A A A

Strona główna » Oferty » Oddział Wschód

duet centrum - oddział wschódDuet Centrum – oddział Wschód obejmuje swoim zasięgiem woj. lubelskie (Lublin), podlaskie (Białystok), warmińsko-mazurskie (Olsztyn, Elbląg), podkarpackie (Rzeszów).

Biura matrymonialne – Lublin

Wiarygodność informacji, realne propozycje spotkań, ochrona danych osobowych i wizerunku, wykwalifikowana kadra oraz przyjazna atmosfera współpracy – to najważniejsze elementy, którymi charakteryzują się nasze biura matrymonialne. Lublin, Olsztyn, Elbląg, Łomża, Białystok, Rzeszów – te miasta należą do umownego oddziału Wschód. Zapotrzebowanie na nasze usługi jest tak duże, że jesteśmy już obecni niemalże w każdym zakątku kraju, a coraz częściej i za granicą.

Prezentacja poniższych ofert odbywa się w sposób losowy; w naszych zasobach posiadamy kilka tysięcy ofert, które dostępne są tylko i wyłącznie tym osobom, które zdecydowały się rozpocząć z nami współpracę.

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


K28/33/W Agnieszka, 29 lat, Urzędnik

Jestem niską, filigranową blondynką o zielonych oczach. Z wykształcenia jestem ekonomistką i pracuję w sądzie. Fotografia, jazz, podróże, przyjaciele, rodzina, wycieczki rowerowe,...

Jestem niską, filigranową blondynką o zielonych oczach. Z wykształcenia jestem ekonomistką i pracuję w sądzie.
Fotografia, jazz, podróże, przyjaciele, rodzina, wycieczki rowerowe, pływanie, joga, ciekawy film, wciągająca książka, smaczne jedzonko, pasjonująca rozmowa, pachnąca kąpiel, kwiaty, błękitne niebo - to wszystko sprawia, że czuję się zadowolona z życia. Jaka jestem? Natura u mnie dwojaka - jak to u Bliźniaka. Sensowna, poukładana, błyskotliwa i stanowcza.
Wydawałoby się, że mam wszystko, ale... coraz częściej brakuje mi czegoś niedoścignionego, czegoś, co może dać tylko druga osoba, mężczyzna. Miłości w życiu nie zastąpi ani fascynujące hobby, ani dająca satysfakcję praca; zrozumienie tego faktu jest tylko kwestią czasu. Chciałabym stworzyć prawdziwie partnerski związek oparty na zaufaniu i szczerości. Szukam mężczyzny, z którym nie będę się nudziła; szalonego, dowcipnego. Jednocześnie powinien być na tyle dojrzały, by wiedzieć, czego chce od życia i dzielnie stawiać mu czoła. Podobno w towarzystwie ciekawych osób nawet milczenie nie jest krępujace. Jestem osobą konkretną i odpowiedzialna, i zależy mi na tym, by mężczyzna też taki był - konkretny, szczery, twardo stąpający po ziemi. Mój wymarzony partner powinien być moim najlepszym przyjacielem.

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K32/2/N Kasia, 31 lat

168 cm, ciemna blondynka  Rozwiedziona, dzieci nie mam, choć bardzo bym chciała. Czuję, że już dorosłam do bycia mamą. Pracuję w administracji, szanuję swoją pracę i...

168 cm, ciemna blondynka

 Rozwiedziona, dzieci nie mam, choć bardzo bym chciała. Czuję, że już dorosłam do bycia mamą. Pracuję w administracji, szanuję swoją pracę i podchodzę do niej z dystansem. Praca nie jest całym moim życiem. Najbardziej oczywiście lubię weekendy. Wtedy staram się ruszać: kino, teatr, spotkania ze znajomymi, fitness, spacery. Lubię się rozwijać i co jakiś czas chodzę na jakieś szkolenia, kursy.
Normalna – to chyba mnie najbardziej opisuje. Chociaż to prawda są różne jej odmiany.
Staram się być otwarta, towarzyska, ale lubię mieć poczucie bezpieczeństwa. Jak jakaś podróż to raczej z biura podróży, wszystko dopracowane, obmyślone już wcześniej. Nie lubię niekontrolowanych przygód.
Odpowiedz na ofertę
więcej

K36/9/N Małgorzata, 38 lat

174 cm, blondynka, własna firma   Otwarta, szczera, pogodna. Wolę się uśmiechać niż smucić. Zresztą kto lubi przebywać ze smutasami? Lubię ludzi otwartych, wesołych,...

174 cm, blondynka, własna firma

 Otwarta, szczera, pogodna. Wolę się uśmiechać niż smucić. Zresztą kto lubi przebywać ze smutasami? Lubię ludzi otwartych, wesołych, inteligentnych, błyskotliwych. Takich, z którymi nie będę się nudzić.
W życiu zawodowym jestem usatysfakcjonowana. Marzę jeszcze o poukładaniu sobie życia rodzinnego. Może w Duecie mi się poszczęści :)
Odpowiedz na ofertę
więcej

K26/34/OZ Alicja, 28 lat

Prowadzę zakład fryzjerski, choć z wykształcenia jestem ekonomistką. Jestem niską, drobną szatynką. Nie uprawiam żadnego sportu, ale z pewnością jestem mistrzynią świata w...

Prowadzę zakład fryzjerski, choć z wykształcenia jestem ekonomistką. Jestem niską, drobną szatynką. Nie uprawiam żadnego sportu, ale z pewnością jestem mistrzynią świata w malowaniu rzęs na czas. Lubię ciepło, dotyk, czułość.. Wakacje w tropikach, góry zimą, leniuchowanie w wannie i perfumy Armaniego. W życiu bardziej kieruję się rozsądkiem niż emocjami. Lubię inteligentnych ludzi, pod warunkiem, że nie są zarozumiali. Sądzę, że wzajemne zaufanie pozwala unikać kłamstw.
Idealny facet? Ideały są po to, by oprawiać je w ramki i wieszać w muzeum. Ja wolę kogoś z krwi i kości, kogoś, kto będzie przy mnie na dobre i na złe. Chciałabym budzić się w ramionach mężczyzny, który da mi poczucie bezpieczeństwa i będzie tylko mój. Szukam kogoś, z kim mogłabym spędzić resztę życia. Tylko tyle i aż tyle. Obcasy zdarłam już niejedne, nie mam siły już cię szukać.. Więc teraz twój ruch.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K36/3/OZ Katarzyna, 36 lat

Kasia, 36, wyższe Choć z wykształcenia jestem ekonomistką, pracuję w całkiem innej działce, a przy okazji realizuję swe pasje - projektuję odzież.  Żyję szybko i...

Kasia, 36, wyższe

Choć z wykształcenia jestem ekonomistką, pracuję w całkiem innej działce, a przy okazji realizuję swe pasje - projektuję odzież.  Żyję szybko i intensywnie, a może to tylko ucieczką przed samotnością? Lubię chodzić po górach, podróżować, spędzać weekendy poza domem. Poza tym fotografia, taniec, historia.
Myślę, ze gdybym znalazła odpowiedniego mężczyznę – potrafiłabym wywrócić moje życie do góry nogami.
NA pierwszym miejscu byłby ON i nasze wzajemne relacje. Ze wszystkich sił starałabym się pielęgnować powstałe uczucie, dbać o jakość wspólnych dni.
Jestem pełna zapału i nadziei, że to, co najlepsze jeszcze przede mną.
Szukam mężczyzny, który z utęsknieniem czeka na kobietę swoich marzeń. Może to będę ja? Jestem brunetką o dużych oczach, dużym uśmiechu. Mam 165 cm wzrostu, ważę 55 kg.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K32/17/N Kasia, 33 lata

Pracuję w centrum medycznym. Mam wykształcenie wyższe i studiuję jeszcze podyplomowo public relations. Lubię się rozwijać. Uczyć języków obcych, poznawać kultury. Znam już...

Pracuję w centrum medycznym. Mam wykształcenie wyższe i studiuję jeszcze podyplomowo public relations. Lubię się rozwijać. Uczyć języków obcych, poznawać kultury. Znam już hiszpański, angielski, rosyjski, uczę się tureckiego. W planach mam niemiecki. Lubię jechać chociaż na miesiąc do kraju, którego języka się uczę.

<span style="\&quot;font-size:" 10pt\"="">Do pracy jeżdżę na rowerze, w ogóle lubię ruch. Staram się codziennie poczytać książkę. Dobry film, chętnie kino komercyjne, amerykańskie.
Odpowiedz na ofertę
więcej

K39/6/7 Katarzyna, 39 lat, Handlowiec

170 cm wzrostu, blondynka o smukłej sylwetce. Rozwiedziona, , Nastoletni syn Witaj. Jestem dojrzała, troskliwa, ciepła. Dobrze radzę sobie w życiu, ale brakuje mi mężczyzny, z którym...

170 cm wzrostu, blondynka o smukłej sylwetce. Rozwiedziona, , Nastoletni syn

Witaj. Jestem dojrzała, troskliwa, ciepła. Dobrze radzę sobie w życiu, ale brakuje mi mężczyzny, z którym mogłabym… iść razem przez życie… stać się jedną istotą… znaleźć niemożliwe i zamieszkać tam… patrzeć w twoje oczy i czuć, że zatrzymał się czas… przytulać się do ciebie… mówić dobranoc kochanie… mruczeć ci do uszka niekoniecznie grzeczne słówka… rozmawiać o czymś więcej niż mecze i seriale w tv… wzywać cię do wojny na poduszki… razem podróżować… masować ci brzuszek gdy cię zaboli… śmiać się z nas samych po kłótni… uprawiać razem sport… tęsknić gdy odejdziesz na chwilę… zaparzać razem z tobą kawę… kochać się w ramach obiadu…
Ta lista oczywiście jest otwarta i gotowa do indywidualnych modyfikacji :-)

Odpowiedz na ofertę
więcej

132/1 Magdalena, 30 lat

Śmiała, przebojowa, bez kompleksów. Kobieca, zadbana, seksapil w normie, poczucie humoru powyżej średniej krajowej. Lektorka angielskiego. Otwarta i pewna siebie, nie mam problemu z...

Śmiała, przebojowa, bez kompleksów. Kobieca, zadbana, seksapil w normie, poczucie humoru powyżej średniej krajowej. Lektorka angielskiego. Otwarta i pewna siebie, nie mam problemu z nawiązywaniem kontaktów, lubię żartować - może dlatego każdy traktuje mnie jak świetną kumpelę, a mało kto myśli o mnie jako o partnerce. A przecież poza tym, że potrafię z chłopakami napić się piwa, obejrzeć mecz i lubię jeździć na motorze... to jestem stuprocentową kobietą! Mam swoją wrażliwość, mocne i słabe strony, potrzebuję zarówno czuć się potrzebna jak i sama dostać od kogoś wsparcie w codziennym życiu. Jestem tolerancyjna, mam liberalne poglądy, nowoczesne spojrzenie na świat i związki. Uważam, że każdy z nas ma prawo być sobą i drugi człowiek nigdy nie będzie taki, jakim go sobie wyobrażamy. Związek dla musi być oparty na szczerości i wzajemnej akceptacji. Resztę można zawsze dogadać. Ja się nie bawię w damsko-męskie gierki, udawanie i czarowanie. Jeśli mi się spodobasz na pewno Ci o tym powiem :) Chcesz się przekonać?

Odpowiedz na ofertę
więcej

4/1/N Agata, 28 lat, inżynier

Atrakcyjna, długowłosa brunetka. Bezdzietna panna Co we mnie jest ciekawego? Podobno połączenie kobiecego sposobu bycia z technicznymi pasjami. Z racji zawodu, który zresztą bardzo...

Atrakcyjna, długowłosa brunetka. Bezdzietna panna

Co we mnie jest ciekawego? Podobno połączenie kobiecego sposobu bycia z technicznymi pasjami. Z racji zawodu, który zresztą bardzo lubię, interesuję się inżynierią chemiczną i materiałoznawstwem. W wolnym czasie żegluję, zwiedzam świat na motocyklu. Moim marzeniem jest podróż do Japonii. Na co dzień chodzę na siłownię, czasem biegam. Zimą jeżdżę na nartach, ale gdy przyjdzie czas letniego urlopu – wypoczywam na plaży popijając drinki. Lubię muzykę (soul, jazz, RnB). Jestem wesołą kobietą, zresztą nie mam póki co zbyt wielu zmartwień. No chyba że otwieram szafę i jednoznacznie stwierdzam, że nie mam co na siebie włożyć ;). Pogodna, uśmiechnięta, optymistycznie patrzy na życie. Z nutką refleksji, spontaniczności, romantyzmu. Otwarta na ludzi, rozmowna, towarzyska, ale jeśli mam wybór -  wolę towarzystwo wypróbowanych znajomych niż całą masę przelotnych kontaktów.
Potrafię być w związku, dbać o swojego mężczyznę. Chcę i umiem się zaangażować. W związku ważna jest dla mnie intymna bliskość, zdolność kompromisów i dobra komunikacja. Chciałabym poznać mężczyznę , który jest dżentelmenem, ma z poczuciem humoru, daje wsparcie, potrafi słuchać, jest uczuciowy i rodzinny.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K28/9/OP Kasia, 30 lat

163/50, blondynka o niebieskich oczach. Jestem ambitna i nie każdemu mężczyźnie to odpowiada, ale czy to jest wada? Potrafię być zarówno zaradną dojrzałą kobietą, jak i małą...

163/50, blondynka o niebieskich oczach.

Jestem ambitna i nie każdemu mężczyźnie to odpowiada, ale czy to jest wada?
Potrafię być zarówno zaradną dojrzałą kobietą, jak i małą dziewczynką. Jestem pracowita, aktywna, z zasadami, kulturalna. Uprawiam sport, sporo podróżuję, znam biegle dwa języki. Nie ograniczam partnera skoro sama też chcę się rozwijać. Cenię przyzwoitości, sumienność, naturalność i pozytywne nastawienie do życia. Potrafię w sobie dużo zmienić, jeśli będę wiedziała co. Dzisiaj żyję tylko dla siebie, nie wiem, co zaakceptuję i co we mnie ci się nie spodoba. Mamy całe życie żeby się dopasować.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K30/41/OZ Marzena, 32 lata, Psycholog

Mój zawód często odstrasza ludzi, czyli mężczyzn także, lecz myślę, że powinno być odwrotnie. Ponieważ wiem „co w duszy człowieka gra” potrafię zadbać o mężczyznę...


Mój zawód często odstrasza ludzi, czyli mężczyzn także, lecz myślę, że powinno być odwrotnie. Ponieważ wiem „co w duszy człowieka gra” potrafię zadbać o mężczyznę i sprawić, ze znajdzie on we mnie przyjaciółkę – powierniczkę i zmysłową kochankę.
Nie należę do kobiet nieustannie coś analizujących, ważących każde wypowiedziane słowo. Terapią zajmuję się w pracy. A dom jest dla mnie miejscem, w którym każdy jego mieszkaniec powinien znaleźć swój własny azyl i zregenerować się na kolejne dni.
Gram w tenisa, pływam i jeżdżę na nartach.
Lubię mężczyzn o szerokich horyzontach myślowych, lubiących aktywny tryb życia. Myślę poważnie o założeniu rodziny.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN28/7/K Natalia, 31 lat

 zadbana szatynka o niebieskich oczach Lubię policjantów, bo nigdy nie dostałam od nich mandatu. Lubię panią Zosię w warzywniaku, bo nigdy nie dała mi zgniłej marchewki. Lubię...

 zadbana szatynka o niebieskich oczach

Lubię policjantów, bo nigdy nie dostałam od nich mandatu. Lubię panią Zosię w warzywniaku, bo nigdy nie dała mi zgniłej marchewki. Lubię też mojego szefa, bo jest równym facetem. Lubię ludzi, wszystkich, choć czasem zawodzą...
Lubię tańczyć, jeść słodycze i długo spać. Czasem coś przypalę i śpiewam przy sprzątaniu. Mam zmienne nastroje, głośno się śmieję, nie ukrywam łez, gdy się wzruszam. W wolnych chwilach ćwiczę jogę, gram na gitarze, czytam.
Coraz częściej łapię się na pesymizmie i braku odpowiedzi na pytanie: czy będę jeszcze szczęśliwa?
Jestem zwyczajną kobietą - szczerą, wytrwałą, pozytywnie nastawioną do życia. Czy mam jeszcze prawo do miłości?
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K26/40/OZ Agata, 28 lat

Jestem normalną, młodą dziewczyną. Z uśmiechem od ucha do ucha, z dystansem do problemów, z kilkoma pasjami, o których chciałabym Ci opowiedzieć i nimi Cię zarazić. Tak wiele rzeczy...

Jestem normalną, młodą dziewczyną. Z uśmiechem od ucha do ucha, z dystansem do problemów, z kilkoma pasjami, o których chciałabym Ci opowiedzieć i nimi Cię zarazić. Tak wiele rzeczy chciałabym robić z Tobą.

Małżeństwo, rodzina – myślę, że to coś dla mnie.
Jestem tradycjonalistką – nie rozumiem kobiet, dla których liczy się przede wszystkim kariera, a potem ewentualnie życie rodzinne. Na pewno nie chciałabym zamknąć się w „czterech ścianach” i zakończyć swój osobisty rozwój, lecz umiejętnie pogodzić bycie żoną, matką z własnymi pasjami.

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K27/35/OZ Joasia, 30 lat

jestem wysoką (174 cm) blondynką. Lubię dopasowane garsonki, dekolty i szpilki. Jestem po studiach, prowadzę własny biznes. Jest pełno mężczyzn wokół mnie… głównie...

jestem wysoką (174 cm) blondynką. Lubię dopasowane garsonki, dekolty i szpilki. Jestem po studiach, prowadzę własny biznes. Jest pełno mężczyzn wokół mnie… głównie materialistów, żonatych, szukających tylko romansu. A ja szukam mężczyzny, który będzie tylko dla mnie, będzie moim przyjacielem, kochankiem, partnerem. Chciałabym, abyś wyrwał mnie od natłoku spraw na winko, spacer, do sklepu. Kupilibyśmy parę składników, przyrządziłabym ci pyszną kolację. Może nawet poprosiłabym, abyś został na noc…
Lubię kontakt z ludźmi, jestem towarzyska, otwarta, przyjaźnie nastawiona do świata. Nie napiszę, że lubię podróże, bo dotychczas wszystkie oszczędności inwestowałam w firmę. Poza tym, do podróży brak mi kompana…
Chciałabym poznać mężczyznę, który planuje w przyszłości założyć rodzinę. Choć jestem nowoczesną i przebojową dziewczyną, cenię wartości rodzinne, kocham dzieci.

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN30/44/K Emilia, 33 lata, Specjalistka ds. administracji

Praca pochłania większość mojego życia, ale chyba przyszedł czas, by trochę wyhamować i pomyśleć o sobie. Czas upływa, a ja codziennie budzę się i zastanawiam, dlaczego przy mnie...

Praca pochłania większość mojego życia, ale chyba przyszedł czas, by trochę wyhamować i pomyśleć o sobie. Czas upływa, a ja codziennie budzę się i zastanawiam, dlaczego przy mnie nikogo nie ma? Mam ciekawe życie, ale bolą mnie te samotne wieczory, kiedy przytulić się mogę jedynie do poduszki..

Wszyscy wokół są tacy konkretni, każdy za czymś goni. Cenię to co spontaniczne i niewymuszone. Często wyjeżdżam, choć czasem lubię tak zwyczajnie posiedzieć w domu i pogapić się w telewizor. Razem z koleżankami chodzę na aerobik, gdzie spalam tłuszczyk i wzmacniam mięśnie. Lubię zwierzęta, przyrodę, sport.  Jestem szczupłą, zielonooką blondynką (168 cm)
Szukam energicznego i odpowiedzialnego mężczyzny do spędzania wspólnych dni i nocy. Powinien być dobry, rozsądny, czuły i delikatny w bliskości.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

20/1/N Ania, 29 lat, lekarz

blondynka 168 cm wzrostu , szczupła sylwetka. Bezdzietna panna. Moja praca jest fascynująca, ale rodzina i poukładane życie osobiste są najważniejszymi wartościami w życiu. Mówią,...

blondynka 168 cm wzrostu , szczupła sylwetka. Bezdzietna panna.

Moja praca jest fascynująca, ale rodzina i poukładane życie osobiste są najważniejszymi wartościami w życiu. Mówią, że jestem kobietą ciepłą, życzliwą, pogodnie nastawioną do świata i ludzi. Raczej spokojna i wyważona, bardziej domatorka niż obieżyświat. Co nie znaczy, że całymi dniami siedzę na kanapie przed telewizorem ;-) Rozwijam się zawodowo, by w niedalekiej przyszłości czerpać z tego profity. Moje zainteresowania krążą głównie wokół sportu, podróży i kultury. Dbam o siebie, uprawiając fitness. Jestem wielką fanką siatkówki i piłki ręcznej; w najważniejszych europejskich czy światowych turniejach staram się kibicować na trybunach. Lubię  również podróże, szczególnie do ciepłych krajów.  Staram się wtedy nieco odpocząć od zabieganej codzienności, ale również spędzam czas aktywnie, zwiedzając, poznając kulturę danego kraju, smakując regionalną kuchnię. Chętnie wybiorę się do kina, teatru czy na koncert. Lubię także oglądać filmy w domowym zaciszu przy lampce wina. Gdy pogoda za oknem typowo barowa, czytam książki – literatura współczesna, klasyka.
Gdy z kimś jest, angażuję się w związek całą sobą, dokładam wszelkich starań, by partner czuł się szczęśliwy i doceniony. Chciałabym poznać mężczyznę z ciekawą osobowością, zasadami i dobrym sercem. Z jednej strony aktywnego, lubiącego aktywne formy wypoczynku i podróże, z drugiej – domator,a ceniącego atmosferę domowego ogniska. Mężczyzna dający wsparcie, czuły i troskliwy partner, prawdziwy przyjaciel.  Męski, kulturalny, esteta przywiązujący wagę do swojego wyglądu.
Chciałabym stworzyć związek oparty na zaufaniu, partnerstwie, szczerości, poczuciu bezpieczeństwa, wierności, trosce i bliskości. Marzę o ciepłym, pełnym miłości i zaufania domu z ukochanym mężczyzną u boku – na całe życie. Codzienności, zwykłego życia w niezwykłej relacji. Gdzie Ty i ja będziemy dla siebie najważniejsi. A z czasem może dołączy do nas ktoś jeszcze.

Odpowiedz na ofertę
więcej

9/1/N Kinga, 28 lat, farmaceutka

166cm wzrostu, blondynka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna Jestem prawdziwa, niczego nie udaję. Mam wady i zalety, lepsze i gorsze dni. Staram się iść do przodu, nie oglądając...

166cm wzrostu, blondynka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna

Jestem prawdziwa, niczego nie udaję. Mam wady i zalety, lepsze i gorsze dni. Staram się iść do przodu, nie oglądając się za siebie. A gdy już spojrzę, chcę mieć poczucie, że było warto. Dużo się uśmiecham, bo to pomaga i przyciąga dobre wydarzenia. Bywam szczera do bólu – czasem to pomaga, czasem przysparza kłopotów. Nie obgaduję innych, unikam plotek. A gdy ktoś mówi o mnie za moimi plecami? Hmm trudno, to jego problem, nie mój. Jestem ciekawa świata, nie boję się zmian. I choć nie robię w życiu żadnych ekstremalnych ani spektakularnych rzeczy, wcale nie uważam, że prowadzę nudne życie. Jestem dość silna, bo podniosę się z każdej porażki. Ale i krucha i słaba, gdy widzę krzywdę innych. Łatwo się wzruszam, nie potrafię krzyczeć. Bywam niecierpliwa, a gdy coś mnie trapi, z mojej twarzy wyczytasz wszystko.
Lubię spędzać czas w plenerze – spacer, wędrówki górskie, kajaki. Trzy razy w tygodniu chodzę na fitness; uzależniłam się od ćwiczeń i wspaniałej atmosfery. W tygodniu wstaję z kurami, w niedzielę potrafię do 12-tej chodzić w piżamie. Lubię czytać – szwedzkie kryminały, medycynę naturalną, książki z tzw przesłaniem. Słucham muzyki, od lat jestem fanką Depeche Mode. Lubię podróże, ale zamiast ekskluzywnego biura podróży stawiam na tanie przeloty, dobrą mapę i trochę kreatywności.
Uważam, że codzienne okazywanie sobie uczuć jest bardzo ważne. Można mieć w związku gorsze i lepsze dni, ale kiedy partnerzy potrafią o siebie dbać, nie dopadnie ich rutyna i żadne wątpliwości. Nie będziesz mógł opędzić się od moich całusów, pysznych deserów, śpiewania w samochodzie i tysięcy pomysłów na nas...

Odpowiedz na ofertę
więcej

K39/12/OZ Justyna, 38 lat

168cm/56kg, brunetka o brązowych oczach. Rozwiedziona, córka – 16 lat            Zdarza się, że w jednym czasie rozmawiam przez...

168cm/56kg, brunetka o brązowych oczach. Rozwiedziona, córka – 16 lat 

         Zdarza się, że w jednym czasie rozmawiam przez telefon, piekę ciasto i pedałuję na rowerku. Jakoś trzeba sobie radzić, kiedy doba ma tylko 24 godziny, a i pospać się lubi.  Mam do siebie dystans oraz potrafię śmiać się z samej siebie. Lubię wysiłek, głównie rower i wędrówki po górach. Jestem odważna, otwarta na zmiany. Nie brakuje mi poczucia humoru, dystansu do siebie. Jeśli chodzi o humor, to ten zbliżony do Monty Pythona czy serialu „Co ludzie powiedzą”.
         Choć jestem po przejściach, nie boję się sięgnąć po nową znajomość. Chciałabym, abyś był… Inteligentny, szanujący i pielęgnujący w kobiecie kobiecość, a w sobie – zaradność, odpowiedzialność, uczuciowość. Szukam mężczyzny, który tak po prostu, jest dobrym, porządnym człowiekiem. Powinien być moim przyjacielem, bo kiedy miłość nas skłóci to przyjaźń pogodzi.
 
Odpowiedz na ofertę
więcej

K33/34/OC Karolina, 37 lat

Szczupła, zadbana, ciemna blondynka, o niebieskich oczach. Na początku należy Ci się informacja, że posiadam mały stopień niepełnosprawności. W niczym mi to nie przeszkadza i...

Szczupła, zadbana, ciemna blondynka, o niebieskich oczach.

Na początku należy Ci się informacja, że posiadam mały stopień niepełnosprawności. W niczym mi to nie przeszkadza i chciałabym, aby Tobie również. Jestem bezdzietną panną, co nie znaczy, że w moim życiu nie było żadnych związków…
Jestem wykształcona, myślę że inteligentna, na pewno wesoła i optymistycznie patrząca na świat. Potrafię cieszyć się tym, co przynosi codzienność, umiem znajdować radość w drobiazgach.
Bardzo lubię swoją pracę, ale niech ona zostanie tajemnicą do naszego poznania.
Uwielbiam kontakt z ludźmi. Lubię zwierzęta, przyrodę. Chętnie podróżuję, szczególnie w te miejsca, gdzie jest woda. Moją wielką pasją jest też muzyka. Oprócz tego kino, fotografia, książki
Chętnie poznam inteligentnego pana, który mnie pokocha taką, jaka jestem. 
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K29/22/OZ Olga, 33 lata

Jestem subtelną szatynką o długich lekko kręconych włosach. Rozwiodłam się rok temu i sama wychowuję 4 letnią córeczkę. Dzięki wsparciu rodziny, mogę dalej się rozwijać i...

Jestem subtelną szatynką o długich lekko kręconych włosach. Rozwiodłam się rok temu i sama wychowuję 4 letnią córeczkę. Dzięki wsparciu rodziny, mogę dalej się rozwijać i realizować moje pasje. Lubię swoją pracę i cenię sobie bardzo pozytywną atmosferę w moim środowisku zawodowym. Poza praca staram się jeszcze znaleźć czas na naukę niemieckiego no i staram się też czasem pobiec na aerobik. Poza tym chętnie rower, rolki i narty, po prostu lubię wiatr we włosach…Staram się spędzać weekendy poza miastem i jak najwięcej czasu spędzać na łonie przyrody.
Chciałabym poznać mężczyznę, któremu będę mogła zaufać. Nie szukam ojca dla mojej córki, ale liczę na to że się zaprzyjaźnicie. Byłoby chyba najlepiej gdybyś Ty też miał dzieci, ale to nie jest warunek. Szukam mężczyzny, który nie boi się życia.
Dam Ci moją miłość pełną zaangażowania i oddania. Dam Ci moją czułość, mój spokój i moją fantazję.

Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE