A A A

Strona główna » Oferty » Oddział Północ

duet centrum - oddział północDuet Centrum - oddział Północ obejmuje swoim zasięgiem woj. zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie.

Biura matrymonialne – Szczecin

Szybkie tempo życia, pęd do kariery, słabnące więzi międzyludzkie i notoryczny brak czasu przekładają się na trudności w nawiązywaniu wartościowych relacji. Skuteczną odpowiedzią na potrzeby osób poszukujących partnera/partnerki są nasze biura matrymonialne. Szczecin, Koszalin, Trójmiasto, Bydgoszcz czy Toruń – to jedne z wielu miast należących do oddziału Północ.

Podkreślamy, że niewielka część naszych Klientów wyraża zgodę na zamieszczanie informacji o sobie na łamach naszej strony internetowej. Przedstawione poniżej oferty są tylko małym wycinkiem naszej całej bazy; umieszczenie informacji na temat wszystkich naszych Klientów byłoby niemożliwe. Posiadamy zdjęcia wszystkich naszych Klientów, jednak nie udostępniamy ich bez zgody właściciela.

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


K32/21/OZa Marta, 30 lat

O mnie: Zawsze najtrudniej jest opisać siebie. Mój charakter można opisać w kilku zwięzłych zdaniach. Jestem otwarta, samodzielna i bardzo niezależna. Moja pasją jest taniec i...

O mnie:

Zawsze najtrudniej jest opisać siebie. Mój charakter można opisać w kilku zwięzłych zdaniach. Jestem otwarta, samodzielna i bardzo niezależna. Moja pasją jest taniec i fitness.. Kocham morze – Bałtyk, nad którym mieszkam i Mazury –gdzie się urodziłam.
Ważna jest dla mnie lojalność, prawdomówność, uczciwość i szczerość.
Żyję z pasją i w ciągłym ruchu. Mam dużo energii, chęci do pracy i rozwoju zawodowego. Ale praca to nie wszystko…
Chciałabym poznać:

Mężczyznę w wieku 32- 40 lat, wysokiego (jestem wysoką blondynką -179cm), zadbanego, postawnego bez wąsów i brody :-) , bezdzietnego.
Lubię mężczyzn samodzielnych, prawdomównych otwartych, którzy rozumieją, na czym polega partnerstwo w związku. Wartością nadrzędna jest dla mnie szczerość i zaufanie.

Odpowiedz na ofertę
więcej

34/1/N Emilia, 30 lat, lektor językowy

Filigranowa blondynka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, bezdzietna. Staram się żyć ciekawie i niczego w życiu nie żałować. Mam fajną pracę, wspaniałych ludzi wokół siebie,...

Filigranowa blondynka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, bezdzietna.

Staram się żyć ciekawie i niczego w życiu nie żałować. Mam fajną pracę, wspaniałych ludzi wokół siebie, kilka pasji, którymi zapełniam czas. Sport jest nieodzownym elementem mojej codzienności. Dwa razy w tygodniu tańczę zumbę, zimą szusuję na stoku, od czasu do czasu biegam, lubię pływać i jeździć na rolkach. Cenię czas spędzony w kontakcie z przyrodą, a żadna pogoda nie jest zła na spacer. Natura mnie uspokaja, wycisza, pozwala odreagować i naładować akumulatorki na kolejne wyzwania. Kilka razy w roku pływam na kajakach. Kocham góry o każdej porze roku; lubię nie tylko na nie patrzeć w górskiej knajpce z kuflem grzańca w ręce,  ale przede wszystkim je zdobywać. Jestem otwarta na wszelkiego rodzaju wyjścia czy wyjazdy, ale cenię także ciepło domowego ogniska. Przyjemność sprawiają mi wszelkie domowe prace, lubię gotować, dbać o ogród.
Jaka jestem? Na pewno odpowiedzialna, sumienna, konsekwentna. Mam poczucie humoru, potrafi śmiać się z samej siebie. Cenię kontakty z ludźmi, dbam o relacje z nimi. Myślę, że można na mnie polegać w każdej sytuacji, jestem słowna i godna zaufania. Gdy coś robię, angażuję się w to na 100 %, nie lubię bylejakości, półśrodków. W relacjach damsko-męskich wierna, oddana, uczuciowa. Chciałabym poznać mężczyznę, który wie, czego chce od życia. Mający w życiu wartości, priorytety, plany i marzenia. Mężczyzna potrafiący dać wsparcie, poczucie bezpieczeństwa. Ceniący lojalność, zaufanie, partnerstwo, wzajemny szacunek.

Odpowiedz na ofertę
więcej

49/1 Marta, 33 lata

167 cm wzrostu, szczupła blondynka o kręconych włosach. Podobno nic dwa razy się nie zdarza, a jednak.... po raz drugi próbuję od nowa ułożyć sobie życie. Mówią też, że do...

167 cm wzrostu, szczupła blondynka o kręconych włosach.


Podobno nic dwa razy się nie zdarza, a jednak.... po raz drugi próbuję od nowa ułożyć sobie życie. Mówią też, że do trzech razy sztuka, ale ja mam nadzieję, że na drugim razie się skończy.
Moje codzienne życie to praca, dom, nauka angielskiego i rosyjskiego, squash ze znajomymi. Lubię podróże, narty zimą, latem ciepłe kraje, ale na dalszy wypad tak trudno o towarzystwo... I choć na co dzień ciągle się coś dzieje, gdy wracam do pustego domu, samotność odczuwam podwójnie. Biorę wtedy do ręki książkę, psa na spacer do lasu, włączam dvd lub wyżywam się w kuchni.. a następnego dnia dokarmiam znajomych w pracy :)
Z wykształcenia jestem biologiem, ale w tym zawodzie nie udało mi się znaleźć pracy. Jestem kierownikiem magazynu w branży logistycznej i choć lubię swoją pracę, rozglądam się bacznie na rynku pracy w poszukiwaniu pracy zgodnej z wykształceniem.
Nie jestem księżniczką zamkniętą w wieży, nie brakuje mi śmiałości czy odwagi. Jednak gdy wokół wszyscy znajomi mają już swoje rodziny, tak trudno o nowe kontakty. I choć na co dzień jestem kobietą niezwykle pogodną, dopada mnie chandra, gdy po raz kolejny słyszę słowa "taka ładna i fajna dziewczyna, a ciągle sama"...

Odpowiedz na ofertę
więcej

K31/39/Wa Karolina, 30 lat

Jestem filigranową blondynką. Obecnie pracuję w dużej znanej firmie. Wstaję skoro świt ( do pracy jeżdżę na 6.), często bywam w rozjazdach. Ale lubię swoją pracę, bo czuję...

Jestem filigranową blondynką. Obecnie pracuję w dużej znanej firmie. Wstaję skoro świt ( do pracy jeżdżę na 6.), często bywam w rozjazdach. Ale lubię swoją pracę, bo czuję się w niej doceniona. Życie nauczyło mnie odróżniać różne odcienie szarości. Jestem cierpliwa, potrafię dużo wybaczyć, ale nie toleruję kłamstwa. Mam wielu przyjaciół, więc nie znalazłam się tu ze względu na samotność. Ale do przyjaciela się nie przytulę, nie pocałuję go na dobranoc, nie pokażę mu się w seksownej bieliźnie..

Chyba wszystko mam poukładane, a jednak... Mam wielkie pragnienie miłości, przyjaźni, partnerstwa, namiętności

Odpowiedz na ofertę
więcej

K30/37/OCa Katarzyna, 32 lata, Trener biznesu

170cm/58kg, brunetka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna. Zacznę od tego, że mam na imię Kasia. Ale to już wiesz. Ciężko tak opisywać siebie, wiadomo – to rzecz subiektywna....

170cm/58kg, brunetka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna.

Zacznę od tego, że mam na imię Kasia. Ale to już wiesz. Ciężko tak opisywać siebie, wiadomo – to rzecz subiektywna. Lubię swoją pracę, bo ona mnie rozwija i czuję się w niej po prostu doceniana. Sprawy biznesu znam od podszewki – z nieco innego punktu widzenia. Ale wiadomo, nie samą pracą człowiek żyje. Po pracy mile widziane: kręgle ze znajomymi, aerobik, rower, spacer, sushi, dobry film/książka, muzyka. Jestem uśmiechnięta, bezpośrednia, otwarta. Prowadzę całkiem zwyczajne życie, bez żadnych ekstremów. Chciałabym wprowadzić Cię do tego życia, i abyś Ty pozwolił mi uczestniczyć w swoim. Szukam bliskiego związku, w którym partnerzy są nie tylko kochankami, ale i przyjaciółmi. Mam nadzieję, że są jeszcze na świecie mężczyźni, dla których ważne są takie wartości jak dom i rodzina, zaufanie, wierność, lojalność.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

1/1/OC/N Aleksanda, 34 lata

szczupła, naturalna blondynka Wróciłam do Polski po sześciu latach spędzonych w Londynie – pojechałam tam służbowo i jakoś tak wyszło, że zostałam na dłużej. Prowadziłam...

szczupła, naturalna blondynka

Wróciłam do Polski po sześciu latach spędzonych w Londynie – pojechałam tam służbowo i jakoś tak wyszło, że zostałam na dłużej. Prowadziłam tam kursy językowe dla naszych rodaków, robiłam tłumaczenia. Tym samym teraz zajmuję się w Polsce. Mieszkam w Warszawie, mam własne mieszkanie i psa, z którym uwielbiam w weekendy wyjeżdżać do lasu na kilkugodzinne spacery. Pies jest świetnym towarzyszem, ale ma jedną zasadniczą wadę – pogadać z nim ciężko, a ja cenię sobie bardzo rozmowy na poziomie. Mam poczucie humoru, lubię ludzi, nie jestem typem samotnika. Chętnie wyjdę od czasu do czasu na imprezę, przepadam za spotkaniami w gronie przyjaciół, wspólnymi wyjazdami. Chciałabym mieć towarzysza, z którym wszystko to będę mogła robić tak jak wszystkie inne znane mi pary i rodziny. Nie musisz być zabójczo przystojnym profesorem z milionem na koncie. Bądź fajnym facetem koło czterdziestki, uśmiechaj się i nie marudź, a na pewno znajdziemy wspólny język.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K33/2/OZ Małgosia, 35 lat

Jestem nomalną kobietą spragnioną miłości, czułości. Myslę, że potrafię być dobrym przyjacielem. Towarzyska i wygadana, ale i czasem spokojna, wyciszona. Z poczuciem humoru,...

Jestem nomalną kobietą spragnioną miłości, czułości. Myslę, że potrafię być dobrym przyjacielem. Towarzyska i wygadana, ale i czasem spokojna, wyciszona. Z poczuciem humoru, zaprawionym czasem ciętą ripostą. Nie lubię nudy i chyba nie potrafię się nudzić. W głowie mam mnóstwo pomysłów na wolny czas, na aktywny wypoczynek, na relaks z dala od cywilizacji. Szczera w decyzjach, otwarta w działaniu. Nie jestem materialistką, chociaż chyba jak każdy lubię finansowo stać pewnie na nogach. Zainteresowania - muzyka, malarstwo, grafika, podróże.
Dla odpowiedniego mężczyzny mogę zrezygnować z własnych ambicji, jeśli obdarzy mnie on prawdziwą milością i doceni moje zaangażowanie w prowadzeniu domu.

Odpowiedz na ofertę
więcej

48/1 Alicja, 34 lata

Rozwiedziona, siedmioletnia córka. 168 cm wzrostu, zadbana blondynka Coś o sobie? Kobieta na dwóch etatach – manager w banku i mama w domu. Tak sobie jednak wszystko...

Rozwiedziona, siedmioletnia córka. 168 cm wzrostu, zadbana blondynka


Coś o sobie? Kobieta na dwóch etatach – manager w banku i mama w domu. Tak sobie jednak wszystko poukładałam, że i czas dla Ciebie znajdę, jesli tylko będziesz chciał go ze mną spędzać... Mam plany i marzenia, które realizuję metodą małych kroczków. Jestem konkretna, zdecydowana. Potrafię odnależć się w każdej sytuacji i łatwo aklimatyzuję się w nowym dla siebie miejscu. Mam inicjatywę, pomysły, życiową odwagę. Lubię się śmiać i dawać sobie codzienne powody do drobnych radości. Obce są mi fochy, nie znam znaczenia cichych dni..
I choć jestem po przejściach, ten etap jest już zamkniętym rozdziałem. Nie mam konkretnego typu tego wymarzonego mężczyzny. Prawda jest taka, że to miłość wybiera nam partnera, nie odwrotnie. Po prostu napisz…

Odpowiedz na ofertę
więcej

10/1/N Aleksandra, 27 lat, pedagog

Szczupła, drobna brunetka. Bezdzietna panna. Na co dzień pracuje z niepełnosprawnymi dziećmi. Nie mam gotowego planu na życie, nie czuję presji czasu. Mam za to głowę pełną marzeń...

Szczupła, drobna brunetka. Bezdzietna panna. Na co dzień pracuje z niepełnosprawnymi dziećmi.

Nie mam gotowego planu na życie, nie czuję presji czasu. Mam za to głowę pełną marzeń i wiary, że odnajdę tu swoje Szczęście. Chciałabym, tak po prostu, poznać kogoś, kto będzie dla mnie ważny, a ja będę ważna dla niego. Kogoś, z kim będę mogła spełniać marzenia, toczyć bitwy na poduszki, spać do dwunastej lub obudzić się w środku nocy i kochać się. Razem jeździć na zakupy, wkładać do koszyka to, co dla ciebie, dla mnie, dla nas. Przyrządzać pyszne obiady, zamawiać pizzę na telefon. Mieć poważne plany i zwariowane pomysły. Rozmawiać o tym, co ważne, a czasem rozumieć się bez słów. Często się przytulać, bo ja jestem taki pieszczoszek. Ufać sobie, nawet gdy jesteśmy z dala od siebie. Razem podróżować, zdobywać świat. Wspierać się w trudnych chwilach, wzajemnie motywować w osiąganiu sukcesów. Mieć odmienne zdanie, ale podobną wizję wspólnego życia. Pokłócić się na chwilę, by móc długo się godzić.
Być do siebie podobnym, ale i pięknie różnić się. Tak sobie to wszystko wyobrażam... A Ty?

Odpowiedz na ofertę
więcej

K31/56/OZ Edyta, 37 lat

pilot wycieczek zagranicznych Wysoka brunetka o ładnym uśmiechu. Panna. Z wykształcenia anglista, z zawodu pilot wycieczek. Moja praca jest moją pasją; dzięki niej spełniam swoje...

pilot wycieczek zagranicznych

Wysoka brunetka o ładnym uśmiechu. Panna. Z wykształcenia anglista, z zawodu pilot wycieczek.
Moja praca jest moją pasją; dzięki niej spełniam swoje marzenia, zwiedzam świat i poznaję nowych ludzi. Z przyjemnością jednak wracam do swoich przyjaciół i rodziny, bo ona jest dla mnie najważniejsza. Lubię też uczyć się języków; znam angielski, francuski, niemiecki i włoski, niedawno zaczęłam uczyć się arabskiego. Cenię ludzi, którzy wiedzą, czego chcą od życia i znają sposób, by to osiągnąć. Sama bywam nieraz bardzo uparta w osiąganiu celu. Jestem osobą kontaktoąš i bezpośrednia, świetnie dogaduję się z ludźmi. Moim dużym atutem (lub czasem wadą) jest spostrzegawczość; nic nie umknie mojej uwadze.
Kochałam i byłam kochana przez wspaniałego mężczyznę, dzięki któremu poczułam, jak to cudownie jest być kobietą. Teraz chcę zbudować swój dom i swoją rodzinę. Chciałabym poznać partnera czułego, wrażliwego i opiekuńczego. Jednocześnie inteligentnego i ambitnego. Z pasją do podróży, gotowego do podejmowania ryzyka, poszukującego kobiety, która będzie partnerem w realizowaniu wspólnego planu na życie.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K25/43/K Maja, 30 lat

Ambitna i wymagająca, ale też ciepła, kobieca, z poczuciem humoru. Czasem romantyczka, na co dzień realistka. Czasem całkiem niekobieca – gdy szybko jadę samochodem, gdy pędzę...

Ambitna i wymagająca, ale też ciepła, kobieca, z poczuciem humoru.

Czasem romantyczka, na co dzień realistka. Czasem całkiem niekobieca – gdy szybko jadę samochodem, gdy pędzę gdzieś w dżinsach i adidasach, gdy robię zakupy, gdy palę papierosa. Lubię książki i muzykę, kolacje przy winie, spacery i kino. Nie jest dla mnie tajemnicą co to jest Java, jak piecze się karkówkę i wbija gwoździa do ściany.
Chętnie poznam faceta z poczuciem humoru i z klasą. Kogoś, przy kim mogłabym poczuć się pełnowartościową kobietą. Moim zdaniem, prawdziwy mężczyzna to taki, który potrafi okazywać uczucia, ale jednocześnie nie pozwala wchodzić sobie na głowę. Głośne NIE mówię żonatym, pantoflarzom, narcyzom i panom poniżej 30 roku życia
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K/1490/03 Laura, 27 lat

 160 cm, panna, pogodna, uśmiechnięta, jednocześnie twardo stąpająca po ziemi. Stanowcza, wiem czego chcę. Optymistka, z dużym poczuciem humoru. Jestem wrażliwa i mam duszę...

 160 cm, panna, pogodna, uśmiechnięta, jednocześnie twardo stąpająca po ziemi.

Stanowcza, wiem czego chcę. Optymistka, z dużym poczuciem humoru. Jestem wrażliwa i mam duszę romantyczki.
Nie szukam przygód, szukam poważnej znajomości. Jeśli okaże się tą na całe życie będę bardzo szczęśliwa.
Jestem zodiakalnym Strzelcem. Wiem czego chcę. Lubię się rozwijać. Dopiero kończę studia i wkraczam na ścieżkę kariery zawodowej. Natomiast wiem jakie cele chcę osiągnąć.
Chciałabym poznać mężczyznę bez dzieci, najlepiej kawalera. Otwartego, odpowiedzialnego, konkretnego. Nie musi być bajecznie bogaty, bo nie tego szukam. Chodzi mi o oparcie, wspólne pasje, na przykład wycieczki rowerowe, słuchanie muzyki, czy po prostu wyjście do kina.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K29/22/OZ Olga, 33 lata

Jestem subtelną szatynką o długich lekko kręconych włosach. Rozwiodłam się rok temu i sama wychowuję 4 letnią córeczkę. Dzięki wsparciu rodziny, mogę dalej się rozwijać i...

Jestem subtelną szatynką o długich lekko kręconych włosach. Rozwiodłam się rok temu i sama wychowuję 4 letnią córeczkę. Dzięki wsparciu rodziny, mogę dalej się rozwijać i realizować moje pasje. Lubię swoją pracę i cenię sobie bardzo pozytywną atmosferę w moim środowisku zawodowym. Poza praca staram się jeszcze znaleźć czas na naukę niemieckiego no i staram się też czasem pobiec na aerobik. Poza tym chętnie rower, rolki i narty, po prostu lubię wiatr we włosach…Staram się spędzać weekendy poza miastem i jak najwięcej czasu spędzać na łonie przyrody.
Chciałabym poznać mężczyznę, któremu będę mogła zaufać. Nie szukam ojca dla mojej córki, ale liczę na to że się zaprzyjaźnicie. Byłoby chyba najlepiej gdybyś Ty też miał dzieci, ale to nie jest warunek. Szukam mężczyzny, który nie boi się życia.
Dam Ci moją miłość pełną zaangażowania i oddania. Dam Ci moją czułość, mój spokój i moją fantazję.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K28/39/N Kamila, 30 lat

167cm wzrostu, blondynka o zielonych oczach. Bezdzietna panną. A więc jestem panną do wzięcia. I to nie byle jaką panną; należę do wymierającego gatunku tych panien, które są...

167cm wzrostu, blondynka o zielonych oczach. Bezdzietna panną.

A więc jestem panną do wzięcia. I to nie byle jaką panną; należę do wymierającego gatunku tych panien, które są wrażliwe, kobiece, rodzinne. Z ambicjami, które nie przesłaniają tego, co w życiu jest najważniejsze – zdrowia, miłości, rodziny. Dbam o siebie, w końcu chciałabym być Twoją wizytówką. Lubię karty, łamigłówki, szachy. Kino komediowe, kabarety. Najchętniej wypoczywam w ruchu, choć błogie lenistwo też fajna sprawa. Pijam dużo kawy, pochłaniam kilogramy miśków Harribo – na szczęście i zęby białe i kilogramów nie przybywa.
Mam czas na związek, kiedyś rodzinę. Takie wartości zawsze będą dla mnie ważniejsze niż praca i pieniądz. Choć bez tego drugiego też trudno być szczęśliwym, to pierwsze jest dla mnie najważniejsze.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K32/37/OZ Aleksandra, 33 lata

50/160, blond włosy, zielony oczy. Znak Zodiaku - Bliźnięta Nie zależy mi na wysokiej pozycji na matrymonialnym rynku, dlatego nie będę komplementować siebie tysiącami...

50/160, blond włosy, zielony oczy. Znak Zodiaku - Bliźnięta

Nie zależy mi na wysokiej pozycji na matrymonialnym rynku, dlatego nie będę komplementować siebie tysiącami przymiotników. Jeśli ci się spodobam to dlatego, że napiszę prawdę. Lubię wstać rano i uśmiechnąć się do siebie w lustrze, bo wtedy dzień wydaje się piękniejszy. Lubię dostrzegać piękno w drobiazgach. Zdecydowanie lepiej czuję się w cichym zakątku w górach niż w zgiełku w środku miasta. Jestem towarzyska, otwarta, komunikatywna. Ludzie postrzegają mnie jako osobę wesołą i zawsze szczęśliwą. Z tym szczęściem różnie bywa, bo tak naprawdę brakuje mi jeszcze tego Jedynego..
Mam w sobie dużo miłości, ale żeby komuś ją dać, muszę czuć się bezpiecznie. Takie poczucie może dać mi tylko taki mężczyzna, który będzie uczciwy, prawdomówny i wierny. Musi mieć podobne do moich plany – rodzina, dzieci, harmonia i dostatek
Odpowiedz na ofertę
więcej

PN38/56/K Sylwia, 37 lat

Szczupła, wysoka brunetka o zielonych oczach. Rozwiedziona od pięciu. Szczęśliwa mama dojrzewającej córki. Chociaż mam za sobą nieudane małżeństwo, to jednak chciałabym...

Szczupła, wysoka brunetka o zielonych oczach. Rozwiedziona od pięciu. Szczęśliwa mama dojrzewającej córki.

Chociaż mam za sobą nieudane małżeństwo, to jednak chciałabym spróbować związać się z kimś jeszcze raz. Po raz drugi, ale wierzę, że ostatni. Opisać siebie? To bardzo trudne.. Na tą chwilę przychodzi mi do głowy tylko jedno określenie: „potwornie samotna”. A tak naprawdę to jestem zwyczajną, skromną kobietą, która wiele nie wymaga od życia, oprócz kawałka chleba i odrobiny miłości. Pracuję jako specjalistka ds. kardiologii. Dobrze się czuję w roli domowej gospodyni, a największą nagrodą, jaka mogłaby mnie spotkać za swoją pracę, jest szczęście mojej córki i uśmiech na twarzy partnera, który z przyjemnością wracałby do domu. Lubię fitness, kino, muzykę klasyczną, jazz, podróże. Kolekcjonuję wina specjalnych gatunków, więc może kiedyś upiję nimi Ciebie i miło wykorzystam. Szukam odpowiedzialnego, czułego, nie rzucającego słów na wiatr mężczyzny 
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K31/24/OZ Oliwia, 31 lat

Jestem Oliwia. Mam śliczną, roczną córeczkę, która tak jak ja potrzebuje spokoju, ciepła i osoby będącej dla nas oparciem. Nie jestem człowiekiem wymagającym, lecz potrzebującym...

Jestem Oliwia. Mam śliczną, roczną córeczkę, która tak jak ja potrzebuje spokoju, ciepła i osoby będącej dla nas oparciem. Nie jestem człowiekiem wymagającym, lecz potrzebującym (wręcz spragnionym) otwartego i szczerego serca. Mój partner porzucił nas, gdy moja córeczka się urodziła. Nie dojrzał do pewnych decyzji, wolał inne rozrywki. Chciałabym dać mojemu dziecku wszystko to, co najlepsze. Jednak ja sama także potrzebuję prawdziwego uczucia. Nie jestem zbyt ufna, jak mogłoby się wydawać, ale jeśli komuś zaufam, to całym sercem. Potrafię być bardzo wyrozumiała i tolerancyjna, jednak są rzeczy, których nie potrafię wybaczyć – do takich należą: alkoholizm i niewierność. Jestem osobą, która nie potrafi ranić drugiego człowieka, bo sama wie, co to ból i strach. Mężczyźnie, który nas pokocha dam za to szansę na stworzenie wspaniałej rodziny, której na pierwszym miejscu zawsze będzie miłość i uczciwość

Odpowiedz na ofertę
więcej

K36/3/OZ Katarzyna, 36 lat

Kasia, 36, wyższe Choć z wykształcenia jestem ekonomistką, pracuję w całkiem innej działce, a przy okazji realizuję swe pasje - projektuję odzież.  Żyję szybko i...

Kasia, 36, wyższe

Choć z wykształcenia jestem ekonomistką, pracuję w całkiem innej działce, a przy okazji realizuję swe pasje - projektuję odzież.  Żyję szybko i intensywnie, a może to tylko ucieczką przed samotnością? Lubię chodzić po górach, podróżować, spędzać weekendy poza domem. Poza tym fotografia, taniec, historia.
Myślę, ze gdybym znalazła odpowiedniego mężczyznę – potrafiłabym wywrócić moje życie do góry nogami.
NA pierwszym miejscu byłby ON i nasze wzajemne relacje. Ze wszystkich sił starałabym się pielęgnować powstałe uczucie, dbać o jakość wspólnych dni.
Jestem pełna zapału i nadziei, że to, co najlepsze jeszcze przede mną.
Szukam mężczyzny, który z utęsknieniem czeka na kobietę swoich marzeń. Może to będę ja? Jestem brunetką o dużych oczach, dużym uśmiechu. Mam 165 cm wzrostu, ważę 55 kg.

Odpowiedz na ofertę
więcej

1/3/K34 Magda, 33 lata

160/50, spec. ds. personalnych, bezdzietna panna            Jestem sama, ale nie czuję się z tym dobrze i bardzo chciałabym to zmienić. Mam nadzieję,że...

160/50, spec. ds. personalnych, bezdzietna panna

           Jestem sama, ale nie czuję się z tym dobrze i bardzo chciałabym to zmienić. Mam nadzieję,że właśnie robię pierwszy krok w tym kierunku :-)

Jaka jestem? Myślę, że przede wszystkim bardzo naturalna i uczuciowa. Dużo się uśmiecham, mam spore pokłady empatii i pozytywnych emocji, lubię rozmawiać, potrafię słuchać i zawsze staram się rozumieć. Nie jestem typem sportsmenki i zdecydowanie preferuję umiarkowany wysiłek fizyczny, bez żadnych ekstremów. Jeśli więc pasjonujesz się wspinaczką wysokogórską nie dotrzymam Ci towarzystwa, za to chętnie zaproszę Cię na jogging lub po prostu długi spacer. Przyjemność sprawiają mi również ćwiczenia pilates lub typowy trening fitness. Sporo czytam, poza tym kino, teatr – tak lubię spędzać wolny czas. Odprężam się, gdy czuję ciepły piasek pod stopami, zapach morza lub wiatr znad oceanu a czasem wystarczy myśl … że nie muszę rano wstawać :-)
             Choć nigdy nie byłam w zalegalizowanym związku, cenię instytucję małżeństwa a w kwestii rodziny jestem tradycjonalistką. Nie szukam ideału bo wiem, że nie istnieje a związek to sztuka kompromisu. Nie muszą nas łączyć zainteresowania, ale na pewno wspólny system wartości, podobne postrzeganie świata, oczekiwania, plany i marzenia. Tęsknie za mężczyzną z którym połączy mnie miłość, przyjaźń i bezgraniczne zaufanie, z którym będę mogła o wszystkim porozmawiać a czasem pomilczeć. Wyobrażam sobie, że jesteś odpowiedzialny, opanowany, potrafisz sprawić, że czuję się przy Tobie bezpiecznie. Ujmujesz mnie optymizmem i wysoką kulturą osobistą. I bardzo pragniesz założyć rodzinę.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K30/57/W Justyna, 35 lat, Sekretarka

 Jest niską, zgrabną blondynką. Jestem zwyczajną, młodą kobietą po przejściach. Jak każdy mam swoje zasady, plany, marzenia. Cieszę się z tego, że żyję, że jestem zdrowa,...

 Jest niską, zgrabną blondynką.

Jestem zwyczajną, młodą kobietą po przejściach. Jak każdy mam swoje zasady, plany, marzenia. Cieszę się z tego, że żyję, że jestem zdrowa, że mam wspaniałego synka. Wierzę, że nic w moim życiu nie dzieje się przypadkiem, staram się nigdy nie żałować swoich decyzji. A co lubię? Świeżutki chlebek z miodem, herbatę z sokiem malinowym, wolną jazdę rowerem i szybką samochodem.
Powoli zamykam za sobą jedną furtkę, mam nadzieję, że nie jest jeszcze za późno, żeby otworzyć następną. Wierzę, że są mężczyźni, którzy potrafią dostrzec coś jeszcze prócz czubka własnego nosa. Czasem potrzebny jest ktoś, kto po prostu będzie.. Szukam kogoś, kto sprawi, że znów zacznę się uśmiechać. Kogoś, kto nigdy świadomie nie skrzywdzi mnie słowem, ani gestem. Powinien być dobrym człowiekiem, kochającym mężczyzną, prawdziwym przyjacielem. I musi pamiętać jedno: nie jestem sama – jest jeszcze moja mała Ania.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE