie sama..
Chciałabym, aby mój związek z mężczyzną był partnerski, pełen zaufania i szacunku, pozbawiony kłamstw, manipulacji i zdrady.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K35/60/W Dominika, 30 lat, Urzędnik

Rozwiedziona, zadbana szatynka. Kiedy przeglądam inne oferty, mam nieodparte wrażenie, że po świecie chodzą same ideały. Wszyscy są piękni, wykształceni, niezależni. Wieczni...

Rozwiedziona, zadbana szatynka.

Kiedy przeglądam inne oferty, mam nieodparte wrażenie, że po świecie chodzą same ideały. Wszyscy są piękni, wykształceni, niezależni. Wieczni optymiści i miłośnicy sportów ekstremalnych. Każdy uwielbia podróże, sporo czyta i – obowiązkowo – chodzi do teatru. A ja? Choć jestem wykształcona, mam nudną 8godzinną pracę przed komputerem. Optymistką może i jestem, ale coraz częściej łapię się na tym, że narzekam i mam coraz mniej powodów do zadowolenia. Książki? Nie czytam, bo po prostu nie mam na nie czasu. Do teatru też nie chodzę. Ze sportem nie mam za wiele do czynienia, no chyba że będzie to bieg za autobusem lub po schodach kiedy popsuje się winda.
Nie wstydzę się przyznać do samotności i do tego, że jest mi z nią źle. Nie tak miało wyglądać moje życie, nie tak je sobie wyobrażałam. Miał być mąż, miały być dzieci. Miał być wspaniały dom, do którego wracałabym z przyjemnością. Może poznam tu kogoś, dzięki komu uwierzę, że wszystko, co najpiękniejsze, jeszcze przede mną..
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K37/62/wa Kasia, 36 lat

Lekarz Rozwiedziona, zgrabna blondynka o niebieskich oczach. Jeszcze kilka lat temu miałam wspaniały plan na życie. Na początek matura, studia, potem praca, specjalizacja,...

Lekarz Rozwiedziona, zgrabna blondynka o niebieskich oczach.

Jeszcze kilka lat temu miałam wspaniały plan na życie. Na początek matura, studia, potem praca, specjalizacja, stabilizacja finansowa, aż wreszcie – dom i rodzina. Pierwszą część planu udało mi się zrealizować. Skończyłam wymarzony kierunek studiów, udało mi się znaleźć pracę, spełniłam się zawodowo, a powoli również i finansowo.. tylko to małżeństwo… okazuje się, że nie można go sobie zaplanować jeszcze przed znalezieniem partnera. W pogoni za utraconą miłością znalazłam się tutaj. Może dzięki temu zmieni się coś w moim życiu?
Chciałabym, aby mój partner nadawał na tych samych falach co ja, aby patrzył na życie w tym samym kierunku i miał podobne oczekiwania. Szukam kogoś na dłużej, na stałe. A do pozostałej reszty można dojść wspólną i wytrwałą pracą. Wygląd nie ma większego znaczenia, choć mam słabość do panów o mocnej budowie ciała. Sama jestem nie wysoką blondynką o miłej aparycji.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

PS26/46/K Magda, 28 lat

Szczupła, elegancka blondynka średniego wzrostu. Jestem niezwykle zwykła, bo lubię to, co lubią inni. Smak białej kawy pitej o poranku, podróże – te dalekie i te bliskie,...

Szczupła, elegancka blondynka średniego wzrostu.

Jestem niezwykle zwykła, bo lubię to, co lubią inni. Smak białej kawy pitej o poranku, podróże – te dalekie i te bliskie, czasem z planem i mapą w dłoni, czasem całkiem bez celu. Nie jestem twarda, choć bywam uparta. Marzę nieprzyzwoicie często, dzięki temu częściowo udaje mi się zmieniać zastaną rzeczywistość. Nie przepycham się w kolejce po sukces, szukam bocznych ścieżek, obchodzących łukiem tłumy. Lubię się uśmiechać i staram się mieć ku temu powody. Zainteresowania? Języki obce, moda, kulinarna, ludzie. Nie uważam się za niezależną bizneswomen, która wspina się po szczeblach kariery. Nigdy nie chciałam taka być. Mam fajną pracę, kilka pasji i marzeń do spełnienia, chcę stworzyć ciepły dom, mieć dzieci.
A Ty? Będę Cię słuchać, kiedy będziesz mówił. Będę milczała, kiedy słów nie będzie nam trzeba. Będę się cieszyć, gdy odniesiesz sukces i będę Cię wspierać, kiedy braknie Ci sił. Wierzę w partnerstwo, przyjaźń, namiętność...
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K29/31/OZ Mariola, 31 lat

60kg, 175 cm wzrostu, ciemne włosy Mam wirusa, którym zarażam – to wirus uśmiechu. Co do wyglądu, to kilka kilogramów mniej mogło by być. Ale nie jest tak źle. W życiu...

60kg, 175 cm wzrostu, ciemne włosy

Mam wirusa, którym zarażam – to wirus uśmiechu. Co do wyglądu, to kilka kilogramów mniej mogło by być. Ale nie jest tak źle. W życiu najbardziej cenię sobie przyjaźń. Ludzi obdarzam dużym kredytem zaufania, ale jeśli ktoś raz mnie skrzywdzi – odwracam się i nie patrzę już za siebie. Jestem uparta, ale kiedy popełnię błąd, potrafię się do niego przyznać i przeprosić. Kiedyś byłam niepoprawną marzycielką, dziś – przeszkoloną przez życie realistką.
Sama jestem od wielu lat; przez ten czas skupiłam się na wychowywaniu syna. Już nawet nie pamiętam, jak smakuje dobry seks, a tak bardzo brakuje mi poczucia bliskości. Chciałabym, aby ktoś od nowa nauczył mnie dotyku. Brakuje mi miłości i poczucia, że jestem dla kogoś atrakcyjna.
Odpowiedz na ofertę
więcej

1/102 Amelia, 29 lat, instruktorka tańca

Niewysoka, szczupła, o sportowej sylwetce, bardzo aktywna  Kiedy nie uczę tańczyć – sama tańczę. Albo pływam, biegam, jeżdżę na rowerze, chodzę na crossfit, ściankę,...

Niewysoka, szczupła, o sportowej sylwetce, bardzo aktywna 

Kiedy nie uczę tańczyć – sama tańczę. Albo pływam, biegam, jeżdżę na rowerze, chodzę na crossfit, ściankę, tenisa...Uwielbiam się ruszać! Uważam, że to podstawa mojego dobrego humoru i samopoczucia. Interesuję się też ogólnie sportem: oglądam mecze, programy sportowe, relacje ze skoków, wyścigów kolarskich i tak dalej. Jeśli chciałbyś w doskonałej atmosferze obejrzeć ze swoją kobietą mecz jak z najlepszym kumplem to dobrze trafiłeś – oglądam, piję piwo, kibicuję i świetnie się przy tym bawię. Jestem pozytywnie nastawiona do ludzi i bardzo kontaktowa, mam wielu przyjaciół i chętnie poznaję nowych. Potrafię rozmawiać na każdy temat i jestem ciekawa świata. Chciałabym, by mój partner również był człowiekiem, który czerpie z życia pełnymi garściami, nie znosi nudy, ale z drugiej strony zrozumie też emocjonalną i romantyczną naturę, która też jest częścią mnie. Nie ukrywam, że szukam męża, w przyszłości ojca dzieci, ale każda znajomość z ciekawym człowiekiem jest dla mnie cenna, więc nie zastanawiaj się długo – spotkajmy się :)

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN38/26/K Katarzyna, 37 lat

Rozwiedziona, 2 dzieci: córka 17l, syn 12l. Jest zgrabną, wysoką brunetką o długich włosach i brązowych oczach Mam to szczęście, że lubię swoją pracę, więc każdy poranek...

Rozwiedziona, 2 dzieci: córka 17l, syn 12l. Jest zgrabną, wysoką brunetką o długich włosach i brązowych oczach

Mam to szczęście, że lubię swoją pracę, więc każdy poranek witam euforycznie. Prowadzę własną firmę, więc sama sobie wyznaczam godziny pracy. Mam też wspaniałe dzieciaki, z którymi mam bardzo dobry kontakt. Jestem optymistką, ale nie bujam za często w obłokach i raczej twardo stąpam po ziemi. Czasem jestem radosna, czasem nie – i wtedy wcale nie udaję, że jest inaczej. Jestem zorganizowana i konsekwentna, choć na pewno nie brak mi spontaniczności i odrobiny szaleństwa. Nie boję się słów krytyki, bo to dla mnie lekcja. Nie odkładam decyzji na później, lubię żyć tu i teraz.
Od rozwodu minęło już 8 lat, teraz szukam nowego miejsca w życiu. Liczę, że jeszcze zdążę je przeżyć po swojemu i nie będę żałować ani jednej chwili. Chętnie poznam kogoś, kto zechce mi w tym życiu towarzyszyć.  Mężczyzny, który pokocha mnie taką, jaka jestem. Nie szukam nikogo na siłę, po prostu brakuje mi poczucia bezpieczeństwa i miłości. W związku istotne są dla mnie uczucia, emocje i wzajemna fascynacja, jak również zaufanie, lojalność, sztuka kompromisu i akceptacji

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN/38/82/K Anna, 35 lat, stomatolog

Szczupła brunetka, oczy piwne. Jestem po rozwodzie, mam siedmioletniego synka. Jestem osobą pogadną, a nawet niepoprawną optymistką mimo ciężkich doświadczeń w życiu, lubię swoją...

Szczupła brunetka, oczy piwne.

Jestem po rozwodzie, mam siedmioletniego synka. Jestem osobą pogadną, a nawet niepoprawną optymistką mimo ciężkich doświadczeń w życiu, lubię swoją pracę. Mam mnóstwo przyjaciół, którym nigdy nie odmawiam pomocy. Spotykam się z innymi samotnymi mamami, razem organizujemy czas dzieciom, wymieniamy się opieką, kiedy potrzebujemy odpocząć czy wyskoczyć na zakupy. Cenię normalność i otwartość, nie lubię pozerstwa. Wolę iść na pizzę i lody z kimś miłym i dobrym, niż na wyszukaną kolację z panem w garniturze, z którym nie da się pogadać. Wolę z bliską osobą pojechać nad polskie morze, niż na Malediwy z obcym człowiekiem. Nie zaimponujesz mi kasą ani stanowiskiem, ale stosunkiem do ludzi i zwierząt, życzliwością, poczuciem humoru i zaradnością. Nie powalisz mnie swoją urodą i nie padnę na widok Twoich mięśni, ale jeśli przytulisz mnie, kiedy mam gorszy dzień i zaakceptujesz moje dziecko -  zdobędziesz moje serce. Proste, prawda?

Odpowiedz na ofertę
więcej

143/1 Amelia, 27 lat

Panna. Zodiakalny Strzelec, żywa, radosna, wszędzie mnie pełno. Niewysoka, szczupła, o sportowej sylwetce, bardzo aktywna. Instruktorka tańca. Kiedy nie uczę tańczyć – sama...

Panna. Zodiakalny Strzelec, żywa, radosna, wszędzie mnie pełno. Niewysoka, szczupła, o sportowej sylwetce, bardzo aktywna. Instruktorka tańca. Kiedy nie uczę tańczyć – sama tańczę. Albo pływam, biegam, jeżdżę na rowerze, chodzę na crossfit, ściankę, tenisa...Uwielbiam się ruszać! Uważam, że to podstawa mojego dobrego humoru i samopoczucia. Interesuję się też ogólnie sportem: oglądam mecze, programy sportowe, relacje ze skoków, wyścigów kolarskich i tak dalej. Jeśli chciałbyś w doskonałej atmosferze obejrzeć ze swoją kobietą mecz jak z najlepszym kumplem to dobrze trafiłeś – oglądam, piję piwo, kibicuję i świetnie się przy tym bawię. Jestem pozytywnie nastawiona do ludzi i bardzo kontaktowa, mam wielu przyjaciół i chętnie poznaję nowych. Potrafię rozmawiać na każdy temat i jestem ciekawa świata. Chciałabym, by mój partner również był człowiekiem, który czerpie z życia pełnymi garściami, nie znosi nudy, ale z drugiej strony zrozumie też emocjonalną i romantyczną naturę, która też jest częścią mnie. Nie ukrywam, że szukam męża, w przyszłości ojca dzieci, ale każda znajomość z ciekawym człowiekiem jest dla mnie cenna, więc nie zastanawiaj się długo – spotkajmy się :)

Odpowiedz na ofertę
więcej

1/2/OC Anna, 36 lat

Blondynka, 170 cm wzrostu, rozwiedziona, bez dzieci. Magister farmacji we własnej aptece. Oddana pracy, ale już teraz na spokojnie, firma działa dobrze i nie muszę bez przerwy wszystkiego...

Blondynka, 170 cm wzrostu, rozwiedziona, bez dzieci. Magister farmacji we własnej aptece. Oddana pracy, ale już teraz na spokojnie, firma działa dobrze i nie muszę bez przerwy wszystkiego nadzorować. Coraz częściej lubię wyjechać z miasta, połazić po lesie, pooddychać świeżym powietrzem. Najchętniej jeżdżę na Mazury, dużo bardziej lubię jeziora niż góry czy morze. Mam swoje ulubione miejsca, z dala od znanych kurortów i pensjonatów. Namiętnie zbieram grzyby i jagody, uwielbiam kajaki i inne wodne rozrywki, więc kraina jezior jest dla mnie miejscem idealnym. Byłoby fajnie, gdybyś lubił podobnie spędzać czas. Co jeszcze mogłabym napisać o sobie? Cenię szczerość, optymizm i patrzenie w przyszłość. Nie cierpię obłudy, cichych dni, zbyt głośnej muzyki i brukselki. Za to lody mogę jeść tonami i bez obawy, moja figura wcale na tym nie cierpi. Szukam zwykłego faceta, z którym będę mogła dalej iść przez życie – bez jakichś ekstremalnych przygód, ale też nie zamykając się przed światem. 

Odpowiedz na ofertę
więcej

45/1 Małgosia, 31 lat, asystentka

166 cm wzrostu, szczupła, długowłosa blondynka o zielonych oczach. Panna. Jestem nomalną kobietą spragnioną miłości, czułości. Myslę, że potrafię być dobrym przyjacielem....

166 cm wzrostu, szczupła, długowłosa blondynka o zielonych oczach. Panna.


Jestem nomalną kobietą spragnioną miłości, czułości. Myslę, że potrafię być dobrym przyjacielem. Towarzyska i wygadana, ale i czasem spokojna, wyciszona. Z poczuciem humoru, zaprawionym czasem ciętą ripostą. Nie lubię nudy i chyba nie potrafię się nudzić. W głowie mam mnóstwo pomysłów na wolny czas, na aktywny wypoczynek, na relaks z dala od cywilizacji. Szczera w decyzjach, otwarta w działaniu. Nie jestem materialistką, chociaż chyba jak każdy lubię finansowo stać pewnie na nogach. Zainteresowania - muzyka, malarstwo, grafika, podróże.
Dla odpowiedniego mężczyzny mogę zrezygnować z własnych ambicji, jeśli obdarzy mnie on prawdziwą milością i doceni moje zaangażowanie w prowadzeniu domu.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K33/53/OZ Monika, 37 lat, własna firma

Szczupła szatynka średniego wzrostu o piwnych oczach Zodiakalny Koziorożec. Pogodna, niezależna, racjonalnie patrząca na świat oraz przede wszystkim wyrozumiała. Sport i...

Szczupła szatynka średniego wzrostu o piwnych oczach Zodiakalny Koziorożec.

Pogodna, niezależna, racjonalnie patrząca na świat oraz przede wszystkim wyrozumiała. Sport i samochody - moje zainteresowania.
"eżeli szukasz kobiety zatopionej w tandetnym świecie przekolorowanych harleqinowskich romansów.. to nie ja. Życie jest życiem, a jego piękno polega na tym, że nie jest ani obrzydliwie różowe ani przeraźliwie słodkie.
Mój mężczyzna? Powinien być spontaniczny, szczery, zaradny i przede wszystkim wierny. Nie szukam przygody na jedną noc czy jeden sezon, ale partnera na całe życie. Jak każda kobieta marzę o stabilizacji.

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN36/37/K Beata, 35 lat, Stomatolog

Rozwiedziona od dwóch lat, bezdzietna.Szatynka o niebieskich oczach, 166 cm wzrostu Jestem przekonana, że są ludzie, którzy tak jak ja: pukają do drzwi, kiedy ich potrzebujesz;...

Rozwiedziona od dwóch lat, bezdzietna.Szatynka o niebieskich oczach, 166 cm wzrostu

Jestem przekonana, że są ludzie, którzy tak jak ja: pukają do drzwi, kiedy ich potrzebujesz; uśmiechają się bezinteresownie, potrafią powiedzieć „przepraszam”, wyznaczają sobie priorytety, przestrzegają zasad, nie gubią się co chwilę w chaosie nadmiaru i nie boją się kochać. I tak jak ja, uroczo nie są doskonali. Jestem optymistką, staram się tak żyć, aby nie zabijać w sobie dziecięcego entuzjazmu. Zainteresowania - kino, książki, podróże. Próbowałam również ekstremów - nurkowania, skoków na bungee, więc jestem odważna, ciekawa świata.
Ważni są dla mnie przyjaciele, rodzina, spokój na co dzień, szczera rozmowa. Unikam pozerstwa, polityki, papierosów, agresji, przerostu formy nad treścią. Jestem prosta w obsłudze: komunikatywna, oddana, skłonna do współpracy. 
W pracy lubię stawiać na swoim, prywatnie jednak marzę o tym, by czasem ustąpić i poddać się woli kogoś, kogo szanuję, podziwiam, kocham.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

3/1/N Monika, 33 lata, prawnik

169 cm wzrostu, blondynka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna. Jestem kobietą spokojną, szczerą, skromną. Ciepłą i wrażliwą, ale kiedy trzeba także stanowczą. Potrafię bronić...

169 cm wzrostu, blondynka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna.

Jestem kobietą spokojną, szczerą, skromną. Ciepłą i wrażliwą, ale kiedy trzeba także stanowczą. Potrafię bronić swojego zdania, określam sobie w życiu cele, do których dążę.  W wolnym czasie czytam książki, interesuję się polityką. Lubię podróże, zwiedzanie zamków, wycieczki nad jezioro. Pływam, żegluję (mam patent żeglarski), zbieram grzyby. Odnajdę się na eleganckim bankiecie, gdzie trzeba zachować klasę, ale i przy ognisku, gdzie pije się piwo i padają czasem niecenzuralne słowa. Lubię ludzi, jestem pozytywnie nastawiona do świata.
Jestem kobietą spełnioną, jeśli chodzi o życie zawodowe. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko Drugiej Połówki. Chciałabym stworzyć związek oparty na tradycyjnych wartościach – zaufaniu, wierności, bliskości, wzajemnym szacunku, poczuciu bezpieczeństwa. Najważniejsze jest partnerstwo. Poszukiwany mężczyzna to ktoś, kto jest dojrzały i poukładany, ale nie pozbawiony nutki spontaniczności i szaleństwa, gdy na szaleństwo można sobie pozwolić. Mężczyzna zadowolony ze swojego życia, mający na co dzień więcej powodów do uśmiechania się niż narzekania. Ktoś, kto ma w życiu coś jeszcze poza pracą; swoje zainteresowania, plany, ambicje, marzenia. Mężczyzna rodzinny, pragnący mieć w przyszłości  wspólny dom.

Odpowiedz na ofertę
więcej

DP/k/3 Kamila, 28 lat

 kosmetolog, wykładowca akademicki. Ładna, naturalna, nie wysoka blondynka. Uprawiam kilka dyscyplin sportowych: narciarstwo, kolarstwo górskie, pływanie, siatkówkę, wędkarstwo....

 kosmetolog, wykładowca akademicki. Ładna, naturalna, nie wysoka blondynka.

Uprawiam kilka dyscyplin sportowych: narciarstwo, kolarstwo górskie, pływanie, siatkówkę, wędkarstwo. Lubię naturę, ciszę i spokój. Bywam na koncertach rockowych, świetnie gotuję, moją specjalnością jest kuchnia polska, włoska i chińska. Jestem kobietą energiczną, poukładaną, komunikatywną, szanuję ludzi i siebie samą. Dość silna osobowość, opiekuńcza, zaradna, ciepła, estetka.
Szukam mężczyzny w wieku od 30 do 40 lat, o wzroście minimum 175 cm (sama mam 155cm) Silnego psychicznie, odpowiedzialnego, rzetelnego, namiętnego. Mężczyzny z dużą klasą, który lubi sport (rower!). Chętnie policjant. Tylko niepalący pan z wyższym wykształceniem.

Odpowiedz na ofertę
więcej

14/1/N Izabela, 36 lat, tłumacz

168 cm wzrostu, ciemna blondynka o zielonych oczach. Pracuję w nienormowanych godzinach, sama sobie ustalam grafik zajęć. To daje mi ogromną swobodę w organizowaniu sobie codziennego...

168 cm wzrostu, ciemna blondynka o zielonych oczach.

Pracuję w nienormowanych godzinach, sama sobie ustalam grafik zajęć. To daje mi ogromną swobodę w organizowaniu sobie codziennego życia. Wolny czas staram się spędzać aktywnie; zimą jeżdżę na nartach, w cieplejszych porach roku narty zamieniam na rower. O dobre samopoczucie i sylwetkę dbam, uprawiając regularnie fitness. W kręgu moich zainteresowań leżą także historia, polityka, muzyka. Sporo czyta; najczęściej sięgam po współczesną literaturę niemiecką i rosyjską. Chętnie podróżuję; zwiedziłam już wiele ciekawych miejsc na ziemi i wciąż mam apetyt na więcej. Cenię zarówno dalekie podróże, jak i lokalne wycieczki; dobrze czuję się zarówno w górach, jak i nad zimnym Bałtykiem. Chętnie chodzę do kina (kino współczesne), lubię także obejrzeć ciekawy film w domowym zaciszu. Jestem osobą ciekawą świata i ludzi, choć potrzebuję czasu, by  przed kimś się otworzyć. Gdy już jednak zaufam, staje się lojalna, wierna, empatyczna i pomocna. Odważnie kroczę przez życie, realizując powoli wszystkie cele i zamierzenia. Jestem pragmatyczką i realistką, choć – jak w każdej kobiecie – drzemie we mnie także wrażliwa, romantyczna dusza. W drugim człowieku cenię szczerość, uczciwość, prawdomówność. Jestem otwarta na wszelką aktywność, ale cenię także możliwość spędzenia czasu w zaciszu domowego ogniska.
Chciałabym poznać mężczyznę, z którym wspólnie przejdzie przez życie. Kogoś, z kim w niedalekiej przyszłości będę mogła założyć rodzinę, mieć dziecko. Poszukiwany partner to mężczyzna inteligentny, zaradny, konkretny i zdecydowany. Z wysoką kulturą osobistą, inicjatywą i pomysłem na życie. Mający swój świat zainteresowań, otwarty na pasje partnerki. Prawdziwy przyjaciel, kompan do podróży, czuły i troskliwy partner. Miłość, lojalność, uczciwość, szczerość, zaufanie, wzajemny szacunek i wsparcie – tego nie może zabraknąć w udanym związku. Codzienne okazywanie sobie uczuć, drobne gesty, odrobina przestrzeni. Jestem otwarta na propozycje z innych części kraju, ale docelowo chciałaby pozostać tu, gdzie mieszkam na co dzień.

Odpowiedz na ofertę
więcej

129/1 Klaudia, 36 lat

Szczupła, średniego wzrostu, ciemne włosy. Terapeuta zajęciowy dla dzieci dotkniętych autyzmem. Samotna mama ośmioletniej Wiktorii. Nie jest mi łatwo, ale się nie poddaję. Staram...

Szczupła, średniego wzrostu, ciemne włosy. Terapeuta zajęciowy dla dzieci dotkniętych autyzmem.

Samotna mama ośmioletniej Wiktorii. Nie jest mi łatwo, ale się nie poddaję. Staram się godzić pracę z wychowaniem córeczki, spędzać z nią jak najwięcej czasu. Na szczęście pomagają mi rodzice, którzy świata nie widzą poza wnuczką. W ramach relaksu, kiedy mam wolną chwilę, z dużą przyjemnością zajmuję się rękodziełem – robię biżuterię, różne ozdoby, odświeżam stare przedmioty np. techniką decoupage. Trochę szyję, szczególnie dla mojej małej damy. Takie drobne robótki niesamowicie mnie odprężają. Jeśli do tego mam szansę posłuchać smooth jazzu i wypić lampkę wina – jest idealnie. Jestem spokojną osobą, nie przepadam za mocnymi wrażeniami. Wrażliwa, romantyczna, szukam czułości i silnego męskiego ramienia. Cechuje mnie wyrozumiałość i cierpliwość, zawsze staram się na bieżąco rozwiązywać problemy, nie chować głowy w piasek. Marzę o poznaniu odpowiedzialnego człowieka, o dobrym charakterze, lubiącego dzieci. Może mieć też własne. Stan konta, wygląd – nieistotne. Liczy się wnętrze.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K40/20/N Olga, 37 lat, Lekarz

Odpowiedzialna i słowna. Na rzeczy nieistotne nie tracę czasu, natomiast dla ważnych potrafię wiele poświęcić. Szukam jak wszyscy- bratniej duszy. Kogoś, przy kim rzeczywistość...

Odpowiedzialna i słowna. Na rzeczy nieistotne nie tracę czasu, natomiast dla ważnych potrafię wiele poświęcić. Szukam jak wszyscy- bratniej duszy. Kogoś, przy kim rzeczywistość nabierze rumieńców. Kogoś, z kim można przegadać noc do świtu, śmiać się przez łzy, kochać do upadłego, zjeść przy kuchennym stole jeszcze ciepłą szarlotkę. Szukam uczucia, zainteresowania, zajęcia myśli – po prostu wszystkiego tego, co wiąże się z byciem we dwoje.

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN29/45/K Patrycja, 29 lat

Szczupła blondynka o niebieskich oczach. Zodiakalna Waga Ciepła, kobieca, naturalna dziewczyna. Jestem wrażliwa, ale jak trzeba potrafię bronić swoich racji. Racjonalnie patrzę na...

Szczupła blondynka o niebieskich oczach. Zodiakalna Waga

Ciepła, kobieca, naturalna dziewczyna. Jestem wrażliwa, ale jak trzeba potrafię bronić swoich racji. Racjonalnie patrzę na świat, choć nie brakuje mi spontaniczności. Nie lubię stagnacji, choć w życiu prywatnym stawiam na harmonię i trwałość uczuć. Jestem szczera, zaradna, otwarta na świat i ludzi. Popieram ambitne cele i dążenie do realizacji marzeń. Mam to szczęście, że lubię swoją pracę. W wolnych chwilach szlifuję angielski i niemiecki, chętnie podróżuję . Na co dzień staram się dużo uśmiechać, bo dobry humor przyciąga dobre zdarzenia.
Nie szukam ideału, bo sama nie jestem idealna. Nie szukam również przygód, bo o nie w życiu nie trudno. Chciałabym poznać mężczyznę, dla którego ważne jest w związku partnerstwo, zaufanie, bliskość. Kogoś, z kim będę mogła być na dobre i na złe, z kim założę rodzinę.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE