A A A

Strona główna » Oferty » Duet Prestige

W ramach programu Duet Prestige prezentujemy oferty ogólnopolskie, jak i zagraniczne.

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


DP/k/5 Tatiana, 34 lata, Stomatolog

stomatolog. Jest panną o niebieskich oczach i kruczoczarnych włosach. 170 cm wzrostu, 54 kg wagi. Skończyłam szkołę muzyczną w klasie fortepianu, interesuję się dekoratorstwem...

stomatolog. Jest panną o niebieskich oczach i kruczoczarnych włosach. 170 cm wzrostu, 54 kg wagi.

Skończyłam szkołę muzyczną w klasie fortepianu, interesuję się dekoratorstwem wnętrz, maluję i rysuję , lubię muzykę (jazz!), książki, narty, rower, przyrodę. Bardzo lubię zwierzęta-mam 3 psy i kota.


Jestem optymistką, nie lubię stagnacji i nudy, lubię eksperymenty i zmiany. W czasie trudnych sytuacji staram się rozmawiać o problemach i bywam wtedy szczera…Bardzo dużo pracuję, ale nie jestem pracoholicką. Mam poczucie humoru i dystans do siebie.


Szukam przystojnego, eleganckiego, szarmanckiego mężczyzny. W wieku najwyżej 45 lat. Pana z poczuciem humoru, uczciwego, honorowego, optymisty, którego dochody będą wyrazem jego zaradności.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K36/31/N Alicja, 36 lat

Rozwiedziona, wyższe , własna firma. Drobna , ładna, zadbana blondynka o niebieskich oczach, inteligentna, komunikatywna, obyta w towarzystwie, rodzinna, z własnym zdaniem, z zasadami...

Rozwiedziona, wyższe , własna firma.

Drobna , ładna, zadbana blondynka o niebieskich oczach, inteligentna, komunikatywna, obyta w towarzystwie, rodzinna, z własnym zdaniem, z zasadami
 
Jestem zdecydowaną kobietą, wiem czego chcę, konkretna i szczera. Nie lubię udawania, kłamstwa i bezradności życiowej. Sama jestem energiczna i zaradna i podobnej osoby szukam. Nie uważam siebie za gwiazdę filmową ale na pewno nie brakuje mi wdzięku i kobiecości. Kiedy trzeba potrafię wesprzeć, zmotywować, zastąpić partnera i mam nadzieję, że zadziała to również i w drugą stronę. Jest we mnie wszystkiego po trochu: czasami uparta, czasami romantyczna czy uległa. Nie udaję, że sfera materialna partnera nie ma dla mnie znaczenia. Przerobiłam to i wiem, że mężczyzna źle się czuje w związku, w którym kobieta zarabia więcej od niego.
Lubię poznawać świat, ciekawych ludzi, interesuję się medycyną, wystrojem wnętrz, jeżdżę konno i rowerem, pływam, chodzę na siłownię, chętnie jeżdżę na nartach, jestem otwarta na nowe dyscypliny sportu czy sposób spędzania wolnego czasu.
Nie szukam partnera na siłę, nie będę go ograniczać, może nas połączyć na początku chemia, może przyjaźń ale nie koniecznie ślub. Pana do 50 lat, stan cywilny nieistotny.
Odpowiedz na ofertę
więcej

14/1/DP Marta, 33 lata

168cm wzrostu, blondynka o kręconych włosach. Witaj nieznajomy! Jeżeli i tobie doskwiera samotność, uważasz, że we dwoje jest ciekawiej, raźniej, piękniej - po prostu napisz....

168cm wzrostu, blondynka o kręconych włosach.

Witaj nieznajomy! Jeżeli i tobie doskwiera samotność, uważasz, że we dwoje jest ciekawiej, raźniej, piękniej - po prostu napisz. Spotkajmy się jak najprędzej, porozmawiajmy i przekonajmy się, czy jest szansa na coś więcej. Nie jestem zwolenniczką klikania.


Jestem za partnerstwem w związku, ale także za tradycyjnym podziałem ról - tobie zostawię wkręcenie żarówki i zmianę koła w samochodzie, a mi pozwól rządzić w kuchni i nie gniewaj się, jeśli otworzę szafę i będę się złościć, że znowu nie mam co na siebie włożyć. Kobieta ma być kobietą, mężczyzna mężczyzną. Chciałabym, by w naszym związku nie zabrakło rozmowy, szczerości, zaufania, namiętności, spędzania wolnego czasu, dzielenia zainteresowań, z czasem wspólnych planów.

Troszkę o mnie. Z wykształcenia humanistka, ale życie zaprowadziło mnie do korporacji, w której zajmuję się zarządzaniem i finansami. Wolny czas to nauka języka, aerobik, narty, książka, kino. Staram się dbać o swój wygląd i być kobieca. Lubię i podobno potrafię gotować; domowe „obowiązki” sprawiają mi przyjemność i dobrze czuję się w roli gospodyni. Chciałabym jednak, aby moje (nasze) życie nie sprowadzało się tylko do bycia w domu; chciałabym co najmniej ten raz w roku pojechać gdzieś na wakacje, wybrać się na weekend w góry, od czasu do czasu iść do kina, knajpki.

Jestem kobietą, która obdarzy cię czułością, troską, kobiecą aurą. Mój mężczyzna też powinien być taki w stosunku do mnie, bo lubię takich przytulasków.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K39/7/OZ Agnieszka, 36 lat

170cm/56kg, piwnooka blondynka. Rozwiedziona, bezdzietna.            Kiedyś dałam się na namówić na stukilometrową podróż w środku...

170cm/56kg, piwnooka blondynka. Rozwiedziona, bezdzietna.

 
         Kiedyś dałam się na namówić na stukilometrową podróż w środku nocy. To był początek mojej pasji. Teraz wypełniam karty i odliczam do startu. A najchętniej zakładam kask, dociągam pasy i dyktuję trasę z prawego kubełka..
         Poza rajdami żyję całkiem zwyczajnie. Mówią, że mam silny charakter i łatwo się nie poddaję. Taka jestem na polu zawodowym. Prywatnie bywam wrażliwa, romantyczna, łatwiej mnie zranić. To chyba normalne, w końcu jestem kobietą. Moje „umilacze” czasu wolnego: kino, książka, kabaret, muzyka, koncerty, sport (basen, joga, fitness). Ale i lubię takie leniwe niedziele, kiedy za oknem pada, a ja mogłabym cały dzień przechodzić w piżamie.
         Szukam poważnego związku, takiego z pazurem. Z przyjemnością poznam mężczyznę po przejściach, dojrzałego, szukającego partnerskiego związku. Kogoś, kto po pracy ma ochotę na dom, kobietę, wspólne gotowanie, weekendowe szaleństwa, wakacje, odkrywanie świata i uroków życia.
Odpowiedz na ofertę
więcej

21/1/DP Magdalena, 33 lata, wolny zawód

Szczupła brunetka. Bezdzietna panna Jestem tu, ponieważ brakuje mi w życiu Drugiej Połówki. Wokół wciąż otaczam się tymi samymi ludźmi i nie mam tak naprawdę okazji, by poznawać...

Szczupła brunetka. Bezdzietna panna

Jestem tu, ponieważ brakuje mi w życiu Drugiej Połówki. Wokół wciąż otaczam się tymi samymi ludźmi i nie mam tak naprawdę okazji, by poznawać nowe osoby. A przecież nikt z nas nie ma napisane na czole „wolna”. Większość znajomych ma już własne rodziny i gdy zbliża się weekend, trudno znaleźć towarzystwo do jakiegoś wyjścia/wyjazdu. W takich właśnie chwilach jest najtrudniej i wtedy powtarzam sobie, że musi się to jak najszybciej zmienić.

Jestem dziewczyną samodzielną, od dawna na swoim. Ze stałą pracą, która jest jednocześnie hobby – projektuję ubrania, szyję i zajmuję się stylistyką. Mam zmysł do aranżacji wnętrz, troszkę maluję. Kreatywna ze mnie dusza, choć nigdy nie kształciłam się w tym zawodzie. Lubię książki, gotowanie, dobry film, podróże – takie na własną rękę, bez udziału biur podróży. Jestem wrażliwa, romantyczna, delikatna. Potrafię być spontaniczna, odważna, szalona.  To taki mój świat, do którego zapraszam ciebie.. Podobno mam kolorową osobowość – przekonaj się, czy to prawda. Chciałabym poznać mężczyznę do + - 40 lat, który ma apetyt na bycie we dwoje. Nie mam swojego ideału, po prostu musi mieć w sobie to magiczne „coś” co sprawi, że serce zacznie mi bić szybciej.

Odpowiedz na ofertę
więcej

1/1/DP Monika, 37 lat, własna działalność

wysoka brunetka o niebieskich oczach Kim jestem? Trudno jest opisywać siebie przymiotnikami, więc spróbuję trochę inaczej. Uspokaja mnie muzyka klasyczna, pobudza mocna kawa....

wysoka brunetka o niebieskich oczach


Kim jestem? Trudno jest opisywać siebie przymiotnikami, więc spróbuję trochę inaczej. Uspokaja mnie muzyka klasyczna, pobudza mocna kawa. Odreagowuję gotując,pieląc ogródek. Dbam o siebie poprzez siłownię i jogę. Emocje wywołuje kino akcji i książki Agaty Christie. Śmieję się na polskich kabaretach, wzruszam na komediach romantycznych. Jest mi obojętna polska scena polityczna, ale staram się aktywnie działać w środowisku, w którym obracam się na co dzień. Mam alergię na głupotę i brak tolerancji, a szacunek wzbudza empatia i odwaga w poglądach. Nudzę się przy telewizorze, ale na słowo „kino” staję na baczność. Dużo pracuję, ale potrafię wyłączyć telefon, kiedy odpoczywam. Choć stać mnie na wiele, mam wobec pieniędzy wielki szacunek i mądrze zarządzam swoim budżetem. Inwestuję w podróże i związane z nimi emocje. Staram się wychować syna na mądrego faceta i dać mu dobry start w przyszłość.
Choć jestem postrzegana jako kobieta sukcesu, dla ciebie chciałabym być kobietą życia. Chciałabym, aby moje zawodowe osiągnięcia napawały cię dumą, a nie budziły kompleksy czy rywalizację..

Odpowiedz na ofertę
więcej

15/1/DP Lena, 38 lat, własna firma

Nie wierzę w astrologię, ale w tym jednym przypadku jedno jest pewne: jestem typowym Wodnikiem. Z jednej strony jestem kobietą konkretną, decyzyjną, odpowiedzialną i zdroworozsądkową, z...

Nie wierzę w astrologię, ale w tym jednym przypadku jedno jest pewne: jestem typowym Wodnikiem. Z jednej strony jestem kobietą konkretną, decyzyjną, odpowiedzialną i zdroworozsądkową, z drugiej – wielka ze mnie romantyczka i marzycielka. Priorytetem w życiu są dla mnie uczucia, szacunek dla drugiego człowieka bez względu na wiek , zarobki czy pozycję, pokora wobec życia, optymizm. Nie lubię małostkowości, hipokryzji oraz stawiania się ponad innymi. Jestem osobą tolerancyjną , lecz unikającą skrajności , cenię po prostu umiar we wszystkim.
 

Najlepiej czuję się w zwiewnych sukienkach i butach na wysokim obcasie. Stawiam na elegancję, ale nie pozbawioną dziewczęcości.  Zawodowo spełniona, obecnie mam już więcej czasu na życie prywatne i korzystanie z życia. W wolnym czasie spotykam się ze znajomymi; organizujemy sobie wspólne wyjścia, wycieczki , grillujemy lub po prostu spotykamy się w domu. Interesuję się sztuką i kulturą; nie mogę żyć bez muzyki, bywam też na galeriach i wystawach. Jestem miłośniczką Włoch i wszystkiego, co włoskie – począwszy od kraju, klimatu, architektury, poprzez kuchnię, język, modę. Zajmuję się też zwykłymi codziennymi czynnościami typu koszenie trawy, przycinanie krzewów. Pielęgnowanie ogrodu mnie relaksuje i pozwala naładować się pozytywną energią.


Chciałabym poznać mężczyznę, który ma energię, chce jeszcze czegoś od życia,  dbający i szanujący kobietę, opiekuńczy, odpowiedzialny, z szacunkiem dla innych ludzi, potrafiący cieszyć się życiem.

Odpowiedz na ofertę
więcej

13/1/DP Anna, 32 lata

170 cm wzrostu, atrakcyjna brunetka o piwnych oczach. Panna, nie ma dzieci. Pracuje jako tłumacz w międzynarodowej firmie. Kim jestem? Nie idealną kobietą dla nie idealnego mężczyzny....

170 cm wzrostu, atrakcyjna brunetka o piwnych oczach. Panna, nie ma dzieci. Pracuje jako tłumacz w międzynarodowej firmie.

Kim jestem? Nie idealną kobietą dla nie idealnego mężczyzny. Kobietą pełnokrwistą, pełnowymiarową, przepełnioną emocjami. Zbudowaną ze wzlotów i upadków, z traum i uniesień, z zachwytów i rozczarowań, z radości i smutków, z zalet i wad. Bywa, że sama dla siebie jestem zamkniętą, tajemną księgą, ale bywa też, że jestem szczera i prosta jako dziecko.

Jestem kobietą, która lubi swoje codzienne życie. Gdy wstaję rano, nie smucę się, że muszę iść do pracy. Choć gdy nadchodzi środa, myślę już o weekendzie. A wtedy: spotykam się ze znajomymi, idę popływać lub wygrzać się na saunie, upichcę coś dobrego, otwieram wino, oglądam film, pakuję się i jadę w góry, idę na mały shopping (wtedy koniecznie muszę odwiedzić wedlowską pijalnię czekolady), czasem śpię do południa a czasem już o 7 jestem na nogach. Prowadzę zupełnie normalne życie, a do tego życia chciałabym zaprosić ciebie, by móc połączyć te nasze światy w jeden.

Kogo szukam? Tak po prostu… Mężczyzny, który może być wszędzie, ale woli być ze mną. Kogoś, kto doceni moje zalety, zaakceptuje wady. Nie będzie się śmiał, gdy rozkleję się na filmie, ale i tupnie nóżką, gdy utkwię na dłużej w przymierzalni. Kogoś, z kim będę mogła mieć plany, marzenia, szalone pomysły. I przy kim poczuję się bezpieczna…

Odpowiedz na ofertę
więcej

34/1/DP Kamila, 32 lata

Pierwsze, co we mnie zobaczysz, to długie blond włosy i szeroki uśmiech. Potem zauważysz, że nie wyobrażam sobie życia bez szpilek. Z czasem usłyszysz, że jestem odważną i silną...

Pierwsze, co we mnie zobaczysz, to długie blond włosy i szeroki uśmiech. Potem zauważysz, że nie wyobrażam sobie życia bez szpilek. Z czasem usłyszysz, że jestem odważną i silną kobietą. A gdy powiesz mi do ucha: „nie jesteś już sama, bo jestem obok”, ujrzysz najszczęśliwszą kobietę na świecie. 

Moje codzienne życie? Zrezygnowałam z dochodowego i bardzo stresującego stanowiska w korporacji na rzecz własnej działalności, w której od niedawna stawiam pierwsze kroki. Zyskuję radość, spełnienie, a większe pieniądze przyjdą z czasem.

To, o czym marzę, to mały drewniany domek z dala od zgiełku miasta; dom pełen ludzi, zapachu drewna z kominka i ciasta drożdżowego z owocami.  Troszkę oduczyłam się bycia razem, więc jeśli będzie cieknął mi kran, a nie poproszę Cię o pomoc, tylko zadziałam sama, nie gniewaj się.. Będę po prostu musiała przyzwyczaić się do męskiej obecności w moim życiu. Mój czas wolny to książki, rower, pływalnia Kocham naturę; mogę zwyczajnie położyć się pod drzewem i patrzeć w niebo.

Chciałabym poznać mężczyznę, który lubi swoje codzienne życie, ma więcej powodów do uśmiechania się niż narzekania. Kogoś, kto fajnie wygląda zarówno w garniturze, jak i dresie. Kogoś, kto lubi bliskość, intymność we dwoje…

Odpowiedz na ofertę
więcej

4/1/DP Magdalena, 36 lat, wolny zawód

Wiele w tym prawdy gdy słyszę, że mężczyźni boją się niezależnych i reprezentatywnych kobiet... I choć nie mam pojęcia dlaczego tak jest, sama jestem tego przykładem.. Mówią, że...

Wiele w tym prawdy gdy słyszę, że mężczyźni boją się niezależnych i reprezentatywnych kobiet... I choć nie mam pojęcia dlaczego tak jest, sama jestem tego przykładem..
Mówią, że jestem atrakcyjną kobietą. Staram się dobrze wyglądać, bo wbrew pozorom to furtka otwierająca wiele drzwi. Z wykształcenia jestem prawnikiem i farmaceutką. Te dwa,  z pozoru różne zawody, łączy bardzo wiele. Zawodowo zajmuję się prawem farmaceutycznym i dostosowywaniem norm unijnych do polskich realiów. Nie mam bladego pojęcia, co oznacza praca na etacie. Ja mam tą swobodę, że sama zarządzam swoim czasem. Są dni, kiedy budzę się o ósmej i przewracam się na drugi boczek, a śniadanie jem wtedy, kiedy wszyscy zasiadają do obiadu. Są też takie, gdy wytężam wzrok przy komputerze, gdy inni już od paru godzin smacznie śpią.
Odważnie kroczę przez życie i mam na nie tysiące pomysłów. Swoboda finansowa pozwala na realizowanie planów, pasji. Jeszcze całkiem niedawno w najskrytszych snach nie myślałam, że podróż do RPA będzie leżeć w zasięgu moich możliwości...
Nieźle radzę sobie w życiu, ale nie jestem samowystarczalna. Jestem w pełni niezależna, ale chciałabym uzależnić się od kogoś i uczucia, jakim tego kogoś obdarzę.. Na co dzień uchodzę za kobietę sukcesu, ale będę się tak czuła, gdy zjawisz się w moim życiu...

Odpowiedz na ofertę
więcej

DPK/37/1 Karolina, 36 lat, Wolny zawód

  168 cm, szczupła sylwetka, czarne włosy. Rozwiedziona, bezdzietna Z wykształcenia jestem psychologiem i ekonomistą. Dwie, zupełnie różne branże udało mi się połączyć w...

 168 cm, szczupła sylwetka, czarne włosy. Rozwiedziona, bezdzietna

Z wykształcenia jestem psychologiem i ekonomistą. Dwie, zupełnie różne branże udało mi się połączyć w jednym zawodzie: jestem coachem, trenerem biznesu. Lubię swój fach, bo jest dla mnie wyzwaniem. Sama organizuję sobie czas pracy – są dni, kiedy budzę się o 9., patrzę na zegarek i obracam się na drugi boczek. Są też takie, kiedy w środku nocy jestem już w połowie drogi do miejsca, w którym będę pracowała. Lubię swoją codzienność.
Jestem atrakcyjną (tak mówią), smukłą brunetką. Szpilki i czerwone paznokcie to moje drugie imię. Wolę elegancję od sportowego stylu, choć nie jest mi obcy dres, trampki i kucyk na głowie. Pochodzę z dość artystycznej rodziny, mam wrażliwe ucho na dźwięki – jazz, blues, klasyka – najlepiej w wydaniu live.
Odważnie kroczę przez życie, lubię, gdy coś się dzieje, niełatwo się poddaję. Nauczyłam się czerpać z życia pełnymi garściami i mieć dystans do problemów. Co nie oznacza, że jestem samowystarczalna… Brakuje mi kogoś, kto złapie mnie za rękę i powie „chodź, idziemy na spacer”. Konkretnego, zdecydowanego mężczyzny, w ramionach którego będę mogła poczuć się czasem małą dziewczynką. Jednocześnie kogoś, kto dotrzyma mi kroku i nie przerazi się kobiety, która lubi dawać sobie w życiu wyzwania.
Odpowiedz na ofertę
więcej

K34/73/W Aneta, 36 lat, Tłumacz

Pracuje w tłumaczeniach i uczy angielskiego. Jestem stuprocentową kobietą – ze wszystkimi tego konsekwencjami. Raz zdecydowana, innym razem całkiem niepewna swoich decyzji. Raz...

Pracuje w tłumaczeniach i uczy angielskiego.


Jestem stuprocentową kobietą – ze wszystkimi tego konsekwencjami. Raz zdecydowana, innym razem całkiem niepewna swoich decyzji. Raz stanowcza, innym razem czekam, aż sprawy same się rozstrzygną. Zmieniam się wraz z mijającymi dniami, ale zawsze niezmiennie doceniam piękne chwile, miejsca i wyjątkowych ludzi. Od szkolnych lat mam tych samych przyjaciół. Lubię wodę, słońce, spacery, rower. Mam słabość do czekolady i późnego wstawania. Uchodzę za gadułę, zazwyczaj też nie mam problemów z wypowiadaniem się na piśmie, a jednak pisanie tutaj jest dla mnie trochę kłopotliwe. Poczekam więc na pytania pomocnicze..
Sama nie wiem, czy mam jakiś swój ideał. Dobrze czuję się w towarzystwie ludzi prostolinijnych, ciepłych, otwartych. Nie lubię sztuczności, pozerstwa, cwaniactwa. Czasem jednak moje fascynacje mężczyznami bywały dla mnie samej zaskoczeniem, więc staram się nie zamykać na żadne możliwości.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

DPK/29/5 Magdalena, 32 lata

170cm wzrostu, szczupła blondynka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna Uzależniona od trzech rzeczy - czekolady z okienkiem, muzyki i sukienek. Wielbicielka perfum Armaniego, koloru...

170cm wzrostu, szczupła blondynka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna

Uzależniona od trzech rzeczy - czekolady z okienkiem, muzyki i sukienek. Wielbicielka perfum Armaniego, koloru niebieskiego i długich kąpieli w pianie. Lubię się zmęczyć na korcie tenisowym. Na śniadania pijam mocną kawę, wieczorami kubek z kawą zamieniam na kieliszek wina. Praca jest moją pasją, ciągle się rozwijam i uczę języków. Jestem otwarta na nowości, ale w sprawach związku, małżeństwa, rodziny – jestem tradycjonalistką. Lubię dym ogniska, gorzej z tym papierosowym. Jestem pogodna i tolerancyjna, wiele rzeczy jestem w stanie znieść, ale skarpety do sandałów – hmm, ciężka próba.

Szukam kogoś, dzięki komu będę mogła stąd zniknąć… Chciałabym poznać wykształconego mężczyznę, który potrafi kochać.. i podobnie jak ja, ceni w związku wierność, zaufanie, kompromis, szacunek.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K/1556/04 Katarzyna, 37 lat, rzecznik prasowy

Jasne, dość długie włosy, brązowe oczy. Pracuję w międzynarodowej korporacji jako rzecznik prasowy. To ważne stanowisko, wymagające ode mnie doskonałej znajomości prawa, języków...

Jasne, dość długie włosy, brązowe oczy. Pracuję w międzynarodowej korporacji jako rzecznik prasowy.

To ważne stanowisko, wymagające ode mnie doskonałej znajomości prawa, języków obcych, wysokiej odporności na stres, świetnej prezencji i umiejętności radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. Praca pozwala mi na pełną niezależność finansową. Hobbistycznie interesuję się architekturą wnętrz, co pomogło mi, myślę, że gustownie urządzić mój apartament. Przynajmniej dwa razy w roku funduję sobie wakacje; zimą wypady na narty, latem koniecznie blisko wody. Można więc uznać, że odniosłam w życiu sukces, ale... cóż, nie ułożyło mi się małżeństwo. Studencka wielka miłość nie sprostała rzeczywistości. Rozwiedliśmy się kilka lat temu. Do tej pory nie miałam nowego związku i od pewnego czasu czuję, że pora zapomnieć o przeszłości i zacząć myśleć o tym, co będzie. Mam raczej zrównoważony charakter, jestem dobrze zorganizowana, niezbyt gadatliwa, opiekuńcza w stosunku do innych. W przyjaźni i miłości stawiam na jakość, nie na ilość. Dbam o ludzi, których kocham. Niewiele piję (okazjonalnie) i nie palę papierosów. Interesuje mnie znajomość z odpowiedzialnym i dojrzałym emocjonalnie mężczyzną, ze stabilną sytuacją materialną, uporządkowanymi sprawami rodzinnymi. Zainteresowania dowolne – to nawet ciekawiej, kiedy ludzie mają różne pasje.

Odpowiedz na ofertę
więcej

DP1/2/3 Agnieszka, 34 lata

kadra zarządzająca 170cm/53kg.  Rozwiedziona. Bezdzietna. Urzekająca blondynka : - ) Roześmiana, z chochlikiem w oczach. Inteligenta. Z charakterem. Otwarta na ludzi i...

kadra zarządzająca

170cm/53kg.  Rozwiedziona. Bezdzietna.

Urzekająca blondynka : - ) Roześmiana, z chochlikiem w oczach. Inteligenta. Z charakterem. Otwarta na ludzi i odmienność. Czuła, wrażliwa, ciepła  i rodzinna kobietka. Przyjaciółka. Kochanka. Partnerka do rozmów wszelakich. Nie karierowiczka. Z zamiłowaniem do muzyki, włoskiej kuchni, wina, czekoladek i przytulania. Wysportowana. Estetka.

Poszukuję mężczyzny z klasą, który chce stworzyć trwały, formalny związek i jest gotowy na nową Miłość. Zdecydowanie stabilnego emocjonalnie. Odpowiedzialnego. Uśmiechniętego optymistę. Czułego. Takiego, który otoczy mnie męskim ramieniem. Wrażliwego na drugiego człowieka. Spełnionego zawodowo - najchętniej biznesmena, ale to nie warunek. Dla którego ważne jest bycie a nie bywanie we dwoje. Postawnego – powyżej 180 cm, aktywnego i niepalącego. 

Mężczyznę, który tak jak ja marzy o fajnej rodzinie. O wspólnych wieczorach w ciepłym, jasnym domu w zieleni ogrodu, pełnym dziecięcego śmiechu, rozmów i wygłupów, przy kominku, wspólnym gotowaniu, muzyce, lampce wina i kochaniu. O bliskości, miłości, przyjaźni. O poczuciu, że ktoś tęskni i czeka. I o dużej choince na Święta : - )       

Jestem białą kartą do zapisania, może właśnie przez Pana, proszę Pana : - )

Odpowiedz na ofertę
więcej

K40/2/OZ Aleksandra, 39 lat

161cm/52kg, blondynka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, córka – 15 lat.  O sobie słów kilka, ocenę pozostawiam tobie. Mądra, wrażliwa, ciepła kobieta. Delikatna,...

161cm/52kg, blondynka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, córka – 15 lat.

 O sobie słów kilka, ocenę pozostawiam tobie. Mądra, wrażliwa, ciepła kobieta. Delikatna, subtelna, ale też silna i samodzielna. Ktoś, komu można zaufać i podzielić się swoim światem do końca. Ufam ludziom, wychodzę z założenia, że każdy jest z natury dobry. Staram się być profesjonalistką w pracy, angażuję się w sprawy swoich klientów. Ale potrafię oddzielić sprawy zawodowe od prywatnych. A prywatnie lubię: kino, muzyka, fotografia, sauna, kuchnia. Dla ruchu mile widziane: rower, narty, spacery, fitness. Nie przepadam za nadmiernym spokojem, choć i mnie czasem dopadają dni, kiedy mogłabym nie wychodzić z łóżka. A gdyby ktoś mi w tym łóżku towarzyszył, czas na wyjście z niego na pewno by się wydłużył….
         Jestem zupełnie niezależna, ale miło by było, gdybym mogła uzależnić się od uczucia... Szukam przyjaźni, partnerstwa, bliskości. Nocy, w których ktoś zabije samotność, dni w których jaśnieć będzie nawet gdy zabraknie słońca.
Odpowiedz na ofertę
więcej

DPK/32/6 Aleksandra, 32 lata, Prawnik

167cm/53kg, szatynka o brązowych oczach. Panna bezdzietna. Niepaląca. Zodiakalna Waga Zwyczajna dziewczyna ze zwyczajnymi marzeniami – o własnej kancelarii, o podróży do Japonii,...

167cm/53kg, szatynka o brązowych oczach. Panna bezdzietna. Niepaląca. Zodiakalna Waga

Zwyczajna dziewczyna ze zwyczajnymi marzeniami – o własnej kancelarii, o podróży do Japonii, o rodzinie, o wspólnie spędzanych Świętach, o byciu ze sobą na dobre i na złe…
Pracuję, ciągle się dokształcam. Jestem ciekawa ludzi, świata, każdej chwili. Staram się być pogodna, odpowiedzialna, pomocna. Lubię spacery, las, przyrodę i zwierzęta. Ponad wszystko kocham góry –polskie Bieszczady i austriackie Alpy. Tam odpoczywam najlepiej. W tygodniu sporo pracuję i na nic innego nie starcza mi czasu, dlatego weekendy staram się wykorzystać maksymalnie – fitness, spotkania ze znajomymi, odwiedzenie rodzinki, książka, chętnie kino, sauna.

Chciałabym poznać kogoś, kto jest na podobnym etapie życia, co ja.

Być może poznam Cię w warzywniaku lub w kolejce do bankomatu. Stuknij mnie wtedy w plecy, żebym wiedziała, że to Ty. Być może poznam Cię w Duecie. Tylko musisz też tu być. Abyśmy mogli się poznać…
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K29/1/N Ania, 31 lat

Blondynka o niebieskich oczach -168 cm wzrostu. Stan cywilny –Panna, nie ma dzieci. Pracuję jako manager produktu. Z natury jestem optymistką, jestem zadowolona z życia. Nie...

Blondynka o niebieskich oczach -168 cm wzrostu. Stan cywilny –Panna, nie ma dzieci.

Pracuję jako manager produktu. Z natury jestem optymistką, jestem zadowolona z życia.
Nie należę do osób zamartwiających się na zapas, idę zawsze do przodu. Jestem pogodna, uśmiechnięta, otwarta na świat i na nowe wyzwania. Nie boje się zmian w swoim życiu.
Jeśli pojawi się w moim życiu ktoś wyjątkowy jestem otwarta na wszystkie opcje.
Lubię oglądać sport na żywo- szczególnie piłkę nożną. Wiem ile klubów piłkarskich i stadionów jest w Londynie jak również, kto zdobył w tym roku Puchar Europy.
Niech Cię to jednak nie zmyli- na co dzień chodzę w szpilkach i seksownych kostiumikach.
Jestem kobieca i namiętna. Jak każda kobieta pełna sprzeczności. Spełniam się na polu zawodowym, ale najważniejsze jest dla mnie życie osobiste. Lubię swoja prace i chciałabym ją móc pogodzić z życiem rodzinnym. Partner- wiek do 45 roku życia. Wolny. Mężczyzna uprawiający sport, lubiący aktywny styl życia. Pogodny otwarty, bezkonfliktowy, ktoś, kto ma pasje i cel w życiu.
Miejsce zamieszkania jest dla mnie mniej istotne. Mieszkałam i pracowałam w kilku krajach.
Ważny jest dla mnie człowiek i jego sposób patrzenia na życie. Dążenie do wspólnych celów.
Odpowiedz na ofertę
więcej

3/1/DP Agnieszka, 34 lata, manager

bezdzietna panna, atrakcyjna, długowłosa blondynka, 171 cm wzrostu. Brakuje mi kogoś, kto dostrzeże we mnie kobietę, a nie tylko biznesowego partnera w spódnicy. Brakuje mi kogoś, kto...

bezdzietna panna, atrakcyjna, długowłosa blondynka, 171 cm wzrostu.

Brakuje mi kogoś, kto dostrzeże we mnie kobietę, a nie tylko biznesowego partnera w spódnicy. Brakuje mi kogoś, kto zamknie mi przed nosem komputer, da całusa i powie „koniec pracy na dziś”. A ja, choć nie leży to w mojej naturze, zgodzę się na wszystko.  Brakuje mi kogoś, kto polubi moje eleganckie wydanie w szpilkach i pełnym makijażu, ale gdy założę dżinsy i adidasy, powie „jesteś piękna”.
Brakuje mi kogoś, kogo ucieszy mój kolejny zawodowy sukces, a nie będzie o niego zazdrosny. Dziś to ja mogę mieć więcej, jutro role przecież mogą się obrócić.
Brakuje mi kogoś, kto w pełni mi zaufa i nie będzie zazdrosny, gdy czasem będę musiała zjeść obiad w towarzystwie kontrahentów. Będzie wiedział, że prawdziwą przyjemność sprawia mi jedzenie posiłków w jego towarzystwie.
Brakuje mi kogoś, z kim będę mogła realizować swoje zainteresowania. A nawet jeśli są one różne od twoich, wspólnie znajdziemy takie, które nam obojgu będą sprawiać przyjemność.
Chciałabym poznać mężczyznę, w ramionach którego będę czasem mogła poczuć się małą dziewczynką. Jednocześnie kogoś, kto dotrzyma mi kroku, nie będzie miał na moim tle kompleksów i nie przerazi się kobiety, która lubi stawiać sobie w życiu wyzwania..

Odpowiedz na ofertę
więcej

K39/5/OZ Daria, 37 lat

172 cm/62kg, brunetka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, córka – 12 lat. Pani jest aktywna zawodowo na wielu płaszczyznach.          ...

172 cm/62kg, brunetka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, córka – 12 lat. Pani jest aktywna zawodowo na wielu płaszczyznach. 

         Czasem jestem brunetką, czasem szatynką. Czasem w spódniczce i wysokich szpilkach, czasem w dżinsach i adidasach. Wszystko zależy od okazji. Latem rzadko bywam w domu. Wolę las, wodę, spacery, rower, wyjazdy. Kiedy za oknem jesień, lubię dom. Gorącą herbatę, dobrą książkę, nastrojową muzykę. Zimą wybieram narty i góry.
         Ale i czasem trzeba popracować, między tymi wszystkimi przyjemnościami. Choć i praca jest przyjemnością, jednak jeśli jest powtarzana codziennie, czasem nuży. Zawodowo zajmuję się tłumaczeniami, wykładam też na uczelni, uczę w szkole językowej. Dlaczego romanistyka? Mój ojciec z pochodzenia jest Francuzem, miłość do tego kraju mam już we krwi. I temperament pewnie też.
         Chciałabym poznać mężczyznę, który chce stworzyć związek, a nie szuka jedynie przygody. Wiedzący czego chce od życia, konkretny, umiejący nie tylko ładnie mówić, ale słowa zamienić w czyny…
Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE