A A A

Strona główna » Oferty » Oddział Centrum

Oferty matrymonialne

Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna część naszych Klientów zgadza się na zamieszczenie informacji na swój temat na naszej stronie internetowej. Poniższe ogłoszenia matrymonialne to tylko skromna część naszej bazy; nie sposób byłoby umieścić informacji o wszystkich Klientach na naszych serwerach.

Posiadamy fotografie wszystkich Klientów; ich uzyskanie jest możliwe tylko za zgodą właściciela. Ochrona danych osobowych, w tym również wizerunku, jest dla nas priorytetem. Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy zweryfikowane anonse matrymonialne, które szczegółowo chcemy z Państwem omówić, by jak najpełniej oddać osobowość potencjalnego partnera / partnerki.

Poniżej przedstawiamy przykładowe oferty matrymonialne z Mazowsza i woj. łódzkiego. Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami, odpowiemy na wszystkie pytania i, mamy nadzieję, zachęcimy do współpracy.

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


97/1a Julia, 39 lat, średnie

Atrakcyjna brunetka, 166 cm wzrostu. Syn - 13 lat. Nie wyobrażam sobie samotnego życia; chciałabym cieszyć się życiem wspólnie z bliską osobą. Chciałabym móc się w tym...

Atrakcyjna brunetka, 166 cm wzrostu. Syn - 13 lat.


Nie wyobrażam sobie samotnego życia; chciałabym cieszyć się życiem wspólnie z bliską osobą. Chciałabym móc się w tym związku zrealizować i taką samą możliwość dać mojemu partnerowi.
Coś o mnie? Urodziłam się i wychowałam na Ukrainie, do Polski przyjechałam kilka lat temu i zakochałam się w naszym kraju. Jestem aktywna zawodowo i poza pracą. Sama organizuję sobie czas pracy, mam czas na związek. W czasie wolnym lubię spacerować, wędrować po górach, ćwiczę jogę, odwiedzam spa. Kocham podróże, dzięki którym mogę poznawać inne kultury, obyczaje, religie, architekturę. Mam spory temperament i dużą potrzebę bliskości, ale ... tylko dla tego jedynego.
Chciałabym, aby ktoś dostrzegł we mnie nie tylko ciało, bo tak oceniają mnie mężczyźni.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K38/48/OZ Beata, 37 lat, Manager

Wysoka, szczupła szatynka o zielonych oczach. Moja praca związana jest z hotelarstwem i odnową biologiczną. Podobno przyciągam pozytywną energią. Jestem przyjaźnie...

Wysoka, szczupła szatynka o zielonych oczach. Moja praca związana jest z hotelarstwem i odnową biologiczną. Podobno przyciągam pozytywną energią. Jestem przyjaźnie nastawiona do ludzi, otwarta na nowe znajomości. Mam ogromny apetyt na zycie, kocham góry i podróże. Moją pasją są języki obce, sztuka, malarstwo, pływanie.

Mimo że zbliżam się wolnymi krokami do „40stki”, za sobą mam kilka bardziej i mniej udanych związków, to wierzę, że to, co najlepsze, jeszcze przede mną.
Lubię wszystko co francuskie – od francuskiego języka, poprzez francuską kuchnię, wino, modę, perfumy, aż po francuską miłość. Krajem, który najczęściej odwiedzam jest oczywiście Francja. Lubię gotować, w swoich potrawach często sięgam do różnych kuchni świata.
Nie szukam przystojniaka z wypchanym portfelem i luksusowym samochodem, bo na to mnie stać. O wiele trudniej jest mi znaleźć bliską sercu osobę ; kogoś, przy kim nie trzeba się wstydzić głośnego śmiechu i gorzkich łez Wartościowego człowieka, wspaniałego przyjaciela, namiętnego kochanka

Odpowiedz na ofertę
więcej

K28/33/W Agnieszka, 29 lat, Urzędnik

Jestem niską, filigranową blondynką o zielonych oczach. Z wykształcenia jestem ekonomistką i pracuję w sądzie. Fotografia, jazz, podróże, przyjaciele, rodzina, wycieczki rowerowe,...

Jestem niską, filigranową blondynką o zielonych oczach. Z wykształcenia jestem ekonomistką i pracuję w sądzie.
Fotografia, jazz, podróże, przyjaciele, rodzina, wycieczki rowerowe, pływanie, joga, ciekawy film, wciągająca książka, smaczne jedzonko, pasjonująca rozmowa, pachnąca kąpiel, kwiaty, błękitne niebo - to wszystko sprawia, że czuję się zadowolona z życia. Jaka jestem? Natura u mnie dwojaka - jak to u Bliźniaka. Sensowna, poukładana, błyskotliwa i stanowcza.
Wydawałoby się, że mam wszystko, ale... coraz częściej brakuje mi czegoś niedoścignionego, czegoś, co może dać tylko druga osoba, mężczyzna. Miłości w życiu nie zastąpi ani fascynujące hobby, ani dająca satysfakcję praca; zrozumienie tego faktu jest tylko kwestią czasu. Chciałabym stworzyć prawdziwie partnerski związek oparty na zaufaniu i szczerości. Szukam mężczyzny, z którym nie będę się nudziła; szalonego, dowcipnego. Jednocześnie powinien być na tyle dojrzały, by wiedzieć, czego chce od życia i dzielnie stawiać mu czoła. Podobno w towarzystwie ciekawych osób nawet milczenie nie jest krępujace. Jestem osobą konkretną i odpowiedzialna, i zależy mi na tym, by mężczyzna też taki był - konkretny, szczery, twardo stąpający po ziemi. Mój wymarzony partner powinien być moim najlepszym przyjacielem.

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K/1502/04 Sonia, 28 lat, kosmetolog

174 cm wzrostu, szczupła brunetka. Bezdzietna panna. Mężczyźni oglądają się za mną na ulicy i to nie dlatego, że zauważyli plamę na mojej spódnicy.  Żaden z nich jednak...

174 cm wzrostu, szczupła brunetka. Bezdzietna panna.


Mężczyźni oglądają się za mną na ulicy i to nie dlatego, że zauważyli plamę na mojej spódnicy.  Żaden z nich jednak nie ma odwagi podejść i zaproponować spotkania. Gdy już nawet nadarza się okazja do rozmowy, dowiaduję się, jakie to ja muszę mieć wymagania, bo jestem taka atrakcyjna. Dlaczego tak jest, że mężczyźni boją się atrakcyjnych i niezależnych kobiet?
Mam następujące wymagania -oceń, czy są aż tak wygórowane; Chciałabym poznać mężczyznę, ze strony którego zawsze otrzymam wsparcie. Kogoś, kto potrafi rozmawiać i jest otwarty na dialog. Mężczyznę monogamistycznego, któremu nie w głowie szuru buru z innymi kobietami. Człowieka pogodnego, widzącego życie w kolorowych barwach. Ceniącego w związku zaufanie, bliskość fizyczną, szczerość, partnerstwo. Kogoś, kto chce mieć dom, rodzinę. Kogoś, kto doceni, że na stole zawsze będzie obiad, a w szafie będą wisieć wyprasowane koszule. Kogoś, kto tak jak ja, szuka normalności...

Odpowiedz na ofertę
więcej

K36/3/OZ Katarzyna, 36 lat

Kasia, 36, wyższe Choć z wykształcenia jestem ekonomistką, pracuję w całkiem innej działce, a przy okazji realizuję swe pasje - projektuję odzież.  Żyję szybko i...

Kasia, 36, wyższe

Choć z wykształcenia jestem ekonomistką, pracuję w całkiem innej działce, a przy okazji realizuję swe pasje - projektuję odzież.  Żyję szybko i intensywnie, a może to tylko ucieczką przed samotnością? Lubię chodzić po górach, podróżować, spędzać weekendy poza domem. Poza tym fotografia, taniec, historia.
Myślę, ze gdybym znalazła odpowiedniego mężczyznę – potrafiłabym wywrócić moje życie do góry nogami.
NA pierwszym miejscu byłby ON i nasze wzajemne relacje. Ze wszystkich sił starałabym się pielęgnować powstałe uczucie, dbać o jakość wspólnych dni.
Jestem pełna zapału i nadziei, że to, co najlepsze jeszcze przede mną.
Szukam mężczyzny, który z utęsknieniem czeka na kobietę swoich marzeń. Może to będę ja? Jestem brunetką o dużych oczach, dużym uśmiechu. Mam 165 cm wzrostu, ważę 55 kg.

Odpowiedz na ofertę
więcej

31/1/N Natalia, 32 lata, lekarz

165 cm wzrostu, brunetka o zielonych oczach. Bezdzietna panna. Swój zawód wykonuję z wielkiej pasji, ale po pracy jestem normalną, domową kobietą. Lubię spędzać czas z bliskimi, a...

165 cm wzrostu, brunetka o zielonych oczach. Bezdzietna panna.

Swój zawód wykonuję z wielkiej pasji, ale po pracy jestem normalną, domową kobietą. Lubię spędzać czas z bliskimi, a znajomi mówią, że jestem duszą towarzystwa. Mimo tego, że jestem osobą stanowczą i decyzyjną, skupiam wokół siebie ludzi i jestem przez nich na ogół lubiana. Dużo się uśmiecham, jestem wesoła i chętnie żartuję, również na swój temat. Nie brak mi dystansu do otaczającej rzeczywistości; kiedy trzeba, twardo stoję na ziemi i kieruję się zdrowym rozsądkiem, jednocześnie jestem też osobą ciepłą, wrażliwą i uczuciową. Wolny czas spędzam sportowo: basen, nordic walking, pilates. We wszystkim, co robię, staram się odnajdywać dużo pozytywnej energii, szczególnie cenię sobie atmosferę domowego ogniska. Chętnie chodzę do kina, na koncerty (jazz, chillout, rock). Staram się nie marnować czasu i pozytywnie podchodzić do życia; nie ma co narzekać, bo to i tak niczego nie wnosi. Cenię wartości wyniesione z domu rodzinnego oraz pozytywne myślenie.
Chciałabym zawrzeć związek małżeński, mieć pełną rodzinę. Pragnę dać całą siebie, swoje ciepło, wrażliwość, pomysły. Zależy mi na trwałym związku, prawdziwym i głębokim uczuciu, gdzie Ty i Ja będziemy dla siebie najważniejsi.

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN38/10/W Magdalena, 39 lat

Z wykształcenia jest lekarzem okulistą. Ma 165 cm wzrostu, ciemne włosy i brązowe oczy. Prawdziwa kobieta!. Nigdy nie ma w co się ubrać, choć szafa ledwo się już domyka, a...

Z wykształcenia jest lekarzem okulistą. Ma 165 cm wzrostu, ciemne włosy i brązowe oczy.

Prawdziwa kobieta!. Nigdy nie ma w co się ubrać, choć szafa ledwo się już domyka, a dziesięć torebek na półce to stanowczo za mało. Cierpi na chroniczny nadmiar energii, dlatego też: często podróżuje, wędruje po górach, pływa, jeździ na rowerze i dużo się śmieje. Żyje pełną piersią, cieszą ją nawet najmniejsze sukcesy. Lubi jasne sytuacje, nie ucieka od problemów, a je rozwiązuje. Jest konkretna, zdecydowana, konsekwentna w działaniu. Ma swoje zdanie, ale szanuje poglądy innych. Marzy jej się wiele, choć jest realistką. W jej życiu ciągle się coś dzieje, unika rutyny i monotonii. Idzie ciągle do przodu, nie ogląda się wstecz, nie boi się kochać i być kochaną.
Może przygotować ci pyszną kolację, bo uwielbia pitrasić, ale nadmiaru kalorii na pewno nie spali na parkiecie – taniec zdecydowanie nie jest jej działką. Ale pomysłów na spalenie nadprogramowych kilogramów zna wiele...
Związek to dla niej nie tylko partnerstwo, bliskość i namiętność, ale również przyjaźń. Ona potrafi słuchać, doradzić, podnieść na duchu. Chciałaby odnaleźć przyjaciela również i w Tobie..
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K35/60/W Dominika, 30 lat, Urzędnik

Rozwiedziona, zadbana szatynka. Kiedy przeglądam inne oferty, mam nieodparte wrażenie, że po świecie chodzą same ideały. Wszyscy są piękni, wykształceni, niezależni. Wieczni...

Rozwiedziona, zadbana szatynka.

Kiedy przeglądam inne oferty, mam nieodparte wrażenie, że po świecie chodzą same ideały. Wszyscy są piękni, wykształceni, niezależni. Wieczni optymiści i miłośnicy sportów ekstremalnych. Każdy uwielbia podróże, sporo czyta i – obowiązkowo – chodzi do teatru. A ja? Choć jestem wykształcona, mam nudną 8godzinną pracę przed komputerem. Optymistką może i jestem, ale coraz częściej łapię się na tym, że narzekam i mam coraz mniej powodów do zadowolenia. Książki? Nie czytam, bo po prostu nie mam na nie czasu. Do teatru też nie chodzę. Ze sportem nie mam za wiele do czynienia, no chyba że będzie to bieg za autobusem lub po schodach kiedy popsuje się winda.
Nie wstydzę się przyznać do samotności i do tego, że jest mi z nią źle. Nie tak miało wyglądać moje życie, nie tak je sobie wyobrażałam. Miał być mąż, miały być dzieci. Miał być wspaniały dom, do którego wracałabym z przyjemnością. Może poznam tu kogoś, dzięki komu uwierzę, że wszystko, co najpiękniejsze, jeszcze przede mną..
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN27/8/W Agata, 31 lat

Jest szczupłą blondynką o niebieskich oczach. Znak Zodiaku – Waga. Czy ładna i inteligentna kobieta idą ze sobą w parze? Jeśli chcesz, możesz to sprawdzić.. Studiuję w...

Jest szczupłą blondynką o niebieskich oczach. Znak Zodiaku – Waga.


Czy ładna i inteligentna kobieta idą ze sobą w parze? Jeśli chcesz, możesz to sprawdzić..
Studiuję w Warszawie turystykę, choć pochodzę z Puław. Lubię zwierzęta, przyrodę, podróże. Bardziej pragmatyczka niż romantyczka, ale nawet ja ulegam czasem szaleństwom, sentymentom i komplementom. Mam słabość do wszystkiego, co słodkie, na szczęście nie muszę się martwić o zbędne kilogramy. Chętnie wyżywam się na siłowni, humor poprawiam na aerobiku. Podobno zarażam spontanicznością. W życiu boję się samotności i poczucia straconego czasu. Cenię ciepło rodzinne, wieczory we dwoje, weekendowe „nic-nie-robienie”. Doceniam szczerość, cierpliwość, bezinteresowność. Cieszą mnie mądre rozmowy i bliskość w wielu aspektach, gubią mnie rozstania i przesadna wrażliwość. Miewam muchy w nosie i dość często ulegam kaprysom, ale w końcu po to jest życie, by czerpać z niego to, na co w danej chwili ma się ochotę.
Nie szukam księcia w lśniącej zbroi ani też milionera ze skłonnością do zawału. Marzy mi się zwyczajna codzienność u boku mężczyzny, który wie, co to przyjaźń, namiętność, partnerstwo, wierność i kompromis. Czy to tak wiele?
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K33/38/OZ Dorota, 35 lat

J estem subtelną, nieco nieśmiałą dziewczyną. Przed laty skończyłam geografię, choć pracuję w bardziej humanistycznej działce. Co lubię? Zapach i smak świeżo zaparzonej kawy, lody...

Jestem subtelną, nieco nieśmiałą dziewczyną. Przed laty skończyłam geografię, choć pracuję w bardziej humanistycznej działce. Co lubię? Zapach i smak świeżo zaparzonej kawy, lody śmietankowe z polewą truskawkową, latte kokosowe z bitą śmietaną, czereśnie i zielone jabłka. Najbardziej na świecie kocham fotografię i książki, szczególnie rosyjskie kryminałyMam chroniczny wstręt do koloru różowego i plastikowej biżuterii. Jestem pomysłowa i bardzo spostrzegawcza – nic nie umknie mojej uwadze. Mam 169 cm wzrostu i ciemne włosy, jestem szczupła.

Nie wiem, gdzie jest ktoś stworzony dla mnie, ale dokładnie wiem, jaki powinien być. To ktoś, kto stanie się motorem napędowym mojego życia. Będzie moją heroiną, będzie w stanie pobudzić wszystkie moje zmysły...
Odpowiedz na ofertę
więcej

36/1/N Edyta, 27 lat, specjalista ds. zamówień publicznych

160 cm wzrostu, atrakcyjna brunetka. Dziewczęcość, klasa, wyczucie stylu. Mam dobrą pracę, wspaniałą córkę (14 lat) i poukładane życie. W wolnym czasie spotykam się z...

160 cm wzrostu, atrakcyjna brunetka. Dziewczęcość, klasa, wyczucie stylu.

Mam dobrą pracę, wspaniałą córkę (14 lat) i poukładane życie. W wolnym czasie spotykam się z przyjaciółmi – organizujemy wspólne wyjścia, jednodniowe wycieczki, zapraszamy siebie do domu. Lubię gotować; poza wykwintnymi potrawami nad którymi trzeba spędzić trochę czasu, robię także konfitury i pieczę chleb. Nie mogę żyć bez muzyki, regularnie chodzę na koncerty symfoniczne i poezji śpiewanej. Najlepiej czuję się w zwiewnych, kolorowych sukienkach i butach na wysokim obcasie; sama jestem szczupłą, filigranową kobietką. Ale kiedy trzeba, biorę do ręki łopatę i przekopuję ogródek, koszę trawę i przycinam drzewka. Pielęgnacja ogrodu bardzo mnie relaksuje, uspokaja. Dwa razy w roku wyjeżdżam; latem nad polski Bałtyk lub gdzieś w głąb Europy, zimę spędzam w górach. Córka nauczyła mnie jeździć na nartach, ale póki co jazda bardziej mnie stresuje niż sprawia przyjemność.
Swojemu mężczyźnie chciałabym dać swoją kobiecość, ciepło, spontaniczność. Stworzyć dom, zapewnić klimatyczną atmosferę. Nie chcę mieć już dzieci, mając prawie dorosłą córkę trudno byłoby mi się zdecydować na drugie dziecko.  Chciałabym stworzyć związek z osobą, dla której będę mogła coś jeszcze zrobić w życiu, mężczyznę, przy którym będzie kwitła moja kobiecość.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K/1521/05a Monika, 37 lat, farmaceutka

szczupła brunetka, 166 cm wzrostu.  Rozwiedziona od kilku lat, 9-letni syn. Całkiem zwyczajna dziewczyna. Z pasjami, planami, marzeniami. Z przeszłością, która jednak jest już...

szczupła brunetka, 166 cm wzrostu.  Rozwiedziona od kilku lat, 9-letni syn.


Całkiem zwyczajna dziewczyna. Z pasjami, planami, marzeniami. Z przeszłością, która jednak jest już zamkniętym rozdziałem. Z zaletami i wadami. Z przewagą tych pierwszych.
Mam humanistyczną duszę; pożeram wręcz książki i nałogowo chodzę do kina. Od czasu do czasu teatr, koncert. Abym nie wypadła na jakąś nadąsaną intelektualistkę, dodam, że nie obce są mi wypady na „włoskie jedzonko” czy lekko zakrapiane imprezy. Troszkę brakuje mi w codziennym życiu takiego szaleństwa, odskoczni od rzeczywistości. We dwoje zawsze jest raźniej. Moje życie to praca – dom – szkoła syna. Przerwałam tą monotonię; chodzę na aerobik wodny, uczę się angielskiego, spotykam się z koleżankami (jeszcze z ogólniaka).
I tak upływa dzień za dniem... A ja czekam na dzień, w którym zjawisz się TY... Oczekuję związku, w który wniosę i znajdę spokój wsparcie i ciepło partnerskie, związku, gdzie dba się o drugą osobę gdzie szanuje się wzajemne potrzeby i ma się poczucie stabilności.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K38/01/OC Agnieszka, 38 lat, Kadra zarządzajaąca

170cm/53kg.  Rozwiedziona. Bezdzietna.    Urzekająca blondynka : - ) Roześmiana, z chochlikiem w oczach. Inteligenta. Z charakterem. Otwarta na ludzi i odmienność....

170cm/53kg.  Rozwiedziona. Bezdzietna. 

 Urzekająca blondynka : - ) Roześmiana, z chochlikiem w oczach. Inteligenta. Z charakterem. Otwarta na ludzi i odmienność. Czuła, wrażliwa, ciepła  i rodzinna kobietka. Przyjaciółka. Kochanka. Partnerka do rozmów wszelakich. Nie karierowiczka. Z zamiłowaniem do muzyki, włoskiej kuchni, wina, czekoladek i przytulania. Wysportowana. Estetka.

Poszukuję mężczyzny z klasą, który chce stworzyć trwały, formalny związek i jest gotowy na nową Miłość. Zdecydowanie stabilnego emocjonalnie. Odpowiedzialnego. Uśmiechniętego optymistę. Czułego. Takiego, który otoczy mnie męskim ramieniem. Wrażliwego na drugiego człowieka. Spełnionego zawodowo - najchętniej biznesmena, ale to nie warunek. Dla którego ważne jest bycie a nie bywanie we dwoje. Postawnego – powyżej 180 cm, aktywnego i niepalącego.

Mężczyznę, który tak jak ja marzy o fajnej rodzinie. O wspólnych wieczorach w ciepłym, jasnym domu w zieleni ogrodu, pełnym dziecięcego śmiechu, rozmów i wygłupów, przy kominku, wspólnym gotowaniu, muzyce, lampce wina i kochaniu. O bliskości, miłości, przyjaźni. O poczuciu, że ktoś tęskni i czeka. I o dużej choince na Święta : - )        

Jestem białą kartą do zapisania, może właśnie przez Pana, proszę Pana : - )    

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

26/1 Paulina, 36 lat, socjolog

167 cm wzrostu, blondynka z burzą loków na głowie. Rozwiedziona. Szukam, chyba tak jak wszyscy, bratniej duszy. Kogoś, kto zdobędzie mnie spojrzeniem, zatrzyma charakterem. Kogoś, przy...

167 cm wzrostu, blondynka z burzą loków na głowie. Rozwiedziona.

Szukam, chyba tak jak wszyscy, bratniej duszy. Kogoś, kto zdobędzie mnie spojrzeniem, zatrzyma charakterem. Kogoś, przy kim rzeczywistość nabierze rumieńców. Kogoś, z kim można przegadać noc do świtu, śmiać się przez łzy, kochać do upadłego, zjeść przy kuchennym stole jeszcze ciepłą szarlotkę. Szukam uczucia, zainteresowania, zajęcia myśli – po prostu wszystkiego tego, co wiąże się z byciem we dwoje.
Jaka jestem? Odpowiedzialna i słowna. Na rzeczy nieistotne nie tracę czasu, natomiast dla ważnych potrafię wiele poświęcić. Od babskich seriali wolę książkę, od muzyki w domu - koncert na żywo. Omijam centra handlowe, nie stroję fochów. Lubię zmiany i wszystko, co nowe i ciekawe. Cieszy mnie moja praca. I fakt, że jestem kobietą – bo mogę mieć długie włosy, szminkę na ustach, czerwone szpilki, krótką małą czarną. I mnóstwo pretekstów, by Cię uwodzić..

Odpowiedz na ofertę
więcej

K39/6/7 Katarzyna, 39 lat, Handlowiec

170 cm wzrostu, blondynka o smukłej sylwetce. Rozwiedziona, , Nastoletni syn Witaj. Jestem dojrzała, troskliwa, ciepła. Dobrze radzę sobie w życiu, ale brakuje mi mężczyzny, z którym...

170 cm wzrostu, blondynka o smukłej sylwetce. Rozwiedziona, , Nastoletni syn

Witaj. Jestem dojrzała, troskliwa, ciepła. Dobrze radzę sobie w życiu, ale brakuje mi mężczyzny, z którym mogłabym… iść razem przez życie… stać się jedną istotą… znaleźć niemożliwe i zamieszkać tam… patrzeć w twoje oczy i czuć, że zatrzymał się czas… przytulać się do ciebie… mówić dobranoc kochanie… mruczeć ci do uszka niekoniecznie grzeczne słówka… rozmawiać o czymś więcej niż mecze i seriale w tv… wzywać cię do wojny na poduszki… razem podróżować… masować ci brzuszek gdy cię zaboli… śmiać się z nas samych po kłótni… uprawiać razem sport… tęsknić gdy odejdziesz na chwilę… zaparzać razem z tobą kawę… kochać się w ramach obiadu…
Ta lista oczywiście jest otwarta i gotowa do indywidualnych modyfikacji :-)

Odpowiedz na ofertę
więcej

K/1523/04 Agnieszka, 35 lat, branża HR

Atrakcyjna, wysoka blondynka. Rozwiedziona,  14-letnia córka. Dziś jestem na takim etapie w życiu, że bardziej szukam partnerstwa i bliskości niż zobowiązań i deklaracji. Jeśli...

Atrakcyjna, wysoka blondynka. Rozwiedziona,  14-letnia córka.

Dziś jestem na takim etapie w życiu, że bardziej szukam partnerstwa i bliskości niż zobowiązań i deklaracji. Jeśli i Ty nie szukasz formalnej żony, napisz...
Coś o mnie? Zadbana, niezależna, mająca czas na życie, tak po prostu. Mam stałą pracę, po 17-tej jestem już dla ciebie. Lubię gotować, kolekcjonuję wina. Wolne chwile to: spacery z psem, jazda na rowerze, kino, rolki... i poważne rozmowy z dorastającą córką o tym, że nie ma z czego się odchudzać i że nie warto odbijać chłopaka koleżance :-) Staram się być dobrą mamą, ale nie chcę być tylko w takiej roli... przecież jestem też kobietą i mam swoje potrzeby.
Mam stałe grono znajomych i przez to małe szanse, by tak spontanicznie kogoś poznać, dlatego tu jestem. Z nadzieją, że odmienisz i trochę pokolorujesz moją rzeczywistość.

Odpowiedz na ofertę
więcej

PS34/71/K Agnieszka, 28 lat, Ekonomistka

Filigranowa (164/48), niebieskooka blondynka. Zodiakalny Bliźniak. Panna Zwyczajna dziewczyna z sąsiedztwa – naturalna, otwarta, uśmiechnięta. Prawdziwa kobieta – zadbana,...

Filigranowa (164/48), niebieskooka blondynka. Zodiakalny Bliźniak. Panna

Zwyczajna dziewczyna z sąsiedztwa – naturalna, otwarta, uśmiechnięta. Prawdziwa kobieta – zadbana, wrażliwa, romantyczna, spontaniczna. Mam poczucie humoru, potrafię się śmiać również z samej z siebie. Cenię szczerość, tolerancję, lojalność. Z wykształcenia jestem ekonomistką i w takim zawodzie pracuję. Skończyłam warsztaty plastyczne. Malarstwo jest moją pasją i nie chodzi tu tylko o oglądanie wystaw, galerii, wernisaży. W wolnych chwilach maluję, głównie dla własnej przyjemności. Oprócz tego – taniec, sport, kino, fotografia, książki, film, muzyka, archeologia.
Szukam mężczyzny, który posiada na tyle wiedzy, pasji i szczerości, żeby mnie zachwycić, zadziwić, zaakceptować. Nie chcę być jedną z wielu, nie lubię tłumów…

Odpowiedz na ofertę
więcej

133/1 Monika, 36 lat

Blondynka, niebieskie oczy, 170 cm, 60 kg, zodiakalny Strzelec. Samotna mama 10-letniego Antka. Wykształcenie wyższe medyczne, jestem lekarzem-ortopedą, pracuję w zawodzie....

Blondynka, niebieskie oczy, 170 cm, 60 kg, zodiakalny Strzelec.

Samotna mama 10-letniego Antka. Wykształcenie wyższe medyczne, jestem lekarzem-ortopedą, pracuję w zawodzie. Zorganizowana, konkretna kobieta, odpowiedzialna, dzieląca czas między pracę i wychowanie dziecka. Zmuszona do samodzielności musiałam jakoś to wszystko udźwignąć, ale czasem chciałabym po prostu przytulić się do kogoś, wiedząc, że nie jestem ze wszystkim sama, że mogę liczyć na drugiego człowieka. Marzę, by czuć się dla kogoś ważna, nie tylko dla dziecka. Brakuje mi człowieka, z którym dzieliłabym radości i troski codzienne. Jeśli chodzi o mój charakter to jestem bezproblemowa, zaradna, życzliwa ludziom. Staram się nigdy nikomu nie odmawiać pomocy, zawsze służyć radą, wsparciem. Jestem tolerancyjna. Wierząca, ale nie praktykująca zbyt często – obchodzę święta, chodzę na uroczystości, ale nie biegam do kościoła co niedziela. Nie lubię palaczy, akceptuję okazjonalnie pity alkohol. Jestem wierna, gdy skupiam się na związku nie istnieją dla mnie inni mężczyźni. Akceptuję różne życiowe sytuacje, byle przedstawione uczciwie i wprost (rozwód, dzieci, separacja itp.). Spróbujmy się spotkać, może uda nam się odnaleźć szczęście?

Odpowiedz na ofertę
więcej

PS29/9/K Agnieszka, 34 lata

Pracuję we własnej firmie, sama sobie jestem sterem i okrętem. Jestem raczej szczupłą, wysoką i zadbaną blondynką. Mam 4letnią córeczkę. Podziwiam ludzi, którzy są ze...

Pracuję we własnej firmie, sama sobie jestem sterem i okrętem. Jestem raczej szczupłą, wysoką i zadbaną blondynką. Mam 4letnią córeczkę. Podziwiam ludzi, którzy są ze sobą bez względu na okoliczności, są wierni swoim zasadom i posiadają entuzjazm, który sprawia, że zwykła codzienność jest po prostu małym cudem. Lubię tańczyć, słuchać poezji śpiewanej, obejrzeć ciekawy film (najchętniej kino hiszpańskie)

Chciałabym poznać kogoś, kto będzie dla mnie zawsze partnerem i podporą w trudnych chwilach. Mężczyznę z żyłką podróżnika. Kogoś, kto nie obiecuje czegoś, czego nie jest w stanie spełnić i nie rzuca słów na wiatr. Po nieudanych próbach stworzenia prawdziwego związku, wiem, że aby przetrwała miłość, trzeba o nią zabiegać na każdym kroku, bo kiedy się coś przeoczy, może być już za późno

Odpowiedz na ofertę
więcej

K34/75/W Agnieszka, 33 lata

Rozwiedziona, bezdzietna. Ma możliwość zawarcia ślubu kościelnego. 169 cm wzrostu, 55 kg wagi. Blondynka o piwnych oczach. Znak Zodiaku - Waga. Zwyczajna dziewczyna, nie...

Rozwiedziona, bezdzietna. Ma możliwość zawarcia ślubu kościelnego.

169 cm wzrostu, 55 kg wagi. Blondynka o piwnych oczach. Znak Zodiaku - Waga.

Zwyczajna dziewczyna, nie zmanierowana. Pełna wigoru, mocno stąpająca po ziemi, ale również sentymentalna i wrażliwa. Absolwentka AE, zawód wyuczony jest jednocześnie tym wykonywanym. Lubię swoją pracę w finansach. Pasja to muzyka, spacery, praca w ogrodzie. Marzenie to mieć kochającą rodzinę. Najlepiej wypoczywam w zielonych miejscach, wolę świerki i sosny w polskich Tatrach od palm na Majorce. Jestem szczera, pogodna, kobieca.

Zamknęłam za sobą drzwi przeszłości, otwieram nowe, nieznane. Chciałabym, aby za nimi kryły się najwspanialsze emocje zwykłych dni. Pomimo rozwodu w papierach, nadal uważam, że można dożyć wspólnej starości z jednym partnerem. Nie interesuje mnie twoja przeszłość, ale to, co stworzymy razem.

Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE