A A A

Strona główna » Oferty » Duet Prestige

W ramach programu Duet Prestige prezentujemy oferty ogólnopolskie, jak i zagraniczne.

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


4/1/DP Magdalena, 36 lat, wolny zawód

Wiele w tym prawdy gdy słyszę, że mężczyźni boją się niezależnych i reprezentatywnych kobiet... I choć nie mam pojęcia dlaczego tak jest, sama jestem tego przykładem.. Mówią, że...

Wiele w tym prawdy gdy słyszę, że mężczyźni boją się niezależnych i reprezentatywnych kobiet... I choć nie mam pojęcia dlaczego tak jest, sama jestem tego przykładem..
Mówią, że jestem atrakcyjną kobietą. Staram się dobrze wyglądać, bo wbrew pozorom to furtka otwierająca wiele drzwi. Z wykształcenia jestem prawnikiem i farmaceutką. Te dwa,  z pozoru różne zawody, łączy bardzo wiele. Zawodowo zajmuję się prawem farmaceutycznym i dostosowywaniem norm unijnych do polskich realiów. Nie mam bladego pojęcia, co oznacza praca na etacie. Ja mam tą swobodę, że sama zarządzam swoim czasem. Są dni, kiedy budzę się o ósmej i przewracam się na drugi boczek, a śniadanie jem wtedy, kiedy wszyscy zasiadają do obiadu. Są też takie, gdy wytężam wzrok przy komputerze, gdy inni już od paru godzin smacznie śpią.
Odważnie kroczę przez życie i mam na nie tysiące pomysłów. Swoboda finansowa pozwala na realizowanie planów, pasji. Jeszcze całkiem niedawno w najskrytszych snach nie myślałam, że podróż do RPA będzie leżeć w zasięgu moich możliwości...
Nieźle radzę sobie w życiu, ale nie jestem samowystarczalna. Jestem w pełni niezależna, ale chciałabym uzależnić się od kogoś i uczucia, jakim tego kogoś obdarzę.. Na co dzień uchodzę za kobietę sukcesu, ale będę się tak czuła, gdy zjawisz się w moim życiu...

Odpowiedz na ofertę
więcej

DPK/31/14 Daria, 31 lat, Architekt

168cm wzrostu, szczupła brunetka, bezdzietna panna Reklama dźwignią handlu, ale chyba nie w moim wykonaniu. Stawiam na wzajemne poznawanie się, odkrywanie siebie nawzajem. To chyba...

168cm wzrostu, szczupła brunetka, bezdzietna panna

Reklama dźwignią handlu, ale chyba nie w moim wykonaniu. Stawiam na wzajemne poznawanie się, odkrywanie siebie nawzajem. To chyba fajniejsze niż taka kawa na ławę. Jestem kobietą zadowoloną z życia, z siebie, ze swojej codzienności. Praca sprawia mi frajdę, zdrowie dopisuje, a to najważniejsze. Rzadko narzekam, lubię się śmiać. Jestem odważna i spontaniczna, nie trzeba mnie na coś długo namawiać, lubię wszystko sprawdzić na własnej skórze. Z pozoru twarda kobieta, ale wiadomo – pozory mylą. Choć bywam uparta – w końcu nie bez powodu jestem zodiakalnym Baranem. Lubię tenis, spacery, książkę, dobrą komedię.
Mam nadzieję, że jeszcze nie jest za późno na miłość, rodzinę. Że spotkam kogoś, kto polubi elegancką brunetkę. Że polubię go z wzajemnością. Szukam mężczyzny, który ma ambicje, cele w życiu, marzenia, plany. I w tych planach uwzględni mnie, nas. Chciałabym, abyśmy mieli podobne wartości, abyśmy śmiali się z tych samych rzeczy, abyśmy rozumieli się bez słów, ale i potrafili rozmawiać, nie wstydząc się mówić o rzeczach trudnych.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

34/1/DP Kamila, 32 lata

Pierwsze, co we mnie zobaczysz, to długie blond włosy i szeroki uśmiech. Potem zauważysz, że nie wyobrażam sobie życia bez szpilek. Z czasem usłyszysz, że jestem odważną i silną...

Pierwsze, co we mnie zobaczysz, to długie blond włosy i szeroki uśmiech. Potem zauważysz, że nie wyobrażam sobie życia bez szpilek. Z czasem usłyszysz, że jestem odważną i silną kobietą. A gdy powiesz mi do ucha: „nie jesteś już sama, bo jestem obok”, ujrzysz najszczęśliwszą kobietę na świecie. 

Moje codzienne życie? Zrezygnowałam z dochodowego i bardzo stresującego stanowiska w korporacji na rzecz własnej działalności, w której od niedawna stawiam pierwsze kroki. Zyskuję radość, spełnienie, a większe pieniądze przyjdą z czasem.

To, o czym marzę, to mały drewniany domek z dala od zgiełku miasta; dom pełen ludzi, zapachu drewna z kominka i ciasta drożdżowego z owocami.  Troszkę oduczyłam się bycia razem, więc jeśli będzie cieknął mi kran, a nie poproszę Cię o pomoc, tylko zadziałam sama, nie gniewaj się.. Będę po prostu musiała przyzwyczaić się do męskiej obecności w moim życiu. Mój czas wolny to książki, rower, pływalnia Kocham naturę; mogę zwyczajnie położyć się pod drzewem i patrzeć w niebo.

Chciałabym poznać mężczyznę, który lubi swoje codzienne życie, ma więcej powodów do uśmiechania się niż narzekania. Kogoś, kto fajnie wygląda zarówno w garniturze, jak i dresie. Kogoś, kto lubi bliskość, intymność we dwoje…

Odpowiedz na ofertę
więcej

DP1/2/3 Agnieszka, 34 lata

kadra zarządzająca 170cm/53kg.  Rozwiedziona. Bezdzietna. Urzekająca blondynka : - ) Roześmiana, z chochlikiem w oczach. Inteligenta. Z charakterem. Otwarta na ludzi i...

kadra zarządzająca

170cm/53kg.  Rozwiedziona. Bezdzietna.

Urzekająca blondynka : - ) Roześmiana, z chochlikiem w oczach. Inteligenta. Z charakterem. Otwarta na ludzi i odmienność. Czuła, wrażliwa, ciepła  i rodzinna kobietka. Przyjaciółka. Kochanka. Partnerka do rozmów wszelakich. Nie karierowiczka. Z zamiłowaniem do muzyki, włoskiej kuchni, wina, czekoladek i przytulania. Wysportowana. Estetka.

Poszukuję mężczyzny z klasą, który chce stworzyć trwały, formalny związek i jest gotowy na nową Miłość. Zdecydowanie stabilnego emocjonalnie. Odpowiedzialnego. Uśmiechniętego optymistę. Czułego. Takiego, który otoczy mnie męskim ramieniem. Wrażliwego na drugiego człowieka. Spełnionego zawodowo - najchętniej biznesmena, ale to nie warunek. Dla którego ważne jest bycie a nie bywanie we dwoje. Postawnego – powyżej 180 cm, aktywnego i niepalącego. 

Mężczyznę, który tak jak ja marzy o fajnej rodzinie. O wspólnych wieczorach w ciepłym, jasnym domu w zieleni ogrodu, pełnym dziecięcego śmiechu, rozmów i wygłupów, przy kominku, wspólnym gotowaniu, muzyce, lampce wina i kochaniu. O bliskości, miłości, przyjaźni. O poczuciu, że ktoś tęskni i czeka. I o dużej choince na Święta : - )       

Jestem białą kartą do zapisania, może właśnie przez Pana, proszę Pana : - )

Odpowiedz na ofertę
więcej

K/1566/04 Katarzyna, 38 lat, wolny zawód

168 cm wzrostu, brunetka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, bezdzietna.  Kobieta kochająca życie i codzienność, która ją otacza. Wesoła, ciepła, empatyczna.  Z jedną...

168 cm wzrostu, brunetka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, bezdzietna.


 Kobieta kochająca życie i codzienność, która ją otacza. Wesoła, ciepła, empatyczna.  Z jedną wadą – poranną kawą nie lubi delektować się w samotności, więc… pozwoli Ci zostać czasem na noc ;-) Lubiąca podróże - te bliskie i te po drugiej stronie kuli ziemskiej, fotografię, architekturę. Ale i dom, w którym znajdziesz:  przetwory handmade, domowe ciasto i niezłą kolekcję win z całego świata. Fanka jazzu, teatru Kwadrat i starych, dobrych polskich komedii. Raczej elegantka niż sportsmenka, choć po górach chodzi w trekkingach. Troszkę się rusza, dla zdrowia i fajnego samopoczucia.
Kobieta pragnąca fajnego, partnerskiego związku, w którym się tyle samo daje co bierze, a ludzie sobie ufają, rozmawiają o wszystkim i starają się, by po prostu było miło.
Szuka mężczyzny bez ograniczeń wiekowych, który ma jeszcze jakieś ambicje w życiu, jakieś pasje, uczciwego ponad wszystko, kochającego dalekie podróże.

Odpowiedz na ofertę
więcej

21/1/DP Magdalena, 33 lata, wolny zawód

Szczupła brunetka. Bezdzietna panna Jestem tu, ponieważ brakuje mi w życiu Drugiej Połówki. Wokół wciąż otaczam się tymi samymi ludźmi i nie mam tak naprawdę okazji, by poznawać...

Szczupła brunetka. Bezdzietna panna

Jestem tu, ponieważ brakuje mi w życiu Drugiej Połówki. Wokół wciąż otaczam się tymi samymi ludźmi i nie mam tak naprawdę okazji, by poznawać nowe osoby. A przecież nikt z nas nie ma napisane na czole „wolna”. Większość znajomych ma już własne rodziny i gdy zbliża się weekend, trudno znaleźć towarzystwo do jakiegoś wyjścia/wyjazdu. W takich właśnie chwilach jest najtrudniej i wtedy powtarzam sobie, że musi się to jak najszybciej zmienić.

Jestem dziewczyną samodzielną, od dawna na swoim. Ze stałą pracą, która jest jednocześnie hobby – projektuję ubrania, szyję i zajmuję się stylistyką. Mam zmysł do aranżacji wnętrz, troszkę maluję. Kreatywna ze mnie dusza, choć nigdy nie kształciłam się w tym zawodzie. Lubię książki, gotowanie, dobry film, podróże – takie na własną rękę, bez udziału biur podróży. Jestem wrażliwa, romantyczna, delikatna. Potrafię być spontaniczna, odważna, szalona.  To taki mój świat, do którego zapraszam ciebie.. Podobno mam kolorową osobowość – przekonaj się, czy to prawda. Chciałabym poznać mężczyznę do + - 40 lat, który ma apetyt na bycie we dwoje. Nie mam swojego ideału, po prostu musi mieć w sobie to magiczne „coś” co sprawi, że serce zacznie mi bić szybciej.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K38/01/OC Agnieszka, 38 lat, Kadra zarządzajaąca

170cm/53kg.  Rozwiedziona. Bezdzietna.    Urzekająca blondynka : - ) Roześmiana, z chochlikiem w oczach. Inteligenta. Z charakterem. Otwarta na ludzi i odmienność....

170cm/53kg.  Rozwiedziona. Bezdzietna. 

 Urzekająca blondynka : - ) Roześmiana, z chochlikiem w oczach. Inteligenta. Z charakterem. Otwarta na ludzi i odmienność. Czuła, wrażliwa, ciepła  i rodzinna kobietka. Przyjaciółka. Kochanka. Partnerka do rozmów wszelakich. Nie karierowiczka. Z zamiłowaniem do muzyki, włoskiej kuchni, wina, czekoladek i przytulania. Wysportowana. Estetka.

Poszukuję mężczyzny z klasą, który chce stworzyć trwały, formalny związek i jest gotowy na nową Miłość. Zdecydowanie stabilnego emocjonalnie. Odpowiedzialnego. Uśmiechniętego optymistę. Czułego. Takiego, który otoczy mnie męskim ramieniem. Wrażliwego na drugiego człowieka. Spełnionego zawodowo - najchętniej biznesmena, ale to nie warunek. Dla którego ważne jest bycie a nie bywanie we dwoje. Postawnego – powyżej 180 cm, aktywnego i niepalącego.

Mężczyznę, który tak jak ja marzy o fajnej rodzinie. O wspólnych wieczorach w ciepłym, jasnym domu w zieleni ogrodu, pełnym dziecięcego śmiechu, rozmów i wygłupów, przy kominku, wspólnym gotowaniu, muzyce, lampce wina i kochaniu. O bliskości, miłości, przyjaźni. O poczuciu, że ktoś tęskni i czeka. I o dużej choince na Święta : - )        

Jestem białą kartą do zapisania, może właśnie przez Pana, proszę Pana : - )    

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K26/5/OP Magda, 33 lata, Ekonomistka

165cm/51kg, zielone oczy, jasne włosy. Zwyczajny świat zwyczajnej dziewczyny. Na co dzień pracuję w banku, weekendowo robię podyplomówkę z prawa. Cieszą mnie zwykłe sprawy, martwią...

165cm/51kg, zielone oczy, jasne włosy.

Zwyczajny świat zwyczajnej dziewczyny. Na co dzień pracuję w banku, weekendowo robię podyplomówkę z prawa. Cieszą mnie zwykłe sprawy, martwią najzwyklejsze drobiazgi. Mam marzenia, plany, pomysły, do ich realizacji dążę małymi kroczkami. Lubię działać, a nie czekać, aż się samo zrobi”, bo sam to się robi tylko bałagan. Wierzę, że większość rzeczy w moim życiu zależy ode mnie, a nie od ślepego losu. I właśnie dlatego tu jestem… Kocham dom i wszystko, co z nim związane. Cenię prawdziwą przyjaźń, rodzinę i ciepło domowego ogniska. Bliska dla bliskich, odległa dla innych. Przekonaj się, jaka dla Ciebie.

Wierzę, że gdzieś jest moja połówka, dla której tradycyjne wartości, takie jak wierność, zaufanie, szczerość, kompromis są tak samo ważne, jak dla mnie. Coś o tobie? Ważne, by więcej rzeczy Cię rozśmieszało niż przygnębiało. Abyś choć trochę lubił to, co lubię ja. I odwrotnie. Abyśmy mieli podobne marzenia, które wspólnie będziemy spełniać. Abyśmy się nie tylko kochali, ale również potrafili przyjaźnić. Aby nas więcej łączyło niż dzieliło.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

2/1/DP Anna, 37 lat, stomatolog

Atrakcyjna, zgrabna blondynka o niebieskich oczach. Niepaląca. Jestem kobietą spełnioną zawodowo; praca sprawia mi ogromną satysfakcję, a ładny uśmiech Klienta to najlepsza nagroda....

Atrakcyjna, zgrabna blondynka o niebieskich oczach. Niepaląca.

Jestem kobietą spełnioną zawodowo; praca sprawia mi ogromną satysfakcję, a ładny uśmiech Klienta to najlepsza nagroda. Pracuję dużo, ale w natłoku codziennych obowiązków potrafię znaleźć czas na swoje pasje. Lubię ruch pod każdą postacią; regularnie biegam, wiosną żegluję, a zimą szusuję na stoku. Odwiedzam siłownię, ćwiczę aerobik. Jestem także wielką miłośniczką kultury; można mnie spotkać w kinie, teatrze, na koncercie. Muzyka stanowi ważny element mojego życia; sama przed laty ukończyłam Szkołę Muzyczną. W wolnym czasie sięgam po książkę – biografie, historia, psychologia, rozwój osobisty. Kocham podróże; zwiedziłam już wiele pięknych zakątków na ziemi, kolejne czekają na odkrycie.

Dom stanowi ważną część życia mojego życia; dbam o atmosferę domowych pieleszy, lubię czystość, przywiązuję wagę do wystroju, dodatków. Lubię gotować, choć jeśli mężczyzna miałby ochotę pobuszować w mojej kuchni, nie będę miała nic przeciwko. Jestem właścicielką uroczego, letniskowego domku poza miastem, często spędzam tam weekendy. Nic tak nie smakuje jak kawa wypita w ogrodzie. Jestem osobą, która lubi się uśmiechać, odnajdywać radość w małych rzeczach.
W wypróbowanym gronie przyjaciół potrafię być duszą towarzystwa; jestem otwarta, rozmowna, wesoła. W życiu codziennym zdecydowana, konkretna, pracowita i odpowiedzialna. Prywatnie – wrażliwa, empatyczna, troskliwa i romantyczna. Pełna kobiecości, wewnętrznego ciepła i seksapilu.

Chciałabym poznać mężczyznę o podobnym spojrzeniu na świat. Miło by było, gdyby choć w części podzielał moje zainteresowania. Jeśli jednak zainteresowania są zupełnie inne, nic nie szkodzi – chętnie je poznam i na pewno uda się znaleźć te, które będą sprawiać frajdę nam obojgu. Poszukiwany mężczyzna powinien być męski i decyzyjny, ale nie apodyktyczny. Z wysoką kulturą osobistą, potrafiący odnaleźć się w każdej sytuacji. Zadbany i pachnący, przywiązujący wagę do swojego image. Ktoś, kto potrafi okazywać uczucia; jest czuły, troskliwy, kochający. Chciałabym stworzyć dojrzały, partnerski związek pełen miłości, przyjaźni, namiętności.

Szczerość, zaufanie, wzajemny szacunek, poczucie bezpieczeństwa, rozmowa, wsparcie i motywacja – tego nie może zabraknąć w udanej relacji. Ważne wspólne spędzanie czasu, podobna wizja związku, dbanie o siebie nawzajem.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K/1556/04 Katarzyna, 37 lat, rzecznik prasowy

Jasne, dość długie włosy, brązowe oczy. Pracuję w międzynarodowej korporacji jako rzecznik prasowy. To ważne stanowisko, wymagające ode mnie doskonałej znajomości prawa, języków...

Jasne, dość długie włosy, brązowe oczy. Pracuję w międzynarodowej korporacji jako rzecznik prasowy.

To ważne stanowisko, wymagające ode mnie doskonałej znajomości prawa, języków obcych, wysokiej odporności na stres, świetnej prezencji i umiejętności radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. Praca pozwala mi na pełną niezależność finansową. Hobbistycznie interesuję się architekturą wnętrz, co pomogło mi, myślę, że gustownie urządzić mój apartament. Przynajmniej dwa razy w roku funduję sobie wakacje; zimą wypady na narty, latem koniecznie blisko wody. Można więc uznać, że odniosłam w życiu sukces, ale... cóż, nie ułożyło mi się małżeństwo. Studencka wielka miłość nie sprostała rzeczywistości. Rozwiedliśmy się kilka lat temu. Do tej pory nie miałam nowego związku i od pewnego czasu czuję, że pora zapomnieć o przeszłości i zacząć myśleć o tym, co będzie. Mam raczej zrównoważony charakter, jestem dobrze zorganizowana, niezbyt gadatliwa, opiekuńcza w stosunku do innych. W przyjaźni i miłości stawiam na jakość, nie na ilość. Dbam o ludzi, których kocham. Niewiele piję (okazjonalnie) i nie palę papierosów. Interesuje mnie znajomość z odpowiedzialnym i dojrzałym emocjonalnie mężczyzną, ze stabilną sytuacją materialną, uporządkowanymi sprawami rodzinnymi. Zainteresowania dowolne – to nawet ciekawiej, kiedy ludzie mają różne pasje.

Odpowiedz na ofertę
więcej

1/1/DP Karolina, 29 lat, własna działalność

bezdzietna panna, 165 cm wzrostu, filigranowa blondynka o niebieskich oczach. Mimo młodego wieku, jestem kobietą  niezwykle dojrzałą. Wiem, czego chcę od życia, konsekwetnie...

bezdzietna panna, 165 cm wzrostu, filigranowa blondynka o niebieskich oczach.

Mimo młodego wieku, jestem kobietą  niezwykle dojrzałą. Wiem, czego chcę od życia, konsekwetnie realizuję plany, uparcie dążę do celu. Na co dzień prowadzę własną firmę, która od zawsze była moim marzeniem. Choć jestem dopiero na początku drogi, osiągam już pierwsze, malutkie sukcesy. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnych warsztatach, kongresach i kursach. Wolny czas staram się spędzać aktywnie; sport to sposób na zdrowie i świetne samopoczucie. Regularnie uprawiam fitness; jako trener personalny pomagam innym w uzyskaniu smukłej sylwetki. Mój tata zaszczepił we mnie miłość do motoryzacji; samochodowe rajdy terenowe to także jedna z moju pasji, a prowadzenie na co dzień samochodu sprawia mi wielką frajdę. Od masowych spendów wolę kameralny klimat; jestem wielką miłośniczką kina studyjnego - bez popcornu i mlaskania, w niezwykłej atmosferze przy lampce wina  można obejrzeć ambitne, niekomercyjne produkcje. Gust muzyczny – od rocka, przez dźwięki elektro, aż po muzykę poważną. Jestem dojrzała, ale nie pozbawiona dziewczęcej lekkości. Jako estetka przywiązuję wagę do swojego wyglądu. W pracy sumienna i dokładna; do każdego ze swoich pacjentów podchodzę indywidualnie, próbując przede wszystkim poznać jego potrzeby i oczekiwania.

Do pełni szczęścia brakuje mi tylko Drugiej Połówki. Chciałabym poznać mężczyznę dojrzałego, odpowiedzialnego, słownego. Kogoś, o kim będę mogła myśleć w perspektywie życia, a nie tylko chwili. Ktoś, kto ma w życiu cele, plany, marzenia. Mężczyzna, który w niedalekiej przyszłości chciałby założyć rodzinę, stworzyć dom, do którego z przyjemnością się wraca po pracy. Chciałabym stworzyć związek, który rozwija i ciągnie ku górze, nie w dół. Związek pełen miłości, bliskości, partnerstwa, zaufania, rozmów, szacunku, wzajemnej troski. Gdzieś przeczytałam, że: "trzeba być nieco różnym, by się w sobie zakochać, ale i podobnym, by przejść razem przez całe życie." - i ja się z tym zgadzam.

Odpowiedz na ofertę
więcej

36/1/DP Agata, 34 lata, prawnik

168 cm wzrostu, blondynka o zielonych oczach. Bezdzietna panna Mówią o mnie, że jestem pełna dziewczęcego uroku, osoba uśmiechnięta, potrafiąca żartować nawet z samej siebie, z...

168 cm wzrostu, blondynka o zielonych oczach. Bezdzietna panna

Mówią o mnie, że jestem pełna dziewczęcego uroku, osoba uśmiechnięta, potrafiąca żartować nawet z samej siebie, z dużym dystansem i poczuciem humoru. Prywatnie jestem kobietą ciepłą, wrażliwą, naturalną w sposobie bycia. Mój czas wolny to czas wolny : literatura – chętnie kryminały, dobre kino, teatr, koncerty m.in bluesowo - jazzowe, spotkania ze znajomymi, wyjścia do knajpki, podróże po świecie, zwiedzanie nie leżenie na plaży, ćwiczenia sportowe. W życiu zawodowym jestem zdecydowana, konkretna i bardzo konsekwentna. W relacji damko męskiej oddaję pałeczkę mężczyźnie- jestem 100 % kobietą, wrażliwą, empatyczną, gotową do poświęceń w związku,  gotową na kompromisy.

Chciałabym poznać mężczyznę, który będzie akceptował wymagania jakie stawia przede mną praca , jednocześnie potrafiący docenić ogromne pokłady ciepła i wrażliwości jakimi pragnę otoczyć swojego mężczyznę. Poszukuję partnera, przyjaciela... Nie oczekuje więcej, niż sama jestem w stanie dać...

Odpowiedz na ofertę
więcej

25/1/DP Ewa, 37 lat, stomatolog

Temperamentna brunetka. Rozwiedziona, bezdzietna Chciałabym wprowadzić w twoje życie pozytywną energię, obdarzyć cię kobiecym ciepłem, okazywać ci czułość, kochać się z tobą...

Temperamentna brunetka. Rozwiedziona, bezdzietna

Chciałabym wprowadzić w twoje życie pozytywną energię, obdarzyć cię kobiecym ciepłem, okazywać ci czułość, kochać się z tobą póki nie opadniemy z sił, przygotowywać kolacje, planować urlop, nauczyć się w twoim towarzystwie jazdy na nartach, mieć wspólny dom, w którym razem będziemy zasypiać i razem budzić się..

Chciałabym mieć związek oparty na wzajemnym szacunku, poszanowaniu swoich odrębności, zaufaniu, szczerości, rozmowie, seksie, kompromisie i partnerstwie, odrobinie przestrzeni dla siebie.

Chciałabym móc uwierzyć, że są jeszcze na świecie mężczyźni, którym zależy na poważnym związku, takim bliskim, takim prawdziwym.. opartym na zaufaniu, wzajemnej o siebie trosce, szacunku, wspólnych celach..

Chciałabym móc opowiedzieć Ci o sobie w bezpośrednim kontakcie… Zaryzykujesz?

Odpowiedz na ofertę
więcej

K39/7/OZ Agnieszka, 36 lat

170cm/56kg, piwnooka blondynka. Rozwiedziona, bezdzietna.            Kiedyś dałam się na namówić na stukilometrową podróż w środku...

170cm/56kg, piwnooka blondynka. Rozwiedziona, bezdzietna.

 
         Kiedyś dałam się na namówić na stukilometrową podróż w środku nocy. To był początek mojej pasji. Teraz wypełniam karty i odliczam do startu. A najchętniej zakładam kask, dociągam pasy i dyktuję trasę z prawego kubełka..
         Poza rajdami żyję całkiem zwyczajnie. Mówią, że mam silny charakter i łatwo się nie poddaję. Taka jestem na polu zawodowym. Prywatnie bywam wrażliwa, romantyczna, łatwiej mnie zranić. To chyba normalne, w końcu jestem kobietą. Moje „umilacze” czasu wolnego: kino, książka, kabaret, muzyka, koncerty, sport (basen, joga, fitness). Ale i lubię takie leniwe niedziele, kiedy za oknem pada, a ja mogłabym cały dzień przechodzić w piżamie.
         Szukam poważnego związku, takiego z pazurem. Z przyjemnością poznam mężczyznę po przejściach, dojrzałego, szukającego partnerskiego związku. Kogoś, kto po pracy ma ochotę na dom, kobietę, wspólne gotowanie, weekendowe szaleństwa, wakacje, odkrywanie świata i uroków życia.
Odpowiedz na ofertę
więcej

14/1/DP Marta, 33 lata

168cm wzrostu, blondynka o kręconych włosach. Witaj nieznajomy! Jeżeli i tobie doskwiera samotność, uważasz, że we dwoje jest ciekawiej, raźniej, piękniej - po prostu napisz....

168cm wzrostu, blondynka o kręconych włosach.

Witaj nieznajomy! Jeżeli i tobie doskwiera samotność, uważasz, że we dwoje jest ciekawiej, raźniej, piękniej - po prostu napisz. Spotkajmy się jak najprędzej, porozmawiajmy i przekonajmy się, czy jest szansa na coś więcej. Nie jestem zwolenniczką klikania.


Jestem za partnerstwem w związku, ale także za tradycyjnym podziałem ról - tobie zostawię wkręcenie żarówki i zmianę koła w samochodzie, a mi pozwól rządzić w kuchni i nie gniewaj się, jeśli otworzę szafę i będę się złościć, że znowu nie mam co na siebie włożyć. Kobieta ma być kobietą, mężczyzna mężczyzną. Chciałabym, by w naszym związku nie zabrakło rozmowy, szczerości, zaufania, namiętności, spędzania wolnego czasu, dzielenia zainteresowań, z czasem wspólnych planów.

Troszkę o mnie. Z wykształcenia humanistka, ale życie zaprowadziło mnie do korporacji, w której zajmuję się zarządzaniem i finansami. Wolny czas to nauka języka, aerobik, narty, książka, kino. Staram się dbać o swój wygląd i być kobieca. Lubię i podobno potrafię gotować; domowe „obowiązki” sprawiają mi przyjemność i dobrze czuję się w roli gospodyni. Chciałabym jednak, aby moje (nasze) życie nie sprowadzało się tylko do bycia w domu; chciałabym co najmniej ten raz w roku pojechać gdzieś na wakacje, wybrać się na weekend w góry, od czasu do czasu iść do kina, knajpki.

Jestem kobietą, która obdarzy cię czułością, troską, kobiecą aurą. Mój mężczyzna też powinien być taki w stosunku do mnie, bo lubię takich przytulasków.

Odpowiedz na ofertę
więcej

DPK/30/1 Ania, 33 lata, własna działalność

170cm wzrostu/55 kg wagi, niebieskooka blondynka. Bezdzietna panna Jestem tutaj, bo wierzę, że jeszcze wszystko w moim życiu może się wydarzyć…Kilka słów o mnie – ode...

170cm wzrostu/55 kg wagi, niebieskooka blondynka. Bezdzietna panna

Jestem tutaj, bo wierzę, że jeszcze wszystko w moim życiu może się wydarzyć…Kilka słów o mnie – ode mnie. Rodzinna, wrażliwa, naturalna dziewczyna. Z poczuciem humoru, wyczuciem chwili. Szczera wobec siebie i innych, nawet jeśli to nie zawsze wygodne. Odważna, kiedy wymaga tego życie, ale bez zbędnej brawury. Ktoś godny zaufania. Dużo czytam, szczególnie publicystyki. Lubię wino, tenis, kino, śródziemnomorskie klimaty. Umiem opowiadać dowcipy, nie paląc ich na wstępie. Zamiast prysznica wybieram wannę. Pijam kawę z mlekiem. Lubię słońce, ale czekam z niecierpliwością na zimę – aby jechać w góry, poszusować na stoku, wypić grzańca w schronisku, powygłupiać się w śniegu.

Szukam mężczyzny, którego nie będzie paraliżować moja niezależność.. Atrakcyjnego wewnętrznie – rodzinnego, pogodnego, odpowiedzialnego. Wolnego i wiernego.

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

DPK/34/9 Maja, 34 lata

167cm/50kg, blondynka – długie kręcone włosy, niebieskie oczy Jestem panną, nie mam dzieci, pracuję w dużym wydawnictwie, a praca jest moją pasją – jestem fotografem lub...

167cm/50kg, blondynka – długie kręcone włosy, niebieskie oczy

Jestem panną, nie mam dzieci, pracuję w dużym wydawnictwie, a praca jest moją pasją – jestem fotografem lub jak mówią niektórzy – fotografką
W wolnych chwilach zajmuję się wyrobem biżuterii i dekupażem, część moich prac udało mi się nawet sprzedać, kto wie, może zajmę się tym bardziej profesjonalnie?
Codziennie rano biegam i nie ma znaczenia: deszcz, śnieg, wiatr – ja zawsze „w biegu”, jeśli chcesz, znajdziesz mnie w okolicach lasu kabackiego. Potem tradycyjna kawa z ulubionym ciastkiem maślanym – tak zaczynam swój dzień.
Uwielbiam spotkania z przyjaciółmi, nie wyobrażam sobie życia bez nich, dają mi wielką siłę i wsparcie. Kocham góry! Latem wkładam buty trekkingowe, zakładam ulubioną bejsbolówkę, do plecaka czekoladę, butelkę wody i ruszam w kilkugodzinną wyprawę, najczęściej przemierzam tatrzańskie szlaki. Zimą pakuję swoje stare wysłużone narty, sprawdzone gogle, ciepłą kurtkę i spędzam całe dnie na stoku.
Jeśli masz ochotę na czerwone wino i jakiś smakołyk z kuchni francuskiej w moim wykonaniu – odezwij się.
Mówią o mnie: „cicha woda”…
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K30/3/N Katarzyna, 32 lata

Wysoka, szczupła blondynka o niebieskich oczach.( 172 cm wzrostu). Panna, nie ma dzieci. Z wykształcenia jestem prawnikiem, jednak w pracy nie zakładam togi. To co robię zawsze było...

Wysoka, szczupła blondynka o niebieskich oczach.( 172 cm wzrostu).

Panna, nie ma dzieci. Z wykształcenia jestem prawnikiem, jednak w pracy nie zakładam togi.
To co robię zawsze było moim celem. Lubię swoją pracę. Cenię sobie dobrą atmosferę w kontaktach ze współpracownikami, stabilizację, możliwość rozwoju.                                              Jednak praca to nie wszystko. Ważny jest dla mnie związek, możliwość polegania na drugiej osobie. Nie należę do kobiet, którym sen z powiek spędza „złapanie męża”, nie marzę o założeniu białej sukienki. Ważniejsze od deklaracji formalnych są dla mnie deklaracje wyrażane czynem i słowem.
Szukam partnera, stan cywilny- wolny. Nie przeszkadza mi rozwód( nigdy nie miałam z tym problemu), akceptuję dzieci partnera z poprzedniego związku.
Chciałabym poznać mężczyznę, który jest zainteresowany poznaniem prawdziwej kobiety, akcentującej swoją kobiecość, podkreślającej atrakcyjność, zmysłowej. Chciałabym poznać faceta, który nie zapomniał, że kobieta ma mu się przede wszystkim podobać, a nie być wsparciem logistycznym dla jego wygody życiowej.
 
Odpowiedz na ofertę
więcej

DP/k/4 Beata, 39 lat

wysoka, szczupła blondynka z dłuższymi włosami. Pracuje w zarządzie. Jestem spokojną optymistką, nie unikam ludzi, ale wolę spędzać czas w kameralnym gronie. Jestem osobą...

wysoka, szczupła blondynka z dłuższymi włosami. Pracuje w zarządzie.

Jestem spokojną optymistką, nie unikam ludzi, ale wolę spędzać czas w kameralnym gronie. Jestem osobą rodzinną, ważne są dla mnie święta spędzane z rodziną. Gdy pojawiają się problemy w związku nie zamiatam ich pod dywan, ale potrafię szczerze o nich rozmawiać. Ciepła, opiekuńcza i bardzo wrażliwa (to moja wada) Nie jestem pracoholiczką, choć bywa, że sporo pracuję.


Lubię aktywny wypoczynek – ostatnio nurkuję i jeżdżę konno, sporo czytam, bywam w kinie, teatrze, lubię muzykę (klasyczna, blues, jazz). Lubię eksperymentować w kuchni i gotować mojemu mężczyźnie oryginalne potrawy. Jednak największą moją pasją są podróże. Zawsze niekomercyjne, najchętniej podróżuję po Ameryce Południowej i Afryce.


Szukam mężczyzny z wyższym wykształceniem. Pana, który w przyszłości gotowy będzie na zawarcie związku małżeńskiego. Ja jestem osobą rozwiedzioną, nie mam dzieci. Pan powinien lubić podróżować. Mieć własne pasje i zainteresowania. Chciałabym spotkać mężczyznę: ciepłego, opiekuńczego, który potrafi adorować kobietę.

Odpowiedz na ofertę
więcej

31/1/DP Karolina, 33 lata

165 cm wzrostu, blondynka o filigranowej sylwetce. Bezdzietna panna Zaliczam się do osób, które potrafią znaleźć właściwe proporcje pomiędzy obowiązkami zawodowymi a życiem...

165 cm wzrostu, blondynka o filigranowej sylwetce. Bezdzietna panna

Zaliczam się do osób, które potrafią znaleźć właściwe proporcje pomiędzy obowiązkami zawodowymi a życiem prywatnym. Priorytetem jest przede wszystkim rodzina i znalezienie swojej połówki. Oprócz wartości rodzinnych, cenię w życiu możliwość samorealizacji i takiej życiowej stabilizacji. Cenię sobie pewną niezależność i swobodę, stąd wybór wolnego zawodu. W mężczyznach zwracam uwagę na życiową dojrzałość, ciepło, pogodną osobowość. W związku szukam prawdziwej bliskości, oparcia, wzajemnego zaangażowania.


Najchętniej wypoczywam w kontakcie z przyrodą, lubię góry i wędrówki górskimi szlakami. Staram się też być aktywna na co dzień – chodzę na fitness, regularnie basen. Wolny czas spędzam w gronie zaufanych ludzi; unikam raczej masowych imprez, wolę nastrojowe miejsca, kameralną atmosferę.

Ważna jest dla mnie lojalność, wierność, wzajemne zrozumienie. Myślę, że jestem gotowa do budowania stałego związku, opartego na tradycyjnych wartościach.

Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE