A A A

Strona główna » Oferty » Oddział Południe

Duet Centrum - oddział Południe z siedzibą w Katowicach obejmuje swoim zasięgiem woj. śląskie, małopolskie, opolskie, świętokrzyskie.

Biura matrymonialne – Kraków

Internet to niewyczerpalne źródło informacji; w ich gąszczu trudno wyłapać te, które są prawdziwe, a które nie. Podobnie jest z portalami randkowymi, na których można znaleźć tysiące anonsów matrymonialnych. Ich wiarygodności jednak nikt nie sprawdza; każdy może o sobie napisać wszystko. W sieci coraz trudniej o uczciwość, bezpieczeństwo i prawdomówność. Alternatywą dla wszystkich portali randkowych są nasze biura matrymonialne. Kraków, Katowice, Opole, Kielce, Rzeszów – te miasta należą do południowego oddziału Duet Centrum.  Od początku istnienia naszej działalności, tj. od 2002 roku, południowo-wschodnie rejony naszego kraju cieszyły się dużym zainteresowaniem. Nasi Klienci, coraz częściej otwarci na odległości, chętnie spotykają się w klimatycznym Krakowie, pięknym Rzeszowie czy coraz bardziej nowoczesnych Katowicach.

Poniżej prezentujemy przykładowe oferty z oddziału Południe. Podkreślamy, iż to tylko niewielki wycinek ofert znajdujących się w zasobach Duet Centrum; nasza baza każdego dnia wygląda inaczej, bo codziennie dołączają do nas nowi Klienci, inni zaś zawieszają członkostwa i rozwijają znajomości zawarte za naszym pośrednictwem. Dołącz do nas i przekonaj się, jak wiele mamy do zaoferowania.

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


K25/4/OZ Aleksandra, 29 lat

P omimo młodego wieku, potrafię dojrzale kochać. Odkąd pamiętam, zawsze podobali mi się dużo starsi mężczyźni. Tak mi zostało do dziś. Coś o sobie? Na co dzień mniej lub bardziej...

Pomimo młodego wieku, potrafię dojrzale kochać. Odkąd pamiętam, zawsze podobali mi się dużo starsi mężczyźni. Tak mi zostało do dziś. Coś o sobie? Na co dzień mniej lub bardziej pilna studentka slawistyki i miłośniczka jazdy konnej. Choć jeszcze nie pracuję, jestem niezależna finansowo i zmotoryzowana. Jak to kobieta, bywam zmienna. Raz blondynka, raz szatynka. Lubię gdy coś się zmienia - we mnie, wokół mnie. Ale kocham zawsze tak samo - szczerze i wiernie. Chętnie chodzę do kina, sporo czytam, podróżuję. Jestem odpowiedzialną, uczuciową, wrażliwą dziewczyną. Wiem jak wielkie znaczenie ma w związku komrpomis, potrafię dbać o swojego partnera. Szukam dojrzałego mężczyzny (może być rozwodnikiem), który chce założyć rodzinę.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K39/15/OZ Elzbieta, 39 lat, Pracownik naukowy

Mocna kawa po przebudzeniu, lekka kanapka, delikatny makijaż, garsonka, obcasy, teczka i... jestem gotowa do wyjścia. Tak zaczynam każdy dzień. Od 8 lat pracuję na uczelni i wpajam młodym...

Mocna kawa po przebudzeniu, lekka kanapka, delikatny makijaż, garsonka, obcasy, teczka i... jestem gotowa do wyjścia. Tak zaczynam każdy dzień. Od 8 lat pracuję na uczelni i wpajam młodym pokoleniom do głowy wiedzę z zakresu ekonomii i prawa.
Jaka jestem? Kobieca, ale nie kokietka. Wrażliwa, ale nie mimoza. Elokwentna, ale nie gadatliwa. Świadoma swoich zalet, ale nie zarozumiała. Świadoma swoich wad, ale nie zakompleksiona. Zrównoważona, ale nie przyziemna. Realistka, ale nie pesymistka. Ciekawa, ale nie ciekawska. Intrygująca, tajemnicza, niezależna, rozsądna.
Jeśli nie szukasz tylko przelotnej znajomości i przygodnego seksu, to być może właśnie na Ciebie czekam. Jeśli jesteś wykształcony, niezależny, kulturalny, dowcipny, uczciwy, to Twoje szanse rosną. Jeśli w dodatku jesteś wysokim eleganckim brunetem to.. Gdzie jesteś?

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K/1589/05 Kasia, 31 lat, pedagog

168 cm wzrostu, orientalna uroda Mimo że nie mam jeszcze własnych dzieci, na co dzień otaczam się całą ich gromadką. Jestem przedszkolanką i logopedą w jednym. Choć praca wymaga...

168 cm wzrostu, orientalna uroda

Mimo że nie mam jeszcze własnych dzieci, na co dzień otaczam się całą ich gromadką. Jestem przedszkolanką i logopedą w jednym. Choć praca wymaga ode mnie sporego zaangażowania, ogromnych pokładów cierpliwości i czasem stalowych nerwów, bardzo ją lubię i nie zamieniłabym na żadną inną. Mam nadzieję, że moje umiejętności wychowawcze przydadzą się, gdy będę miała własną rodzinę.
Jaka jestem? Energiczna, żywiołowa, spontaniczna. Uparta w dążeniu do celu, konsekwentna w realizowaniu marzeń. Staram się nie narzekać i we wszystkim widzieć pozytywne aspekty. Znajomi mówią, że nie można się ze mną nudzić. Pewnie mają trochę racji. Długo nie usiedzę w jednym miejscu, zawsze gdzieś mnie nosi. Ale lubię te chwile, kiedy mogę się trochę wyciszyć, odsapnąć od codzienności. Jestem kobietą rodzinną; pochodzę z domu pełnego tradycyjnych wartości i taki dom chciałabym kiedyś stworzyć Tobie, nam.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K26/81/K Sylwia, 31 lat

170/52, brunetka o brązowych oczach. Do kogo powinien należeć pierwszy krok? Mam na myśli to, że raz się przecież żyje. Czekam, szukam, rozglądam się.. za mężczyzną, z...

170/52, brunetka o brązowych oczach.

Do kogo powinien należeć pierwszy krok? Mam na myśli to, że raz się przecież żyje.

Czekam, szukam, rozglądam się.. za mężczyzną, z którym można mniej lub bardziej (nie)zwyczajnie spędzać czas; być sobą, czuć, że wzajemnie nic nas nie uwiera, nikt nas nie osądza i nie ocenia. Bez podświadomego wyginania, przewracania oczami, trzepotania rzęsami.
Coś o sobie? Jestem całkiem normalna. Nie motam, nie kręcę stu nitek na raz, nie umiem kłamać. Ciągle biegam po korytarzach w pracy, nałogowo używam markowych perfum. Mam artystyczny bałagan w torebce, ale w szafie ubrania układam kolorami. Wcale nie uważam, że „to, co najlepsze, jeszcze przede mną”, bo nie odkładam życia na później. Unikam skrajności, które „szufladkują” ludzi, stereotypów ograniczających nasze życie. Lubię, gdy coś się dzieje, ale odróżniam szaleństwo od dobrej zabawy.
Mam fajną pracę, wspaniałych rodziców, kilku wypróbowanych przyjaciół, jestem szczęściarą. Nie szukam na siłę, ale dobrze.. gdybyś po prostu był.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

7/1/N Aneta, 32 lata, lekarz

Szczupła, długowłosa brunetka. Jest pediatrą. Bezdzietna panna. Gdy po południu wracam z pracy, chciałabym, by ktoś mnie przytulił i zaparzył mi kawę. Zapytał jak minął mi...

Szczupła, długowłosa brunetka. Jest pediatrą. Bezdzietna panna.

Gdy po południu wracam z pracy, chciałabym, by ktoś mnie przytulił i zaparzył mi kawę. Zapytał jak minął mi dzień i czy nie miałabym ochoty iść w weekend do kina. By ten ktoś  był przy mnie, gdy wszystko się układa,  a jeszcze bardziej był wtedy, kiedy jest pod górkę. Ktoś, z kim można robić zwykłe rzeczy – jak zakupy, sprzątanie, spacer. Ale i te, na które czeka się z utęsknieniem - wakacje, Święta, urodziny, ślub, oczekiwanie na dziecko. Takie są moje marzenia. Nie chcę więc udawać, jaka to jestem niezależna, samodzielna i samowystarczalna...
Potrafię odnaleźć się w rożnych sytuacjach - czy trzeba wyszykować się na elegancką kolację, czy ubrać się w jeansy, t-shirt i iść obejrzeć mecz. Urlopowo wybieram morze i piaszczyste plaże, weekendowo stawiam na góry, na co dzień kocham dom i jego atmosferę. Uwielbiam swoją pracę, ale nie potrafię jeszcze złapać do niej dystansu. Lubię gotować, łączyć smaki, mieszać przyprawy. Jestem gościnna, często zapraszam do siebie przyjaciół, a gdy nieco się zasiedzimy, dmucham materac i śpimy do 12-tej. Lubię lody, a wręcz je pożeram. Jestem szczupła, więc nie mam wyrzutów sumienia. Czasem tylko gardło odmawia posłuszeństwa.
Gdy się do kogoś przywiązuję to na długo albo na zawsze. W mężczyznach bardzo cenię wrażliwość – to rzadki dziś dar, szczególnie u płci, która uchodzi za tą silniejszą...

Odpowiedz na ofertę
więcej

K39/7/OZ Agnieszka, 36 lat

170cm/56kg, piwnooka blondynka. Rozwiedziona, bezdzietna.            Kiedyś dałam się na namówić na stukilometrową podróż w środku...

170cm/56kg, piwnooka blondynka. Rozwiedziona, bezdzietna.

 
         Kiedyś dałam się na namówić na stukilometrową podróż w środku nocy. To był początek mojej pasji. Teraz wypełniam karty i odliczam do startu. A najchętniej zakładam kask, dociągam pasy i dyktuję trasę z prawego kubełka..
         Poza rajdami żyję całkiem zwyczajnie. Mówią, że mam silny charakter i łatwo się nie poddaję. Taka jestem na polu zawodowym. Prywatnie bywam wrażliwa, romantyczna, łatwiej mnie zranić. To chyba normalne, w końcu jestem kobietą. Moje „umilacze” czasu wolnego: kino, książka, kabaret, muzyka, koncerty, sport (basen, joga, fitness). Ale i lubię takie leniwe niedziele, kiedy za oknem pada, a ja mogłabym cały dzień przechodzić w piżamie.
         Szukam poważnego związku, takiego z pazurem. Z przyjemnością poznam mężczyznę po przejściach, dojrzałego, szukającego partnerskiego związku. Kogoś, kto po pracy ma ochotę na dom, kobietę, wspólne gotowanie, weekendowe szaleństwa, wakacje, odkrywanie świata i uroków życia.
Odpowiedz na ofertę
więcej

K31/56/OZ Edyta, 37 lat

pilot wycieczek zagranicznych Wysoka brunetka o ładnym uśmiechu. Panna. Z wykształcenia anglista, z zawodu pilot wycieczek. Moja praca jest moją pasją; dzięki niej spełniam swoje...

pilot wycieczek zagranicznych

Wysoka brunetka o ładnym uśmiechu. Panna. Z wykształcenia anglista, z zawodu pilot wycieczek.
Moja praca jest moją pasją; dzięki niej spełniam swoje marzenia, zwiedzam świat i poznaję nowych ludzi. Z przyjemnością jednak wracam do swoich przyjaciół i rodziny, bo ona jest dla mnie najważniejsza. Lubię też uczyć się języków; znam angielski, francuski, niemiecki i włoski, niedawno zaczęłam uczyć się arabskiego. Cenię ludzi, którzy wiedzą, czego chcą od życia i znają sposób, by to osiągnąć. Sama bywam nieraz bardzo uparta w osiąganiu celu. Jestem osobą kontaktoąš i bezpośrednia, świetnie dogaduję się z ludźmi. Moim dużym atutem (lub czasem wadą) jest spostrzegawczość; nic nie umknie mojej uwadze.
Kochałam i byłam kochana przez wspaniałego mężczyznę, dzięki któremu poczułam, jak to cudownie jest być kobietą. Teraz chcę zbudować swój dom i swoją rodzinę. Chciałabym poznać partnera czułego, wrażliwego i opiekuńczego. Jednocześnie inteligentnego i ambitnego. Z pasją do podróży, gotowego do podejmowania ryzyka, poszukującego kobiety, która będzie partnerem w realizowaniu wspólnego planu na życie.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

41/1 Magdalena, 31 lat

szczupła blondynka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna Dla swojego mężczyzny chcę być: kobietą czułą, troskliwą, seksowną. Dobrym kompanem do wspólnego życia. Chciałabym,...

szczupła blondynka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna


Dla swojego mężczyzny chcę być: kobietą czułą, troskliwą, seksowną. Dobrym kompanem do wspólnego życia. Chciałabym, abyś widział we mnie nie tylko ładną dziewczynę u boku, ale i potencjalną żonę, matkę… oczywiście nie od razu, ale z czasem… bo rodzina to dla mnie sens istnienia.
Jaka jestem? Na pewno wrażliwa, rodzinna, odważna. Od bardzo wielu lat samodzielna, na swoim. Z milionem pomysłów na siebie i swoje życie, tylko dobra trwa za krótko, by je wszystkie realizować. Lubię miasto, w ktorym na co dzień żyję, bo pozwala mi się realizować. Weekendowo jednak uciekam tam, gdzie nieznany jest tembr wielkiego miasta – w góry. Kilka razy do roku staram się być na szlaku, nacieszyć się widokiem przyrody, naładować akumulatorki. Jestem wielką miłośniczką kina, trudno mnie zaskoczyć jakimś tytułem, bo oglądam wszystko.
Nie wiem jeszcze, dokąd życie mnie zaprowadzi. Dziś jestem tu, jutro mogę być tam, gdzie jesteś Ty..

Odpowiedz na ofertę
więcej

K30/15/N Gabi, 32 lata

Gabi 30 lat, panna, wyższe techniczne, drobna blondynka o niebieskich oczach. Jak na dziewczynę z technicznym wykształceniem, jestem raczej umysłem ścisłym- konkretna,...

Gabi 30 lat, panna, wyższe techniczne, drobna blondynka o niebieskich oczach.

Jak na dziewczynę z technicznym wykształceniem, jestem raczej umysłem ścisłym- konkretna, poukładana, konsekwentna, logiczna. Z drugiej strony lubię spontaniczne wypady w plener, podróże, poznawanie nowych kultur nie koniecznie przez hotelowe okno. Może to na zasadzie przeciwieństw zachowań, które często wymusza praca, stanowisko. Lubię poznawać nowe rzeczy, udało mi się nawet zaliczyć skok ze spadochronem i nurkowanie w masce. Żegluję, jeżdżę na nartach, na rowerze górskim, pływam, chodzę na siłownię, gram w tenisa. Ostatnio zapisałam się na kurs malowania na szkle. Nie wiem, co z tego wyjdzie ale przynajmniej spróbuję, inaczej nigdy się nie dowiem czy potrafię tego kwiatka na słoiczku z przyprawami namalować. Ale Matejko to ja na pewno nie jestemJ
Cenię w ludziach dystans do siebie, tę umiejętność śmiania się z własnych wpadek , a nie każdy to potrafi. Lubię wesołych ludzi, optymistów, takich co to spadają zawsze na cztery łapy, zaradnych, nie dzielących włosa na czworo, lojalnych wobec rodziny i przyjaciół, odpowiedzialnych za swoje słowa i czyny, samodzielnie podejmujących decyzje i mających własne poglądy.
Szukam związku partnerskiego opartego na prostych wartościach. Myślę, że już jestem gotowa do założenia rodziny i wzięcia na siebie odpowiedzialności nie tylko za siebie ale za bliskie mi osoby. Pana do 38 lat, kawalera bez dzieci.
Odpowiedz na ofertę
więcej

K33/38/OZ Dorota, 35 lat

J estem subtelną, nieco nieśmiałą dziewczyną. Przed laty skończyłam geografię, choć pracuję w bardziej humanistycznej działce. Co lubię? Zapach i smak świeżo zaparzonej kawy, lody...

Jestem subtelną, nieco nieśmiałą dziewczyną. Przed laty skończyłam geografię, choć pracuję w bardziej humanistycznej działce. Co lubię? Zapach i smak świeżo zaparzonej kawy, lody śmietankowe z polewą truskawkową, latte kokosowe z bitą śmietaną, czereśnie i zielone jabłka. Najbardziej na świecie kocham fotografię i książki, szczególnie rosyjskie kryminałyMam chroniczny wstręt do koloru różowego i plastikowej biżuterii. Jestem pomysłowa i bardzo spostrzegawcza – nic nie umknie mojej uwadze. Mam 169 cm wzrostu i ciemne włosy, jestem szczupła.

Nie wiem, gdzie jest ktoś stworzony dla mnie, ale dokładnie wiem, jaki powinien być. To ktoś, kto stanie się motorem napędowym mojego życia. Będzie moją heroiną, będzie w stanie pobudzić wszystkie moje zmysły...
Odpowiedz na ofertę
więcej

71/1 Karolina, 27 lat

166 cm wzrostu, atrakcyjna brunetka o orientalnej urodzie. Nie zdążyłam jeszcze wyjśc za mąż i nikomu nie urodziłam dzieci. Nie mam więc żadnych zobowiązań, no może oprócz...

166 cm wzrostu, atrakcyjna brunetka o orientalnej urodzie.


Nie zdążyłam jeszcze wyjśc za mąż i nikomu nie urodziłam dzieci. Nie mam więc żadnych zobowiązań, no może oprócz niewielkiego kredytu na wymarzonego Mini Coopera. Nie mam wprawdzie ciśnienia na założenie rodziny, ale skłamałabym, gdybym napisała, że o tym nie myślę...
Jaka jest Karolina? Są chwile, kiedy rozsadza mnie energia i mogłabym góry przenosić. Zazwyczaj jednak jestem dość spokojna, cierpliwa, refleksyjna. Kocham ruch pod każdą postacią (siłowna, pływanie, biegi), ale równie dobrze odnajduję się w domu; kubek kawy w ręce, świeczki na stole, kwiaty w wazonie, książka w ręce, radiowy chillout – to moje domowe klimaty. Wychodzi ze mnie taka romantyczna dusza, ale chyba właśnie taka jestem..
Nie można mi zaimponować stanowiskiem czy pieniędzmi, ale dobrocią, wrażliwością i życiową inteligencją. O drugim człowieku wiele mówią jego marzenia i jego spojrzenie na świat.

Odpowiedz na ofertę
więcej

1/KP/OZa Marzena, 31 lat, wyższe

blondynka o niebieskich oczach, 163 cm wzrostu, dojrzała emocjonalnie, inteligentna. .Jestem osobą ambitną i wymagającą, ale też pozytywnie zwariowaną i podchodzącą do życia z...

blondynka o niebieskich oczach, 163 cm wzrostu, dojrzała emocjonalnie, inteligentna.

.Jestem osobą ambitną i wymagającą, ale też pozytywnie zwariowaną i podchodzącą do życia z dużą dawką optymizmu. Trzeźwo patrzę na świat. Lubię czerwone wino, kino, teatr, podróże te małe i te duże, jazdę na rowerze.

Szukam mężczyzny z krwi i kości. Pewnego siebie i zdecydowanego, który wie, czego oczekuje od życia i nie boi się po to sięgać, a jednocześnie skromny. Ktoś, kto zna swoją wartość nie podkreśla nieustannie jaki jest wspaniały!!! Człowiek kreatywny i autentyczny w każdej postaci - ludzie udający kogoś kim w rzeczywistości nigdy nie będą, nie akceptują samych siebie.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K33/69/W Ela, 32 lata, Germanistka

Mówią na mnie „mała” – trochę z przekory dla moich 177 cm wzrostu. Lubię szeroko pojęty ruch na świeżym powietrzu – gram w koszykówkę i dużo ćwiczę. Nie...

Mówią na mnie „mała” – trochę z przekory dla moich 177 cm wzrostu. Lubię szeroko pojęty ruch na świeżym powietrzu – gram w koszykówkę i dużo ćwiczę. Nie lubię nudy, co nie oznacza jednak, że pędzę przed siebie całymi dniami. Słucham Stinga, Santany i Anity Lipnickiej. Czasem odzywa się we mnie niespokojny duch wędrowca i wtedy, szczególnie latem, ciągnie mnie w jakieś miejsca z dala od cywilizacji, gdzie przyroda jest jeszcze w swej pierwotnej, nieskażonej formie, a ludzie są szczerzy, otwarci, serdeczni. Choć nie jestem mistrzem patelni, robię podobno świetne sałatki i całkiem nieźle piekę ciasta. Jestem uparta i energiczna, ale drzemie we mnie także nutka romantyzmu oraz duża dawka wrażliwości.

W mężczyznach cenię szczerość, odpowiedzialność, uczciwość i bezinteresowną dobroć. Chciałabym poznać kogoś, kto realnie patrzy na świat i potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Kogoś, z kim można porozmawiać na każdy temat, powygłupiać się, spędzić miło czas. Po prostu – ciepłego mężczyznę z poczuciem humoru.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K40/10/OZ Magdalena, 33 lata, Własna firma

1 70cm, szczupła brunetka. Rozwiedziona, bezdzietna (nie planuje dzieci) Chcę kogoś, kto wyciągnie mnie na spacer w deszczu, pocałuje na środku ulicy, pociągnie ze śmiechem za...

170cm, szczupła brunetka. Rozwiedziona, bezdzietna (nie planuje dzieci)

Chcę kogoś, kto wyciągnie mnie na spacer w deszczu, pocałuje na środku ulicy, pociągnie ze śmiechem za rękę, odgarnie mokre włosy i powie jak pięknie mi w nich.
Chcę kogoś, kto w środku nocy zadzwoni po to by powiedzieć mi , jak bardzo chciałby ze mną teraz być. Chcę kogoś kto ściągnie dla mnie płaszcz w zimie, gdy będę dygotać z zimna, kto włoży moje ręce w swoje rękawiczki i pocałuje w czoło. Chcę głębokich spojrzeń, dotyku, pocałunków, tych prostych bez pożądania , ale i tych przy których zapomnę że istnieje cały świat....
Szukam kogoś, kto będzie na tyle do mnie podobny, że dobrze się zrozumiemy i na tyle różny, że będziemy się uzupełniać. Niech ogląda mecze, chodzi z kumplami na piwo, siedzi w garażu dłubiąc w nieskończoność przy tej swojej zabawce na 2 lub 4 kółkach, a wieczorem wraca do domu, wkrada się pod kołderkę, przytuli i powie, że dzień minął doskonale, ale najlepiej mu tu i teraz, przy mnie...
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

32/1 Magda, 28 lat, stomatolog

szczupła blondynka, 168 cm wzrostu. Bezdzietna panna Co powinnam napisać, abyś to właśnie mnie wybrał spośród tego tłumu? Trudne zadanie.. Jestem dojrzałą dziewczyną, ale...

szczupła blondynka, 168 cm wzrostu. Bezdzietna panna

Co powinnam napisać, abyś to właśnie mnie wybrał spośród tego tłumu? Trudne zadanie..
Jestem dojrzałą dziewczyną, ale staram się zachować w sobie spontaniczność, taką dziecięcą ciekawość świata. Aby ta dorosłość nie stała się zbyt nudna. Z ciekawą i dobrą pracą, bo przecież zęby – na moje szczęście - będą psuć się zawsze . Lubię aktywny tryb życia, choć coraz częściej ciągnie mnie do domowych pieleszy. Nie wyobrażam sobie życia bez ruchu – bieganie, pływalnia, narty, jazda konna – oczywiście nie wszystko naraz i nie codziennie. Co najmniej dwa razy w roku jadę w góry – tam wyciszam się, nabieram powera. W górach chciałabym kiedyś wybudować dom, taki drewniany, z kominkiem, kawałkiem ogrodu.
Miłość i przyjaźń – stan idealny… Szukam mężczyzny ambitnego, uśmiechniętego. Z którym można dzielić zainteresowania, codzienne radości, problemy.  Mężczyzny, który ceni domowe ognisko, będzie myślał o dzieciach, bo rodzina to dla mnie sens istnienia.

Odpowiedz na ofertę
więcej

46/1 Ania, 27 lat

wysoka, 169 cm wzrostu brunetka o zielonych oczach Dziewczyna mająca czas na miłość. Nie wspinam się po szczeblach kariery, nie mam parcia na zarabianie wielkich pieniędzy. Mam stałą...

wysoka, 169 cm wzrostu brunetka o zielonych oczach

Dziewczyna mająca czas na miłość. Nie wspinam się po szczeblach kariery, nie mam parcia na zarabianie wielkich pieniędzy. Mam stałą pracę, wypróbowane grono znajomych i ponadczasowe wartości, którymi staram się kierować w życiu. Staram się żyć ciekawie i intensywnie, a w przerwach rozglądam się wokoło i wypatruję Ciebie... Jeśli tylko pozwolisz, chciałabym wkraść się w Twoją rzeczywistość, poznać ją, a może i troszkę ubogacić ją moim spojrzeniem na świat.
Stawam na naturalność, spontaniczność, odpowiedzialność i zaangażowanie. Jestem wrażliwa, pogodna, romantyczna. Staram się dobrze wykonywać swoje obowiązki, widzieć świat w różowych kolorach, ufać ludziom i za często nie narzekać. Uważam, że życie może być piękne, jeśli sami je takim uczynimy, a nie tylko będziemy się mu przyglądać i czekać, aż przecieka nam przez palce.
Wierzę w prawdziwe uczucie i motylki w brzuchu. Wierzę też, że razem można zdobywać góry i pokonywać największe trudności. Wierzę, że miłość to odpowiedzialność: ja za ciebie, ty za mnie...

Odpowiedz na ofertę
więcej

K/1505/03a Agnieszka, 35 lat, własna działalność

Wysoka blondynka o kobiecych kształtach. Nie jestem wiotką gałązką. Nie rozczaruję Cię jednak, jeśli lubisz krągłości. Nie mam kompleksów, a wręcz przeciwnie – jestem...

Wysoka blondynka o kobiecych kształtach.


Nie jestem wiotką gałązką. Nie rozczaruję Cię jednak, jeśli lubisz krągłości. Nie mam kompleksów, a wręcz przeciwnie – jestem świadomą swojej seksualności kobietą...
Skończyłam szkołę fryzjerską, dokształcam się jeszcze w tym zakresie. Przed laty skorzystałam z unijnych funduszy i odważyłam się otworzyć własny biznes. Dziś jestem bardziej managerem niż fryzjerem, choć wolę pracę z nożyczkami niż kalkulatorem w ręce.
W wolnym czasie oglądam filmy, czytam książki (biografie), śledzę nowinki ze świata mody, jeżdżę na rolkach, odwiedzam basen. Mam wypróbowane grono przyjaciół, ale przecież oni nie zastąpią mi bliskości mężczyzny...
Nie brakuje mi poczucia humoru, dystansu do siebie. Wokół mówią, że jestem konkretną i zdecydowaną kobietą. Chyba nie do końca... bo gdy widzę dwie fantastyczne torebki, mam nie lada dylemat, którą wybrać :-) I najczęściej kupuję obie.
Prowadzę normalne życie, normalny dom... I takiej normalności szukam – wspólnego śniadania, wspólnego zasypiania...

Odpowiedz na ofertę
więcej

68/1 Joanna, 36 lat, pielęgniarka

filigranowa szatynka, 162 cm wzrostu Patrząc codziennie w swoje lustrzane odbicie, myślę "Aśka, fajna z ciebie babka. Znajdź więc sobie fajnego faceta." Mówisz –...

filigranowa szatynka, 162 cm wzrostu


Patrząc codziennie w swoje lustrzane odbicie, myślę "Aśka, fajna z ciebie babka. Znajdź więc sobie fajnego faceta." Mówisz – masz. Jestem tu, ale zdaję sobie sprawę, że miłości nie można mieć na zawołanie.
Jaka jestem? Niby poważna, ale i zwariowana. Raz szatynka, raz blondynka. Raz w dziesięciocentymetrowych szpilach i sukience, raz w adidasach i bojówkach. Gdy się śmieję, to do rozpuku, a gdy się wzruszam – płaczę do łez. Jak to kobieta, zmienna jestem i ja. Obce są mi fochy, ciche dni. Wolę powiedzieć prawdę niż usnąć, milcząc. Bywam naiwna i zbyt łatwowierna, ale wolę być taka niż gdybym wszędzie miała widzieć intrygi i snuć wobec wszystkich podejrzenia. Lubię swoją pracę i czuję się w niej doceniona. Obce są mi więc strajki i grożenie odejściem od łóżek pacjentów.
Kiedy coś robię, angażuję się w to na sto procent – czy to praca, czy związek, czy gotowanie obiadu. Nie przejmuję się jednak tym, na co nie mam wpływu... Dzięki pracy, doceniam życie. Wiem, że jest krótkie, za krótkie. Dlatego tu jestem...

Odpowiedz na ofertę
więcej

PS32/20/K Magdalena, 36 lat

Szczupła brunetka o piwnych oczach. Zodiakalny Bliźniak  Kobieca, romantyczna, wrażliwa, troskliwa, konkretna ... Od kilku lat żyję w ciągłym biegu, z pracy na uczelnię, z...

Szczupła brunetka o piwnych oczach. Zodiakalny Bliźniak 

Kobieca, romantyczna, wrażliwa, troskliwa, konkretna ... Od kilku lat żyję w ciągłym biegu, z pracy na uczelnię, z uczelni do pracy. Lubię swój zawód i może dlatego nie zauważyłam, że czas tak szybko upływa... Wydawało mi się, że jeszcze zdążę pojechać na wakacje, poimprezować, zakochać się... Mija kolejny rok. Nie pamiętam kiedy byłam na wakacjach, kiedy zabalowałam do nieprzytomności, a miłość... No cóż, pojawiła się, ale widocznie zabrakło czasu żeby o nią zadbać.
Na szczęście należę do osób, które wyciągają wnioski... Nie chcę już popełniać tych samych błędów...

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN38/56/K Sylwia, 37 lat

Szczupła, wysoka brunetka o zielonych oczach. Rozwiedziona od pięciu. Szczęśliwa mama dojrzewającej córki. Chociaż mam za sobą nieudane małżeństwo, to jednak chciałabym...

Szczupła, wysoka brunetka o zielonych oczach. Rozwiedziona od pięciu. Szczęśliwa mama dojrzewającej córki.

Chociaż mam za sobą nieudane małżeństwo, to jednak chciałabym spróbować związać się z kimś jeszcze raz. Po raz drugi, ale wierzę, że ostatni. Opisać siebie? To bardzo trudne.. Na tą chwilę przychodzi mi do głowy tylko jedno określenie: „potwornie samotna”. A tak naprawdę to jestem zwyczajną, skromną kobietą, która wiele nie wymaga od życia, oprócz kawałka chleba i odrobiny miłości. Pracuję jako specjalistka ds. kardiologii. Dobrze się czuję w roli domowej gospodyni, a największą nagrodą, jaka mogłaby mnie spotkać za swoją pracę, jest szczęście mojej córki i uśmiech na twarzy partnera, który z przyjemnością wracałby do domu. Lubię fitness, kino, muzykę klasyczną, jazz, podróże. Kolekcjonuję wina specjalnych gatunków, więc może kiedyś upiję nimi Ciebie i miło wykorzystam. Szukam odpowiedzialnego, czułego, nie rzucającego słów na wiatr mężczyzny 
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE