A A A

Strona główna » Oferty » Duet Prestige

W ramach programu Duet Prestige prezentujemy oferty ogólnopolskie, jak i zagraniczne.

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


6/1/DPa Małgorzata, 32 lata, własna firma

Filigranowa, atrakcyjna blondynka. Rozwiedziona, bezdzietna. Na co dzień prowadzi własną firmę - odnowa biologiczna & SPA Uważam, że życie to sztuka kompromisów, a każdy z...

Filigranowa, atrakcyjna blondynka. Rozwiedziona, bezdzietna. Na co dzień prowadzi własną firmę - odnowa biologiczna & SPA


Uważam, że życie to sztuka kompromisów, a każdy z nas ma zarówno wady jak i zalety, dlatego nigdy nie tworzyłam w głowie ideału przyszłego partnera. Na pewno chciałabym odnaleźć w nim przyjaciela, z którym będę potrafiła rozmawiać nawet na trudne tematy "wprost", kogoś kto wie czego chce od życia i ma na nie swój pomysł, jest ambitny, zaradny, odpowiedzialny,  kogoś kto nie rzuca słów na wiatr, a zwłaszcza kogoś kto dojrzał do myśli, że potrzebuje codziennej bliskości drugiego człowieka, a w przyszłości chciałby stworzyć rodzinę.

Jestem poukładaną, dojrzałą kobietą. Staram się jednak nie zatracić w sobie pierwiastka dziewczęcości, lekkości. Nie jestem typem żeńskiego narcyza. Uważam że mam duże zdolności adaptacji, potrafię się odnaleźć w rożnych sytuacjach -­ czy trzeba wyszykować się na romantyczną albo elegancką kolację, czy ubrać się w jeansy, T­-shirt i iść obejrzeć mecz. Urlopowo wybieram morze i piaszczyste plaże, weekendowo stawiam na góry, na co dzień kocham dom i jego atmosferę. Jestem rodzinna, ciepła, kobieca. Przywiązuję uwagę do swojego wyglądu; postaram się, abyś był dumny, idąc obok mnie na ulicy...

Odpowiedz na ofertę
więcej

DP/k/14 Magdalena, 35 lat

 tłumacz przysięgły j. niemieckiego i angielskiego Jest rozwiedzioną, bezdzietną blondynką. 168 cm wzrostu, 54 kg wagi, piwne oczy. Łapię życie zachłannie, niczego nie...

 tłumacz przysięgły j. niemieckiego i angielskiego

Jest rozwiedzioną, bezdzietną blondynką. 168 cm wzrostu, 54 kg wagi, piwne oczy.

Łapię życie zachłannie, niczego nie odkładam na później. Jeżdżę konno, uwielbiam narty we włoskich dolomitach. Jestem ciekawą świata kobietą, lubię podróże do miejsc magicznych, gdzie już byłam, lub wiem, że warto je odwiedzić po raz pierwszy. Kocham naturę, bo po tygodniu ciężkiej pracy, jest odskocznią od rzeczywistości i pozwala zdystansować się do wielu sztucznie nakręconych problemów. Uciekam od rutyny i prozy życia, lubię próbować w życiu czegoś nowego.

Spośród wielu rzeczy, jakie usłyszałam w życiu od mężczyzn najbardziej utkwiło mi w pamięci stwierdzenie, że wiem jak być prawdziwą kobietą. Uznałam i wciąż uznaję to za olbrzymi komplement.. Ja sama uważam się za delikatną, subtelną i wrażliwą kobietę.

Potrzebuję uczucia, które mnie uskrzydli, Red Bull się nie sprawdził…
Czekolada, kawa i mężczyźni smakują o wiele lepiej w wersji luksusowej… Uwielbiam mężczyzn, którzy mają coś do powiedzenia… i lubią szaleć na parkiecie.

Nie istotne jest dla mnie Twoje miejsce zamieszkania..

Odpowiedz na ofertę
więcej

DP/k/5 Tatiana, 34 lata, Stomatolog

stomatolog. Jest panną o niebieskich oczach i kruczoczarnych włosach. 170 cm wzrostu, 54 kg wagi. Skończyłam szkołę muzyczną w klasie fortepianu, interesuję się dekoratorstwem...

stomatolog. Jest panną o niebieskich oczach i kruczoczarnych włosach. 170 cm wzrostu, 54 kg wagi.

Skończyłam szkołę muzyczną w klasie fortepianu, interesuję się dekoratorstwem wnętrz, maluję i rysuję , lubię muzykę (jazz!), książki, narty, rower, przyrodę. Bardzo lubię zwierzęta-mam 3 psy i kota.


Jestem optymistką, nie lubię stagnacji i nudy, lubię eksperymenty i zmiany. W czasie trudnych sytuacji staram się rozmawiać o problemach i bywam wtedy szczera…Bardzo dużo pracuję, ale nie jestem pracoholicką. Mam poczucie humoru i dystans do siebie.


Szukam przystojnego, eleganckiego, szarmanckiego mężczyzny. W wieku najwyżej 45 lat. Pana z poczuciem humoru, uczciwego, honorowego, optymisty, którego dochody będą wyrazem jego zaradności.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K/1535/04 Alicja, 38 lat, własna firma

Drobna , ładna, zadbana blondynka o niebieskich oczach, inteligentna, komunikatywna, obyta w towarzystwie, rodzinna, z własnym zdaniem, z zasadami Jestem zdecydowaną kobietą, wiem czego...

Drobna , ładna, zadbana blondynka o niebieskich oczach, inteligentna, komunikatywna, obyta w towarzystwie, rodzinna, z własnym zdaniem, z zasadami

Jestem zdecydowaną kobietą, wiem czego chcę, konkretna i szczera. Nie lubię udawania, kłamstwa i bezradności życiowej. Sama jestem energiczna i zaradna i podobnej osoby szukam. Nie uważam siebie za gwiazdę filmową ale na pewno nie brakuje mi wdzięku i kobiecości. Kiedy trzeba potrafię wesprzeć, zmotywować, zastąpić partnera i mam nadzieję, że zadziała to również i w drugą stronę. Jest we mnie wszystkiego po trochu: czasami uparta, czasami romantyczna czy uległa. Nie udaję, że sfera materialna partnera nie ma dla mnie znaczenia. Przerobiłam to i wiem, że mężczyzna źle się czuje w związku, w którym kobieta zarabia więcej od niego.
Lubię poznawać świat, ciekawych ludzi, interesuję się medycyną, wystrojem wnętrz, jeżdżę konno i rowerem, pływam, chodzę na siłownię, chętnie jeżdżę na nartach, jestem otwarta na nowe dyscypliny sportu czy sposób spędzania wolnego czasu.
Nie szukam partnera na siłę, nie będę go ograniczać, może nas połączyć na początku chemia, może przyjaźń ale nie koniecznie ślub. 
 
Odpowiedz na ofertę
więcej

DP/k/2 Katarzyna, 33 lata

asystentka dyrektora w jednej z prywatnych telewizji. Ciemnowłosa, wysoka, szczupła brunetka o ładnym uśmiechu. Jest panną. Jestem uczuciowa, wrażliwa, szczera (czasami także szczera...

asystentka dyrektora w jednej z prywatnych telewizji. Ciemnowłosa, wysoka, szczupła brunetka o ładnym uśmiechu. Jest panną.

Jestem uczuciowa, wrażliwa, szczera (czasami także szczera do bólu…) zdecydowana, ambitna, wiedząca czego chcę. Jestem optymistką, lubię towarzystwo ludzi, nade wszystko cenię rodzinę. Uważam, że „to, co komu czynisz, to do ciebie wróci”. Cenię sobie w związku przyjaźń i szczerość.
Lubię zwiedzać świat i oglądać go oczami tubylców, znam się na filmie, lubię jazz, teatr, książki. Uwielbiam pływać, jeżdżę na rowerze i na rolkach, latam na paralotni.
Szukam mężczyzny o bardzo silnej osobowości, inteligentnego, z wyższym wykształceniem, widzącego czego chce, o dobrym sercu, uczciwego. Pana otwartego na zmiany i lubiącego ryzyko, dla którego bardzo ważna jest sfera seksu. Do 45 lat, z wyższym wykształceniem.

Odpowiedz na ofertę
więcej

2/1/DP Anna, 37 lat, stomatolog

Atrakcyjna, zgrabna blondynka o niebieskich oczach. Niepaląca. Jestem kobietą spełnioną zawodowo; praca sprawia mi ogromną satysfakcję, a ładny uśmiech Klienta to najlepsza nagroda....

Atrakcyjna, zgrabna blondynka o niebieskich oczach. Niepaląca.

Jestem kobietą spełnioną zawodowo; praca sprawia mi ogromną satysfakcję, a ładny uśmiech Klienta to najlepsza nagroda. Pracuję dużo, ale w natłoku codziennych obowiązków potrafię znaleźć czas na swoje pasje. Lubię ruch pod każdą postacią; regularnie biegam, wiosną żegluję, a zimą szusuję na stoku. Odwiedzam siłownię, ćwiczę aerobik. Jestem także wielką miłośniczką kultury; można mnie spotkać w kinie, teatrze, na koncercie. Muzyka stanowi ważny element mojego życia; sama przed laty ukończyłam Szkołę Muzyczną. W wolnym czasie sięgam po książkę – biografie, historia, psychologia, rozwój osobisty. Kocham podróże; zwiedziłam już wiele pięknych zakątków na ziemi, kolejne czekają na odkrycie.

Dom stanowi ważną część życia mojego życia; dbam o atmosferę domowych pieleszy, lubię czystość, przywiązuję wagę do wystroju, dodatków. Lubię gotować, choć jeśli mężczyzna miałby ochotę pobuszować w mojej kuchni, nie będę miała nic przeciwko. Jestem właścicielką uroczego, letniskowego domku poza miastem, często spędzam tam weekendy. Nic tak nie smakuje jak kawa wypita w ogrodzie. Jestem osobą, która lubi się uśmiechać, odnajdywać radość w małych rzeczach.
W wypróbowanym gronie przyjaciół potrafię być duszą towarzystwa; jestem otwarta, rozmowna, wesoła. W życiu codziennym zdecydowana, konkretna, pracowita i odpowiedzialna. Prywatnie – wrażliwa, empatyczna, troskliwa i romantyczna. Pełna kobiecości, wewnętrznego ciepła i seksapilu.

Chciałabym poznać mężczyznę o podobnym spojrzeniu na świat. Miło by było, gdyby choć w części podzielał moje zainteresowania. Jeśli jednak zainteresowania są zupełnie inne, nic nie szkodzi – chętnie je poznam i na pewno uda się znaleźć te, które będą sprawiać frajdę nam obojgu. Poszukiwany mężczyzna powinien być męski i decyzyjny, ale nie apodyktyczny. Z wysoką kulturą osobistą, potrafiący odnaleźć się w każdej sytuacji. Zadbany i pachnący, przywiązujący wagę do swojego image. Ktoś, kto potrafi okazywać uczucia; jest czuły, troskliwy, kochający. Chciałabym stworzyć dojrzały, partnerski związek pełen miłości, przyjaźni, namiętności.

Szczerość, zaufanie, wzajemny szacunek, poczucie bezpieczeństwa, rozmowa, wsparcie i motywacja – tego nie może zabraknąć w udanej relacji. Ważne wspólne spędzanie czasu, podobna wizja związku, dbanie o siebie nawzajem.

Odpowiedz na ofertę
więcej

36/1/DP Agata, 34 lata, prawnik

168 cm wzrostu, blondynka o zielonych oczach. Bezdzietna panna Mówią o mnie, że jestem pełna dziewczęcego uroku, osoba uśmiechnięta, potrafiąca żartować nawet z samej siebie, z...

168 cm wzrostu, blondynka o zielonych oczach. Bezdzietna panna

Mówią o mnie, że jestem pełna dziewczęcego uroku, osoba uśmiechnięta, potrafiąca żartować nawet z samej siebie, z dużym dystansem i poczuciem humoru. Prywatnie jestem kobietą ciepłą, wrażliwą, naturalną w sposobie bycia. Mój czas wolny to czas wolny : literatura – chętnie kryminały, dobre kino, teatr, koncerty m.in bluesowo - jazzowe, spotkania ze znajomymi, wyjścia do knajpki, podróże po świecie, zwiedzanie nie leżenie na plaży, ćwiczenia sportowe. W życiu zawodowym jestem zdecydowana, konkretna i bardzo konsekwentna. W relacji damko męskiej oddaję pałeczkę mężczyźnie- jestem 100 % kobietą, wrażliwą, empatyczną, gotową do poświęceń w związku,  gotową na kompromisy.

Chciałabym poznać mężczyznę, który będzie akceptował wymagania jakie stawia przede mną praca , jednocześnie potrafiący docenić ogromne pokłady ciepła i wrażliwości jakimi pragnę otoczyć swojego mężczyznę. Poszukuję partnera, przyjaciela... Nie oczekuje więcej, niż sama jestem w stanie dać...

Odpowiedz na ofertę
więcej

DP/k/11 Małgorzata, 39 lat, Marketingowiec

Szczupła kobieta z długimi, brązowymi włosami. Większość życia spędziłam za granicą. Szkołę średnią kończyłam w dalekiej Australii, studia w Stanach Zjednoczonych i to w...

Szczupła kobieta z długimi, brązowymi włosami.

Większość życia spędziłam za granicą. Szkołę średnią kończyłam w dalekiej Australii, studia w Stanach Zjednoczonych i to w dużym stopniu określa moją osobowość i styl życia. Lubię aktywny wypoczynek, a nie lubię osób krzykliwych i porywczych. Jestem silną osobowością, wiem czego chcę. Inspirują mnie rzeczy nowe. Jestem spontaniczna, towarzyska. Zaprzyjaźniam się powoli, ale przyjaciele mogą zawsze na mnie liczyć. Konflikty rozwiązuję przez rozmowę, bywam szczera, ale też staram się nie ranić ludzi.


Lubię dalekie, niekomercyjne podróże; do Ameryki Południowej czy na przykład do Afryki (byłam na Kilimandżaro). Prowadzę aktywny tryb życia; jeżdżę na nartach, rowerze, konno, żegluję, gram w tenisa, pływam, biegam. Interesuję się sztuką nowoczesną, lubię muzykę poważną, jazz, operę, kino, teatr awangardowy, interesują się architekturą. Lubię tańczyć.
Szukam wykształconego, aktywnego fizycznie mężczyzny w wieku 37-47 lat. Tylko pan z wyższym wykształceniem, o silnej osobowości, cierpliwy, wyrozumiały i tolerancyjny (bo miewam zwariowane pomysły…  )

Odpowiedz na ofertę
więcej

K35/48/N Aneta, 34 lata

Aneta, 35, wyższe 168 cm wzrostu, szczupła jasna szatynka o niebiesko-zielonych oczach. Rozwiedziona, 7-letni syn Trudno jest opisywać samą siebie, gdyż w tej ocenie na pewno...

Aneta, 35, wyższe

168 cm wzrostu, szczupła jasna szatynka o niebiesko-zielonych oczach. Rozwiedziona, 7-letni syn

Trudno jest opisywać samą siebie, gdyż w tej ocenie na pewno zabraknie obiektywizmu. Daję Ci więc białą kartkę, a Ty sam stworzysz opis mojej osoby, jeżeli będzie dane nam porozmawiać..

Chciałabym, abyś polubił mnie za: wrażliwość, spontaniczność, inteligencję, pomysłowość, szczerość, troskliwość. Albo zupełnie za coś innego, co Ty we mnie znajdziesz.

Myślę, że nie brakuje mi kobiecości, takiej dziewczęcej lekkości bycia. W życiu ważni są dla mnie bliscy ludzie, lecz brakuje mi poczucia, że i ja jestem dla kogoś ważna. Lubię swoją pracę, zawodowo jestem spełniona. Ale przecież nie tylko o takie spełnienie w życiu chodzi..

Nie brakuje mi poczucia humoru, dystansu do siebie i codzienności. Lubię wstać rano i uśmiechnąć się do siebie w lustrze, bo wtedy dzień wydaje się piękniejszy.

Lubię wyzwania, staram się czerpać z życia pełnymi garściami. Nie zapominając jednak, że szczęście to nie tylko wielkie wydarzenia, ale również drobne chwile składające się na naszą codzienność.

Mam dużo czasu dla siebie np. odpoczywanie przy kominku, dla swoich zainteresowań -  aerobik, teatr, rower, czytanie, podróże, spacery. Z przyjemnością znajdę również czas dla Ciebie, jeśli dasz mi znać, gdzie jesteś :)

Choć jestem po przejściach, nie boję się sięgnąć po nową znajomość. Już wiem, co jest w związku ważne abyśmy obydwoje mogli czuć się szczęśliwi.

Szukam jak wszyscy- bratniej duszy. Kogoś, przy kim rzeczywistość nabierze rumieńców. Kogoś, z kim można przegadać noc do świtu, śmiać się przez łzy, kochać do upadłego, zjeść przy kuchennym stole jeszcze ciepłą szarlotkę. A z drugiej strony wiem, jak istotna jest przestrzeń dla własnych pasji i zainteresowań.

Szukam uczucia, zainteresowania, zajęcia myśli - po prostu wszystkiego tego, co wiąże się z byciem we dwoje. Chciałabym poznać mężczyznę, który będzie ciągnął mnie ku górze, nie w dół. Ambitnego, dojrzałego z poczuciem humoru..

Odpowiedz na ofertę
więcej

DPK/32/6 Aleksandra, 32 lata, Prawnik

167cm/53kg, szatynka o brązowych oczach. Panna bezdzietna. Niepaląca. Zodiakalna Waga Zwyczajna dziewczyna ze zwyczajnymi marzeniami – o własnej kancelarii, o podróży do Japonii,...

167cm/53kg, szatynka o brązowych oczach. Panna bezdzietna. Niepaląca. Zodiakalna Waga

Zwyczajna dziewczyna ze zwyczajnymi marzeniami – o własnej kancelarii, o podróży do Japonii, o rodzinie, o wspólnie spędzanych Świętach, o byciu ze sobą na dobre i na złe…
Pracuję, ciągle się dokształcam. Jestem ciekawa ludzi, świata, każdej chwili. Staram się być pogodna, odpowiedzialna, pomocna. Lubię spacery, las, przyrodę i zwierzęta. Ponad wszystko kocham góry –polskie Bieszczady i austriackie Alpy. Tam odpoczywam najlepiej. W tygodniu sporo pracuję i na nic innego nie starcza mi czasu, dlatego weekendy staram się wykorzystać maksymalnie – fitness, spotkania ze znajomymi, odwiedzenie rodzinki, książka, chętnie kino, sauna.

Chciałabym poznać kogoś, kto jest na podobnym etapie życia, co ja.

Być może poznam Cię w warzywniaku lub w kolejce do bankomatu. Stuknij mnie wtedy w plecy, żebym wiedziała, że to Ty. Być może poznam Cię w Duecie. Tylko musisz też tu być. Abyśmy mogli się poznać…
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

DPK/34/16 Małgorzata, 34 lata

Małgorzata, 34, prawnik 167cm/54kg, brunetka o piwnych oczach. Rozwiedziona od 2007r., 8-letni syn. Jestem kobietą, która lubi życie i łapie je pełnymi garściami. Wykorzystuję...

Małgorzata, 34, prawnik

167cm/54kg, brunetka o piwnych oczach. Rozwiedziona od 2007r., 8-letni syn.

Jestem kobietą, która lubi życie i łapie je pełnymi garściami. Wykorzystuję nadarzające się okazje, nie wracam do przeszłości. Jestem ambitna i uparta w dążeniu do celu, ale od pracy zdecydowanie ważniejsza jest rodzina, przyjaźń, zdrowie, spełnianie swoich marzeń. Nie brakuje mi cierpliwości (w końcu jestem mamą dorastającego łobuza), pogody ducha, naturalności. W wolnym czasie gotuję, projektuję ubrania. Lubię umiarkowany sport (rower, narty, aerobik, tenis) i podróże, które mnie inspirują i relaksuję.
Moje oczekiwania wobec mężczyzny są bardzo sprecyzowane, dlatego właśnie zdecydowałam się na Duet Prestige. Szukam mężczyzny, który jest prawnikiem, ponieważ myślę o otwarciu własnej kancelarii i chciałabym poprowadzić firmę z kimś, w kim znajdę nie tylko wsparcie, ale również wiedzę. Oczywiście nie szukam „tylko prawnika”, ale przede wszystkim mężczyzny, z którym znajdę porozumienie na wielu innych płaszczyznach – emocjonalnej, duchowej, uczuciowej, fizycznej. Uważam, że kiedy związek dwojga ludzi jest udany, razem można odnosić naprawdę duże sukcesy. Cenię w związku partnerstwo, kompromis, wzajemne wsparcie, rozmowę i szczerość, zaufanie i wierność.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K40/2/OZ Aleksandra, 39 lat

161cm/52kg, blondynka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, córka – 15 lat.  O sobie słów kilka, ocenę pozostawiam tobie. Mądra, wrażliwa, ciepła kobieta. Delikatna,...

161cm/52kg, blondynka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, córka – 15 lat.

 O sobie słów kilka, ocenę pozostawiam tobie. Mądra, wrażliwa, ciepła kobieta. Delikatna, subtelna, ale też silna i samodzielna. Ktoś, komu można zaufać i podzielić się swoim światem do końca. Ufam ludziom, wychodzę z założenia, że każdy jest z natury dobry. Staram się być profesjonalistką w pracy, angażuję się w sprawy swoich klientów. Ale potrafię oddzielić sprawy zawodowe od prywatnych. A prywatnie lubię: kino, muzyka, fotografia, sauna, kuchnia. Dla ruchu mile widziane: rower, narty, spacery, fitness. Nie przepadam za nadmiernym spokojem, choć i mnie czasem dopadają dni, kiedy mogłabym nie wychodzić z łóżka. A gdyby ktoś mi w tym łóżku towarzyszył, czas na wyjście z niego na pewno by się wydłużył….
         Jestem zupełnie niezależna, ale miło by było, gdybym mogła uzależnić się od uczucia... Szukam przyjaźni, partnerstwa, bliskości. Nocy, w których ktoś zabije samotność, dni w których jaśnieć będzie nawet gdy zabraknie słońca.
Odpowiedz na ofertę
więcej

31/1/DP Karolina, 33 lata

165 cm wzrostu, blondynka o filigranowej sylwetce. Bezdzietna panna Zaliczam się do osób, które potrafią znaleźć właściwe proporcje pomiędzy obowiązkami zawodowymi a życiem...

165 cm wzrostu, blondynka o filigranowej sylwetce. Bezdzietna panna

Zaliczam się do osób, które potrafią znaleźć właściwe proporcje pomiędzy obowiązkami zawodowymi a życiem prywatnym. Priorytetem jest przede wszystkim rodzina i znalezienie swojej połówki. Oprócz wartości rodzinnych, cenię w życiu możliwość samorealizacji i takiej życiowej stabilizacji. Cenię sobie pewną niezależność i swobodę, stąd wybór wolnego zawodu. W mężczyznach zwracam uwagę na życiową dojrzałość, ciepło, pogodną osobowość. W związku szukam prawdziwej bliskości, oparcia, wzajemnego zaangażowania.


Najchętniej wypoczywam w kontakcie z przyrodą, lubię góry i wędrówki górskimi szlakami. Staram się też być aktywna na co dzień – chodzę na fitness, regularnie basen. Wolny czas spędzam w gronie zaufanych ludzi; unikam raczej masowych imprez, wolę nastrojowe miejsca, kameralną atmosferę.

Ważna jest dla mnie lojalność, wierność, wzajemne zrozumienie. Myślę, że jestem gotowa do budowania stałego związku, opartego na tradycyjnych wartościach.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K34/36/OC Klaudia, 39 lat

 panna, manager 166cm/52kg, szczupła szatynka, długie włosy, zielone oczy. Myślę, że osiągnęłam w życiu to, co wielu ludziom tylko się marzy. Nie muszę już pędzić do...

 panna, manager

166cm/52kg, szczupła szatynka, długie włosy, zielone oczy.

Myślę, że osiągnęłam w życiu to, co wielu ludziom tylko się marzy. Nie muszę już pędzić do przodu, już tam jestem. Widziałam prawie cały świat, poznałam wielu ciekawych ludzi, niektórzy zostali moimi przyjaciółmi i dbam o te relacje. Zawsze mogą na mnie liczyć, tak jak i ja mogę na nich. Mam trochę nietypowe zainteresowania. Oprócz tych na topie jak fitness, narty, żagle, lubię szeroką pojętą kulturę, historia sztuki, film i wszystko co się łączy z jego powstawaniem, dobre jedzenie, kabaret starej daty, literatura, poezja.

Cenię wartości rodzinne, uważam, że są to podstawy tworzenia udanego związku. Wierność, lojalność, odpowiedzialność, uczciwość nie są dla mnie pustymi słowami. Chciałabym stworzyć taki związek, jaki udało się moim rodzicom, gdzie dwoje ludzi nawzajem się wspiera, okazuje uczucia i szanuje swoje przestrzenie. Lubię ludzi z poczuciem humoru, naturalnych, inteligentnych , z nutą refleksji, dbających zarówno o stan ciała, jak i ducha. Szukam partnera nie koniecznie kawalera, może mieć dzieci do 50 lat.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K30/102/KSZ Anna, 33 lata, Stanowisko kierownicze

Filigranowa, drobna blondynka.  Bezdzietna panna. Dziewczyna nie wspinająca się po szczytach kariery, mająca czas dla związku.  Ze stałą pracą, stałą grupą przyjaciół i...

Filigranowa, drobna blondynka.  Bezdzietna panna.

Dziewczyna nie wspinająca się po szczytach kariery, mająca czas dla związku.  Ze stałą pracą, stałą grupą przyjaciół i stałymi, ponadczasowymi wartościami – przyjaźń, miłość, rodzina. Czekając na Ciebie, staram się żyć ciekawie, by dni nie przelatywały niepotrzebnie przez palce.
Po godzinach uczę się języków. Kto wie, może kiedyś przyjdzie czas, by zmienić fach z ciepłej posadki w urzędzie na pracę, która również spełnia moje marzenia. Kocham podróże we wszelkiej postaci – a co za tym idzie – zwiedzanie, kulturoznawstwo, języki, architektura, fotografia.  I góry – szczególnie Pieniny i Tatry Vysokie po naszej słowackiej granicy. Poza tym gotowanie – moja wielka pasja. Kto wie, może kiedyś zobaczysz mnie w Masterchefie? Mam wiele pomysłów na siebie, moje życie, na nas… jeżeli tylko pozwolisz, wkradnę się w Twoją rzeczywistość i spróbuję zarazić moją. Mówią, że „w małym ciele duży duch” To chyba o mnie.  Jestem odważna, zdecydowana, konkretna. Ale i jak na drobną kobietkę przystało – wrażliwa, delikatna, potrzebująca męskiego ramienia. Czasami za dużo mówię.. warto wtedy zamknąć mi usta pocałunkiem.

Odpowiedz na ofertę
więcej

DPK/1 Marta, 37 lat, Redaktor w wydawnictwie

Jestem wysoką, szczupłą blondynką. Staram się dbać o kondycję fizyczną. Sporo biegam, chodzę na fitness, jeżdżę w lato na rowerze, w zimie na nartach. Regularnie chodzę na basen....

Jestem wysoką, szczupłą blondynką. Staram się dbać o kondycję fizyczną. Sporo biegam, chodzę na fitness, jeżdżę w lato na rowerze, w zimie na nartach. Regularnie chodzę na basen.

Aktywnie uczestniczę w życiu społeczno-kulturalnym kraju (wydarzenia teatralne, premiery kinowe, lubię koncerty muzyki poważnej-kocham Chopina). Interesuję się polityką, ale także nowinkami motoryzacyjnymi (ostatnio tak spodobał mi się model nowej mazdy, że sprowadziłam go dla siebie z Niemiec…).
Jestem samodzielną kobietą, spełnioną zawodową. Niczego już nie muszę udowadniać i chciałabym w domu być kobietką. Według mnie w domu to mężczyzna powinien nosić spodnie. Potrafię być uległa i lubię to.
Szukam mężczyzny o podobnych zainteresowaniach, który potrafi docenić kobietę, a jej sukces zawodowy czy finansowy nie będzie go deprymował. Nie muszę sformalizować związku.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K39/7/OZ Agnieszka, 36 lat

170cm/56kg, piwnooka blondynka. Rozwiedziona, bezdzietna.            Kiedyś dałam się na namówić na stukilometrową podróż w środku...

170cm/56kg, piwnooka blondynka. Rozwiedziona, bezdzietna.

 
         Kiedyś dałam się na namówić na stukilometrową podróż w środku nocy. To był początek mojej pasji. Teraz wypełniam karty i odliczam do startu. A najchętniej zakładam kask, dociągam pasy i dyktuję trasę z prawego kubełka..
         Poza rajdami żyję całkiem zwyczajnie. Mówią, że mam silny charakter i łatwo się nie poddaję. Taka jestem na polu zawodowym. Prywatnie bywam wrażliwa, romantyczna, łatwiej mnie zranić. To chyba normalne, w końcu jestem kobietą. Moje „umilacze” czasu wolnego: kino, książka, kabaret, muzyka, koncerty, sport (basen, joga, fitness). Ale i lubię takie leniwe niedziele, kiedy za oknem pada, a ja mogłabym cały dzień przechodzić w piżamie.
         Szukam poważnego związku, takiego z pazurem. Z przyjemnością poznam mężczyznę po przejściach, dojrzałego, szukającego partnerskiego związku. Kogoś, kto po pracy ma ochotę na dom, kobietę, wspólne gotowanie, weekendowe szaleństwa, wakacje, odkrywanie świata i uroków życia.
Odpowiedz na ofertę
więcej

DPK/1342/04 Sylwia, 37 lat, manager w firmie farmaceutycznej

168cm wzrostu, szczupła blondynka o zielonych oczach. Rozwiedziona, córka – 10 lat. Nie boję się wyzwań, realizacji marzeń, czerpania z życia pełnymi garściami. Nie...

168cm wzrostu, szczupła blondynka o zielonych oczach. Rozwiedziona, córka – 10 lat.

Nie boję się wyzwań, realizacji marzeń, czerpania z życia pełnymi garściami. Nie kalkuluję, nie zastanawiam się – albo mam na coś ochotę, albo nie. Staram się żyć nie tylko dla siebie, ale również dla innych. To wszystko wyzwala we mnie niezwykłe pokłady energii i emocji.
Lubię jazdę samochodem, poznawanie kuchni świata. Staram się dbać o swoją sylwetkę – dla zdrowia i frajdy jeżdżę na rowerze, odwiedzam basen i siłownię. Nie skaczę ze spadochronu i na bungee, nie czuję potrzeby sztucznego wywoływania emocji, gdy codzienne życie tyle mi ich dostarcza. Lubię lody śmietankowe, przepadam za kawą latte, mam bzika na punkcie perfum i wysokich obcasów. Chciałabym jednak, abyś to Ty był moją największą słabością.

Myślę, że kiedy kobieta spotyka właściwego mężczyznę, to chce go po prostu przytulić, zjeść z nim obiad, złapać za rękę i razem z nim wrócić do domu. I obok niego się obudzić…

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

2/1/DP Karolina, 37 lat, własna firma

Pani Karolina jest szczupłą, atrakcyjną brunetką, 166 cm wzrostu. Jest rozwiedziona, nie ma dzieci. Pracuje w zawodzie stomatologa; prowadzi własny gabinet dentystyczny. W...

Pani Karolina jest szczupłą, atrakcyjną brunetką, 166 cm wzrostu. Jest rozwiedziona, nie ma dzieci. Pracuje w zawodzie stomatologa; prowadzi własny gabinet dentystyczny.

W telegraficznym skrócie: zrealizowana zawodowo, apetyczna brunetka pragnąca czułości, dotyku, bliskości i wszystkiego tego, co można i chce się robić we dwoje.. W relacjach damsko-męskich jestem pieszczochem; uwielbiam przytulać się, czuć zapach, być blisko.

Jestem kobietą w każdym znaczeniu tego słowa; moja szafa pęka w szwach od nadmiaru ubrań, wzruszam się na filmach jak małe dziecko, jestem uzależniona od słodkości, uwielbiam mieć czerwone paznokcie i jestem łasa na komplementy. Bywam sentymentalna, jestem ugodowa i na co dzień łagodna, ale kiedy trzeba, potrafię walczyć o swoje.  Moje „umilacze” czasu wolnego: kino, książka, kabaret, muzyka, basen,  spacery z psem, Ale i lubię takie leniwe niedziele, gdy za oknem deszcz, a ja mogłabym cały dzień przechodzić w piżamie. Wakacje najchętniej spędzam blisko wody, jesienią wybieram góry. Chciałabym nauczyć się jeździć na nartach, może zostaniesz moim nauczycielem?

Wskazówka dla ciebie: od zawsze lepiej czułam się w towarzystwie starszych mężczyzn…

Odpowiedz na ofertę
więcej

DPK/30/10 Anna, 31 lat, Manager

174cm/59kg, szatynka o niebieskich oczach. Zodiakalna Waga Rozwiedziona, bezdzietna Pracuję jako manager w dziale audytu finansowego. Jestem osobą bardzo aktywną sportowo –...

174cm/59kg, szatynka o niebieskich oczach. Zodiakalna Waga

Rozwiedziona, bezdzietna

Pracuję jako manager w dziale audytu finansowego.
Jestem osobą bardzo aktywną sportowo – pływam, jeżdżę na rowerze, chodzę po górach, ogólnie dużo czasu spędzam na łonie przyrody. Lubię weekendowe wyjazdy poza miasto i wypoczynek, ładowanie akumulatorów w kontakcie z przyrodą. Jestem bezkonfliktowa, obowiązkowa, zdecydowana, z planem na życie.Chciałabym założyć rodzinę i mieć dzieci.

Nie brakuje mi spontaniczności, jestem osobą otwartą, potrafiącą znaleźć się w różnych życiowych i zawodowych sytuacjach. Szukam partnera o podobnym sposobie bycia, obracającego się w nowoczesnym środowisku biznesowym. Ważna jest dla mnie niezależność finansowa i zawodowa Partnera.
Szukam mężczyzny wysportowanego, z błyskiem w oku, zadbanego, o męskich rysach twarzy i ładnym uśmiechu, niepalącego. 

Szukam osoby o uregulowanej sytuacji prawnej - kawalera, wdowca, lub osoby rozwiedzionej.
Wolałabym poznać osobę nie posiadającą dzieci, ale nie wykluczam poznania Pana, który ma dziecko z poprzedniego związku.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE