A A A

Strona główna » Oferty » Oddział Centrum

Oferty matrymonialne

Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna część naszych Klientów zgadza się na zamieszczenie informacji na swój temat na naszej stronie internetowej. Poniższe ogłoszenia matrymonialne to tylko skromna część naszej bazy; nie sposób byłoby umieścić informacji o wszystkich Klientach na naszych serwerach.

Posiadamy fotografie wszystkich Klientów; ich uzyskanie jest możliwe tylko za zgodą właściciela. Ochrona danych osobowych, w tym również wizerunku, jest dla nas priorytetem. Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy zweryfikowane anonse matrymonialne, które szczegółowo chcemy z Państwem omówić, by jak najpełniej oddać osobowość potencjalnego partnera / partnerki.

Poniżej przedstawiamy przykładowe oferty matrymonialne z Mazowsza i woj. łódzkiego. Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami, odpowiemy na wszystkie pytania i, mamy nadzieję, zachęcimy do współpracy.

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


DP/25/100 Anna, 37 lat

170/65, wyższe, top menedżer w branży finansowej, panna bez dzieci, zielone oczy, atrakcyjna brunetka . Optymistka z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie, inteligentna. Ceni...

170/65, wyższe, top menedżer w branży finansowej, panna bez dzieci, zielone oczy, atrakcyjna brunetka .

Optymistka z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie, inteligentna. Ceni uczciwość i odpowiedzialność. Zaradna życiowo, energiczna ale nie agresywna. Wyznaje zasadę, że nie należy dążyć do celu za wszelką cenę krzywdząc innych. ”W związku zawsze idę na kompromis, nie jestem egoistką, cenię w mężczyźnie to, że potrafi rozmawiać o swoich potrzebach. Chcę założyć normalną rodzinę, gdzie ciepło, szacunek, miłość i seks będzie na co dzień , nie tylko od święta.

Będziesz miał we mnie oparcie w każdej sytuacji, spełnię Twoje marzenia... Nie przeszkadza mi ,że jesteś po przejściach i masz dzieci, akceptuję separację. Pozwól mi poznać siebie nie po tym , co posiadasz ale jaki jesteś. Wiem, co jest największą wartością w życiu, i na pewno nie są nią rzeczy Gorąco pozdrawiam

Ania 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K/1521/05a Monika, 37 lat, farmaceutka

szczupła brunetka, 166 cm wzrostu.  Rozwiedziona od kilku lat, 9-letni syn. Całkiem zwyczajna dziewczyna. Z pasjami, planami, marzeniami. Z przeszłością, która jednak jest już...

szczupła brunetka, 166 cm wzrostu.  Rozwiedziona od kilku lat, 9-letni syn.


Całkiem zwyczajna dziewczyna. Z pasjami, planami, marzeniami. Z przeszłością, która jednak jest już zamkniętym rozdziałem. Z zaletami i wadami. Z przewagą tych pierwszych.
Mam humanistyczną duszę; pożeram wręcz książki i nałogowo chodzę do kina. Od czasu do czasu teatr, koncert. Abym nie wypadła na jakąś nadąsaną intelektualistkę, dodam, że nie obce są mi wypady na „włoskie jedzonko” czy lekko zakrapiane imprezy. Troszkę brakuje mi w codziennym życiu takiego szaleństwa, odskoczni od rzeczywistości. We dwoje zawsze jest raźniej. Moje życie to praca – dom – szkoła syna. Przerwałam tą monotonię; chodzę na aerobik wodny, uczę się angielskiego, spotykam się z koleżankami (jeszcze z ogólniaka).
I tak upływa dzień za dniem... A ja czekam na dzień, w którym zjawisz się TY... Oczekuję związku, w który wniosę i znajdę spokój wsparcie i ciepło partnerskie, związku, gdzie dba się o drugą osobę gdzie szanuje się wzajemne potrzeby i ma się poczucie stabilności.

Odpowiedz na ofertę
więcej

DPK/2 Monika, 33 lata, prawnik

165cm wzrostu, szczupła, uśmiechnięta blondynka. Jestem osobą ambitną, ważna jest dla mnie praca, ale nie jestem pracoholiczką. Najważniejsza jest rodzina i partner. W związku...

165cm wzrostu, szczupła, uśmiechnięta blondynka.

Jestem osobą ambitną, ważna jest dla mnie praca, ale nie jestem pracoholiczką. Najważniejsza jest rodzina i partner. W związku jestem opiekuńcza, często dbam bardziej o potrzeby partnera niż o swoje. Bardzo ważne jest dla mnie zaufanie w związku. Zrównoważona, spokojna, optymistka, na początku znajomości bywam trochę nieśmiała.
Moją pasją jest jazda konna, lubię też pływać, uczę się windsurfingu. Dobrze gotuję, piekę świetne ciasta. Sporo czytam, lubię jazz.
Szukam mężczyzny, który potrafi dać kobiecie trochę przestrzeni w związku, na jej zainteresowania. Jestem panną bez dzieci, ale mężczyzna po rozwodzie, mający dzieci nie jest dla mnie problemem. Najważniejsza jest otwartość, chęć stworzenia rodziny i posiadania jeszcze dzieci.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K29/19/K Joanna, 32 lata

Atrakcyjna, zgrabna blondynka. Bardzo ambitna. Z wykształcenia jest prawnikiem, wykłada również na uczelni. Dużo w siebie inwestuje. Dba o swoje ciało – chodzi do kosmetyczki, na...

Atrakcyjna, zgrabna blondynka. Bardzo ambitna. Z wykształcenia jest prawnikiem, wykłada również na uczelni.
Dużo w siebie inwestuje. Dba o swoje ciało – chodzi do kosmetyczki, na solarium, do fryzjera, na aerobik i siłownię, śledzi trendy mody. Dba również o swojego ducha; ćwiczy jogę, uczy się języków – obecnie włoskiego i hiszpańskiego, myśli o rozpoczęciu drugiego kierunku studiów.
Jest młoda i lubi się rozwijać. Niedawno ktoś jej powiedział, że młodzi ludzie są tak zabiegani, że nie mają czasu na miłość. Bzdura. Czasem jest dokładnie na odwrót. Uczą się piątego języka, robią ósmą specjalizację, bo nie chcą wracać do pustego domu. Ona też nie chce. Czasem odnosi wrażenie, że mężczyźni się jej obawiają. Dlaczego? Bo jest ładna, niezależna, bo ma coś do powiedzenia. Nie jest jakimś narcyzem ani rozpieszczoną jedynaczką. Panowie, nie bójcie się takich kobiet. One też marzą o swojej rodzinie, swoim domu; kochają dzieci i lubią gotować.

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K36/27/N Alicja, 37 lat, Własna firma

Drobna , ładna, zadbana blondynka o niebieskich oczach, inteligentna, komunikatywna, obyta w towarzystwie, rodzinna, z własnym zdaniem, z zasadami Jestem zdecydowaną kobietą, wiem czego...

Drobna , ładna, zadbana blondynka o niebieskich oczach, inteligentna, komunikatywna, obyta w towarzystwie, rodzinna, z własnym zdaniem, z zasadami

Jestem zdecydowaną kobietą, wiem czego chcę, konkretna i szczera. Nie lubię udawania, kłamstwa i bezradności życiowej. Sama jestem energiczna i zaradna i podobnej osoby szukam. Nie uważam siebie za gwiazdę filmową ale na pewno nie brakuje mi wdzięku i kobiecości. Kiedy trzeba potrafię wesprzeć, zmotywować, zastąpić partnera i mam nadzieję, że zadziała to również i w drugą stronę. Jest we mnie wszystkiego po trochu: czasami uparta, czasami romantyczna czy uległa. Nie udaję, że sfera materialna partnera nie ma dla mnie znaczenia. Przerobiłam to i wiem, że mężczyzna źle się czuje w związku, w którym kobieta zarabia więcej od niego.
Lubię poznawać świat, ciekawych ludzi, interesuję się medycyną, wystrojem wnętrz, jeżdżę konno i rowerem, pływam, chodzę na siłownię, chętnie jeżdżę na nartach, jestem otwarta na nowe dyscypliny sportu czy sposób spędzania wolnego czasu.
Nie szukam partnera na siłę, nie będę go ograniczać, może nas połączyć na początku chemia, może przyjaźń ale nie koniecznie ślub. Pana do 50 lat, stan cywilny nieistotny.
Odpowiedz na ofertę
więcej

K34/7/K Justyna, 33 lata

Nie szukam przygód. Myślę poważnie o życiu i związku. Nie chcę też być czyjąś zabawką. Optymistka, ostrożna, lubię czuć się bezpiecznie, uczciwa, uśmiechnięta. Lubię...

Nie szukam przygód. Myślę poważnie o życiu i związku. Nie chcę też być czyjąś zabawką.

Optymistka, ostrożna, lubię czuć się bezpiecznie, uczciwa, uśmiechnięta.
Lubię kawę, jej smak i aromat, dlatego piję ją kilka razy dziennie. Uwielbiam lody jagodowe, najlepiej z prawdziwymi jagodami i bita śmietaną. Jestem wegetarianką.
Wolę planować swój wolny czas, chociaż i spontaniczność wplatam w swoje życie. Szczera, lubię żartować. Lubię też inteligentne rozmowy o polityce, podróżach, książkach, czy po prostu o życiu.
Od mojego mężczyzny chciałabym dostawać szczerość i szacunek. O miłości nie mówię, bo jest dla mnie oczywiste. Nie mieści się w moich ramach, seks czy małżeństwo bez tego uczucia.
Odpowiedz na ofertę
więcej

5/1a Magdalena, 30 lat

166cm wzrostu, blondynka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, bezdzietna Jaka jest Magda? Szczera do bólu - czasem to pomaga, czasem przeszkadza. Otwarta na krytykę, bo to pozwala spojrzeć...

166cm wzrostu, blondynka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, bezdzietna

Jaka jest Magda? Szczera do bólu - czasem to pomaga, czasem przeszkadza. Otwarta na krytykę, bo to pozwala spojrzeć na siebie oczami innych. Staram się nie oglądać za siebie, a gdy już spojrzę – mieć poczucie, że było warto. Dużo się uśmiecham, bo to pomaga w trudnych chwilach. Ufam ludziom i wierzę, że wszyscy z natury są dobrzy. Jeśli się rozczaruję, trudno – to ich sprawa, nie moja. Staram się dawać sobie powody do zadowolenia, nie narzekania. Nie martwię tym, na co nie mam wpływu. A to, na co wpływ mam, staram się po prostu zmieniać. Nie robię w życiu spektakularnych rzeczy, nie mam ciśnienia na wielką karierę. Nie uważam jednak, że moje życie jest nudne. Wręcz odwrotnie – wydaje mi się, że potrafię je przeżywać, cieszyć się małymi, niepozornymi rzeczami.  Łatwo mnie zranić, ale szybko zapominam. Szybko się wzruszam, rzadko płaczę. Potrafię podnieść się z każdej porażki. Lubię kulinaria, podróże, siłownię. Boli mnie krzywda zwierząt, troszkę działam w schronisku. Jestem przylepką i wielką romantyczką.  Uważam, że okazywanie sobie uczuć jest niezwykle ważne. Można mnie zdobyć kwiatami, najlepiej takimi z łąki. Albo wycieczką, piknikiem w plenerze...
Czy chciałbyś poznać taką Magdę? Jestem prawdziwa, niczego nie udaję...

Odpowiedz na ofertę
więcej

K/1523/04 Agnieszka, 35 lat, branża HR

Atrakcyjna, wysoka blondynka. Rozwiedziona,  14-letnia córka. Dziś jestem na takim etapie w życiu, że bardziej szukam partnerstwa i bliskości niż zobowiązań i deklaracji. Jeśli...

Atrakcyjna, wysoka blondynka. Rozwiedziona,  14-letnia córka.

Dziś jestem na takim etapie w życiu, że bardziej szukam partnerstwa i bliskości niż zobowiązań i deklaracji. Jeśli i Ty nie szukasz formalnej żony, napisz...
Coś o mnie? Zadbana, niezależna, mająca czas na życie, tak po prostu. Mam stałą pracę, po 17-tej jestem już dla ciebie. Lubię gotować, kolekcjonuję wina. Wolne chwile to: spacery z psem, jazda na rowerze, kino, rolki... i poważne rozmowy z dorastającą córką o tym, że nie ma z czego się odchudzać i że nie warto odbijać chłopaka koleżance :-) Staram się być dobrą mamą, ale nie chcę być tylko w takiej roli... przecież jestem też kobietą i mam swoje potrzeby.
Mam stałe grono znajomych i przez to małe szanse, by tak spontanicznie kogoś poznać, dlatego tu jestem. Z nadzieją, że odmienisz i trochę pokolorujesz moją rzeczywistość.

Odpowiedz na ofertę
więcej

PS32/23/K Anita, 30 lat

Wysoka, szczupła brunetka. Pracuje na stanowisku kierownika regionalnego. Chyba typowa ze mnie kobieta – czasem bywam kapryśna i rozkojarzona, potrafię wydać fortunę na...

Wysoka, szczupła brunetka. Pracuje na stanowisku kierownika regionalnego.

Chyba typowa ze mnie kobieta – czasem bywam kapryśna i rozkojarzona, potrafię wydać fortunę na zakupach, lubię komplementy, czasem strzelę jakąś gafę. Ale jestem też rozsądna, oddana, wierna i cierpliwa. Cenię szczerość, bezinteresowność, naturalność w sposobie bycia. Lubię eksperymentować.. i to nie tylko w kuchni. Jestem odrobinę zmęczona rzeczywistością i trybem praca –dom – praca. Czy ktoś czuje podobnie? Chciałabym, aby spełniło się teraz choć jedno marzenie spośród tych, które stoją w mojej małej poczekalni – marzenie o prawdziwym domu, w którym nigdy nie zabraknie miłości.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K35/60/W Dominika, 30 lat, Urzędnik

Rozwiedziona, zadbana szatynka. Kiedy przeglądam inne oferty, mam nieodparte wrażenie, że po świecie chodzą same ideały. Wszyscy są piękni, wykształceni, niezależni. Wieczni...

Rozwiedziona, zadbana szatynka.

Kiedy przeglądam inne oferty, mam nieodparte wrażenie, że po świecie chodzą same ideały. Wszyscy są piękni, wykształceni, niezależni. Wieczni optymiści i miłośnicy sportów ekstremalnych. Każdy uwielbia podróże, sporo czyta i – obowiązkowo – chodzi do teatru. A ja? Choć jestem wykształcona, mam nudną 8godzinną pracę przed komputerem. Optymistką może i jestem, ale coraz częściej łapię się na tym, że narzekam i mam coraz mniej powodów do zadowolenia. Książki? Nie czytam, bo po prostu nie mam na nie czasu. Do teatru też nie chodzę. Ze sportem nie mam za wiele do czynienia, no chyba że będzie to bieg za autobusem lub po schodach kiedy popsuje się winda.
Nie wstydzę się przyznać do samotności i do tego, że jest mi z nią źle. Nie tak miało wyglądać moje życie, nie tak je sobie wyobrażałam. Miał być mąż, miały być dzieci. Miał być wspaniały dom, do którego wracałabym z przyjemnością. Może poznam tu kogoś, dzięki komu uwierzę, że wszystko, co najpiękniejsze, jeszcze przede mną..
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

1/3/K34 Magda, 33 lata

160/50, spec. ds. personalnych, bezdzietna panna            Jestem sama, ale nie czuję się z tym dobrze i bardzo chciałabym to zmienić. Mam nadzieję,że...

160/50, spec. ds. personalnych, bezdzietna panna

           Jestem sama, ale nie czuję się z tym dobrze i bardzo chciałabym to zmienić. Mam nadzieję,że właśnie robię pierwszy krok w tym kierunku :-)

Jaka jestem? Myślę, że przede wszystkim bardzo naturalna i uczuciowa. Dużo się uśmiecham, mam spore pokłady empatii i pozytywnych emocji, lubię rozmawiać, potrafię słuchać i zawsze staram się rozumieć. Nie jestem typem sportsmenki i zdecydowanie preferuję umiarkowany wysiłek fizyczny, bez żadnych ekstremów. Jeśli więc pasjonujesz się wspinaczką wysokogórską nie dotrzymam Ci towarzystwa, za to chętnie zaproszę Cię na jogging lub po prostu długi spacer. Przyjemność sprawiają mi również ćwiczenia pilates lub typowy trening fitness. Sporo czytam, poza tym kino, teatr – tak lubię spędzać wolny czas. Odprężam się, gdy czuję ciepły piasek pod stopami, zapach morza lub wiatr znad oceanu a czasem wystarczy myśl … że nie muszę rano wstawać :-)
             Choć nigdy nie byłam w zalegalizowanym związku, cenię instytucję małżeństwa a w kwestii rodziny jestem tradycjonalistką. Nie szukam ideału bo wiem, że nie istnieje a związek to sztuka kompromisu. Nie muszą nas łączyć zainteresowania, ale na pewno wspólny system wartości, podobne postrzeganie świata, oczekiwania, plany i marzenia. Tęsknie za mężczyzną z którym połączy mnie miłość, przyjaźń i bezgraniczne zaufanie, z którym będę mogła o wszystkim porozmawiać a czasem pomilczeć. Wyobrażam sobie, że jesteś odpowiedzialny, opanowany, potrafisz sprawić, że czuję się przy Tobie bezpiecznie. Ujmujesz mnie optymizmem i wysoką kulturą osobistą. I bardzo pragniesz założyć rodzinę.

Odpowiedz na ofertę
więcej

65/1 Justyna, 37 lat, dietetyk

171 cm wzrostu, szczupła, długowłosa blondynka. Nie chcę siebie opisywać, bo to nigdy nie będzie subiektywne. Z drugiej strony jakoś przecież muszę zachęcić Cię do kontaktu. I...

171 cm wzrostu, szczupła, długowłosa blondynka.


Nie chcę siebie opisywać, bo to nigdy nie będzie subiektywne. Z drugiej strony jakoś przecież muszę zachęcić Cię do kontaktu. I znajdź tu mądre rozwiązanie! Jedno spotkanie ze mną powie Ci więcej niż setki napisanych tu słów...
Sporo pracuję, bo tak łatwiej jest mi zagłuszyć samotność. W tym codziennym biegu potrafię znaleźć czas na to, co najważniejsze – przyjaźń, rodzinę, swoje zainteresowania. Mam też czas na miłość, gdy zjawi się w moim życiu... Tylko jej brakuje mi do tego, by w pełni się uśmiechać... Myślę, że jestem na tyle dojrzała, by ktoś myślał o mnie w perspektywie wspólnego życia, a nie tyllko na chwilę. Znam swoją wartość i wiem, ile mogę dać z siebie, gdy z kimś jestem. Chciałabym, aby ktoś to docenił i odwzajemnił, a nie tylko wykorzystał..
Szukam tego, co każdy – przyjaźni i bliskości. To moja definicja związku.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K32/21/OZa Marta, 30 lat

O mnie: Zawsze najtrudniej jest opisać siebie. Mój charakter można opisać w kilku zwięzłych zdaniach. Jestem otwarta, samodzielna i bardzo niezależna. Moja pasją jest taniec i...

O mnie:

Zawsze najtrudniej jest opisać siebie. Mój charakter można opisać w kilku zwięzłych zdaniach. Jestem otwarta, samodzielna i bardzo niezależna. Moja pasją jest taniec i fitness.. Kocham morze – Bałtyk, nad którym mieszkam i Mazury –gdzie się urodziłam.
Ważna jest dla mnie lojalność, prawdomówność, uczciwość i szczerość.
Żyję z pasją i w ciągłym ruchu. Mam dużo energii, chęci do pracy i rozwoju zawodowego. Ale praca to nie wszystko…
Chciałabym poznać:

Mężczyznę w wieku 32- 40 lat, wysokiego (jestem wysoką blondynką -179cm), zadbanego, postawnego bez wąsów i brody :-) , bezdzietnego.
Lubię mężczyzn samodzielnych, prawdomównych otwartych, którzy rozumieją, na czym polega partnerstwo w związku. Wartością nadrzędna jest dla mnie szczerość i zaufanie.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K39/28/OZ Katarzyna, 36 lat, Handlowiec

170 wzrostu, blondynka o smukłej sylwetce. Rozwiedziona, syn – 15 lat. Witaj. Jestem dojrzała, troskliwa, ciepła. Dobrze radzę sobie w życiu, ale brakuje mi mężczyzny, z którym...

170 wzrostu, blondynka o smukłej sylwetce. Rozwiedziona, syn – 15 lat.

Witaj. Jestem dojrzała, troskliwa, ciepła. Dobrze radzę sobie w życiu, ale brakuje mi mężczyzny, z którym mogłabym… iść razem przez życie… stać się jedną istotą… znaleźć niemożliwe i zamieszkać tam… patrzeć w twoje oczy i czuć, że zatrzymał się czas… przytulać się do ciebie… mówić dobranoc kochanie… mruczeć ci do uszka niekoniecznie grzeczne słówka… rozmawiać o czymś więcej niż mecze i seriale w tv… wzywać cię do wojny na poduszki… razem podróżować… masować ci brzuszek gdy cię zaboli… śmiać się z nas samych po kłótni… uprawiać razem sport… tęsknić gdy odejdziesz na chwilę… zaparzać razem z tobą kawę… kochać się w ramach obiadu…
Ta lista oczywiście jest otwarta i gotowa do indywidualnych modyfikacji :-)
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN38/10/W Magdalena, 39 lat

Z wykształcenia jest lekarzem okulistą. Ma 165 cm wzrostu, ciemne włosy i brązowe oczy. Prawdziwa kobieta!. Nigdy nie ma w co się ubrać, choć szafa ledwo się już domyka, a...

Z wykształcenia jest lekarzem okulistą. Ma 165 cm wzrostu, ciemne włosy i brązowe oczy.

Prawdziwa kobieta!. Nigdy nie ma w co się ubrać, choć szafa ledwo się już domyka, a dziesięć torebek na półce to stanowczo za mało. Cierpi na chroniczny nadmiar energii, dlatego też: często podróżuje, wędruje po górach, pływa, jeździ na rowerze i dużo się śmieje. Żyje pełną piersią, cieszą ją nawet najmniejsze sukcesy. Lubi jasne sytuacje, nie ucieka od problemów, a je rozwiązuje. Jest konkretna, zdecydowana, konsekwentna w działaniu. Ma swoje zdanie, ale szanuje poglądy innych. Marzy jej się wiele, choć jest realistką. W jej życiu ciągle się coś dzieje, unika rutyny i monotonii. Idzie ciągle do przodu, nie ogląda się wstecz, nie boi się kochać i być kochaną.
Może przygotować ci pyszną kolację, bo uwielbia pitrasić, ale nadmiaru kalorii na pewno nie spali na parkiecie – taniec zdecydowanie nie jest jej działką. Ale pomysłów na spalenie nadprogramowych kilogramów zna wiele...
Związek to dla niej nie tylko partnerstwo, bliskość i namiętność, ale również przyjaźń. Ona potrafi słuchać, doradzić, podnieść na duchu. Chciałaby odnaleźć przyjaciela również i w Tobie..
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

46/1 Ania, 27 lat

wysoka, 169 cm wzrostu brunetka o zielonych oczach Dziewczyna mająca czas na miłość. Nie wspinam się po szczeblach kariery, nie mam parcia na zarabianie wielkich pieniędzy. Mam stałą...

wysoka, 169 cm wzrostu brunetka o zielonych oczach

Dziewczyna mająca czas na miłość. Nie wspinam się po szczeblach kariery, nie mam parcia na zarabianie wielkich pieniędzy. Mam stałą pracę, wypróbowane grono znajomych i ponadczasowe wartości, którymi staram się kierować w życiu. Staram się żyć ciekawie i intensywnie, a w przerwach rozglądam się wokoło i wypatruję Ciebie... Jeśli tylko pozwolisz, chciałabym wkraść się w Twoją rzeczywistość, poznać ją, a może i troszkę ubogacić ją moim spojrzeniem na świat.
Stawam na naturalność, spontaniczność, odpowiedzialność i zaangażowanie. Jestem wrażliwa, pogodna, romantyczna. Staram się dobrze wykonywać swoje obowiązki, widzieć świat w różowych kolorach, ufać ludziom i za często nie narzekać. Uważam, że życie może być piękne, jeśli sami je takim uczynimy, a nie tylko będziemy się mu przyglądać i czekać, aż przecieka nam przez palce.
Wierzę w prawdziwe uczucie i motylki w brzuchu. Wierzę też, że razem można zdobywać góry i pokonywać największe trudności. Wierzę, że miłość to odpowiedzialność: ja za ciebie, ty za mnie...

Odpowiedz na ofertę
więcej

K32/36/W Edyta, 31 lat, Pracownik marketingu

bezdzietna panna Jestem zwyczajną kobietą. Dość inteligentną i chyba ładną, o ile ktoś potrafi dostrzec i docenić nie wyzywającą urodę. Jestem filigranową, kokieteryjną...

bezdzietna panna

Jestem zwyczajną kobietą. Dość inteligentną i chyba ładną, o ile ktoś potrafi dostrzec i docenić nie wyzywającą urodę. Jestem filigranową, kokieteryjną kobietką o naturalnych rysach twarzy i figurze Jennifer Lopez. Lubię słońce, wodę i obowiązkowo –małą czarną z samego rana. Zawsze gdzieś pędzę – to autem, to rowerem, szusuję na nartach, łapię wiatr w żagle. Trekking to również mój konik – jednym słowem, nie lubię monotonii! W całym tym galimatiasie brakuje mi tego najważniejszego.. Czyżby przyszedł czas na zmiany?
Mam nadzieję, że znajdę tu człowieka, dla którego podstawową wartość stanowi rodzina, przytulny dom, w którym pachnie obiad, a nie kolejna pizza z mikrofali. Absolutnie nie oznacza to, że jestem kurą domową, po prostu lubię, kiedy dom jest domem, do którego chętnie się wraca, a nie hotelem. Szukam wykształconego mężczyzny do 35 lat, który da mi poczucie bezpieczeństwa i sprawi, że zechcę mu zaufać.

Odpowiedz na ofertę
więcej

133/1 Monika, 36 lat

Blondynka, niebieskie oczy, 170 cm, 60 kg, zodiakalny Strzelec. Samotna mama 10-letniego Antka. Wykształcenie wyższe medyczne, jestem lekarzem-ortopedą, pracuję w zawodzie....

Blondynka, niebieskie oczy, 170 cm, 60 kg, zodiakalny Strzelec.

Samotna mama 10-letniego Antka. Wykształcenie wyższe medyczne, jestem lekarzem-ortopedą, pracuję w zawodzie. Zorganizowana, konkretna kobieta, odpowiedzialna, dzieląca czas między pracę i wychowanie dziecka. Zmuszona do samodzielności musiałam jakoś to wszystko udźwignąć, ale czasem chciałabym po prostu przytulić się do kogoś, wiedząc, że nie jestem ze wszystkim sama, że mogę liczyć na drugiego człowieka. Marzę, by czuć się dla kogoś ważna, nie tylko dla dziecka. Brakuje mi człowieka, z którym dzieliłabym radości i troski codzienne. Jeśli chodzi o mój charakter to jestem bezproblemowa, zaradna, życzliwa ludziom. Staram się nigdy nikomu nie odmawiać pomocy, zawsze służyć radą, wsparciem. Jestem tolerancyjna. Wierząca, ale nie praktykująca zbyt często – obchodzę święta, chodzę na uroczystości, ale nie biegam do kościoła co niedziela. Nie lubię palaczy, akceptuję okazjonalnie pity alkohol. Jestem wierna, gdy skupiam się na związku nie istnieją dla mnie inni mężczyźni. Akceptuję różne życiowe sytuacje, byle przedstawione uczciwie i wprost (rozwód, dzieci, separacja itp.). Spróbujmy się spotkać, może uda nam się odnaleźć szczęście?

Odpowiedz na ofertę
więcej

K/1288/08 Magda, 31 lat, specjalista ds. personalnych

Jestem sama, ale nie czuję się z tym dobrze i bardzo chciałabym to zmienić.   Mam nadzieję,że właśnie robię pierwszy krok w tym kierunku :-) Jaka jestem? Myślę,...
Jestem sama, ale nie czuję się z tym dobrze i bardzo chciałabym to zmienić.
 
Mam nadzieję,że właśnie robię pierwszy krok w tym kierunku :-) Jaka jestem? Myślę, że przede wszystkim bardzo naturalna i uczuciowa. Dużo się uśmiecham, mam spore pokłady empatii i pozytywnych emocji, lubię rozmawiać, potrafię słuchać i zawsze staram się rozumieć. Nie jestem typem sportsmenki i zdecydowanie preferuję umiarkowany wysiłek fizyczny, bez żadnych ekstremów. Jeśli więc pasjonujesz się wspinaczką wysokogórską nie dotrzymam Ci towarzystwa, za to chętnie zaproszę Cię na jogging lub po prostu długi spacer. Przyjemność sprawiają mi również ćwiczenia pilates lub typowy trening fitness. Sporo czytam, poza tym kino, teatr – tak lubię spędzać wolny czas. Odprężam się, gdy czuję ciepły piasek pod stopami, zapach morza lub wiatr znad oceanu a czasem wystarczy myśl … że nie muszę rano wstawać :-)
             Choć nigdy nie byłam w zalegalizowanym związku, cenię instytucję małżeństwa a w kwestii rodziny jestem tradycjonalistką. Nie szukam ideału bo wiem, że nie istnieje a związek to sztuka kompromisu. Nie muszą nas łączyć zainteresowania, ale na pewno wspólny system wartości, podobne postrzeganie świata, oczekiwania, plany i marzenia. Tęsknie za mężczyzną z którym połączy mnie miłość, przyjaźń i bezgraniczne zaufanie, z którym będę mogła o wszystkim porozmawiać a czasem pomilczeć. Wyobrażam sobie, że jesteś odpowiedzialny, opanowany, potrafisz sprawić, że czuję się przy Tobie bezpiecznie. Ujmujesz mnie optymizmem i wysoką kulturą osobistą. I bardzo pragniesz założyć rodzinę.
 
Odpowiedz na ofertę
więcej

K32/33/N Anita, 32 lata

Szatynka o piwnych oczach, 164 cm wzrostu Spontaniczna, odważna, z dużym poczuciem humoru. Chce czerpać z życia jak najwięcej, uważam, że w życiu trzeba próbować i nie wolno się...

Szatynka o piwnych oczach, 164 cm wzrostu

Spontaniczna, odważna, z dużym poczuciem humoru. Chce czerpać z życia jak najwięcej, uważam, że w życiu trzeba próbować i nie wolno się bać. Chcę poznać mężczyznę , który nie jest kanapowcem , ma swoje pasje, zainteresowania, potrafi cieszyć się życiem. Mam dużo do zaoferowania, na pewno nie będziesz się ze mną nudził, byłoby jednak miło gdybym nie musiała zawsze ja zastanawiać się nad tym co dalej. Szukam przyjaciela, dobrego towarzysza każdej podróży, mojej bratniej duszy. Jestem panną i chciałabym kiedyś założyć rodzinę.
 
Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE