A A A

Strona główna » Oferty » Oddział Zachód

duet centrum - oddział zachódDuet Centrum - oddział Zachód obejmuje swoim zasięgiem woj. dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie.

Biuro matrymonialne - Poznań

Ochrona prywatności i wizerunku, wiarygodność informacji, wykwalifikowany personel, profesjonalny dobór partnerski oraz skuteczność wynikająca z kształtowanego przez  lata stylu pracy – to najważniejsze cechy, jakie składają się na nasze biuro matrymonialne.  Poznań, Wrocław, Gorzów Wielkopolski czy Zielona Góra – te miasta należą do zachodniego oddziału Duet Centrum.

Poniżej przedstawiamy wybrane oferty naszych Klientów z Dolnego Śląska, Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej. Wszystkie oferty znajdujące się na naszej stronie internetowej, zamieszczone są tylko i wyłącznie na prośbę i za zgodą Klientów. Stanowią one niewielką część naszej bazy; pragniemy przybliżyć Państwu obraz osób, dla których mamy przyjemność już pracować, łamiąc jednocześnie stereotypy związane z postrzeganiem biur matrymonialnych w Polsce.  Dołącz do nas, a Twoje szanse na poznanie wartościowego partnera / partnerki wzrosną kilkukrotnie!

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


K32/2/N Kasia, 31 lat

168 cm, ciemna blondynka  Rozwiedziona, dzieci nie mam, choć bardzo bym chciała. Czuję, że już dorosłam do bycia mamą. Pracuję w administracji, szanuję swoją pracę i...

168 cm, ciemna blondynka

 Rozwiedziona, dzieci nie mam, choć bardzo bym chciała. Czuję, że już dorosłam do bycia mamą. Pracuję w administracji, szanuję swoją pracę i podchodzę do niej z dystansem. Praca nie jest całym moim życiem. Najbardziej oczywiście lubię weekendy. Wtedy staram się ruszać: kino, teatr, spotkania ze znajomymi, fitness, spacery. Lubię się rozwijać i co jakiś czas chodzę na jakieś szkolenia, kursy.
Normalna – to chyba mnie najbardziej opisuje. Chociaż to prawda są różne jej odmiany.
Staram się być otwarta, towarzyska, ale lubię mieć poczucie bezpieczeństwa. Jak jakaś podróż to raczej z biura podróży, wszystko dopracowane, obmyślone już wcześniej. Nie lubię niekontrolowanych przygód.
Odpowiedz na ofertę
więcej

K26/34/OZ Alicja, 28 lat

Prowadzę zakład fryzjerski, choć z wykształcenia jestem ekonomistką. Jestem niską, drobną szatynką. Nie uprawiam żadnego sportu, ale z pewnością jestem mistrzynią świata w...

Prowadzę zakład fryzjerski, choć z wykształcenia jestem ekonomistką. Jestem niską, drobną szatynką. Nie uprawiam żadnego sportu, ale z pewnością jestem mistrzynią świata w malowaniu rzęs na czas. Lubię ciepło, dotyk, czułość.. Wakacje w tropikach, góry zimą, leniuchowanie w wannie i perfumy Armaniego. W życiu bardziej kieruję się rozsądkiem niż emocjami. Lubię inteligentnych ludzi, pod warunkiem, że nie są zarozumiali. Sądzę, że wzajemne zaufanie pozwala unikać kłamstw.
Idealny facet? Ideały są po to, by oprawiać je w ramki i wieszać w muzeum. Ja wolę kogoś z krwi i kości, kogoś, kto będzie przy mnie na dobre i na złe. Chciałabym budzić się w ramionach mężczyzny, który da mi poczucie bezpieczeństwa i będzie tylko mój. Szukam kogoś, z kim mogłabym spędzić resztę życia. Tylko tyle i aż tyle. Obcasy zdarłam już niejedne, nie mam siły już cię szukać.. Więc teraz twój ruch.

Odpowiedz na ofertę
więcej

8/1/N Olga, 33 lata, sekretarka

173 cm wzrostu, szczupła, zadbana szatynka. Panna, nie ma dzieci. Znak Zodiaku – Strzelec Mam swoje plany i marzenia, ale chciałabym mieć też takie, które będę mogła z kimś...

173 cm wzrostu, szczupła, zadbana szatynka. Panna, nie ma dzieci. Znak Zodiaku – Strzelec

Mam swoje plany i marzenia, ale chciałabym mieć też takie, które będę mogła z kimś dzielić i wspólnie dążyć do ich realizacji. Mam stałe grono znajomych i rodzinę, ale bez tej drugiej połówki u boku wszystko jest takie niepełne, nijakie.. Jeśli masz podobne odczucia, może najwyższy czas to zmienić? Kogo szukam? Mężczyzny, bez którego poranki nigdy już nie będą takie same.. Weekend, urlop, codzienność – przydałby się ktoś do pary.
Zdecydowanie przyjemniej opowiadać o sobie przy dobrej kawie…  Chcę pokazać ci swój świat, ale nie mam zamiaru ograniczać twojego. Normalna ze mnie dziewczyna – pełna optymizmu, ciepła, kobiecości. Z pasją życia i dużą dawką optymizmu, zdecydowana i śmiała w działaniu. Lubię czytać, oglądać filmy, gotować. Podróże – zawsze i wszędzie, wystarczy tylko rzucić pomysłem, a ja już jestem spakowana. Narty, rower, pływanie, kręgle – to czas spędzany aktywnie. Ale mile widziane zacisze domowe, spokój, błogie lenistwo. Lubię ludzi, jestem dość ufna. Nie oceniam nikogo po wyglądzie ani po pozorach. Nie obgaduję nikogo za plecami.
Myślę, że nie brakuje mi naturalności, kobiecej wrażliwości, seksapilu. Chciałabym, abyś i Ty dostrzegł we mnie coś, co Cię urzeknie..

Odpowiedz na ofertę
więcej

DP/k/3 Kamila, 28 lat

 kosmetolog, wykładowca akademicki. Ładna, naturalna, nie wysoka blondynka. Uprawiam kilka dyscyplin sportowych: narciarstwo, kolarstwo górskie, pływanie, siatkówkę, wędkarstwo....

 kosmetolog, wykładowca akademicki. Ładna, naturalna, nie wysoka blondynka.

Uprawiam kilka dyscyplin sportowych: narciarstwo, kolarstwo górskie, pływanie, siatkówkę, wędkarstwo. Lubię naturę, ciszę i spokój. Bywam na koncertach rockowych, świetnie gotuję, moją specjalnością jest kuchnia polska, włoska i chińska. Jestem kobietą energiczną, poukładaną, komunikatywną, szanuję ludzi i siebie samą. Dość silna osobowość, opiekuńcza, zaradna, ciepła, estetka.
Szukam mężczyzny w wieku od 30 do 40 lat, o wzroście minimum 175 cm (sama mam 155cm) Silnego psychicznie, odpowiedzialnego, rzetelnego, namiętnego. Mężczyzny z dużą klasą, który lubi sport (rower!). Chętnie policjant. Tylko niepalący pan z wyższym wykształceniem.

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN29/45/K Patrycja, 29 lat

Szczupła blondynka o niebieskich oczach. Zodiakalna Waga Ciepła, kobieca, naturalna dziewczyna. Jestem wrażliwa, ale jak trzeba potrafię bronić swoich racji. Racjonalnie patrzę na...

Szczupła blondynka o niebieskich oczach. Zodiakalna Waga

Ciepła, kobieca, naturalna dziewczyna. Jestem wrażliwa, ale jak trzeba potrafię bronić swoich racji. Racjonalnie patrzę na świat, choć nie brakuje mi spontaniczności. Nie lubię stagnacji, choć w życiu prywatnym stawiam na harmonię i trwałość uczuć. Jestem szczera, zaradna, otwarta na świat i ludzi. Popieram ambitne cele i dążenie do realizacji marzeń. Mam to szczęście, że lubię swoją pracę. W wolnych chwilach szlifuję angielski i niemiecki, chętnie podróżuję . Na co dzień staram się dużo uśmiechać, bo dobry humor przyciąga dobre zdarzenia.
Nie szukam ideału, bo sama nie jestem idealna. Nie szukam również przygód, bo o nie w życiu nie trudno. Chciałabym poznać mężczyznę, dla którego ważne jest w związku partnerstwo, zaufanie, bliskość. Kogoś, z kim będę mogła być na dobre i na złe, z kim założę rodzinę.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

122/1 Karolina, 29 lat

Szczupła brunetka o piwnych oczach, 165 cm wzrostu. Bezdzietna panna Jestem tutaj po to, by w życiu niczego nie przegapić. By dać się zauważyć, odnaleźć w tłumie, wyjść Tobie...

Szczupła brunetka o piwnych oczach, 165 cm wzrostu. Bezdzietna panna


Jestem tutaj po to, by w życiu niczego nie przegapić. By dać się zauważyć, odnaleźć w tłumie, wyjść Tobie naprzeciw i zachęcić do kontaktu. Bo przecież gdzieś jesteś...
Tak trudno o nowe kontakty, gdy każdy dzień podobny jest do poprzedniego. Gdy wciąż otaczamy się tymi samymi ludźmi, robimy wciąż te same rzeczy, chodzimy tymi samymi wydeptanymi ścieżkami. Dlatego tu jestem...
Prowadzę fajne życie na linii praca - dom. Czasem zbaczam z drogi i: uczę się włoskiego, pływam na basenie, w piątki grywam w siatkówkę, spotykam się z koleżankami. Marzę o własnej firmie, dalekich podróżach, domku z ogródkiem, owczarku przy budzie. I takim mężczyźnie u boku, który tych marzeń nie wyśmieje..

Odpowiedz na ofertę
więcej

K35/60/W Dominika, 30 lat, Urzędnik

Rozwiedziona, zadbana szatynka. Kiedy przeglądam inne oferty, mam nieodparte wrażenie, że po świecie chodzą same ideały. Wszyscy są piękni, wykształceni, niezależni. Wieczni...

Rozwiedziona, zadbana szatynka.

Kiedy przeglądam inne oferty, mam nieodparte wrażenie, że po świecie chodzą same ideały. Wszyscy są piękni, wykształceni, niezależni. Wieczni optymiści i miłośnicy sportów ekstremalnych. Każdy uwielbia podróże, sporo czyta i – obowiązkowo – chodzi do teatru. A ja? Choć jestem wykształcona, mam nudną 8godzinną pracę przed komputerem. Optymistką może i jestem, ale coraz częściej łapię się na tym, że narzekam i mam coraz mniej powodów do zadowolenia. Książki? Nie czytam, bo po prostu nie mam na nie czasu. Do teatru też nie chodzę. Ze sportem nie mam za wiele do czynienia, no chyba że będzie to bieg za autobusem lub po schodach kiedy popsuje się winda.
Nie wstydzę się przyznać do samotności i do tego, że jest mi z nią źle. Nie tak miało wyglądać moje życie, nie tak je sobie wyobrażałam. Miał być mąż, miały być dzieci. Miał być wspaniały dom, do którego wracałabym z przyjemnością. Może poznam tu kogoś, dzięki komu uwierzę, że wszystko, co najpiękniejsze, jeszcze przede mną..
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K33/38/OZ Dorota, 35 lat

J estem subtelną, nieco nieśmiałą dziewczyną. Przed laty skończyłam geografię, choć pracuję w bardziej humanistycznej działce. Co lubię? Zapach i smak świeżo zaparzonej kawy, lody...

Jestem subtelną, nieco nieśmiałą dziewczyną. Przed laty skończyłam geografię, choć pracuję w bardziej humanistycznej działce. Co lubię? Zapach i smak świeżo zaparzonej kawy, lody śmietankowe z polewą truskawkową, latte kokosowe z bitą śmietaną, czereśnie i zielone jabłka. Najbardziej na świecie kocham fotografię i książki, szczególnie rosyjskie kryminałyMam chroniczny wstręt do koloru różowego i plastikowej biżuterii. Jestem pomysłowa i bardzo spostrzegawcza – nic nie umknie mojej uwadze. Mam 169 cm wzrostu i ciemne włosy, jestem szczupła.

Nie wiem, gdzie jest ktoś stworzony dla mnie, ale dokładnie wiem, jaki powinien być. To ktoś, kto stanie się motorem napędowym mojego życia. Będzie moją heroiną, będzie w stanie pobudzić wszystkie moje zmysły...
Odpowiedz na ofertę
więcej

24/1/N Magdalena, 34 lata, radca prawny

Bezdzietna panna, długowłosa szatynka o piwnych oczach. Jedną z moich największy pasji jest ogród; poświęcam mu każdą wolną chwilę, jest tworzony z pasją i z sercem. O...

Bezdzietna panna, długowłosa szatynka o piwnych oczach.

Jedną z moich największy pasji jest ogród; poświęcam mu każdą wolną chwilę, jest tworzony z pasją i z sercem. O roślinach, kwiatach i krzewach mogłaby rozmawiać godzinami. Póki co zajmuję się ogrodem dziadków, ale marzy mi się własny dom z ogrodem, który sama zaaranżuję.
Mimo że mieszkam w mieście i na co dzień odpowiada mi taki stan, lubię być blisko przyrody; chętnie spaceruję, sporo jeżdżę na rowerze. Wieczorami sięga po książki – literatura przygodowa, teologia, filozofia, psychologia. Słucham radia, preferuję muzykę rozrywkową. Jestem wielką miłośniczką turystycznych wojaży; preferuję podróże zarówno te zorganizowe - z biurem podróży i pakietem allinclusive, jak i te na własną rękę – z mapą i kompasem w ręce.
Jestem osobą spokojną, wyważoną, pogodną i uśmiechniętą. Kobietą naturalną, ciepłą i serdeczną w kontakcie. Z nutką refleksji i romantyzmu. Od masowych tłumów woli kameralną atmosferę, od hałasu woli ciszę. Staram się cieszyć życiem, poznawać świat, korzystać z chwili. Jestem osobą towarzyską, choć nie lubię być w centrum uwagi. Na wiele tematów ma swoje zdanie; potrafi bronić swoich racji, ale jest otwarta na dialog i kompromis. Pani Barbara chciałaby poznać mężczyznę, który będzie Jej towarzyszył we wspólnej codzienności.
Chciałabym poznać mężczyznę aktywnego zawodowo, mającego jakieś zainteresowania.
Ze swoim systemem wartości, priorytetów, celów, marzeń. Miłość, przyjaźń, wsparcie, partnerstwo, bliskość, wzajemny szacunek – takich wartości poszukuję w związku. Okazywanie uczuć i zainteresowania, dbanie o siebie nawzajem, wzajemna inspiracja i motywacja – to moim zdaniem sprawia, że związek rozwija się i nie popada w rutynę. A jakie jest Twoje zdanie?

Odpowiedz na ofertę
więcej

52/1 Małgosia, 31 lat

szczupła brunetka o brązowych oczach, 165 cm wzrostu. Rozwiedziona, bezdzietna Mam dość samotności i stagnacji w życiu prywatnym; chętnie zrobię krok w przód, by zmienić swoje...

szczupła brunetka o brązowych oczach, 165 cm wzrostu. Rozwiedziona, bezdzietna

Mam dość samotności i stagnacji w życiu prywatnym; chętnie zrobię krok w przód, by zmienić swoje życie z kimś równie samotnym u boku.
Szukam bratniej duszy, partnera, kumpla i kochanka w jednym. Na wspólne siedzenie na kanapie, zajadanie chipsów w łóżku, picie wina na rynku w Pradze i oglądanie zachodów słońca. Na wspólne rozwiązywanie problemów i radość z sukcesów. Partnera na życie.
  Coś o mnie? Taka normalna kobieta w czasach, gdy o normalność trudno. Pracująca, nieźle radząca sobie w otaczającej rzeczywistości. Po przejściach, ale z zamkniętą przeszłością. Marząca o rodzinie, ciepełku domowego ogniska. I takim zwyczajnym życiu u boku mężczyzny, który kocha...
Lubię Mazury, polskie plaże. Ale i góry jesienią. Trochę ze mnie taka patriotka, bo choć mam możliwość dalekich podróży, stawiam na Polskę. Chętnie wsiadam na rower, troszkę biegam po parku. Można spotkać mnie w kinie, na dobrym spektaklu w teatrze czy koncercie. Prowadzę normalne życie, bez żadnych ekstremów.
Szukam szczerego, prawdziwego uczucia. Nie stawiam żadnych kryteriów, ograniczeń. Obiecuję, że odpowiem na każdą wiadomość.

Odpowiedz na ofertę
więcej

29/1/N Agnieszka, 34 lata, architekt

160 cm wzrostu, szczupła, długowłosa blondynka. Bezdzietna panna Coś o mnie? Mała wizualnie, ale wielka duchem. Uśmiech na twarzy i pozytywne myślenie – to jeden z moich...

160 cm wzrostu, szczupła, długowłosa blondynka. Bezdzietna panna

Coś o mnie? Mała wizualnie, ale wielka duchem. Uśmiech na twarzy i pozytywne myślenie – to jeden z moich sposobów na życie. Lubię wstać o świcie i słuchając radiowej Trójki, pić kawę. Gdy nadejdzie weekend, zatracam się w książkach. Spotykam się ze znajomymi, nadrabiam kinowe zaległości, uczę się angielskiego. Cenię sobie szczerość w wyrażaniu poglądów, profesjonalizm w wykonywaniu zadań oraz dobrą organizację w pracy i w życiu. Gust muzyczny – blues, jazz, soul. Nie uprawiam czynnie żadnego sportu, ale lubię dla relaksu od czasu do czasu popływać czy pojeździć rowerem. Jak każdy Rak jestem romantyczką i marzycielką, która wierzy w bajkową miłość "i żyli długo i szczęśliwie". W ludziach cenię prostolinijność, wysoką kulturę osobistą oraz dobre wychowanie. Lubię dobre jedzenie, urozmaicone potrawy, sama całkiem nieźle radzę sobie w kuchni. Dużo czasu spędzam na działce – koszę trawę, sadzę kwiaty, maluję płot.
Czekam na szalone, ale i dojrzałe uczucie. Nie mam swojego ideału i ideału nie szukam; lubię niespodzianki, więc chciałabym, żeby i w tej kwestii życie mnie zaskoczyło. Jak mówią „z ładnej miski się nie najesz”, jednak dla mnie wygląd ma znaczenie. Facet niekoniecznie musi być modelem z okładki, ale zwracam dużą uwagę na czyste ubranie, zadbane paznokcie, zapach i ładny uśmiech. A w środku? Pogodne wnętrze, życiowa inteligencja, słowność i odpowiedzialność. Dobry człowiek, tak po prostu.. Kochający mnie taką, jaką jestem. Lubiący bliskość, pieszczoty o każdej porze dnia i nocy. Potrafiący rozmawiać, nie uciekający przed problemami. Męski i zaradny, a po pracy – czuły, troskliwy partner.

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN28/11/W Anna, 34 lata, Geodeta

Jest szczupłą szatynką. Ma półdługie włosy i zielone oczy. Jeśli lubisz ciekawe rozmowy, masz poczucie humoru i cenisz w kobiecie naturalność – dobrze trafiłeś. Mam na...

Jest szczupłą szatynką. Ma półdługie włosy i zielone oczy.


Jeśli lubisz ciekawe rozmowy, masz poczucie humoru i cenisz w kobiecie naturalność – dobrze trafiłeś. Mam na imię Ania, choć znajomi nazywają mnie „Mała”- chyba z przekory dla moich 175 cm wzrostu. Większość czasu pochłania mi praca i wychowywanie dwóch córek, to jednak nie brak mi kobiecości – chcę i lubię podobać się swojemu mężczyźnie. Nie przepadam za stereotypami, lubię żyć ciekawie. Zmiany są moim żywiołem, ale tylko w pracy; prywatnie lubię spokój mojego domu, trwałość uczuć, harmonię w związku. Basen, rower, kino, ciekawy film, dobra lektura, wyszywanie – to moje ulubione zajęcia. Potrafię bronić swoich racji, ale nie mam również problemu z tym, aby przyznać się do błędu. Szczerość wobec ludzi, lojalność wobec swoich poglądów, upór w dążeniu do celu, konsekwencja w działaniu – tymi wartościami kieruję się w życiu.
Chciałabym być dla Ciebie najważniejsza. I żebyś polubił moje córeczki. Chciałabym, abyśmy się przyjaźnili i mogli powiedzieć sobie o wszystkim. I musimy nauczyć się rozmawiać, bo milczenie jest gorsze niż najtrudniejsza rozmowa.


 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K25/43/K Maja, 30 lat

Ambitna i wymagająca, ale też ciepła, kobieca, z poczuciem humoru. Czasem romantyczka, na co dzień realistka. Czasem całkiem niekobieca – gdy szybko jadę samochodem, gdy pędzę...

Ambitna i wymagająca, ale też ciepła, kobieca, z poczuciem humoru.

Czasem romantyczka, na co dzień realistka. Czasem całkiem niekobieca – gdy szybko jadę samochodem, gdy pędzę gdzieś w dżinsach i adidasach, gdy robię zakupy, gdy palę papierosa. Lubię książki i muzykę, kolacje przy winie, spacery i kino. Nie jest dla mnie tajemnicą co to jest Java, jak piecze się karkówkę i wbija gwoździa do ściany.
Chętnie poznam faceta z poczuciem humoru i z klasą. Kogoś, przy kim mogłabym poczuć się pełnowartościową kobietą. Moim zdaniem, prawdziwy mężczyzna to taki, który potrafi okazywać uczucia, ale jednocześnie nie pozwala wchodzić sobie na głowę. Głośne NIE mówię żonatym, pantoflarzom, narcyzom i panom poniżej 30 roku życia
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

33/1/N Alicja, 28 lat, ekonomistka

168 cm wzrostu, długowłosa brunetka. Bezdzietna panna. Trudno jest pisać o sobie, wolałabym, abyś to Ty mnie poznał, ocenił, polubił… Na pewno kobieca, ciepła, z nutką...

168 cm wzrostu, długowłosa brunetka. Bezdzietna panna.

Trudno jest pisać o sobie, wolałabym, abyś to Ty mnie poznał, ocenił, polubił… Na pewno kobieca, ciepła, z nutką romantyzmu, ale i spontaniczności. Empatyczna, uczuciowa i refleksyjna, ale kiedy trzeba także racjonalna i potrafiąca podejmować konkretne decyzje. Mając świadomość ulotności życia, staram się żyć „tu i teraz”, cieszyć się bieżącą chwilą i nie odkładać życia na później.
Mam szeroki wachlarz zainteresowań, dzięki czemu nigdy się nie nudzę. Jestem wielką miłośniczką zwierząt, szczególnie koni. Tą pasję udało mi się przenieść również na grunt zawodowy. Poza godzinami pracy w banku, jeżdżę konno i trenuję innych. Chciałabym, w niedalekiej przyszłości, założyć własną stadninę, przenieść się do mniejszego miasta i żyć w kontakcie z przyrodą, z dala od miejskiego tłoku i tej codziennej gonitwy. Jestem fanem sportu, rekreacji na świeżym powietrzu. Dwa razy w tygodniu chodzę na basen, zimą jeżdżę na nartach, latem na rowerze. Uwielbiam spacery o każdej porze roku, kocham górskie wędrówki. Lubię muzykę, szczególnie tą słuchaną „live”; jeśli nie spotkasz mnie w Duecie, to na pewno na jakimś koncercie. Jeszcze w szkole podstawowej ćwiczyłam balet; do dziś mam wielki sentyment do tego widowiska i wzruszam się na nim jak mała dziewczynka.
Chciałabym stworzyć związek oparty o: miłość, przyjaźń, zaufanie, dialog, wzajemny szacunek, bliskość emocjonalną i fizyczną, dbanie o siebie nawzajem. Uważam, że związek buduje się na zasadzie podobieństw a nie różnic, więc fajnie by było, gdybyś choć w części postrzegał życie jak ja.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K41/2/OP Asia, 38 lat

173 cm wzrostu, blondynka o zielonych oczach.           W moim życiu zawsze dużo się działo. Lubię swoją pracę, ale nie jestem...

173 cm wzrostu, blondynka o zielonych oczach.

          W moim życiu zawsze dużo się działo. Lubię swoją pracę, ale nie jestem pracoholiczką, po prostu czerpię z niej satysfakcję. Poza pracą jestem osobą aktywną: narty w zimie, żagle i podróże w lecie. Uwielbiam poznawać nowe miejsca i ludzi. Można się do mnie przytulić, lubię zadbać o mężczyznę, ( chociaż nie umiem gotować). Jestem kobietą ciepłą i wrażliwą, wesołą z poczuciem humoru, którym potrafię się podzielić z innymi. Wspieram w trudnych chwilach, przyjaciele ZAWSZE mogą na mnie liczyć. Jestem otwartą na życie, wrażliwą, wielką romantyczką, która płacze na filmach. Lubię długie rozmowy o życiu przy winie. Chciałabym stworzyć z Tobą dom, w którym radość, zaufanie i ciepło będą codziennością , do którego oboje będziemy chcieli wracać. Nie mam własnych dzieci, ale potrafię z nimi nawiązywać przyjażnie.
          Szukam ciepła w związku, mężczyzny dojrzałego emocjonalnie, który potrafi zadbać o swoją rodzinę. Szarmanckiego, eleganckiego, niezależnego finansowo, z poczuciem humoru, lubiącego tańczyć, który potrafi się znaleźć w każdym towarzystwie, aktywnego fizycznie (podzielającego moje sportowe pasje) i ciekawego świata. Broń Boże pracoholika.

 

 


 

Odpowiedz na ofertę
więcej

120/1 Ewelina, 33 lata, urzędnik

Podobno jestem dziewczyną "z sercem na dłoni". To prawda - lubię pomagać, cenię również tradycyjne wartości rodzinne. Na ogół jestem lubiana, może dlatego, że jestem...

Podobno jestem dziewczyną "z sercem na dłoni". To prawda - lubię pomagać, cenię również tradycyjne wartości rodzinne. Na ogół jestem lubiana, może dlatego, że jestem otwarta i staram się dużo uśmiechać. W wolnym czasie jeżdżę na nartach, na rowerze. Mile widziane spacery, podróże zagraniczne, ale i turystyka polska. Kocham góry, cenię kontakt z przyrodą. Lubię tańczyć, choć okazji ku temu coraz mniej.
Dobry, szczęśliwy związek - to moje marzenie, mój cel. Póki go nie zrealizuję, nie poddam się. Duet Centrum to dla mnie alternatywa.. Szukam cię wszędzie, i, dopóki Cię nie znajdę, nie poddam się.
Chciałabym poznać mężczyznę, który okaże się odpowiedzialnym, zaradnym i konkretnym partnerem. Z kim można rozmawiać o wszystkim i kochać się o każdej porze dnia i nocy.

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN/38/82/K Anna, 35 lat, stomatolog

Szczupła brunetka, oczy piwne. Jestem po rozwodzie, mam siedmioletniego synka. Jestem osobą pogadną, a nawet niepoprawną optymistką mimo ciężkich doświadczeń w życiu, lubię swoją...

Szczupła brunetka, oczy piwne.

Jestem po rozwodzie, mam siedmioletniego synka. Jestem osobą pogadną, a nawet niepoprawną optymistką mimo ciężkich doświadczeń w życiu, lubię swoją pracę. Mam mnóstwo przyjaciół, którym nigdy nie odmawiam pomocy. Spotykam się z innymi samotnymi mamami, razem organizujemy czas dzieciom, wymieniamy się opieką, kiedy potrzebujemy odpocząć czy wyskoczyć na zakupy. Cenię normalność i otwartość, nie lubię pozerstwa. Wolę iść na pizzę i lody z kimś miłym i dobrym, niż na wyszukaną kolację z panem w garniturze, z którym nie da się pogadać. Wolę z bliską osobą pojechać nad polskie morze, niż na Malediwy z obcym człowiekiem. Nie zaimponujesz mi kasą ani stanowiskiem, ale stosunkiem do ludzi i zwierząt, życzliwością, poczuciem humoru i zaradnością. Nie powalisz mnie swoją urodą i nie padnę na widok Twoich mięśni, ale jeśli przytulisz mnie, kiedy mam gorszy dzień i zaakceptujesz moje dziecko -  zdobędziesz moje serce. Proste, prawda?

Odpowiedz na ofertę
więcej

K32/77/W Kinga, 28 lat, Hotelarz

Pracuje w hotelowej recepcji. Jest szatynką o niebieskich oczach i normalnej sylwetce. Jaka jestem ? Przypalę Ci obiad. Spóźnię się na umówione spotkanie. Powiem od razu, jeśli mnie...

Pracuje w hotelowej recepcji. Jest szatynką o niebieskich oczach i normalnej sylwetce.

Jaka jestem ? Przypalę Ci obiad. Spóźnię się na umówione spotkanie. Powiem od razu, jeśli mnie zranisz. Wyciągnę Cię na zakupy . Obrażę się, gdy nie pójdziesz ze mną do kina na jakiś romantyczny film. Zwariujesz od mojego ciągłego śpiewania w aucie. Nie będziesz mógł w domu oglądać horrorów. Bo ja potem nie mogę spać. Uduszę jak zjesz wszystkie słodycze i powiesz „kochanie, to dla twojego dobra”. Ale jak zapytasz, czy możesz, odpowiem: "Przecież to nasz wspólny dom" Zabiorę Twoją bluzę, i będę w niej chodzić. I nie omieszkam Cię poinformować, że pod spodem to ja mam w zasadzie nic….
Im więcej marzeń tym więcej rzeczy, których nie mamy.. ale puszczając wodze fantazji: chciałabym zakochać się w kimś dobrym, czułym, odpowiedzialnym… Tylko tyle czy aż tyle?
Szczęście trudno jest znaleźć, ale łatwo przeoczyć. Być może jesteś blisko, a ja cię nie widzę! Odezwij się, ryzykując – nic nie tracisz
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K30/45/W Marysia, 36 lat

Maria, 30, wyższe, panna. 55/169, niebieskie oczy, szatynka Ukończyła studia ekonomiczne. Pracuje w banku, ale powoli rozkręca swój własny biznes, bo nie lubi być od kogoś zależna....

Maria, 30, wyższe, panna. 55/169, niebieskie oczy, szatynka

Ukończyła studia ekonomiczne. Pracuje w banku, ale powoli rozkręca swój własny biznes, bo nie lubi być od kogoś zależna. Nie należy do cichych, zakompleksionych szarych myszek. Wprost przeciwnie; jest atrakcyjną blondynką, przedsiębiorczą i ambitną kobietą. Na pozór chłodna, pozwala zbliżać się do siebie powoli i ostrożnie. Ale jeśli zdobędziesz jej zaufanie, zaskoczy cię jej temperament, skrywana żywiołowość i siła jej uczuć. Lubi słuchać, rozmawiać, dzielić się wrażeniami, opiniami, punktem widzenia. Podróże? Owszem, ale zawsze ten sam cel- Hiszpania. Lubi wypady do knajpek i pubów, ale przychodzi czas, kiedy zamyka się w swoich czterech ścianach uciekając od zgiełku, pośpiechu, od „trzeba” i „muszę”. Szuka mężczyzny, który chce w życiu zbudować trwały związek oparty na solidnych fundamentach. Partnera, który umie dać wsparcie i przyznać się, kiedy sam go potrzebuje. Otwartego, zaradnego, silnego.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K/1490/03 Laura, 27 lat

 160 cm, panna, pogodna, uśmiechnięta, jednocześnie twardo stąpająca po ziemi. Stanowcza, wiem czego chcę. Optymistka, z dużym poczuciem humoru. Jestem wrażliwa i mam duszę...

 160 cm, panna, pogodna, uśmiechnięta, jednocześnie twardo stąpająca po ziemi.

Stanowcza, wiem czego chcę. Optymistka, z dużym poczuciem humoru. Jestem wrażliwa i mam duszę romantyczki.
Nie szukam przygód, szukam poważnej znajomości. Jeśli okaże się tą na całe życie będę bardzo szczęśliwa.
Jestem zodiakalnym Strzelcem. Wiem czego chcę. Lubię się rozwijać. Dopiero kończę studia i wkraczam na ścieżkę kariery zawodowej. Natomiast wiem jakie cele chcę osiągnąć.
Chciałabym poznać mężczyznę bez dzieci, najlepiej kawalera. Otwartego, odpowiedzialnego, konkretnego. Nie musi być bajecznie bogaty, bo nie tego szukam. Chodzi mi o oparcie, wspólne pasje, na przykład wycieczki rowerowe, słuchanie muzyki, czy po prostu wyjście do kina.

Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE