A A A

Strona główna » Oferty » Oddział Wschód

duet centrum - oddział wschódDuet Centrum – oddział Wschód obejmuje swoim zasięgiem woj. lubelskie (Lublin), podlaskie (Białystok), warmińsko-mazurskie (Olsztyn, Elbląg), podkarpackie (Rzeszów).

Biura matrymonialne – Lublin

Wiarygodność informacji, realne propozycje spotkań, ochrona danych osobowych i wizerunku, wykwalifikowana kadra oraz przyjazna atmosfera współpracy – to najważniejsze elementy, którymi charakteryzują się nasze biura matrymonialne. Lublin, Olsztyn, Elbląg, Łomża, Białystok, Rzeszów – te miasta należą do umownego oddziału Wschód. Zapotrzebowanie na nasze usługi jest tak duże, że jesteśmy już obecni niemalże w każdym zakątku kraju, a coraz częściej i za granicą.

Prezentacja poniższych ofert odbywa się w sposób losowy; w naszych zasobach posiadamy kilka tysięcy ofert, które dostępne są tylko i wyłącznie tym osobom, które zdecydowały się rozpocząć z nami współpracę.

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


K36/9/N Małgorzata, 38 lat

174 cm, blondynka, własna firma   Otwarta, szczera, pogodna. Wolę się uśmiechać niż smucić. Zresztą kto lubi przebywać ze smutasami? Lubię ludzi otwartych, wesołych,...

174 cm, blondynka, własna firma

 Otwarta, szczera, pogodna. Wolę się uśmiechać niż smucić. Zresztą kto lubi przebywać ze smutasami? Lubię ludzi otwartych, wesołych, inteligentnych, błyskotliwych. Takich, z którymi nie będę się nudzić.
W życiu zawodowym jestem usatysfakcjonowana. Marzę jeszcze o poukładaniu sobie życia rodzinnego. Może w Duecie mi się poszczęści :)
Odpowiedz na ofertę
więcej

141/1 Kasia, 35 lat, lekarz

 Brunetka, niebieskie oczy. 158 cm, 49 kg. wdowa – mąż był strażakiem, zginął podczas gaszenia pożaru. Nie mieliśmy dzieci. Nie byłam do tej pory w innym związku, teraz...

 Brunetka, niebieskie oczy. 158 cm, 49 kg. wdowa – mąż był strażakiem, zginął podczas gaszenia pożaru. Nie mieliśmy dzieci. Nie byłam do tej pory w innym związku, teraz chciałabym ułożyć sobie na nowo życie z innym człowiekiem. Jestem nadal młoda, w pełni sił, odzyskałam już radość, pogodę ducha, mam wielkie nadzieje na przyszłość. Jestem zabezpieczona materialnie, nie mam długów, kredytów, dysponuję mieszkaniem i autem. To dobre podstawy i bezpieczeństwo, które pozwala skupić się wyłącznie na relacji i dbaniu o związek, zamiast na problemach pt „Czy wystarczy do wypłaty”. Wiem, że takie problemy są bardzo wyniszczające. Odkrywam powoli nowe pasje, mam pragnienie podróżowania, marzą mi się jakieś ciepłe wyspy, może Afryka, na pewno egzotyczne miejsca. Lubię muzykę klasyczną i smooth jazz, z przyjemnością chodzę do kina. Nietypowo – nie przepadam za zakupami. W domu cenię spokój, poczucie azylu, choć lubię też zapraszać gości, wtedy chętnie gotuję, bo mam dla kogo. Chciałabym poznać życzliwego i serdecznego mężczyznę, planującego rodzinę. Najchętniej niepalącego, z rozsądnym podejściem do małżeństwa.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K39/3/OP Renata, 39 lat, Asystentka

Szczupła blondynka o lekko kręconych włosach i niebieskich oczach. Rozwiedziona, samodzielna córka Jestem wrażliwą, otwartą, uśmiechniętą kobietą. Aktywną zarówno w sferze...

Szczupła blondynka o lekko kręconych włosach i niebieskich oczach. Rozwiedziona, samodzielna córka

Jestem wrażliwą, otwartą, uśmiechniętą kobietą. Aktywną zarówno w sferze zawodowej, jak i poza pracą. Lubię jeździć konno, podróżować, czytać, chodzić do teatru. W kręgu moich zainteresowań leżą również psychologia, filozofia, religie świata. Choć jestem dojrzałą kobietą, nie brak mi młodzieńczości, energii, spontaniczności. Nie obcy jest mi również optymizm i pozytywny stosunek do ludzi. Lubię atmosferę domu, ale jestem chętna na wyjścia, wyjazdy, koncerty na żywo.
Chciałabym poznać mężczyznę o podobnym temperamencie, pogodnego, z pasją. Odpowiedzialnego, pozwalającego na odrobinę przestrzeni tylko dla siebie.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN34/16/W Małgorzata, 36 lat

  Jest wysoką, szczupłą panną o piwnych oczach i brązowych włosach.Normalna kobieta – romantyczna, wrażliwa, cierpliwa, naturalna. Na pierwszy rzut oka – nieśmiała...

 

Jest wysoką, szczupłą panną o piwnych oczach i brązowych włosach.Normalna kobieta – romantyczna, wrażliwa, cierpliwa, naturalna. Na pierwszy rzut oka – nieśmiała i zamknięta w sobie, ale gdy już się otworzę – serdeczna, przyjazna, życzliwa. Lubię żyć w harmonii ducha i spokoju, co nie oznacza życiowej stagnacji. Chętnie czytam książki sensacyjne, thrillery i kryminały. Jeśli muzyka, to przede wszystkim klasyczna. Jestem dobrym słuchaczem, lubię rozmawiać. Nie oceniam ludzi po pozorach; poznanie kogoś to proces wymagający czasu, cierpliwości, zaangażowania. Jestem domatorką, choć nie brak mi tendencji do weekendowego włóczenia się po klimatycznych knajpkach czy odwiedzania znajomych. Nabieram energii i dystansu do wszystkiego, co mnie otacza albo gdzieś wysoko albo gdzieś daleko stąd.

Czego tutaj szukam? Chciałabym być częściej szczęśliwa, śmiać się tak, jak jeszcze parę lat temu. Mieć przy swoim boku kogoś, komu za trzydzieści lat powiem: „wiesz, dobrze, że jesteś”.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K30/16/N Iga, 32 lata

Pracuję ze studentami. Jestem lektorem niemieckiego i czasem zajmuję się tłumaczeniami. Lubię ludzi, jestem towarzyska, otwarta. Lubię przygody. Jak wyjechać to nie do Egiptu z biurem...

Pracuję ze studentami. Jestem lektorem niemieckiego i czasem zajmuję się tłumaczeniami. Lubię ludzi, jestem towarzyska, otwarta. Lubię przygody. Jak wyjechać to nie do Egiptu z biurem podróży i walizką, tylko Kambodża lub Wietnam z plecakiem i biletem w jedną stronę. Jeśli polskie morze to nie Sopot, tylko namiot, śpiwór i las.

Dojrzałam do poważnego związku, ale nie chcę od razu wychodzić za mąż.
Odpowiedz na ofertę
więcej

25/1/N Małgosia, 31 lat, przedszkolanka

160 cm wzrostu, szczupła sylwetka, blondynka o niebieskich oczach. Mam pracę, którą lubię i kilka ciekawych pasji, które zapełniają mi czas. Lubię się uczyć, poszerzać swoje...

160 cm wzrostu, szczupła sylwetka, blondynka o niebieskich oczach.

Mam pracę, którą lubię i kilka ciekawych pasji, które zapełniają mi czas. Lubię się uczyć, poszerzać swoje horyzonty. Nie w głowie mi jednak kariera; uczę się sama dla siebie, dla własnej przyjemności. W wolnym czasie staram się dbać o swoją sylwetkę i dobre samopoczucie; regularnie chodzę na basen, jeżdżę na rowerze. Lubię spędzać czas w plenerze, a żadna pogoda nie jest zła na spacer. Uczestniczę w zajęciach z jogi, ale nie traktuje jogi w kategoriach religii. Joga to świetny sposób na relaksację, wyciszenie się, zadbanie o zdrowie. Gdy pogoda za oknem nie zachęca do wyjścia z domu, sięgam po książkę. Kocham podróże, niekoniecznie ta dalekie; czasem wystarczy jednodniowa wycieczka czy spontaniczny wyjazd w góry czy nad morze.
Jestem osobą uśmiechniętą, serdeczną i przychylnie nastawioną do każdego. Lubię poznawać nowych ludzi, sama jestem otwarta i towarzyska. I bardzo rodzinna; chętnie spotykam się z najbliższymi, zapraszam do siebie gości. Jestem odpowiedzialna, zaradna, pracowita. Zdolna do drobnych szaleństw i spontaniczności, ale i do głębszej refleksji. Wobec życia mam wiele pokory; sama staram się cieszyć każdą chwilą, czerpać z życia jak najwięcej.
Chciałabym poznać mężczyznę, z którym będę mogła stworzyć wspólny dom. Cieszący się życiem, pogodny i z poczuciem humoru. Ważna życiowa dojrzałość, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista. Mężczyzna, który jest męski, konkretny i zdecydowany, ale równocześnie wrażliwy, uczuciowy i troskliwy.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K32/17/N Kasia, 33 lata

Pracuję w centrum medycznym. Mam wykształcenie wyższe i studiuję jeszcze podyplomowo public relations. Lubię się rozwijać. Uczyć języków obcych, poznawać kultury. Znam już...

Pracuję w centrum medycznym. Mam wykształcenie wyższe i studiuję jeszcze podyplomowo public relations. Lubię się rozwijać. Uczyć języków obcych, poznawać kultury. Znam już hiszpański, angielski, rosyjski, uczę się tureckiego. W planach mam niemiecki. Lubię jechać chociaż na miesiąc do kraju, którego języka się uczę.

<span style="\&quot;font-size:" 10pt\"="">Do pracy jeżdżę na rowerze, w ogóle lubię ruch. Staram się codziennie poczytać książkę. Dobry film, chętnie kino komercyjne, amerykańskie.
Odpowiedz na ofertę
więcej

K29/22/OZ Olga, 33 lata

Jestem subtelną szatynką o długich lekko kręconych włosach. Rozwiodłam się rok temu i sama wychowuję 4 letnią córeczkę. Dzięki wsparciu rodziny, mogę dalej się rozwijać i...

Jestem subtelną szatynką o długich lekko kręconych włosach. Rozwiodłam się rok temu i sama wychowuję 4 letnią córeczkę. Dzięki wsparciu rodziny, mogę dalej się rozwijać i realizować moje pasje. Lubię swoją pracę i cenię sobie bardzo pozytywną atmosferę w moim środowisku zawodowym. Poza praca staram się jeszcze znaleźć czas na naukę niemieckiego no i staram się też czasem pobiec na aerobik. Poza tym chętnie rower, rolki i narty, po prostu lubię wiatr we włosach…Staram się spędzać weekendy poza miastem i jak najwięcej czasu spędzać na łonie przyrody.
Chciałabym poznać mężczyznę, któremu będę mogła zaufać. Nie szukam ojca dla mojej córki, ale liczę na to że się zaprzyjaźnicie. Byłoby chyba najlepiej gdybyś Ty też miał dzieci, ale to nie jest warunek. Szukam mężczyzny, który nie boi się życia.
Dam Ci moją miłość pełną zaangażowania i oddania. Dam Ci moją czułość, mój spokój i moją fantazję.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K28/60/OZ Dorota, 30 lat

Jestem sympatyczną blondynką o zielonych oczach i pogodnym, ciepłym usposobieniu. Z natury jestem troszkę nieufna, ale kiedy ktoś zdobędzie moje zaufanie, potrafię być lojalna i...


Jestem sympatyczną blondynką o zielonych oczach i pogodnym, ciepłym usposobieniu. Z natury jestem troszkę nieufna, ale kiedy ktoś zdobędzie moje zaufanie, potrafię być lojalna i wierna. Staram się optymistycznie podchodzić do życia, choć pewnie byłoby dużo łatwiej, gdyby obok mnie był ukochany mężczyzna. Lubię zajmować się domem, chciałabym założyć rodzine.Wyobraźnia, pomysłowość, poczucie humoru - to mam. Partnerstwo, przyjaźń, namiętność - to chciałabym stworzyć razem ze swoim mężczyzną.


 

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN33/7/W Małgorzata, 33 lata

Jest wysoką, niebieskooką szatynką. Znak Zodiaku – Ryba. Moją największą pasją jest nauka języków obcych. Dzięki temu hobby, spełniam się również zawodowo – jestem...

Jest wysoką, niebieskooką szatynką. Znak Zodiaku – Ryba.

Moją największą pasją jest nauka języków obcych. Dzięki temu hobby, spełniam się również zawodowo – jestem tłumaczem i lektorem. Lubię podróże – poznawanie nowych kultur, ludzi, architektury, kuchni. To od święta, a na co dzień? Słucham jazzu i muzyki klubowej, lubię czytać. Stawiam na niezależność finansową, rozwój zawodowy, pogłębianie wiedzy. Cenię szczerość i konkretnych ludzi, którzy potrafią dążyć do celu, mają swoje pasje, realizują marzenia. Przy tym wszystkim nie brak mi jednak kobiecości; wiem, że odpowiedniemu mężczyźnie potrafię dać dużo ciepła, bliskości, namiętności.
Związek to dla mnie przede wszystkim partnerstwo, a nie dominacja. To uszanowanie wolności partnera, a nie jego ograniczanie. To zaufanie, a nie zamykanie w złotej klatce.
Napisz, jeśli i ty masz czasem wrażenie, że życie ucieka ci gdzieś przez palce, a to, co najważniejsze, gubi się w codziennych obowiązkach. Może wspólnie znajdziemy sposób, by zwykłą rzeczywistość uczynić niezwykłą, a zwyczajnym chwilom nadać niezwyczajny ton?


 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K27/35/OZ Joasia, 30 lat

jestem wysoką (174 cm) blondynką. Lubię dopasowane garsonki, dekolty i szpilki. Jestem po studiach, prowadzę własny biznes. Jest pełno mężczyzn wokół mnie… głównie...

jestem wysoką (174 cm) blondynką. Lubię dopasowane garsonki, dekolty i szpilki. Jestem po studiach, prowadzę własny biznes. Jest pełno mężczyzn wokół mnie… głównie materialistów, żonatych, szukających tylko romansu. A ja szukam mężczyzny, który będzie tylko dla mnie, będzie moim przyjacielem, kochankiem, partnerem. Chciałabym, abyś wyrwał mnie od natłoku spraw na winko, spacer, do sklepu. Kupilibyśmy parę składników, przyrządziłabym ci pyszną kolację. Może nawet poprosiłabym, abyś został na noc…
Lubię kontakt z ludźmi, jestem towarzyska, otwarta, przyjaźnie nastawiona do świata. Nie napiszę, że lubię podróże, bo dotychczas wszystkie oszczędności inwestowałam w firmę. Poza tym, do podróży brak mi kompana…
Chciałabym poznać mężczyznę, który planuje w przyszłości założyć rodzinę. Choć jestem nowoczesną i przebojową dziewczyną, cenię wartości rodzinne, kocham dzieci.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K28/9/OP Kasia, 30 lat

163/50, blondynka o niebieskich oczach. Jestem ambitna i nie każdemu mężczyźnie to odpowiada, ale czy to jest wada? Potrafię być zarówno zaradną dojrzałą kobietą, jak i małą...

163/50, blondynka o niebieskich oczach.

Jestem ambitna i nie każdemu mężczyźnie to odpowiada, ale czy to jest wada?
Potrafię być zarówno zaradną dojrzałą kobietą, jak i małą dziewczynką. Jestem pracowita, aktywna, z zasadami, kulturalna. Uprawiam sport, sporo podróżuję, znam biegle dwa języki. Nie ograniczam partnera skoro sama też chcę się rozwijać. Cenię przyzwoitości, sumienność, naturalność i pozytywne nastawienie do życia. Potrafię w sobie dużo zmienić, jeśli będę wiedziała co. Dzisiaj żyję tylko dla siebie, nie wiem, co zaakceptuję i co we mnie ci się nie spodoba. Mamy całe życie żeby się dopasować.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

4/1/N Agata, 28 lat, inżynier

Atrakcyjna, długowłosa brunetka. Bezdzietna panna Co we mnie jest ciekawego? Podobno połączenie kobiecego sposobu bycia z technicznymi pasjami. Z racji zawodu, który zresztą bardzo...

Atrakcyjna, długowłosa brunetka. Bezdzietna panna

Co we mnie jest ciekawego? Podobno połączenie kobiecego sposobu bycia z technicznymi pasjami. Z racji zawodu, który zresztą bardzo lubię, interesuję się inżynierią chemiczną i materiałoznawstwem. W wolnym czasie żegluję, zwiedzam świat na motocyklu. Moim marzeniem jest podróż do Japonii. Na co dzień chodzę na siłownię, czasem biegam. Zimą jeżdżę na nartach, ale gdy przyjdzie czas letniego urlopu – wypoczywam na plaży popijając drinki. Lubię muzykę (soul, jazz, RnB). Jestem wesołą kobietą, zresztą nie mam póki co zbyt wielu zmartwień. No chyba że otwieram szafę i jednoznacznie stwierdzam, że nie mam co na siebie włożyć ;). Pogodna, uśmiechnięta, optymistycznie patrzy na życie. Z nutką refleksji, spontaniczności, romantyzmu. Otwarta na ludzi, rozmowna, towarzyska, ale jeśli mam wybór -  wolę towarzystwo wypróbowanych znajomych niż całą masę przelotnych kontaktów.
Potrafię być w związku, dbać o swojego mężczyznę. Chcę i umiem się zaangażować. W związku ważna jest dla mnie intymna bliskość, zdolność kompromisów i dobra komunikacja. Chciałabym poznać mężczyznę , który jest dżentelmenem, ma z poczuciem humoru, daje wsparcie, potrafi słuchać, jest uczuciowy i rodzinny.

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN30/44/K Emilia, 33 lata, Specjalistka ds. administracji

Praca pochłania większość mojego życia, ale chyba przyszedł czas, by trochę wyhamować i pomyśleć o sobie. Czas upływa, a ja codziennie budzę się i zastanawiam, dlaczego przy mnie...

Praca pochłania większość mojego życia, ale chyba przyszedł czas, by trochę wyhamować i pomyśleć o sobie. Czas upływa, a ja codziennie budzę się i zastanawiam, dlaczego przy mnie nikogo nie ma? Mam ciekawe życie, ale bolą mnie te samotne wieczory, kiedy przytulić się mogę jedynie do poduszki..

Wszyscy wokół są tacy konkretni, każdy za czymś goni. Cenię to co spontaniczne i niewymuszone. Często wyjeżdżam, choć czasem lubię tak zwyczajnie posiedzieć w domu i pogapić się w telewizor. Razem z koleżankami chodzę na aerobik, gdzie spalam tłuszczyk i wzmacniam mięśnie. Lubię zwierzęta, przyrodę, sport.  Jestem szczupłą, zielonooką blondynką (168 cm)
Szukam energicznego i odpowiedzialnego mężczyzny do spędzania wspólnych dni i nocy. Powinien być dobry, rozsądny, czuły i delikatny w bliskości.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K33/54/W Joasia, 37 lat

 60/174, kobieca, elegancka blondynka Dzień dobry, mam na imię i nazwisko. Mieszkam na ulicy pod wskazanym palcem adresem. Wyglądam zwyczajnie: mam dwie ręce, dwie nogi i dwoje...

 60/174, kobieca, elegancka blondynka

Dzień dobry, mam na imię i nazwisko. Mieszkam na ulicy pod wskazanym palcem adresem. Wyglądam zwyczajnie: mam dwie ręce, dwie nogi i dwoje piwnych okien na świat, które ujawniają to, co chciałoby się ukryć – chropowate myśli, nastroje, pomysły z piekła rodem. Żyję we własnym światku, zdjętym z wąskiej półeczki Lamusa. Chciałabym mieć skrzydła. Nie tylko po to, by żyć z polotem, ale też po to, by mieć co parzyć, lecąc znów do gorącej żarówki.
Kogo szukam? Ujmę to tak.. Kiedy mężczyzna kocha kobietę, nigdy nie jest zbyt zmęczony, by ją przytulić i nigdy nie śmieje się z jej słabostek. On wie, że każda jej słabostka buduje jego wrażliwość i uczy dostrzegać piękno. Kiedy mężczyzna kocha kobietę, szanuje ją, jej wybór, jej gust, jej zdanie. Wie, że „moja” nie znaczy „moja własność”. Kiedy mężczyzna kocha kobietę, wie, że zawsze może do niej przyjść i położyć głowę na jej kolanach. Kiedy ją kocha, mimo upływu lat wciąż ją podziwia, adoruje, uwodzi. Wie, że próbując zatrzymać młodość, tak naprawdę oszukuje siebie i niweczy wspólnie przeżyte lata. Takiego mężczyzny szukam, w taką miłość wierzę. Spotkamy się zdziwieni, że to, o czym wiedzieliśmy od lat, spotkało nas dopiero teraz…
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K31/24/OZ Oliwia, 31 lat

Jestem Oliwia. Mam śliczną, roczną córeczkę, która tak jak ja potrzebuje spokoju, ciepła i osoby będącej dla nas oparciem. Nie jestem człowiekiem wymagającym, lecz potrzebującym...

Jestem Oliwia. Mam śliczną, roczną córeczkę, która tak jak ja potrzebuje spokoju, ciepła i osoby będącej dla nas oparciem. Nie jestem człowiekiem wymagającym, lecz potrzebującym (wręcz spragnionym) otwartego i szczerego serca. Mój partner porzucił nas, gdy moja córeczka się urodziła. Nie dojrzał do pewnych decyzji, wolał inne rozrywki. Chciałabym dać mojemu dziecku wszystko to, co najlepsze. Jednak ja sama także potrzebuję prawdziwego uczucia. Nie jestem zbyt ufna, jak mogłoby się wydawać, ale jeśli komuś zaufam, to całym sercem. Potrafię być bardzo wyrozumiała i tolerancyjna, jednak są rzeczy, których nie potrafię wybaczyć – do takich należą: alkoholizm i niewierność. Jestem osobą, która nie potrafi ranić drugiego człowieka, bo sama wie, co to ból i strach. Mężczyźnie, który nas pokocha dam za to szansę na stworzenie wspaniałej rodziny, której na pierwszym miejscu zawsze będzie miłość i uczciwość

Odpowiedz na ofertę
więcej

K36/3/OZ Katarzyna, 36 lat

Kasia, 36, wyższe Choć z wykształcenia jestem ekonomistką, pracuję w całkiem innej działce, a przy okazji realizuję swe pasje - projektuję odzież.  Żyję szybko i...

Kasia, 36, wyższe

Choć z wykształcenia jestem ekonomistką, pracuję w całkiem innej działce, a przy okazji realizuję swe pasje - projektuję odzież.  Żyję szybko i intensywnie, a może to tylko ucieczką przed samotnością? Lubię chodzić po górach, podróżować, spędzać weekendy poza domem. Poza tym fotografia, taniec, historia.
Myślę, ze gdybym znalazła odpowiedniego mężczyznę – potrafiłabym wywrócić moje życie do góry nogami.
NA pierwszym miejscu byłby ON i nasze wzajemne relacje. Ze wszystkich sił starałabym się pielęgnować powstałe uczucie, dbać o jakość wspólnych dni.
Jestem pełna zapału i nadziei, że to, co najlepsze jeszcze przede mną.
Szukam mężczyzny, który z utęsknieniem czeka na kobietę swoich marzeń. Może to będę ja? Jestem brunetką o dużych oczach, dużym uśmiechu. Mam 165 cm wzrostu, ważę 55 kg.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K40/33/OZ Agata, 38 lat

 Zadbana, zgrabna, zielonooka blondynka. Rozwiedziona, bezdzietna Jestem ciepłą, otwartą, pełną energii kobietą, lubiącą aktywnie spędzać wolny czas. Uwielbiam przyrodę i...

 Zadbana, zgrabna, zielonooka blondynka. Rozwiedziona, bezdzietna

Jestem ciepłą, otwartą, pełną energii kobietą, lubiącą aktywnie spędzać wolny czas. Uwielbiam przyrodę i góry, w nich najlepiej odpoczywam. Chętnie tańczę, z przyjemnością odwiedzam teatr, operę. Podchodzę z pasją do życia i z uporem dążę do raz podjętego celu. Szukam nowych wyzwań , chcę zobaczyc miejsca, w których jeszcze nie bylam, chcę otworzyć się na nowe perspektywy. W życiu przywiązuję się do ludzi, nie do miejsc. Cenię prawdziwą przyjaźń. Jestem kobietą rodzinną, otwartą, naturalną, szczerą. Na co dzień staram się być optymistką, bo pozytywne myśli przyciągają dobre wydarzenia.

Jeśli jesteś otwarty, ciepły i masz ochotę na zasypianie i budzenie się przy boku atrakcyjnej, przebojowej i obdarzonej dużym temperamentem kobiety - to jesteś tym mężczyzną, którego szukam. Chcę żyć i być razem, a nie osobno pod jednym dachem.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K32/2/N Kasia, 31 lat

168 cm, ciemna blondynka  Rozwiedziona, dzieci nie mam, choć bardzo bym chciała. Czuję, że już dorosłam do bycia mamą. Pracuję w administracji, szanuję swoją pracę i...

168 cm, ciemna blondynka

 Rozwiedziona, dzieci nie mam, choć bardzo bym chciała. Czuję, że już dorosłam do bycia mamą. Pracuję w administracji, szanuję swoją pracę i podchodzę do niej z dystansem. Praca nie jest całym moim życiem. Najbardziej oczywiście lubię weekendy. Wtedy staram się ruszać: kino, teatr, spotkania ze znajomymi, fitness, spacery. Lubię się rozwijać i co jakiś czas chodzę na jakieś szkolenia, kursy.
Normalna – to chyba mnie najbardziej opisuje. Chociaż to prawda są różne jej odmiany.
Staram się być otwarta, towarzyska, ale lubię mieć poczucie bezpieczeństwa. Jak jakaś podróż to raczej z biura podróży, wszystko dopracowane, obmyślone już wcześniej. Nie lubię niekontrolowanych przygód.
Odpowiedz na ofertę
więcej

K26/40/OZ Agata, 28 lat

Jestem normalną, młodą dziewczyną. Z uśmiechem od ucha do ucha, z dystansem do problemów, z kilkoma pasjami, o których chciałabym Ci opowiedzieć i nimi Cię zarazić. Tak wiele rzeczy...

Jestem normalną, młodą dziewczyną. Z uśmiechem od ucha do ucha, z dystansem do problemów, z kilkoma pasjami, o których chciałabym Ci opowiedzieć i nimi Cię zarazić. Tak wiele rzeczy chciałabym robić z Tobą.

Małżeństwo, rodzina – myślę, że to coś dla mnie.
Jestem tradycjonalistką – nie rozumiem kobiet, dla których liczy się przede wszystkim kariera, a potem ewentualnie życie rodzinne. Na pewno nie chciałabym zamknąć się w „czterech ścianach” i zakończyć swój osobisty rozwój, lecz umiejętnie pogodzić bycie żoną, matką z własnymi pasjami.

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE