A A A

Strona główna » Oferty » Oddział Wschód

duet centrum - oddział wschódDuet Centrum – oddział Wschód obejmuje swoim zasięgiem woj. lubelskie (Lublin), podlaskie (Białystok), warmińsko-mazurskie (Olsztyn, Elbląg), podkarpackie (Rzeszów).

Biura matrymonialne – Lublin

Wiarygodność informacji, realne propozycje spotkań, ochrona danych osobowych i wizerunku, wykwalifikowana kadra oraz przyjazna atmosfera współpracy – to najważniejsze elementy, którymi charakteryzują się nasze biura matrymonialne. Lublin, Olsztyn, Elbląg, Łomża, Białystok, Rzeszów – te miasta należą do umownego oddziału Wschód. Zapotrzebowanie na nasze usługi jest tak duże, że jesteśmy już obecni niemalże w każdym zakątku kraju, a coraz częściej i za granicą.

Prezentacja poniższych ofert odbywa się w sposób losowy; w naszych zasobach posiadamy kilka tysięcy ofert, które dostępne są tylko i wyłącznie tym osobom, które zdecydowały się rozpocząć z nami współpracę.

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


4/1/N Agata, 28 lat, inżynier

Atrakcyjna, długowłosa brunetka. Bezdzietna panna Co we mnie jest ciekawego? Podobno połączenie kobiecego sposobu bycia z technicznymi pasjami. Z racji zawodu, który zresztą bardzo...

Atrakcyjna, długowłosa brunetka. Bezdzietna panna

Co we mnie jest ciekawego? Podobno połączenie kobiecego sposobu bycia z technicznymi pasjami. Z racji zawodu, który zresztą bardzo lubię, interesuję się inżynierią chemiczną i materiałoznawstwem. W wolnym czasie żegluję, zwiedzam świat na motocyklu. Moim marzeniem jest podróż do Japonii. Na co dzień chodzę na siłownię, czasem biegam. Zimą jeżdżę na nartach, ale gdy przyjdzie czas letniego urlopu – wypoczywam na plaży popijając drinki. Lubię muzykę (soul, jazz, RnB). Jestem wesołą kobietą, zresztą nie mam póki co zbyt wielu zmartwień. No chyba że otwieram szafę i jednoznacznie stwierdzam, że nie mam co na siebie włożyć ;). Pogodna, uśmiechnięta, optymistycznie patrzy na życie. Z nutką refleksji, spontaniczności, romantyzmu. Otwarta na ludzi, rozmowna, towarzyska, ale jeśli mam wybór -  wolę towarzystwo wypróbowanych znajomych niż całą masę przelotnych kontaktów.
Potrafię być w związku, dbać o swojego mężczyznę. Chcę i umiem się zaangażować. W związku ważna jest dla mnie intymna bliskość, zdolność kompromisów i dobra komunikacja. Chciałabym poznać mężczyznę , który jest dżentelmenem, ma z poczuciem humoru, daje wsparcie, potrafi słuchać, jest uczuciowy i rodzinny.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K29/42/OZ Agnieszka, 35 lat

160/52, blondynka o zielonych oczach. Zodiakalna Panna Skończyłam prawo, pracuję jako asystentka. Jestem szczupłą, drobną blondynką o silnej osobowości. Kobieca, naturalna,...

160/52, blondynka o zielonych oczach. Zodiakalna Panna

Skończyłam prawo, pracuję jako asystentka. Jestem szczupłą, drobną blondynką o silnej osobowości. Kobieca, naturalna, tolerancyjna optymistka. Coraz bardziej realistka, coraz mniej romantyczka.  Nie dbam o opinię tych, którzy mnie nie znają, ale dla osób mi bliskich jestem gotowa na wielkie poświęcenia. Jestem zwyczajną dziewczyną, bardzo rodzinną. Mam swoje wartości, wierzę w kompromisy i szczere rozmowy. Nie obrażam się, nie histeryzuję, bardzo dużo się uśmiecham. Lubię mówić, ale jeszcze bardziej lubię słuchać - podobno to potrafię. Wolny czas spędzam na spacerze, rowerze, w podróży. Lubię sport, film, fotografię, literaturę faktu.

Szukam mężczyzny, dzięki któremu będę mogła zniknąć z tej strony...
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K32/25/N Aleksandra, 32 lata

Nie uprawiam żadnego sportu, no może czasami wsiądę na rower, pójdę na basen. Boję się dużej wody, więc żagle raczej nie dla mnie. Raz na jakiś czas mogę wyskoczyć w niskie góry i...

Nie uprawiam żadnego sportu, no może czasami wsiądę na rower, pójdę na basen. Boję się dużej wody, więc żagle raczej nie dla mnie. Raz na jakiś czas mogę wyskoczyć w niskie góry i trochę połazić, ale najlepiej wypoczywam na leżaku przed domem z fajną książką w ręku, ostatnio zaczytuję się w polskich kryminałach z lat 70-tych, do tego słuchawki na uszy i rockowa muzyka w tle. Szukam spokojnego ciepłego faceta, opiekuńczego, szczerego, otwartego na założenie rodziny i wspólne życie życie we dwoje, a może troje, czworo :)

Odpowiedz na ofertę
więcej

K26/81/K Sylwia, 31 lat

170/52, brunetka o brązowych oczach. Do kogo powinien należeć pierwszy krok? Mam na myśli to, że raz się przecież żyje. Czekam, szukam, rozglądam się.. za mężczyzną, z...

170/52, brunetka o brązowych oczach.

Do kogo powinien należeć pierwszy krok? Mam na myśli to, że raz się przecież żyje.

Czekam, szukam, rozglądam się.. za mężczyzną, z którym można mniej lub bardziej (nie)zwyczajnie spędzać czas; być sobą, czuć, że wzajemnie nic nas nie uwiera, nikt nas nie osądza i nie ocenia. Bez podświadomego wyginania, przewracania oczami, trzepotania rzęsami.
Coś o sobie? Jestem całkiem normalna. Nie motam, nie kręcę stu nitek na raz, nie umiem kłamać. Ciągle biegam po korytarzach w pracy, nałogowo używam markowych perfum. Mam artystyczny bałagan w torebce, ale w szafie ubrania układam kolorami. Wcale nie uważam, że „to, co najlepsze, jeszcze przede mną”, bo nie odkładam życia na później. Unikam skrajności, które „szufladkują” ludzi, stereotypów ograniczających nasze życie. Lubię, gdy coś się dzieje, ale odróżniam szaleństwo od dobrej zabawy.
Mam fajną pracę, wspaniałych rodziców, kilku wypróbowanych przyjaciół, jestem szczęściarą. Nie szukam na siłę, ale dobrze.. gdybyś po prostu był.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K29/23/OZa Sylwia, 31 lat

Filigranowa blondynka o ładnym uśmiechu Mała wizualnie, ale wielka duchem. Poczucie humoru, uśmiech na twarzy i pozytywne myślenie – to mój sposób na życie. Lubię wstać o...

Filigranowa blondynka o ładnym uśmiechu

Mała wizualnie, ale wielka duchem. Poczucie humoru, uśmiech na twarzy i pozytywne myślenie – to mój sposób na życie. Lubię wstać o świcie i słuchając radia, pić kawę. Cenię sobie szczerość w wyrażaniu poglądów, profesjonalizm w wykonywaniu zadań oraz dobrą organizację w pracy i w życiu. Gust muzyczny – blues, jazz, RnB. Nie uprawiam czynnie żadnego sportu, ale lubię dla relaksu od czasu do czasu popływać czy pojeździć rowerem. Jestem filigranową blondynką, mam 160 cm wzrostu. Pracuję w niepublicznym zakładzie opieki zdrowotnej.
Czekam na szalone, ale i dojrzałe uczucie. Nie mam swojego ideału, lubię niespodzianki, więc chciałabym, żeby i w tej kwestii życie mnie zaskoczyło. Jak mówią „z ładnej miski się nie najesz”, jednak dla mnie wygląd ma znaczenie. Facet niekoniecznie musi wygrać plebiscyt na twarz roku, ale zwracam dużą uwagę na czyste ubranie, zadbane paznokcie,

Odpowiedz na ofertę
więcej

PS27/5/K Agnieszka, 28 lat

Jestem zdania, że szczęście można osiągnąć z kimś podobnym do siebie. Wzajemne fascynacje ludzi zupełnie innych są dobre, ale tylko na trochę. Wspólne pasje, podobne cele zbliżony...

Jestem zdania, że szczęście można osiągnąć z kimś podobnym do siebie. Wzajemne fascynacje ludzi zupełnie innych są dobre, ale tylko na trochę. Wspólne pasje, podobne cele zbliżony sposób patrzenia na świat przybliża ludzi do siebie i to wcale nie znaczy, że szybko się sobą znudzą.

W sprawach uczuciowych jestem pełna rezerwy i na moje zaufanie trzeba sobie zapracować. Wierzę, że są jeszcze mężczyźni, którym nie są obce takie wartości jak szacunek, wierność i oddanie. O sobie mogłabym pisać, pisać i pisać. Ale czy ma to sens? Poznaj mnie, sam ocenisz czy było warto. Mam wiele do zaoferowania. Ile? – Przekonaj się sam.
Lubię w miarę normalnych facetów, którzy nie mają problemów z komunikacją, są otwarci na nowych ludzi, zdystansowani do spraw w gruncie rzeczy nie istotnych i lubią siebie, tak po prostu.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K32/2/N Kasia, 31 lat

168 cm, ciemna blondynka  Rozwiedziona, dzieci nie mam, choć bardzo bym chciała. Czuję, że już dorosłam do bycia mamą. Pracuję w administracji, szanuję swoją pracę i...

168 cm, ciemna blondynka

 Rozwiedziona, dzieci nie mam, choć bardzo bym chciała. Czuję, że już dorosłam do bycia mamą. Pracuję w administracji, szanuję swoją pracę i podchodzę do niej z dystansem. Praca nie jest całym moim życiem. Najbardziej oczywiście lubię weekendy. Wtedy staram się ruszać: kino, teatr, spotkania ze znajomymi, fitness, spacery. Lubię się rozwijać i co jakiś czas chodzę na jakieś szkolenia, kursy.
Normalna – to chyba mnie najbardziej opisuje. Chociaż to prawda są różne jej odmiany.
Staram się być otwarta, towarzyska, ale lubię mieć poczucie bezpieczeństwa. Jak jakaś podróż to raczej z biura podróży, wszystko dopracowane, obmyślone już wcześniej. Nie lubię niekontrolowanych przygód.
Odpowiedz na ofertę
więcej

PS32/20/K Magdalena, 36 lat

Szczupła brunetka o piwnych oczach. Zodiakalny Bliźniak  Kobieca, romantyczna, wrażliwa, troskliwa, konkretna ... Od kilku lat żyję w ciągłym biegu, z pracy na uczelnię, z...

Szczupła brunetka o piwnych oczach. Zodiakalny Bliźniak 

Kobieca, romantyczna, wrażliwa, troskliwa, konkretna ... Od kilku lat żyję w ciągłym biegu, z pracy na uczelnię, z uczelni do pracy. Lubię swój zawód i może dlatego nie zauważyłam, że czas tak szybko upływa... Wydawało mi się, że jeszcze zdążę pojechać na wakacje, poimprezować, zakochać się... Mija kolejny rok. Nie pamiętam kiedy byłam na wakacjach, kiedy zabalowałam do nieprzytomności, a miłość... No cóż, pojawiła się, ale widocznie zabrakło czasu żeby o nią zadbać.
Na szczęście należę do osób, które wyciągają wnioski... Nie chcę już popełniać tych samych błędów...

Odpowiedz na ofertę
więcej

K26/34/OZ Alicja, 28 lat

Prowadzę zakład fryzjerski, choć z wykształcenia jestem ekonomistką. Jestem niską, drobną szatynką. Nie uprawiam żadnego sportu, ale z pewnością jestem mistrzynią świata w...

Prowadzę zakład fryzjerski, choć z wykształcenia jestem ekonomistką. Jestem niską, drobną szatynką. Nie uprawiam żadnego sportu, ale z pewnością jestem mistrzynią świata w malowaniu rzęs na czas. Lubię ciepło, dotyk, czułość.. Wakacje w tropikach, góry zimą, leniuchowanie w wannie i perfumy Armaniego. W życiu bardziej kieruję się rozsądkiem niż emocjami. Lubię inteligentnych ludzi, pod warunkiem, że nie są zarozumiali. Sądzę, że wzajemne zaufanie pozwala unikać kłamstw.
Idealny facet? Ideały są po to, by oprawiać je w ramki i wieszać w muzeum. Ja wolę kogoś z krwi i kości, kogoś, kto będzie przy mnie na dobre i na złe. Chciałabym budzić się w ramionach mężczyzny, który da mi poczucie bezpieczeństwa i będzie tylko mój. Szukam kogoś, z kim mogłabym spędzić resztę życia. Tylko tyle i aż tyle. Obcasy zdarłam już niejedne, nie mam siły już cię szukać.. Więc teraz twój ruch.

Odpowiedz na ofertę
więcej

5/1a Magdalena, 30 lat

166cm wzrostu, blondynka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, bezdzietna Jaka jest Magda? Szczera do bólu - czasem to pomaga, czasem przeszkadza. Otwarta na krytykę, bo to pozwala spojrzeć...

166cm wzrostu, blondynka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, bezdzietna

Jaka jest Magda? Szczera do bólu - czasem to pomaga, czasem przeszkadza. Otwarta na krytykę, bo to pozwala spojrzeć na siebie oczami innych. Staram się nie oglądać za siebie, a gdy już spojrzę – mieć poczucie, że było warto. Dużo się uśmiecham, bo to pomaga w trudnych chwilach. Ufam ludziom i wierzę, że wszyscy z natury są dobrzy. Jeśli się rozczaruję, trudno – to ich sprawa, nie moja. Staram się dawać sobie powody do zadowolenia, nie narzekania. Nie martwię tym, na co nie mam wpływu. A to, na co wpływ mam, staram się po prostu zmieniać. Nie robię w życiu spektakularnych rzeczy, nie mam ciśnienia na wielką karierę. Nie uważam jednak, że moje życie jest nudne. Wręcz odwrotnie – wydaje mi się, że potrafię je przeżywać, cieszyć się małymi, niepozornymi rzeczami.  Łatwo mnie zranić, ale szybko zapominam. Szybko się wzruszam, rzadko płaczę. Potrafię podnieść się z każdej porażki. Lubię kulinaria, podróże, siłownię. Boli mnie krzywda zwierząt, troszkę działam w schronisku. Jestem przylepką i wielką romantyczką.  Uważam, że okazywanie sobie uczuć jest niezwykle ważne. Można mnie zdobyć kwiatami, najlepiej takimi z łąki. Albo wycieczką, piknikiem w plenerze...
Czy chciałbyś poznać taką Magdę? Jestem prawdziwa, niczego nie udaję...

Odpowiedz na ofertę
więcej

K28/33/W Agnieszka, 29 lat, Urzędnik

Jestem niską, filigranową blondynką o zielonych oczach. Z wykształcenia jestem ekonomistką i pracuję w sądzie. Fotografia, jazz, podróże, przyjaciele, rodzina, wycieczki rowerowe,...

Jestem niską, filigranową blondynką o zielonych oczach. Z wykształcenia jestem ekonomistką i pracuję w sądzie.
Fotografia, jazz, podróże, przyjaciele, rodzina, wycieczki rowerowe, pływanie, joga, ciekawy film, wciągająca książka, smaczne jedzonko, pasjonująca rozmowa, pachnąca kąpiel, kwiaty, błękitne niebo - to wszystko sprawia, że czuję się zadowolona z życia. Jaka jestem? Natura u mnie dwojaka - jak to u Bliźniaka. Sensowna, poukładana, błyskotliwa i stanowcza.
Wydawałoby się, że mam wszystko, ale... coraz częściej brakuje mi czegoś niedoścignionego, czegoś, co może dać tylko druga osoba, mężczyzna. Miłości w życiu nie zastąpi ani fascynujące hobby, ani dająca satysfakcję praca; zrozumienie tego faktu jest tylko kwestią czasu. Chciałabym stworzyć prawdziwie partnerski związek oparty na zaufaniu i szczerości. Szukam mężczyzny, z którym nie będę się nudziła; szalonego, dowcipnego. Jednocześnie powinien być na tyle dojrzały, by wiedzieć, czego chce od życia i dzielnie stawiać mu czoła. Podobno w towarzystwie ciekawych osób nawet milczenie nie jest krępujace. Jestem osobą konkretną i odpowiedzialna, i zależy mi na tym, by mężczyzna też taki był - konkretny, szczery, twardo stąpający po ziemi. Mój wymarzony partner powinien być moim najlepszym przyjacielem.

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K40/33/OZ Agata, 38 lat

 Zadbana, zgrabna, zielonooka blondynka. Rozwiedziona, bezdzietna Jestem ciepłą, otwartą, pełną energii kobietą, lubiącą aktywnie spędzać wolny czas. Uwielbiam przyrodę i...

 Zadbana, zgrabna, zielonooka blondynka. Rozwiedziona, bezdzietna

Jestem ciepłą, otwartą, pełną energii kobietą, lubiącą aktywnie spędzać wolny czas. Uwielbiam przyrodę i góry, w nich najlepiej odpoczywam. Chętnie tańczę, z przyjemnością odwiedzam teatr, operę. Podchodzę z pasją do życia i z uporem dążę do raz podjętego celu. Szukam nowych wyzwań , chcę zobaczyc miejsca, w których jeszcze nie bylam, chcę otworzyć się na nowe perspektywy. W życiu przywiązuję się do ludzi, nie do miejsc. Cenię prawdziwą przyjaźń. Jestem kobietą rodzinną, otwartą, naturalną, szczerą. Na co dzień staram się być optymistką, bo pozytywne myśli przyciągają dobre wydarzenia.

Jeśli jesteś otwarty, ciepły i masz ochotę na zasypianie i budzenie się przy boku atrakcyjnej, przebojowej i obdarzonej dużym temperamentem kobiety - to jesteś tym mężczyzną, którego szukam. Chcę żyć i być razem, a nie osobno pod jednym dachem.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K32/17/N Kasia, 33 lata

Pracuję w centrum medycznym. Mam wykształcenie wyższe i studiuję jeszcze podyplomowo public relations. Lubię się rozwijać. Uczyć języków obcych, poznawać kultury. Znam już...

Pracuję w centrum medycznym. Mam wykształcenie wyższe i studiuję jeszcze podyplomowo public relations. Lubię się rozwijać. Uczyć języków obcych, poznawać kultury. Znam już hiszpański, angielski, rosyjski, uczę się tureckiego. W planach mam niemiecki. Lubię jechać chociaż na miesiąc do kraju, którego języka się uczę.

<span style="\&quot;font-size:" 10pt\"="">Do pracy jeżdżę na rowerze, w ogóle lubię ruch. Staram się codziennie poczytać książkę. Dobry film, chętnie kino komercyjne, amerykańskie.
Odpowiedz na ofertę
więcej

K38/1/K Zuzia, 39 lat

Mam 2 dzieci, z którymi uwielbiam spędzać czas, ale nie jest tak, że zajmują mi całą dobę. Potrafię znaleźć czas, żeby iść do kosmetyczki, fryzjerki. Wybrać się wieczorem do...

Mam 2 dzieci, z którymi uwielbiam spędzać czas, ale nie jest tak, że zajmują mi całą dobę. Potrafię znaleźć czas, żeby iść do kosmetyczki, fryzjerki. Wybrać się wieczorem do kina, teatru, czy na dobrą kolację. Sama potrafię gotować, ale przyznaję bez bicia, że robię to głównie od święta. Może mój mężczyzna będzie mnie motywował do gotowania, najlepiej jakby było wspólne.

Z zawodu jestem historykiem sztuki. Ale nie takim muzealnym.
Aktywna, pełna wigoru i radości życiowej mimo nieudanych związków.
Na pewno otwarta i gotowa na związek. Trzeciego dziecka nie planuję, ale kto wie co los przyniesie…
Odpowiedz na ofertę
więcej

PN31/22/K Ewa, 30 lat

Wita was niebieskooka szatynka o kobiecych kształtach. Ukończyłam historię architektury, jestem wykładowcą akademickim. Nie należę do cichych, zakompleksionych szarych myszek, choć...

Wita was niebieskooka szatynka o kobiecych kształtach. Ukończyłam historię architektury, jestem wykładowcą akademickim. Nie należę do cichych, zakompleksionych szarych myszek, choć może na  pozór jestem trochę niesmiała.  Jeśli zdobędziesz moje zaufanie, zaskoczy cię mój temperament, skrywana żywiołowość i siła moich uczuć. Jestem naturalna, wrażliwa, skromna. Lubię słuchać, rozmawiać, dzielić się wrażeniami, opiniami, punktem widzenia. Zainteresowania - architektura, design, sztuka, psychologia. Lubię wypady w plener, ale przychodzi czas, kiedy zamykam się w swoich czterech ścianach uciekając od zgiełku, pośpiechu, od „trzeba” i „muszę”. Szukam mężczyzny, który chce w życiu zbudować trwały związek oparty na solidnych fundamentach. Najlepiej dojrzałego humanisty.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K/1288/08 Magda, 31 lat, specjalista ds. personalnych

Jestem sama, ale nie czuję się z tym dobrze i bardzo chciałabym to zmienić.   Mam nadzieję,że właśnie robię pierwszy krok w tym kierunku :-) Jaka jestem? Myślę,...
Jestem sama, ale nie czuję się z tym dobrze i bardzo chciałabym to zmienić.
 
Mam nadzieję,że właśnie robię pierwszy krok w tym kierunku :-) Jaka jestem? Myślę, że przede wszystkim bardzo naturalna i uczuciowa. Dużo się uśmiecham, mam spore pokłady empatii i pozytywnych emocji, lubię rozmawiać, potrafię słuchać i zawsze staram się rozumieć. Nie jestem typem sportsmenki i zdecydowanie preferuję umiarkowany wysiłek fizyczny, bez żadnych ekstremów. Jeśli więc pasjonujesz się wspinaczką wysokogórską nie dotrzymam Ci towarzystwa, za to chętnie zaproszę Cię na jogging lub po prostu długi spacer. Przyjemność sprawiają mi również ćwiczenia pilates lub typowy trening fitness. Sporo czytam, poza tym kino, teatr – tak lubię spędzać wolny czas. Odprężam się, gdy czuję ciepły piasek pod stopami, zapach morza lub wiatr znad oceanu a czasem wystarczy myśl … że nie muszę rano wstawać :-)
             Choć nigdy nie byłam w zalegalizowanym związku, cenię instytucję małżeństwa a w kwestii rodziny jestem tradycjonalistką. Nie szukam ideału bo wiem, że nie istnieje a związek to sztuka kompromisu. Nie muszą nas łączyć zainteresowania, ale na pewno wspólny system wartości, podobne postrzeganie świata, oczekiwania, plany i marzenia. Tęsknie za mężczyzną z którym połączy mnie miłość, przyjaźń i bezgraniczne zaufanie, z którym będę mogła o wszystkim porozmawiać a czasem pomilczeć. Wyobrażam sobie, że jesteś odpowiedzialny, opanowany, potrafisz sprawić, że czuję się przy Tobie bezpiecznie. Ujmujesz mnie optymizmem i wysoką kulturą osobistą. I bardzo pragniesz założyć rodzinę.
 
Odpowiedz na ofertę
więcej

K29/22/OZ Olga, 33 lata

Jestem subtelną szatynką o długich lekko kręconych włosach. Rozwiodłam się rok temu i sama wychowuję 4 letnią córeczkę. Dzięki wsparciu rodziny, mogę dalej się rozwijać i...

Jestem subtelną szatynką o długich lekko kręconych włosach. Rozwiodłam się rok temu i sama wychowuję 4 letnią córeczkę. Dzięki wsparciu rodziny, mogę dalej się rozwijać i realizować moje pasje. Lubię swoją pracę i cenię sobie bardzo pozytywną atmosferę w moim środowisku zawodowym. Poza praca staram się jeszcze znaleźć czas na naukę niemieckiego no i staram się też czasem pobiec na aerobik. Poza tym chętnie rower, rolki i narty, po prostu lubię wiatr we włosach…Staram się spędzać weekendy poza miastem i jak najwięcej czasu spędzać na łonie przyrody.
Chciałabym poznać mężczyznę, któremu będę mogła zaufać. Nie szukam ojca dla mojej córki, ale liczę na to że się zaprzyjaźnicie. Byłoby chyba najlepiej gdybyś Ty też miał dzieci, ale to nie jest warunek. Szukam mężczyzny, który nie boi się życia.
Dam Ci moją miłość pełną zaangażowania i oddania. Dam Ci moją czułość, mój spokój i moją fantazję.

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN34/16/W Małgorzata, 36 lat

  Jest wysoką, szczupłą panną o piwnych oczach i brązowych włosach.Normalna kobieta – romantyczna, wrażliwa, cierpliwa, naturalna. Na pierwszy rzut oka – nieśmiała...

 

Jest wysoką, szczupłą panną o piwnych oczach i brązowych włosach.Normalna kobieta – romantyczna, wrażliwa, cierpliwa, naturalna. Na pierwszy rzut oka – nieśmiała i zamknięta w sobie, ale gdy już się otworzę – serdeczna, przyjazna, życzliwa. Lubię żyć w harmonii ducha i spokoju, co nie oznacza życiowej stagnacji. Chętnie czytam książki sensacyjne, thrillery i kryminały. Jeśli muzyka, to przede wszystkim klasyczna. Jestem dobrym słuchaczem, lubię rozmawiać. Nie oceniam ludzi po pozorach; poznanie kogoś to proces wymagający czasu, cierpliwości, zaangażowania. Jestem domatorką, choć nie brak mi tendencji do weekendowego włóczenia się po klimatycznych knajpkach czy odwiedzania znajomych. Nabieram energii i dystansu do wszystkiego, co mnie otacza albo gdzieś wysoko albo gdzieś daleko stąd.

Czego tutaj szukam? Chciałabym być częściej szczęśliwa, śmiać się tak, jak jeszcze parę lat temu. Mieć przy swoim boku kogoś, komu za trzydzieści lat powiem: „wiesz, dobrze, że jesteś”.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

20/1/N Ania, 29 lat, lekarz

blondynka 168 cm wzrostu , szczupła sylwetka. Bezdzietna panna. Moja praca jest fascynująca, ale rodzina i poukładane życie osobiste są najważniejszymi wartościami w życiu. Mówią,...

blondynka 168 cm wzrostu , szczupła sylwetka. Bezdzietna panna.

Moja praca jest fascynująca, ale rodzina i poukładane życie osobiste są najważniejszymi wartościami w życiu. Mówią, że jestem kobietą ciepłą, życzliwą, pogodnie nastawioną do świata i ludzi. Raczej spokojna i wyważona, bardziej domatorka niż obieżyświat. Co nie znaczy, że całymi dniami siedzę na kanapie przed telewizorem ;-) Rozwijam się zawodowo, by w niedalekiej przyszłości czerpać z tego profity. Moje zainteresowania krążą głównie wokół sportu, podróży i kultury. Dbam o siebie, uprawiając fitness. Jestem wielką fanką siatkówki i piłki ręcznej; w najważniejszych europejskich czy światowych turniejach staram się kibicować na trybunach. Lubię  również podróże, szczególnie do ciepłych krajów.  Staram się wtedy nieco odpocząć od zabieganej codzienności, ale również spędzam czas aktywnie, zwiedzając, poznając kulturę danego kraju, smakując regionalną kuchnię. Chętnie wybiorę się do kina, teatru czy na koncert. Lubię także oglądać filmy w domowym zaciszu przy lampce wina. Gdy pogoda za oknem typowo barowa, czytam książki – literatura współczesna, klasyka.
Gdy z kimś jest, angażuję się w związek całą sobą, dokładam wszelkich starań, by partner czuł się szczęśliwy i doceniony. Chciałabym poznać mężczyznę z ciekawą osobowością, zasadami i dobrym sercem. Z jednej strony aktywnego, lubiącego aktywne formy wypoczynku i podróże, z drugiej – domator,a ceniącego atmosferę domowego ogniska. Mężczyzna dający wsparcie, czuły i troskliwy partner, prawdziwy przyjaciel.  Męski, kulturalny, esteta przywiązujący wagę do swojego wyglądu.
Chciałabym stworzyć związek oparty na zaufaniu, partnerstwie, szczerości, poczuciu bezpieczeństwa, wierności, trosce i bliskości. Marzę o ciepłym, pełnym miłości i zaufania domu z ukochanym mężczyzną u boku – na całe życie. Codzienności, zwykłego życia w niezwykłej relacji. Gdzie Ty i ja będziemy dla siebie najważniejsi. A z czasem może dołączy do nas ktoś jeszcze.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K39/3/OP Renata, 39 lat, Asystentka

Szczupła blondynka o lekko kręconych włosach i niebieskich oczach. Rozwiedziona, samodzielna córka Jestem wrażliwą, otwartą, uśmiechniętą kobietą. Aktywną zarówno w sferze...

Szczupła blondynka o lekko kręconych włosach i niebieskich oczach. Rozwiedziona, samodzielna córka

Jestem wrażliwą, otwartą, uśmiechniętą kobietą. Aktywną zarówno w sferze zawodowej, jak i poza pracą. Lubię jeździć konno, podróżować, czytać, chodzić do teatru. W kręgu moich zainteresowań leżą również psychologia, filozofia, religie świata. Choć jestem dojrzałą kobietą, nie brak mi młodzieńczości, energii, spontaniczności. Nie obcy jest mi również optymizm i pozytywny stosunek do ludzi. Lubię atmosferę domu, ale jestem chętna na wyjścia, wyjazdy, koncerty na żywo.
Chciałabym poznać mężczyznę o podobnym temperamencie, pogodnego, z pasją. Odpowiedzialnego, pozwalającego na odrobinę przestrzeni tylko dla siebie.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE