A A A

Strona główna » Oferty » Oddział Zachód

duet centrum - oddział zachódDuet Centrum - oddział Zachód obejmuje swoim zasięgiem woj. dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie.

Biuro matrymonialne - Poznań

Ochrona prywatności i wizerunku, wiarygodność informacji, wykwalifikowany personel, profesjonalny dobór partnerski oraz skuteczność wynikająca z kształtowanego przez  lata stylu pracy – to najważniejsze cechy, jakie składają się na nasze biuro matrymonialne.  Poznań, Wrocław, Gorzów Wielkopolski czy Zielona Góra – te miasta należą do zachodniego oddziału Duet Centrum.

Poniżej przedstawiamy wybrane oferty naszych Klientów z Dolnego Śląska, Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej. Wszystkie oferty znajdujące się na naszej stronie internetowej, zamieszczone są tylko i wyłącznie na prośbę i za zgodą Klientów. Stanowią one niewielką część naszej bazy; pragniemy przybliżyć Państwu obraz osób, dla których mamy przyjemność już pracować, łamiąc jednocześnie stereotypy związane z postrzeganiem biur matrymonialnych w Polsce.  Dołącz do nas, a Twoje szanse na poznanie wartościowego partnera / partnerki wzrosną kilkukrotnie!

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


K31/39/Wa Karolina, 30 lat

Jestem filigranową blondynką. Obecnie pracuję w dużej znanej firmie. Wstaję skoro świt ( do pracy jeżdżę na 6.), często bywam w rozjazdach. Ale lubię swoją pracę, bo czuję...

Jestem filigranową blondynką. Obecnie pracuję w dużej znanej firmie. Wstaję skoro świt ( do pracy jeżdżę na 6.), często bywam w rozjazdach. Ale lubię swoją pracę, bo czuję się w niej doceniona. Życie nauczyło mnie odróżniać różne odcienie szarości. Jestem cierpliwa, potrafię dużo wybaczyć, ale nie toleruję kłamstwa. Mam wielu przyjaciół, więc nie znalazłam się tu ze względu na samotność. Ale do przyjaciela się nie przytulę, nie pocałuję go na dobranoc, nie pokażę mu się w seksownej bieliźnie..

Chyba wszystko mam poukładane, a jednak... Mam wielkie pragnienie miłości, przyjaźni, partnerstwa, namiętności

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN34/16/W Małgorzata, 36 lat

  Jest wysoką, szczupłą panną o piwnych oczach i brązowych włosach.Normalna kobieta – romantyczna, wrażliwa, cierpliwa, naturalna. Na pierwszy rzut oka – nieśmiała...

 

Jest wysoką, szczupłą panną o piwnych oczach i brązowych włosach.Normalna kobieta – romantyczna, wrażliwa, cierpliwa, naturalna. Na pierwszy rzut oka – nieśmiała i zamknięta w sobie, ale gdy już się otworzę – serdeczna, przyjazna, życzliwa. Lubię żyć w harmonii ducha i spokoju, co nie oznacza życiowej stagnacji. Chętnie czytam książki sensacyjne, thrillery i kryminały. Jeśli muzyka, to przede wszystkim klasyczna. Jestem dobrym słuchaczem, lubię rozmawiać. Nie oceniam ludzi po pozorach; poznanie kogoś to proces wymagający czasu, cierpliwości, zaangażowania. Jestem domatorką, choć nie brak mi tendencji do weekendowego włóczenia się po klimatycznych knajpkach czy odwiedzania znajomych. Nabieram energii i dystansu do wszystkiego, co mnie otacza albo gdzieś wysoko albo gdzieś daleko stąd.

Czego tutaj szukam? Chciałabym być częściej szczęśliwa, śmiać się tak, jak jeszcze parę lat temu. Mieć przy swoim boku kogoś, komu za trzydzieści lat powiem: „wiesz, dobrze, że jesteś”.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K35/60/W Dominika, 30 lat, Urzędnik

Rozwiedziona, zadbana szatynka. Kiedy przeglądam inne oferty, mam nieodparte wrażenie, że po świecie chodzą same ideały. Wszyscy są piękni, wykształceni, niezależni. Wieczni...

Rozwiedziona, zadbana szatynka.

Kiedy przeglądam inne oferty, mam nieodparte wrażenie, że po świecie chodzą same ideały. Wszyscy są piękni, wykształceni, niezależni. Wieczni optymiści i miłośnicy sportów ekstremalnych. Każdy uwielbia podróże, sporo czyta i – obowiązkowo – chodzi do teatru. A ja? Choć jestem wykształcona, mam nudną 8godzinną pracę przed komputerem. Optymistką może i jestem, ale coraz częściej łapię się na tym, że narzekam i mam coraz mniej powodów do zadowolenia. Książki? Nie czytam, bo po prostu nie mam na nie czasu. Do teatru też nie chodzę. Ze sportem nie mam za wiele do czynienia, no chyba że będzie to bieg za autobusem lub po schodach kiedy popsuje się winda.
Nie wstydzę się przyznać do samotności i do tego, że jest mi z nią źle. Nie tak miało wyglądać moje życie, nie tak je sobie wyobrażałam. Miał być mąż, miały być dzieci. Miał być wspaniały dom, do którego wracałabym z przyjemnością. Może poznam tu kogoś, dzięki komu uwierzę, że wszystko, co najpiękniejsze, jeszcze przede mną..
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K28/1/OZ Joanna, 27 lat

Przed paroma laty skończyłam historię, ale pracuję w kompletnie innej działce - jestem specjalistką ds. rekrutacji. Po pracy szlifuję swój niemiecki, a dwa razy w tygodniu prowadzę...

Przed paroma laty skończyłam historię, ale pracuję w kompletnie innej działce - jestem specjalistką ds. rekrutacji. Po pracy szlifuję swój niemiecki, a dwa razy w tygodniu prowadzę zajęcia z fittness. Jak każda kobieta lubię dobrze wyglądać, więc nie wstyd jest pokazać się ze mną na ulicy.
Jestem żywiołową, temperamentną szatynką. Mieszkam samodzielnie, jestem odważna, zaradna, trochę szalona. Gdy jest mi źle, nie chowam głowy w piasek, ale staram się to zmienić. Nie zamiatam problemów pod dywan, nie interesują mnie plotki. Mam twardy charakter, ale myślę, że nie brak mi kobiecej subtelności, niewinnego wdźięku.
Wzajemne zaangażowanie, dobry kontakt emocjonalny, wspólne zainteresowania, szczere rozmowy, bliskość - to chciałabym odnaleźć w związku. Lubię mężczyzn zdecydowanych, aktywnych, po prostu kochających życie.

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN28/11/W Anna, 34 lata, Geodeta

Jest szczupłą szatynką. Ma półdługie włosy i zielone oczy. Jeśli lubisz ciekawe rozmowy, masz poczucie humoru i cenisz w kobiecie naturalność – dobrze trafiłeś. Mam na...

Jest szczupłą szatynką. Ma półdługie włosy i zielone oczy.


Jeśli lubisz ciekawe rozmowy, masz poczucie humoru i cenisz w kobiecie naturalność – dobrze trafiłeś. Mam na imię Ania, choć znajomi nazywają mnie „Mała”- chyba z przekory dla moich 175 cm wzrostu. Większość czasu pochłania mi praca i wychowywanie dwóch córek, to jednak nie brak mi kobiecości – chcę i lubię podobać się swojemu mężczyźnie. Nie przepadam za stereotypami, lubię żyć ciekawie. Zmiany są moim żywiołem, ale tylko w pracy; prywatnie lubię spokój mojego domu, trwałość uczuć, harmonię w związku. Basen, rower, kino, ciekawy film, dobra lektura, wyszywanie – to moje ulubione zajęcia. Potrafię bronić swoich racji, ale nie mam również problemu z tym, aby przyznać się do błędu. Szczerość wobec ludzi, lojalność wobec swoich poglądów, upór w dążeniu do celu, konsekwencja w działaniu – tymi wartościami kieruję się w życiu.
Chciałabym być dla Ciebie najważniejsza. I żebyś polubił moje córeczki. Chciałabym, abyśmy się przyjaźnili i mogli powiedzieć sobie o wszystkim. I musimy nauczyć się rozmawiać, bo milczenie jest gorsze niż najtrudniejsza rozmowa.


 

Odpowiedz na ofertę
więcej

120/1 Ewelina, 33 lata, urzędnik

Podobno jestem dziewczyną "z sercem na dłoni". To prawda - lubię pomagać, cenię również tradycyjne wartości rodzinne. Na ogół jestem lubiana, może dlatego, że jestem...

Podobno jestem dziewczyną "z sercem na dłoni". To prawda - lubię pomagać, cenię również tradycyjne wartości rodzinne. Na ogół jestem lubiana, może dlatego, że jestem otwarta i staram się dużo uśmiechać. W wolnym czasie jeżdżę na nartach, na rowerze. Mile widziane spacery, podróże zagraniczne, ale i turystyka polska. Kocham góry, cenię kontakt z przyrodą. Lubię tańczyć, choć okazji ku temu coraz mniej.
Dobry, szczęśliwy związek - to moje marzenie, mój cel. Póki go nie zrealizuję, nie poddam się. Duet Centrum to dla mnie alternatywa.. Szukam cię wszędzie, i, dopóki Cię nie znajdę, nie poddam się.
Chciałabym poznać mężczyznę, który okaże się odpowiedzialnym, zaradnym i konkretnym partnerem. Z kim można rozmawiać o wszystkim i kochać się o każdej porze dnia i nocy.

Odpowiedz na ofertę
więcej

52/1 Małgosia, 31 lat

szczupła brunetka o brązowych oczach, 165 cm wzrostu. Rozwiedziona, bezdzietna Mam dość samotności i stagnacji w życiu prywatnym; chętnie zrobię krok w przód, by zmienić swoje...

szczupła brunetka o brązowych oczach, 165 cm wzrostu. Rozwiedziona, bezdzietna

Mam dość samotności i stagnacji w życiu prywatnym; chętnie zrobię krok w przód, by zmienić swoje życie z kimś równie samotnym u boku.
Szukam bratniej duszy, partnera, kumpla i kochanka w jednym. Na wspólne siedzenie na kanapie, zajadanie chipsów w łóżku, picie wina na rynku w Pradze i oglądanie zachodów słońca. Na wspólne rozwiązywanie problemów i radość z sukcesów. Partnera na życie.
  Coś o mnie? Taka normalna kobieta w czasach, gdy o normalność trudno. Pracująca, nieźle radząca sobie w otaczającej rzeczywistości. Po przejściach, ale z zamkniętą przeszłością. Marząca o rodzinie, ciepełku domowego ogniska. I takim zwyczajnym życiu u boku mężczyzny, który kocha...
Lubię Mazury, polskie plaże. Ale i góry jesienią. Trochę ze mnie taka patriotka, bo choć mam możliwość dalekich podróży, stawiam na Polskę. Chętnie wsiadam na rower, troszkę biegam po parku. Można spotkać mnie w kinie, na dobrym spektaklu w teatrze czy koncercie. Prowadzę normalne życie, bez żadnych ekstremów.
Szukam szczerego, prawdziwego uczucia. Nie stawiam żadnych kryteriów, ograniczeń. Obiecuję, że odpowiem na każdą wiadomość.

Odpowiedz na ofertę
więcej

1/102 Amelia, 29 lat, instruktorka tańca

Niewysoka, szczupła, o sportowej sylwetce, bardzo aktywna  Kiedy nie uczę tańczyć – sama tańczę. Albo pływam, biegam, jeżdżę na rowerze, chodzę na crossfit, ściankę,...

Niewysoka, szczupła, o sportowej sylwetce, bardzo aktywna 

Kiedy nie uczę tańczyć – sama tańczę. Albo pływam, biegam, jeżdżę na rowerze, chodzę na crossfit, ściankę, tenisa...Uwielbiam się ruszać! Uważam, że to podstawa mojego dobrego humoru i samopoczucia. Interesuję się też ogólnie sportem: oglądam mecze, programy sportowe, relacje ze skoków, wyścigów kolarskich i tak dalej. Jeśli chciałbyś w doskonałej atmosferze obejrzeć ze swoją kobietą mecz jak z najlepszym kumplem to dobrze trafiłeś – oglądam, piję piwo, kibicuję i świetnie się przy tym bawię. Jestem pozytywnie nastawiona do ludzi i bardzo kontaktowa, mam wielu przyjaciół i chętnie poznaję nowych. Potrafię rozmawiać na każdy temat i jestem ciekawa świata. Chciałabym, by mój partner również był człowiekiem, który czerpie z życia pełnymi garściami, nie znosi nudy, ale z drugiej strony zrozumie też emocjonalną i romantyczną naturę, która też jest częścią mnie. Nie ukrywam, że szukam męża, w przyszłości ojca dzieci, ale każda znajomość z ciekawym człowiekiem jest dla mnie cenna, więc nie zastanawiaj się długo – spotkajmy się :)

Odpowiedz na ofertę
więcej

K25/43/K Maja, 30 lat

Ambitna i wymagająca, ale też ciepła, kobieca, z poczuciem humoru. Czasem romantyczka, na co dzień realistka. Czasem całkiem niekobieca – gdy szybko jadę samochodem, gdy pędzę...

Ambitna i wymagająca, ale też ciepła, kobieca, z poczuciem humoru.

Czasem romantyczka, na co dzień realistka. Czasem całkiem niekobieca – gdy szybko jadę samochodem, gdy pędzę gdzieś w dżinsach i adidasach, gdy robię zakupy, gdy palę papierosa. Lubię książki i muzykę, kolacje przy winie, spacery i kino. Nie jest dla mnie tajemnicą co to jest Java, jak piecze się karkówkę i wbija gwoździa do ściany.
Chętnie poznam faceta z poczuciem humoru i z klasą. Kogoś, przy kim mogłabym poczuć się pełnowartościową kobietą. Moim zdaniem, prawdziwy mężczyzna to taki, który potrafi okazywać uczucia, ale jednocześnie nie pozwala wchodzić sobie na głowę. Głośne NIE mówię żonatym, pantoflarzom, narcyzom i panom poniżej 30 roku życia
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K/1490/03 Laura, 27 lat

 160 cm, panna, pogodna, uśmiechnięta, jednocześnie twardo stąpająca po ziemi. Stanowcza, wiem czego chcę. Optymistka, z dużym poczuciem humoru. Jestem wrażliwa i mam duszę...

 160 cm, panna, pogodna, uśmiechnięta, jednocześnie twardo stąpająca po ziemi.

Stanowcza, wiem czego chcę. Optymistka, z dużym poczuciem humoru. Jestem wrażliwa i mam duszę romantyczki.
Nie szukam przygód, szukam poważnej znajomości. Jeśli okaże się tą na całe życie będę bardzo szczęśliwa.
Jestem zodiakalnym Strzelcem. Wiem czego chcę. Lubię się rozwijać. Dopiero kończę studia i wkraczam na ścieżkę kariery zawodowej. Natomiast wiem jakie cele chcę osiągnąć.
Chciałabym poznać mężczyznę bez dzieci, najlepiej kawalera. Otwartego, odpowiedzialnego, konkretnego. Nie musi być bajecznie bogaty, bo nie tego szukam. Chodzi mi o oparcie, wspólne pasje, na przykład wycieczki rowerowe, słuchanie muzyki, czy po prostu wyjście do kina.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K28/1/2 Marta, 29 lat

170 cm, blondynka, długie włosy Panna,  uśmiechnięta, wesoła, lubię być duszą towarzystwa. Uwielbiam fortyfikacje, a jest ich w Polsce bardzo dużo. Naprawdę jest co...

170 cm, blondynka, długie włosy

Panna,  uśmiechnięta, wesoła, lubię być duszą towarzystwa.
Uwielbiam fortyfikacje, a jest ich w Polsce bardzo dużo. Naprawdę jest co zwiedzać.
Lubię przygodę, jak wyjazd to najlepiej spontaniczny, wymyślony chwilę wcześniej.
Od razu po liceum wyjechałam do Stanów Zjednoczonych. Tam najpierw musiałam podszlifować język, troszkę uzbierać pieniędzy, żeby móc zająć się szkołą. Było mi ciężko, ale dobrze wspominam ten okres. Wiele mnie nauczyło. Na pewno samodzielności, ponieważ na firmę, która mnie tam zabrała, okazało się że nie mogę liczyć. Taką odwagę życiową również zawdzięczam tej przygodzie amerykańskiej. Nie udało mi się dużo zwiedzić, dlatego marzę o powrocie do Stanów na kilka miesięcy, żeby móc przejechać autem chociaż część tego pięknego kraju. No niestety – fascynacja mi została.
Jeśli chciałbyś poznać szczupłą uśmiechniętą optymistkę, odezwij się. Może jesteśmy sobie pisani….

Odpowiedz na ofertę
więcej

K39/15/OZ Elzbieta, 39 lat, Pracownik naukowy

Mocna kawa po przebudzeniu, lekka kanapka, delikatny makijaż, garsonka, obcasy, teczka i... jestem gotowa do wyjścia. Tak zaczynam każdy dzień. Od 8 lat pracuję na uczelni i wpajam młodym...

Mocna kawa po przebudzeniu, lekka kanapka, delikatny makijaż, garsonka, obcasy, teczka i... jestem gotowa do wyjścia. Tak zaczynam każdy dzień. Od 8 lat pracuję na uczelni i wpajam młodym pokoleniom do głowy wiedzę z zakresu ekonomii i prawa.
Jaka jestem? Kobieca, ale nie kokietka. Wrażliwa, ale nie mimoza. Elokwentna, ale nie gadatliwa. Świadoma swoich zalet, ale nie zarozumiała. Świadoma swoich wad, ale nie zakompleksiona. Zrównoważona, ale nie przyziemna. Realistka, ale nie pesymistka. Ciekawa, ale nie ciekawska. Intrygująca, tajemnicza, niezależna, rozsądna.
Jeśli nie szukasz tylko przelotnej znajomości i przygodnego seksu, to być może właśnie na Ciebie czekam. Jeśli jesteś wykształcony, niezależny, kulturalny, dowcipny, uczciwy, to Twoje szanse rosną. Jeśli w dodatku jesteś wysokim eleganckim brunetem to.. Gdzie jesteś?

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

14/1/N Izabela, 36 lat, tłumacz

168 cm wzrostu, ciemna blondynka o zielonych oczach. Pracuję w nienormowanych godzinach, sama sobie ustalam grafik zajęć. To daje mi ogromną swobodę w organizowaniu sobie codziennego...

168 cm wzrostu, ciemna blondynka o zielonych oczach.

Pracuję w nienormowanych godzinach, sama sobie ustalam grafik zajęć. To daje mi ogromną swobodę w organizowaniu sobie codziennego życia. Wolny czas staram się spędzać aktywnie; zimą jeżdżę na nartach, w cieplejszych porach roku narty zamieniam na rower. O dobre samopoczucie i sylwetkę dbam, uprawiając regularnie fitness. W kręgu moich zainteresowań leżą także historia, polityka, muzyka. Sporo czyta; najczęściej sięgam po współczesną literaturę niemiecką i rosyjską. Chętnie podróżuję; zwiedziłam już wiele ciekawych miejsc na ziemi i wciąż mam apetyt na więcej. Cenię zarówno dalekie podróże, jak i lokalne wycieczki; dobrze czuję się zarówno w górach, jak i nad zimnym Bałtykiem. Chętnie chodzę do kina (kino współczesne), lubię także obejrzeć ciekawy film w domowym zaciszu. Jestem osobą ciekawą świata i ludzi, choć potrzebuję czasu, by  przed kimś się otworzyć. Gdy już jednak zaufam, staje się lojalna, wierna, empatyczna i pomocna. Odważnie kroczę przez życie, realizując powoli wszystkie cele i zamierzenia. Jestem pragmatyczką i realistką, choć – jak w każdej kobiecie – drzemie we mnie także wrażliwa, romantyczna dusza. W drugim człowieku cenię szczerość, uczciwość, prawdomówność. Jestem otwarta na wszelką aktywność, ale cenię także możliwość spędzenia czasu w zaciszu domowego ogniska.
Chciałabym poznać mężczyznę, z którym wspólnie przejdzie przez życie. Kogoś, z kim w niedalekiej przyszłości będę mogła założyć rodzinę, mieć dziecko. Poszukiwany partner to mężczyzna inteligentny, zaradny, konkretny i zdecydowany. Z wysoką kulturą osobistą, inicjatywą i pomysłem na życie. Mający swój świat zainteresowań, otwarty na pasje partnerki. Prawdziwy przyjaciel, kompan do podróży, czuły i troskliwy partner. Miłość, lojalność, uczciwość, szczerość, zaufanie, wzajemny szacunek i wsparcie – tego nie może zabraknąć w udanym związku. Codzienne okazywanie sobie uczuć, drobne gesty, odrobina przestrzeni. Jestem otwarta na propozycje z innych części kraju, ale docelowo chciałaby pozostać tu, gdzie mieszkam na co dzień.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K34/73/W Aneta, 36 lat, Tłumacz

Pracuje w tłumaczeniach i uczy angielskiego. Jestem stuprocentową kobietą – ze wszystkimi tego konsekwencjami. Raz zdecydowana, innym razem całkiem niepewna swoich decyzji. Raz...

Pracuje w tłumaczeniach i uczy angielskiego.


Jestem stuprocentową kobietą – ze wszystkimi tego konsekwencjami. Raz zdecydowana, innym razem całkiem niepewna swoich decyzji. Raz stanowcza, innym razem czekam, aż sprawy same się rozstrzygną. Zmieniam się wraz z mijającymi dniami, ale zawsze niezmiennie doceniam piękne chwile, miejsca i wyjątkowych ludzi. Od szkolnych lat mam tych samych przyjaciół. Lubię wodę, słońce, spacery, rower. Mam słabość do czekolady i późnego wstawania. Uchodzę za gadułę, zazwyczaj też nie mam problemów z wypowiadaniem się na piśmie, a jednak pisanie tutaj jest dla mnie trochę kłopotliwe. Poczekam więc na pytania pomocnicze..
Sama nie wiem, czy mam jakiś swój ideał. Dobrze czuję się w towarzystwie ludzi prostolinijnych, ciepłych, otwartych. Nie lubię sztuczności, pozerstwa, cwaniactwa. Czasem jednak moje fascynacje mężczyznami bywały dla mnie samej zaskoczeniem, więc staram się nie zamykać na żadne możliwości.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K33/38/OZ Dorota, 35 lat

J estem subtelną, nieco nieśmiałą dziewczyną. Przed laty skończyłam geografię, choć pracuję w bardziej humanistycznej działce. Co lubię? Zapach i smak świeżo zaparzonej kawy, lody...

Jestem subtelną, nieco nieśmiałą dziewczyną. Przed laty skończyłam geografię, choć pracuję w bardziej humanistycznej działce. Co lubię? Zapach i smak świeżo zaparzonej kawy, lody śmietankowe z polewą truskawkową, latte kokosowe z bitą śmietaną, czereśnie i zielone jabłka. Najbardziej na świecie kocham fotografię i książki, szczególnie rosyjskie kryminałyMam chroniczny wstręt do koloru różowego i plastikowej biżuterii. Jestem pomysłowa i bardzo spostrzegawcza – nic nie umknie mojej uwadze. Mam 169 cm wzrostu i ciemne włosy, jestem szczupła.

Nie wiem, gdzie jest ktoś stworzony dla mnie, ale dokładnie wiem, jaki powinien być. To ktoś, kto stanie się motorem napędowym mojego życia. Będzie moją heroiną, będzie w stanie pobudzić wszystkie moje zmysły...
Odpowiedz na ofertę
więcej

K37/10/OZ Małgorzata, 37 lat

167 cm/55kg, długowłosa brunetka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, Nastoletni syn Mam nadzieję, że uda mi się tutaj poznać kogoś, kto stawia na autentyczne emocje, a nie tylko na...

167 cm/55kg, długowłosa brunetka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, Nastoletni syn

Mam nadzieję, że uda mi się tutaj poznać kogoś, kto stawia na autentyczne emocje, a nie tylko na wirtualne klikanie. Setki wymienionych maili nie zastąpi jednego spotkania na żywo.
Mam ciekawą pracę, dorastającego syna. Chciałabym jeszcze zapełnić tą prywatną część swojego życia – może właśnie Tobą? Choć mieszkam w Warszawie, jestem otwarta na nawiązywanie znajomości z różnych części kraju. Chętnie wyjadę Ci naprzeciw, a może i odwiedzę Twoje miasto? Tym bardziej, że bardzo lubię jeździć samochodem.
Spełniam się zawodowo, choć nie jestem żadną przeintelektualizowaną Warszawianką. Pracę zostawiam w pracy, a czas poza nią chciałabym poświęcić tobie, nam. Lubię bliskość, intymność we dwoje. Sfera seksu połączona z przyjaźnią stanowi o jakości związku. Myślę, że nie brakuje mi tego, co potocznie mężczyźni nazywają kobiecością – naturalności, seksapilu. Ale to tylko moje zdanie, jeśli masz ochotę – sprawdź sam. Lubię muzykę, kino, basen, saunę, rower, narty. Jeśli podróże, to tylko tam gdzie jest woda i słońce. Lubię też zakupy, ale obiecuję, że nie będę Cię na nie namawiać, jeśli masz na nie alergię. Nie szukam w mężczyźnie bankomatu ani wieszaka, ale przyjaciela, partnera, kochanka.
Jeśli lubisz konkrety i jasne sytuacje, dobrze trafiłeś. Szukam partnerskiego związku, raczej już nie małżeństwa.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K32/2/N Kasia, 31 lat

168 cm, ciemna blondynka  Rozwiedziona, dzieci nie mam, choć bardzo bym chciała. Czuję, że już dorosłam do bycia mamą. Pracuję w administracji, szanuję swoją pracę i...

168 cm, ciemna blondynka

 Rozwiedziona, dzieci nie mam, choć bardzo bym chciała. Czuję, że już dorosłam do bycia mamą. Pracuję w administracji, szanuję swoją pracę i podchodzę do niej z dystansem. Praca nie jest całym moim życiem. Najbardziej oczywiście lubię weekendy. Wtedy staram się ruszać: kino, teatr, spotkania ze znajomymi, fitness, spacery. Lubię się rozwijać i co jakiś czas chodzę na jakieś szkolenia, kursy.
Normalna – to chyba mnie najbardziej opisuje. Chociaż to prawda są różne jej odmiany.
Staram się być otwarta, towarzyska, ale lubię mieć poczucie bezpieczeństwa. Jak jakaś podróż to raczej z biura podróży, wszystko dopracowane, obmyślone już wcześniej. Nie lubię niekontrolowanych przygód.
Odpowiedz na ofertę
więcej

33/1/N Alicja, 28 lat, ekonomistka

168 cm wzrostu, długowłosa brunetka. Bezdzietna panna. Trudno jest pisać o sobie, wolałabym, abyś to Ty mnie poznał, ocenił, polubił… Na pewno kobieca, ciepła, z nutką...

168 cm wzrostu, długowłosa brunetka. Bezdzietna panna.

Trudno jest pisać o sobie, wolałabym, abyś to Ty mnie poznał, ocenił, polubił… Na pewno kobieca, ciepła, z nutką romantyzmu, ale i spontaniczności. Empatyczna, uczuciowa i refleksyjna, ale kiedy trzeba także racjonalna i potrafiąca podejmować konkretne decyzje. Mając świadomość ulotności życia, staram się żyć „tu i teraz”, cieszyć się bieżącą chwilą i nie odkładać życia na później.
Mam szeroki wachlarz zainteresowań, dzięki czemu nigdy się nie nudzę. Jestem wielką miłośniczką zwierząt, szczególnie koni. Tą pasję udało mi się przenieść również na grunt zawodowy. Poza godzinami pracy w banku, jeżdżę konno i trenuję innych. Chciałabym, w niedalekiej przyszłości, założyć własną stadninę, przenieść się do mniejszego miasta i żyć w kontakcie z przyrodą, z dala od miejskiego tłoku i tej codziennej gonitwy. Jestem fanem sportu, rekreacji na świeżym powietrzu. Dwa razy w tygodniu chodzę na basen, zimą jeżdżę na nartach, latem na rowerze. Uwielbiam spacery o każdej porze roku, kocham górskie wędrówki. Lubię muzykę, szczególnie tą słuchaną „live”; jeśli nie spotkasz mnie w Duecie, to na pewno na jakimś koncercie. Jeszcze w szkole podstawowej ćwiczyłam balet; do dziś mam wielki sentyment do tego widowiska i wzruszam się na nim jak mała dziewczynka.
Chciałabym stworzyć związek oparty o: miłość, przyjaźń, zaufanie, dialog, wzajemny szacunek, bliskość emocjonalną i fizyczną, dbanie o siebie nawzajem. Uważam, że związek buduje się na zasadzie podobieństw a nie różnic, więc fajnie by było, gdybyś choć w części postrzegał życie jak ja.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K41/2/OP Asia, 38 lat

173 cm wzrostu, blondynka o zielonych oczach.           W moim życiu zawsze dużo się działo. Lubię swoją pracę, ale nie jestem...

173 cm wzrostu, blondynka o zielonych oczach.

          W moim życiu zawsze dużo się działo. Lubię swoją pracę, ale nie jestem pracoholiczką, po prostu czerpię z niej satysfakcję. Poza pracą jestem osobą aktywną: narty w zimie, żagle i podróże w lecie. Uwielbiam poznawać nowe miejsca i ludzi. Można się do mnie przytulić, lubię zadbać o mężczyznę, ( chociaż nie umiem gotować). Jestem kobietą ciepłą i wrażliwą, wesołą z poczuciem humoru, którym potrafię się podzielić z innymi. Wspieram w trudnych chwilach, przyjaciele ZAWSZE mogą na mnie liczyć. Jestem otwartą na życie, wrażliwą, wielką romantyczką, która płacze na filmach. Lubię długie rozmowy o życiu przy winie. Chciałabym stworzyć z Tobą dom, w którym radość, zaufanie i ciepło będą codziennością , do którego oboje będziemy chcieli wracać. Nie mam własnych dzieci, ale potrafię z nimi nawiązywać przyjażnie.
          Szukam ciepła w związku, mężczyzny dojrzałego emocjonalnie, który potrafi zadbać o swoją rodzinę. Szarmanckiego, eleganckiego, niezależnego finansowo, z poczuciem humoru, lubiącego tańczyć, który potrafi się znaleźć w każdym towarzystwie, aktywnego fizycznie (podzielającego moje sportowe pasje) i ciekawego świata. Broń Boże pracoholika.

 

 


 

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN38/26/K Katarzyna, 37 lat

Rozwiedziona, 2 dzieci: córka 17l, syn 12l. Jest zgrabną, wysoką brunetką o długich włosach i brązowych oczach Mam to szczęście, że lubię swoją pracę, więc każdy poranek...

Rozwiedziona, 2 dzieci: córka 17l, syn 12l. Jest zgrabną, wysoką brunetką o długich włosach i brązowych oczach

Mam to szczęście, że lubię swoją pracę, więc każdy poranek witam euforycznie. Prowadzę własną firmę, więc sama sobie wyznaczam godziny pracy. Mam też wspaniałe dzieciaki, z którymi mam bardzo dobry kontakt. Jestem optymistką, ale nie bujam za często w obłokach i raczej twardo stąpam po ziemi. Czasem jestem radosna, czasem nie – i wtedy wcale nie udaję, że jest inaczej. Jestem zorganizowana i konsekwentna, choć na pewno nie brak mi spontaniczności i odrobiny szaleństwa. Nie boję się słów krytyki, bo to dla mnie lekcja. Nie odkładam decyzji na później, lubię żyć tu i teraz.
Od rozwodu minęło już 8 lat, teraz szukam nowego miejsca w życiu. Liczę, że jeszcze zdążę je przeżyć po swojemu i nie będę żałować ani jednej chwili. Chętnie poznam kogoś, kto zechce mi w tym życiu towarzyszyć.  Mężczyzny, który pokocha mnie taką, jaka jestem. Nie szukam nikogo na siłę, po prostu brakuje mi poczucia bezpieczeństwa i miłości. W związku istotne są dla mnie uczucia, emocje i wzajemna fascynacja, jak również zaufanie, lojalność, sztuka kompromisu i akceptacji

Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE