A A A

Strona główna » Oferty » Oddział Centrum

Oferty matrymonialne

Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna część naszych Klientów zgadza się na zamieszczenie informacji na swój temat na naszej stronie internetowej. Poniższe ogłoszenia matrymonialne to tylko skromna część naszej bazy; nie sposób byłoby umieścić informacji o wszystkich Klientach na naszych serwerach.

Posiadamy fotografie wszystkich Klientów; ich uzyskanie jest możliwe tylko za zgodą właściciela. Ochrona danych osobowych, w tym również wizerunku, jest dla nas priorytetem. Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy zweryfikowane anonse matrymonialne, które szczegółowo chcemy z Państwem omówić, by jak najpełniej oddać osobowość potencjalnego partnera / partnerki.

Poniżej przedstawiamy przykładowe oferty matrymonialne z Mazowsza i woj. łódzkiego. Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami, odpowiemy na wszystkie pytania i, mamy nadzieję, zachęcimy do współpracy.

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


K32/21/OZa Marta, 30 lat

O mnie: Zawsze najtrudniej jest opisać siebie. Mój charakter można opisać w kilku zwięzłych zdaniach. Jestem otwarta, samodzielna i bardzo niezależna. Moja pasją jest taniec i...

O mnie:

Zawsze najtrudniej jest opisać siebie. Mój charakter można opisać w kilku zwięzłych zdaniach. Jestem otwarta, samodzielna i bardzo niezależna. Moja pasją jest taniec i fitness.. Kocham morze – Bałtyk, nad którym mieszkam i Mazury –gdzie się urodziłam.
Ważna jest dla mnie lojalność, prawdomówność, uczciwość i szczerość.
Żyję z pasją i w ciągłym ruchu. Mam dużo energii, chęci do pracy i rozwoju zawodowego. Ale praca to nie wszystko…
Chciałabym poznać:

Mężczyznę w wieku 32- 40 lat, wysokiego (jestem wysoką blondynką -179cm), zadbanego, postawnego bez wąsów i brody :-) , bezdzietnego.
Lubię mężczyzn samodzielnych, prawdomównych otwartych, którzy rozumieją, na czym polega partnerstwo w związku. Wartością nadrzędna jest dla mnie szczerość i zaufanie.

Odpowiedz na ofertę
więcej

22/1/N Katarzyna, 29 lat, pracuje w mediach

160 cm wzrostu, drobna blondynka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna. Podobno jestem kobietą emanującą ciepłem, optymizmem i pozytywną energią. Kobieca w sposobie bycia, naturalna w...

160 cm wzrostu, drobna blondynka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna.

Podobno jestem kobietą emanującą ciepłem, optymizmem i pozytywną energią. Kobieca w sposobie bycia, naturalna w zachowaniu. Staram się dużo uśmiechać, bo uśmiech to klucz, który otwiera wiele drzwi. W relacjach z drugim człowiekiem jestem nastawiona na dialog i kompromis, ale potrafię bronić swojego zdania i powiedzieć "nie", gdy zajdzie taka potrzeba. Ciche dni, obrażanie się – to nie moja bajka. Stawiam na rozmowę, nie unikam trudnych tematów. Na co dzień jestem spokojna i wyważona, choć nie są mi obce chwile szaleństwa i spontaniczności.
Szczerość, lojalność, zaangażowanie, waleczność – to z pewnością moje cechy.
Obecnie jestem na etapie zmiany pracy; w życiu nie wykluczam daleko idących zmian, w tym również przeprowadzki do innego miasta. Sama uważam, że trzeba żyć odważnie, korzystać z możliwości, jakie stawia przed nami los i nie bać się ryzyka. Wolny czas staram się spędzać aktywnie; pływam, jeżdżę na rowerze i nartach. Jednak moją największą pasją jest balet; raz w tygodniu chodzę na zajęcia z baletu, a moja filigranowa sylwetka jest wprost stworzona do takich akrobacji. Z przyjemnością wyjadę na dalekie wakacje poza granice Polski, ale równie chętnie wybiorę się na spontaniczny weekend w polskie góry czy nad morze. Nie trzeba mnie długo namawiać na tańce, wyjścia z domu, ognisko nad Wisłą.
Chciałabym stworzyć partnerski związek pełen miłości, bliskości, zaufania, szczerości, lojalności i wzajemnego szacunku. Związek, który ciągnie w górę, a nie w dół. Z odrobiną własnej przestrzeni, która nie jest żadnym zagrożeniem dla relacji, a wprost przeciwnie – pozwala ją ubagacać, wnieść nową jakość. Chciałabym poznać mężczyznę, który pragnie rodziny i wspólnego domu, do którego z przyjemnością się wraca po całym dniu. Kogoś, z kim można śmiać się do rozpuku, milczeć bez skrępowania, płakać bez wstydu. Do tańca, i do różańca. Na dobre i na złe. Na co dzień, a nie tylko od Święta.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K38/48/OZ Beata, 37 lat, Manager

Wysoka, szczupła szatynka o zielonych oczach. Moja praca związana jest z hotelarstwem i odnową biologiczną. Podobno przyciągam pozytywną energią. Jestem przyjaźnie...

Wysoka, szczupła szatynka o zielonych oczach. Moja praca związana jest z hotelarstwem i odnową biologiczną. Podobno przyciągam pozytywną energią. Jestem przyjaźnie nastawiona do ludzi, otwarta na nowe znajomości. Mam ogromny apetyt na zycie, kocham góry i podróże. Moją pasją są języki obce, sztuka, malarstwo, pływanie.

Mimo że zbliżam się wolnymi krokami do „40stki”, za sobą mam kilka bardziej i mniej udanych związków, to wierzę, że to, co najlepsze, jeszcze przede mną.
Lubię wszystko co francuskie – od francuskiego języka, poprzez francuską kuchnię, wino, modę, perfumy, aż po francuską miłość. Krajem, który najczęściej odwiedzam jest oczywiście Francja. Lubię gotować, w swoich potrawach często sięgam do różnych kuchni świata.
Nie szukam przystojniaka z wypchanym portfelem i luksusowym samochodem, bo na to mnie stać. O wiele trudniej jest mi znaleźć bliską sercu osobę ; kogoś, przy kim nie trzeba się wstydzić głośnego śmiechu i gorzkich łez Wartościowego człowieka, wspaniałego przyjaciela, namiętnego kochanka

Odpowiedz na ofertę
więcej

K30/37/OCa Katarzyna, 32 lata, Trener biznesu

170cm/58kg, brunetka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna. Zacznę od tego, że mam na imię Kasia. Ale to już wiesz. Ciężko tak opisywać siebie, wiadomo – to rzecz subiektywna....

170cm/58kg, brunetka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna.

Zacznę od tego, że mam na imię Kasia. Ale to już wiesz. Ciężko tak opisywać siebie, wiadomo – to rzecz subiektywna. Lubię swoją pracę, bo ona mnie rozwija i czuję się w niej po prostu doceniana. Sprawy biznesu znam od podszewki – z nieco innego punktu widzenia. Ale wiadomo, nie samą pracą człowiek żyje. Po pracy mile widziane: kręgle ze znajomymi, aerobik, rower, spacer, sushi, dobry film/książka, muzyka. Jestem uśmiechnięta, bezpośrednia, otwarta. Prowadzę całkiem zwyczajne życie, bez żadnych ekstremów. Chciałabym wprowadzić Cię do tego życia, i abyś Ty pozwolił mi uczestniczyć w swoim. Szukam bliskiego związku, w którym partnerzy są nie tylko kochankami, ale i przyjaciółmi. Mam nadzieję, że są jeszcze na świecie mężczyźni, dla których ważne są takie wartości jak dom i rodzina, zaufanie, wierność, lojalność.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K35/60/W Dominika, 30 lat, Urzędnik

Rozwiedziona, zadbana szatynka. Kiedy przeglądam inne oferty, mam nieodparte wrażenie, że po świecie chodzą same ideały. Wszyscy są piękni, wykształceni, niezależni. Wieczni...

Rozwiedziona, zadbana szatynka.

Kiedy przeglądam inne oferty, mam nieodparte wrażenie, że po świecie chodzą same ideały. Wszyscy są piękni, wykształceni, niezależni. Wieczni optymiści i miłośnicy sportów ekstremalnych. Każdy uwielbia podróże, sporo czyta i – obowiązkowo – chodzi do teatru. A ja? Choć jestem wykształcona, mam nudną 8godzinną pracę przed komputerem. Optymistką może i jestem, ale coraz częściej łapię się na tym, że narzekam i mam coraz mniej powodów do zadowolenia. Książki? Nie czytam, bo po prostu nie mam na nie czasu. Do teatru też nie chodzę. Ze sportem nie mam za wiele do czynienia, no chyba że będzie to bieg za autobusem lub po schodach kiedy popsuje się winda.
Nie wstydzę się przyznać do samotności i do tego, że jest mi z nią źle. Nie tak miało wyglądać moje życie, nie tak je sobie wyobrażałam. Miał być mąż, miały być dzieci. Miał być wspaniały dom, do którego wracałabym z przyjemnością. Może poznam tu kogoś, dzięki komu uwierzę, że wszystko, co najpiękniejsze, jeszcze przede mną..
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K32/36/W Edyta, 31 lat, Pracownik marketingu

bezdzietna panna Jestem zwyczajną kobietą. Dość inteligentną i chyba ładną, o ile ktoś potrafi dostrzec i docenić nie wyzywającą urodę. Jestem filigranową, kokieteryjną...

bezdzietna panna

Jestem zwyczajną kobietą. Dość inteligentną i chyba ładną, o ile ktoś potrafi dostrzec i docenić nie wyzywającą urodę. Jestem filigranową, kokieteryjną kobietką o naturalnych rysach twarzy i figurze Jennifer Lopez. Lubię słońce, wodę i obowiązkowo –małą czarną z samego rana. Zawsze gdzieś pędzę – to autem, to rowerem, szusuję na nartach, łapię wiatr w żagle. Trekking to również mój konik – jednym słowem, nie lubię monotonii! W całym tym galimatiasie brakuje mi tego najważniejszego.. Czyżby przyszedł czas na zmiany?
Mam nadzieję, że znajdę tu człowieka, dla którego podstawową wartość stanowi rodzina, przytulny dom, w którym pachnie obiad, a nie kolejna pizza z mikrofali. Absolutnie nie oznacza to, że jestem kurą domową, po prostu lubię, kiedy dom jest domem, do którego chętnie się wraca, a nie hotelem. Szukam wykształconego mężczyzny do 35 lat, który da mi poczucie bezpieczeństwa i sprawi, że zechcę mu zaufać.

Odpowiedz na ofertę
więcej

130/1 Renata, 37 lat

Jestem panną, z moim byłym partnerem nie miałam ślubu, byliśmy razem 15 lat, mamy 12-letnią córkę. W tej chwili wychowuję ją sama. Nie chcę rozwodzić się nad przyczynami rozstania,...

Jestem panną, z moim byłym partnerem nie miałam ślubu, byliśmy razem 15 lat, mamy 12-letnią córkę. W tej chwili wychowuję ją sama. Nie chcę rozwodzić się nad przyczynami rozstania, to nie czas i miejsce na to. Krótko o mnie: samotna mama z milionem zainteresowań. Pełna energii i zaraźliwego optymizmu, dusza towarzystwa, organizatorka wszystkich możliwych uroczystości rodzinnych, zlotów przyjaciół, wyjazdów. W moim życiu zawsze dużo się działo i dzieje nadal. Nie jestem typem kury domowej, nie zbieram szpargałów, nie mam stu par butów. Stawiam na przeżycia, nie przedmioty. Ubieram się na luzie, zamiast nowej bluzki wolę pięć książek z antykwariatu. Dbam o siebie, ale sensem życia nie jest dla mnie torebka za kilka tysięcy. Uwielbiam podróże niezorganizowane, po małych miasteczkach, wsiach, nocowanie pod namiotem, w schronisku, siedzenie do rana przy ognisku. Nie dla mnie wakacje all inclusive, drinki z palemką i hotelowy basen. Spontaniczna, poszukująca wrażeń, wrażliwa, ciepła dusza. A córka odziedziczyła po mnie ten nietypowy charakter. Szukam mężczyzny, który z nami obiema wytrzyma i znajdzie w naszym stylu swoje miejsce, w którym sam poczuje się dobrze. Życie to podróż... chcę poznać człowieka, który będzie mi w niej towarzyszył.

Odpowiedz na ofertę
więcej

80/1 Aneta, 33 lata, manager

Wysoka, atrakcyjna brunetka. Bezdzietna panna Nie lubię słów, jeśli nie idą za tym czyny i działanie. Otóż być może wielu z Was uzna, że to co napiszę jest próżne, albo że...

Wysoka, atrakcyjna brunetka. Bezdzietna panna


Nie lubię słów, jeśli nie idą za tym czyny i działanie. Otóż być może wielu z Was uzna, że to co napiszę jest próżne, albo że jestem wyrachowana... Cóż...Każdy ma prawo do własnego zdania... Dostaję sporo maili miłych, ciekawych, bardzo za nie dziękuję. Przepraszam, że nie odpowiadam, ale... No właśnie... Otóż zalogowałam się tutaj z określonymi oczekiwaniami co do mężczyzny jakiego szukam, jakiego chciałabym poznać... Nie twierdzę, że na wieki wieków amen, ale nawet na teraz, na już, na chwilę, na romans...
Sama jestem osobą bardzo konkretną zdecydowaną, niezależną w poglądach, w życiu, w finansach, realizującą swoje marzenia i cele... Od wielu lat jestem "szefem" i rządzę, niestety w życiu też tak bywało... A tego już nie chcę... Poza pracą chcę być po prostu kobietą...Co zatem oczekuję od mężczyzny?...Mężczyzna musi być dla mnie nauczycielem i mistrzem... Musi być silny, zdecydowany, niezależny finansowo... Lubiący wyzwania, być ciekawym życia, dynamiczny...Mhm... Poszukuje partnera, przyjaciela, kochanka... Nie oczekuję więcej, niż sama jestem w stanie dać... Ale mężczyzna musi być zawsze krok przede mną i umieć mnie pozbawić kontroli, którą - z racji przypadłości zawodu - wiecznie chcę sprawować :-)

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN36/25/K Ewa, 36 lat

M164 cm wzrostu, niebieskooka blondynka. Zodiakalny Byk  Kiedy tylko mogę, podróżuję i odkrywam nowe miejsca. Lubię, kiedy zasady i wartości mają odzwierciedlenie w...

M164 cm wzrostu, niebieskooka blondynka. Zodiakalny Byk

 Kiedy tylko mogę, podróżuję i odkrywam nowe miejsca. Lubię, kiedy zasady i wartości mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. Potrafię dawać, kiedy ktoś chce brać. Umiem okazywać uczucia nie tylko pięknymi słowami. Jestem szczera, wyrozumiała, tolerancyjna.

Nie szukam ideału, bo sama nim nie jestem. Chciałabym poznać dojrzałego mężczyznę z młodą duszą. Kogoś, komu marzy się normalny, ciepły dom i czuła partnerka u boku...

 

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K28/1/2 Marta, 29 lat

170 cm, blondynka, długie włosy Panna,  uśmiechnięta, wesoła, lubię być duszą towarzystwa. Uwielbiam fortyfikacje, a jest ich w Polsce bardzo dużo. Naprawdę jest co...

170 cm, blondynka, długie włosy

Panna,  uśmiechnięta, wesoła, lubię być duszą towarzystwa.
Uwielbiam fortyfikacje, a jest ich w Polsce bardzo dużo. Naprawdę jest co zwiedzać.
Lubię przygodę, jak wyjazd to najlepiej spontaniczny, wymyślony chwilę wcześniej.
Od razu po liceum wyjechałam do Stanów Zjednoczonych. Tam najpierw musiałam podszlifować język, troszkę uzbierać pieniędzy, żeby móc zająć się szkołą. Było mi ciężko, ale dobrze wspominam ten okres. Wiele mnie nauczyło. Na pewno samodzielności, ponieważ na firmę, która mnie tam zabrała, okazało się że nie mogę liczyć. Taką odwagę życiową również zawdzięczam tej przygodzie amerykańskiej. Nie udało mi się dużo zwiedzić, dlatego marzę o powrocie do Stanów na kilka miesięcy, żeby móc przejechać autem chociaż część tego pięknego kraju. No niestety – fascynacja mi została.
Jeśli chciałbyś poznać szczupłą uśmiechniętą optymistkę, odezwij się. Może jesteśmy sobie pisani….

Odpowiedz na ofertę
więcej

K40/10/OZ Magdalena, 33 lata, Własna firma

1 70cm, szczupła brunetka. Rozwiedziona, bezdzietna (nie planuje dzieci) Chcę kogoś, kto wyciągnie mnie na spacer w deszczu, pocałuje na środku ulicy, pociągnie ze śmiechem za...

170cm, szczupła brunetka. Rozwiedziona, bezdzietna (nie planuje dzieci)

Chcę kogoś, kto wyciągnie mnie na spacer w deszczu, pocałuje na środku ulicy, pociągnie ze śmiechem za rękę, odgarnie mokre włosy i powie jak pięknie mi w nich.
Chcę kogoś, kto w środku nocy zadzwoni po to by powiedzieć mi , jak bardzo chciałby ze mną teraz być. Chcę kogoś kto ściągnie dla mnie płaszcz w zimie, gdy będę dygotać z zimna, kto włoży moje ręce w swoje rękawiczki i pocałuje w czoło. Chcę głębokich spojrzeń, dotyku, pocałunków, tych prostych bez pożądania , ale i tych przy których zapomnę że istnieje cały świat....
Szukam kogoś, kto będzie na tyle do mnie podobny, że dobrze się zrozumiemy i na tyle różny, że będziemy się uzupełniać. Niech ogląda mecze, chodzi z kumplami na piwo, siedzi w garażu dłubiąc w nieskończoność przy tej swojej zabawce na 2 lub 4 kółkach, a wieczorem wraca do domu, wkrada się pod kołderkę, przytuli i powie, że dzień minął doskonale, ale najlepiej mu tu i teraz, przy mnie...
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN33/7/W Małgorzata, 33 lata

Jest wysoką, niebieskooką szatynką. Znak Zodiaku – Ryba. Moją największą pasją jest nauka języków obcych. Dzięki temu hobby, spełniam się również zawodowo – jestem...

Jest wysoką, niebieskooką szatynką. Znak Zodiaku – Ryba.

Moją największą pasją jest nauka języków obcych. Dzięki temu hobby, spełniam się również zawodowo – jestem tłumaczem i lektorem. Lubię podróże – poznawanie nowych kultur, ludzi, architektury, kuchni. To od święta, a na co dzień? Słucham jazzu i muzyki klubowej, lubię czytać. Stawiam na niezależność finansową, rozwój zawodowy, pogłębianie wiedzy. Cenię szczerość i konkretnych ludzi, którzy potrafią dążyć do celu, mają swoje pasje, realizują marzenia. Przy tym wszystkim nie brak mi jednak kobiecości; wiem, że odpowiedniemu mężczyźnie potrafię dać dużo ciepła, bliskości, namiętności.
Związek to dla mnie przede wszystkim partnerstwo, a nie dominacja. To uszanowanie wolności partnera, a nie jego ograniczanie. To zaufanie, a nie zamykanie w złotej klatce.
Napisz, jeśli i ty masz czasem wrażenie, że życie ucieka ci gdzieś przez palce, a to, co najważniejsze, gubi się w codziennych obowiązkach. Może wspólnie znajdziemy sposób, by zwykłą rzeczywistość uczynić niezwykłą, a zwyczajnym chwilom nadać niezwyczajny ton?


 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K36/27/N Alicja, 37 lat, Własna firma

Drobna , ładna, zadbana blondynka o niebieskich oczach, inteligentna, komunikatywna, obyta w towarzystwie, rodzinna, z własnym zdaniem, z zasadami Jestem zdecydowaną kobietą, wiem czego...

Drobna , ładna, zadbana blondynka o niebieskich oczach, inteligentna, komunikatywna, obyta w towarzystwie, rodzinna, z własnym zdaniem, z zasadami

Jestem zdecydowaną kobietą, wiem czego chcę, konkretna i szczera. Nie lubię udawania, kłamstwa i bezradności życiowej. Sama jestem energiczna i zaradna i podobnej osoby szukam. Nie uważam siebie za gwiazdę filmową ale na pewno nie brakuje mi wdzięku i kobiecości. Kiedy trzeba potrafię wesprzeć, zmotywować, zastąpić partnera i mam nadzieję, że zadziała to również i w drugą stronę. Jest we mnie wszystkiego po trochu: czasami uparta, czasami romantyczna czy uległa. Nie udaję, że sfera materialna partnera nie ma dla mnie znaczenia. Przerobiłam to i wiem, że mężczyzna źle się czuje w związku, w którym kobieta zarabia więcej od niego.
Lubię poznawać świat, ciekawych ludzi, interesuję się medycyną, wystrojem wnętrz, jeżdżę konno i rowerem, pływam, chodzę na siłownię, chętnie jeżdżę na nartach, jestem otwarta na nowe dyscypliny sportu czy sposób spędzania wolnego czasu.
Nie szukam partnera na siłę, nie będę go ograniczać, może nas połączyć na początku chemia, może przyjaźń ale nie koniecznie ślub. Pana do 50 lat, stan cywilny nieistotny.
Odpowiedz na ofertę
więcej

K27/35/OZ Joasia, 30 lat

jestem wysoką (174 cm) blondynką. Lubię dopasowane garsonki, dekolty i szpilki. Jestem po studiach, prowadzę własny biznes. Jest pełno mężczyzn wokół mnie… głównie...

jestem wysoką (174 cm) blondynką. Lubię dopasowane garsonki, dekolty i szpilki. Jestem po studiach, prowadzę własny biznes. Jest pełno mężczyzn wokół mnie… głównie materialistów, żonatych, szukających tylko romansu. A ja szukam mężczyzny, który będzie tylko dla mnie, będzie moim przyjacielem, kochankiem, partnerem. Chciałabym, abyś wyrwał mnie od natłoku spraw na winko, spacer, do sklepu. Kupilibyśmy parę składników, przyrządziłabym ci pyszną kolację. Może nawet poprosiłabym, abyś został na noc…
Lubię kontakt z ludźmi, jestem towarzyska, otwarta, przyjaźnie nastawiona do świata. Nie napiszę, że lubię podróże, bo dotychczas wszystkie oszczędności inwestowałam w firmę. Poza tym, do podróży brak mi kompana…
Chciałabym poznać mężczyznę, który planuje w przyszłości założyć rodzinę. Choć jestem nowoczesną i przebojową dziewczyną, cenię wartości rodzinne, kocham dzieci.

Odpowiedz na ofertę
więcej

36/1/N Edyta, 27 lat, specjalista ds. zamówień publicznych

160 cm wzrostu, atrakcyjna brunetka. Dziewczęcość, klasa, wyczucie stylu. Mam dobrą pracę, wspaniałą córkę (14 lat) i poukładane życie. W wolnym czasie spotykam się z...

160 cm wzrostu, atrakcyjna brunetka. Dziewczęcość, klasa, wyczucie stylu.

Mam dobrą pracę, wspaniałą córkę (14 lat) i poukładane życie. W wolnym czasie spotykam się z przyjaciółmi – organizujemy wspólne wyjścia, jednodniowe wycieczki, zapraszamy siebie do domu. Lubię gotować; poza wykwintnymi potrawami nad którymi trzeba spędzić trochę czasu, robię także konfitury i pieczę chleb. Nie mogę żyć bez muzyki, regularnie chodzę na koncerty symfoniczne i poezji śpiewanej. Najlepiej czuję się w zwiewnych, kolorowych sukienkach i butach na wysokim obcasie; sama jestem szczupłą, filigranową kobietką. Ale kiedy trzeba, biorę do ręki łopatę i przekopuję ogródek, koszę trawę i przycinam drzewka. Pielęgnacja ogrodu bardzo mnie relaksuje, uspokaja. Dwa razy w roku wyjeżdżam; latem nad polski Bałtyk lub gdzieś w głąb Europy, zimę spędzam w górach. Córka nauczyła mnie jeździć na nartach, ale póki co jazda bardziej mnie stresuje niż sprawia przyjemność.
Swojemu mężczyźnie chciałabym dać swoją kobiecość, ciepło, spontaniczność. Stworzyć dom, zapewnić klimatyczną atmosferę. Nie chcę mieć już dzieci, mając prawie dorosłą córkę trudno byłoby mi się zdecydować na drugie dziecko.  Chciałabym stworzyć związek z osobą, dla której będę mogła coś jeszcze zrobić w życiu, mężczyznę, przy którym będzie kwitła moja kobiecość.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K/1502/04 Sonia, 28 lat, kosmetolog

174 cm wzrostu, szczupła brunetka. Bezdzietna panna. Mężczyźni oglądają się za mną na ulicy i to nie dlatego, że zauważyli plamę na mojej spódnicy.  Żaden z nich jednak...

174 cm wzrostu, szczupła brunetka. Bezdzietna panna.


Mężczyźni oglądają się za mną na ulicy i to nie dlatego, że zauważyli plamę na mojej spódnicy.  Żaden z nich jednak nie ma odwagi podejść i zaproponować spotkania. Gdy już nawet nadarza się okazja do rozmowy, dowiaduję się, jakie to ja muszę mieć wymagania, bo jestem taka atrakcyjna. Dlaczego tak jest, że mężczyźni boją się atrakcyjnych i niezależnych kobiet?
Mam następujące wymagania -oceń, czy są aż tak wygórowane; Chciałabym poznać mężczyznę, ze strony którego zawsze otrzymam wsparcie. Kogoś, kto potrafi rozmawiać i jest otwarty na dialog. Mężczyznę monogamistycznego, któremu nie w głowie szuru buru z innymi kobietami. Człowieka pogodnego, widzącego życie w kolorowych barwach. Ceniącego w związku zaufanie, bliskość fizyczną, szczerość, partnerstwo. Kogoś, kto chce mieć dom, rodzinę. Kogoś, kto doceni, że na stole zawsze będzie obiad, a w szafie będą wisieć wyprasowane koszule. Kogoś, kto tak jak ja, szuka normalności...

Odpowiedz na ofertę
więcej

K29/78/W Małgosia, 30 lat

164 cm wzrostu, 54 kg wagi. Brunetka o ładnym uśmiechu. Uczę, choć niewiele mam wspólnego z nauczycielem... Raczej szkolę, Polakom wmawiam, że angielski to bułka z masłem,...

164 cm wzrostu, 54 kg wagi. Brunetka o ładnym uśmiechu.


Uczę, choć niewiele mam wspólnego z nauczycielem... Raczej szkolę, Polakom wmawiam, że angielski to bułka z masłem, obcokrajowcom - że polski to wyjątkowo łatwy język.
Zdecydowanie wolę widzieć, że szklanka z wodą jest w połowie pełna, a nie w połowie pusta. Staram się mieć dystans do siebie i do życia, i z humorem podchodzić do tych mniej jasnych stron codzienności. Popłaczę się na filmie, uśmieję do łez przy fajnej książce. Chętnie chodzę do kina, by potem porozmawiać o filmie, muzyce, ujęciach.
Joanna Chmielewska napisała kiedyś tak: "Jestem wystarczająco sympatyczna żeby miło ze mną spędzić czas, wystarczająco inteligentna, żeby było ze mną o czym porozmawiać i wystarczająco atrakcyjna, żeby nie wstydzić się ze mną pokazać."I niech to będzie również moim opisem.
W związku istotne dla mnie jest partnerstwo, kompromis, szczerość i obustronna wierność. Szukam prawdziwego uczucia, autentycznych emocji, a nie tylko pozorów.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN30/44/K Emilia, 33 lata, Specjalistka ds. administracji

Praca pochłania większość mojego życia, ale chyba przyszedł czas, by trochę wyhamować i pomyśleć o sobie. Czas upływa, a ja codziennie budzę się i zastanawiam, dlaczego przy mnie...

Praca pochłania większość mojego życia, ale chyba przyszedł czas, by trochę wyhamować i pomyśleć o sobie. Czas upływa, a ja codziennie budzę się i zastanawiam, dlaczego przy mnie nikogo nie ma? Mam ciekawe życie, ale bolą mnie te samotne wieczory, kiedy przytulić się mogę jedynie do poduszki..

Wszyscy wokół są tacy konkretni, każdy za czymś goni. Cenię to co spontaniczne i niewymuszone. Często wyjeżdżam, choć czasem lubię tak zwyczajnie posiedzieć w domu i pogapić się w telewizor. Razem z koleżankami chodzę na aerobik, gdzie spalam tłuszczyk i wzmacniam mięśnie. Lubię zwierzęta, przyrodę, sport.  Jestem szczupłą, zielonooką blondynką (168 cm)
Szukam energicznego i odpowiedzialnego mężczyzny do spędzania wspólnych dni i nocy. Powinien być dobry, rozsądny, czuły i delikatny w bliskości.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

46/1 Ania, 27 lat

wysoka, 169 cm wzrostu brunetka o zielonych oczach Dziewczyna mająca czas na miłość. Nie wspinam się po szczeblach kariery, nie mam parcia na zarabianie wielkich pieniędzy. Mam stałą...

wysoka, 169 cm wzrostu brunetka o zielonych oczach

Dziewczyna mająca czas na miłość. Nie wspinam się po szczeblach kariery, nie mam parcia na zarabianie wielkich pieniędzy. Mam stałą pracę, wypróbowane grono znajomych i ponadczasowe wartości, którymi staram się kierować w życiu. Staram się żyć ciekawie i intensywnie, a w przerwach rozglądam się wokoło i wypatruję Ciebie... Jeśli tylko pozwolisz, chciałabym wkraść się w Twoją rzeczywistość, poznać ją, a może i troszkę ubogacić ją moim spojrzeniem na świat.
Stawam na naturalność, spontaniczność, odpowiedzialność i zaangażowanie. Jestem wrażliwa, pogodna, romantyczna. Staram się dobrze wykonywać swoje obowiązki, widzieć świat w różowych kolorach, ufać ludziom i za często nie narzekać. Uważam, że życie może być piękne, jeśli sami je takim uczynimy, a nie tylko będziemy się mu przyglądać i czekać, aż przecieka nam przez palce.
Wierzę w prawdziwe uczucie i motylki w brzuchu. Wierzę też, że razem można zdobywać góry i pokonywać największe trudności. Wierzę, że miłość to odpowiedzialność: ja za ciebie, ty za mnie...

Odpowiedz na ofertę
więcej

K31/24/OZ Oliwia, 31 lat

Jestem Oliwia. Mam śliczną, roczną córeczkę, która tak jak ja potrzebuje spokoju, ciepła i osoby będącej dla nas oparciem. Nie jestem człowiekiem wymagającym, lecz potrzebującym...

Jestem Oliwia. Mam śliczną, roczną córeczkę, która tak jak ja potrzebuje spokoju, ciepła i osoby będącej dla nas oparciem. Nie jestem człowiekiem wymagającym, lecz potrzebującym (wręcz spragnionym) otwartego i szczerego serca. Mój partner porzucił nas, gdy moja córeczka się urodziła. Nie dojrzał do pewnych decyzji, wolał inne rozrywki. Chciałabym dać mojemu dziecku wszystko to, co najlepsze. Jednak ja sama także potrzebuję prawdziwego uczucia. Nie jestem zbyt ufna, jak mogłoby się wydawać, ale jeśli komuś zaufam, to całym sercem. Potrafię być bardzo wyrozumiała i tolerancyjna, jednak są rzeczy, których nie potrafię wybaczyć – do takich należą: alkoholizm i niewierność. Jestem osobą, która nie potrafi ranić drugiego człowieka, bo sama wie, co to ból i strach. Mężczyźnie, który nas pokocha dam za to szansę na stworzenie wspaniałej rodziny, której na pierwszym miejscu zawsze będzie miłość i uczciwość

Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE